Vereniging 'Onbekend' op 'Kanjerloop'

Prijzen

Bereket Petersen
  • Jongens Junior A - 1Mijl - 4:42,9
Jarno Kooijman
  • Jongens Junior A - 1Mijl - 5:03,8
Samil
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:46,9
Maud Pellaers
  • Meisjes Junior B - 1Mijl - 6:58,9

Hoogtepunten

Wilza Kouwer V40 1Mijl
  • 8:01,0
  • Mariska Minnaar V40 1Mijl
  • 8:12,7
  • Hans Minnaard M55 1Mijl
  • 7:01,5
  • Samil JJD 1000m
  • 3:46,9
  • Paul Constandse M35 1Mijl
  • 6:19,2
  • Angela Walhout V35 1Mijl
  • 8:09,0
  • Rene Goetheer M50 1Mijl
  • 6:29,3
  • Constantia Martens V45 1Mijl
  • 8:15,4
  • Linda Schipper V35 1Mijl
  • 9:02,8
  • Kees van den Berk M50 1Mijl
  • 6:48,2
  •  

    Jongens Junior A - Engelse mijl

    # Naam ResOBP
    1 Bereket Petersen 4:42,9 ---
    2 Jarno Kooijman 5:03,8 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Samil 3:46,9 ---
    6 Dani Dubelaar 3:58,6 ---
    Jelte van Hoorn DNS ---
    Joep Fokke DNS ---
    Lars van de Leur DNS ---
    Waroj Khaljl DNS ---


    Masters Mannen - Engelse mijl

    # Naam ResOBP
    7 Paul Constandse M35 6:19,2 ---
    8 Rene Goetheer M50 6:29,3 6:30,00
    9 Kees van den Berk M50 6:48,2 ---
    11 Hans Minnaard M55 7:01,5 ---
    12 Thijs van de Zanden M35 7:04,9 ---
    18 Jurgen Aertssen M35 8:13,9 ---
    19 John Kievit M50 8:39,1 ---
    21 Pieter van...ikkenberg M45 9:53,0 ---
    Marijn de Bel M35 DNS ---


    Senioren mannen - Engelse mijl

    # Naam ResOBP
    5 Martijn Krijger 9:56,5 ---


    Masters Vrouwen - Engelse mijl

    # Naam ResOBP
    10 Wilza Kouwer V40 8:01,0 ---
    11 Angela Walhout V35 8:09,0 ---
    12 Mariska Minnaar V40 8:12,7 ---
    13 Constantia Martens V45 8:15,4 ---
    17 Linda Schipper V35 9:02,8 ---
    21 Olga De La...oembergen V40 10:14,9 ---
    22 Jannie De Bel V60 10:15,3 ---
    23 Juliet Gyau V40 10:39,7 ---
    24 Remona Koorstra V35 10:53,2 ---
    25 Ellie Brand V55 11:50,4 ---
    Katrin Sergeeva V35 DNS ---
    Tamara de Bel V40 DNS ---
    Sharon Obasohan V40 DNS ---
    Eline Schoenmakers V45 DNS ---


    Meisjes Junior B - Engelse mijl

    # Naam ResOBP
    3 Maud Pellaers 6:58,9 ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Faye Wagenaar 4:14,9 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Gift Swart DNS ---
    Lili Van duikeren DNS ---
    Madelief Giesen DNS ---
    Lili van Duikeren DNS ---


    Senioren vrouwen - Engelse mijl

    # Naam ResOBP
    4 Shauni Nab 8:39,5 ---
    5 Janiek Tolhoek 8:39,9 ---
    6 Krista De Kam 8:54,5 ---
    8 Linda Bou...eijnsdijk 10:51,3 ---
    9 Natasja De Jonge 11:03,0 ---
    Valeska Schrier DNS ---