Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Athletic Champs Pupillen indoorwedstrijd'

Prijzen

Max Geldof
  • Pupil B/C/Mini - Meerkamp - 343 punten
  • 40 meter   7,1
  • Meters maken   900,00
  • 40 meter horden   7,9
  • Kogelstoten   3,80
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Verspringen   2,60
Stijn de Boer
  • Pupil B/C/Mini - Meerkamp - 341 punten
  • 40 meter   7,1
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   7,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,00
  • Medicienbalstoten   4,20
  • Verspringen   2,75

Hoogtepunten

Collin Veraart JPC Duur
  • 1000,00
  • Tara Grootes MPA2 60m
  • 9,6
  • Mies Boon MPA2 Polsver
  • 3,70
  • Julia Boekhout MPC 40m
  • 7,6
  • Fenna van Wijk MPA1 60m
  • 9,8
  • Mies Boon MPA2 60m
  • 9,6
  • Max Geldof JPC 40m
  • 7,1
  • Kasper Zweers JPA2 60mH
  • 10,3
  • Mano Al JPA1 60m
  • 9,3
  • Mees Olie JPC 40m
  • 7,1
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuur60mHKogelHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    8 Mies Boon MPA2 Team 1 Rood Middag 9,6 1275,00 11,1 6,00 1,05 3,70 390 390
    10 Bam Papavoine JPA2 Team 3 Blauw Middag 9,4 1550,00 10,6 6,20 1,00 3,65 377 270
    12 Elin Bosschieter MPA2 Team 3 Blauw Middag 9,8 1325,00 11,8 6,20 1,15 3,15 373 258
    14 Fenna van Wijk MPA1 Team 3 Blauw Middag 9,8 1450,00 11,9 5,40 0,95 2,85 337 194
    15 Tara Grootes MPA2 Team 3 Blauw Middag 9,6 1325,00 11,8 4,60 1,00 2,75 322 81
    17 Tess de Weger MPA1 Team 2 Geel Middag 10,2 1425,00 11,6 3,70 0,95 3,20 319 225
    19 Mano Al JPA1 Team 3 Blauw Middag 9,3 1275,00 11,2 5,60 1,05 3,05 318 180
    20 Ivar Kalf JPA2 Team 5 Rood Middag 9,7 1425,00 12,7 5,50 1,05 3,50 317 208
    22 Bram Stapel JPA1 Team 5 Rood Middag 9,6 1275,00 12,4 6,40 0,95 3,60 309 283
    22 Mayla Veraart MPA2 Team 2 Geel Middag 10,6 1225,00 11,9 5,00 1,00 3,30 309 208
    24 Gijs van den Hoek JPA1 Team 1 Rood Middag 10,4 1325,00 11,7 5,70 1,00 3,65 305 149
    26 Kasper Zweers JPA2 Team 4 Groen Middag 9,9 1250,00 10,3 5,30 1,00 2,95 302 173
    27 Bodey van Oosten JPA2 Team 3 Blauw Middag 10,4 1450,00 12,0 4,80 1,00 3,55 301 127
    28 Gijs Kant JPA1 Team 4 Groen Middag 10,2 1425,00 12,4 5,50 1,00 3,40 300 151
    29 Cas Weijs JPA1 Team 1 Rood Middag 10,0 1450,00 12,7 5,80 1,05 3,00 299 207
    30 Thijs Overwatwr JPA2 Team 4 Groen Middag 9,7 1250,00 11,7 5,10 0,95 3,25 287 124
    31 Brent Wehnes JPA2 Team 2 Geel Middag 9,7 1250,00 13,0 5,70 1,00 3,10 278 148
    33 Florine Renooij MPA1 Team 4 Groen Middag 11,1 1325,00 13,0 5,20 0,90 3,15 275 164
    36 Dex Kay JPA1 Team 2 Geel Middag 10,1 1425,00 13,9 5,50 0,90 3,30 268 102
    37 Suzette Berkhout MPA2 Team 4 Groen Middag 10,4 1050,00 12,4 5,20 1,00 2,60 265 86
    38 Iker Keesom JPA2 Team 5 Rood Middag 10,3 1175,00 13,1 4,90 0,95 3,60 258 70
    39 Eva van der Weide MPA1 Team 5 Rood Middag 10,7 1175,00 13,9 4,10 0,95 2,75 234 0
    41 Julia Speur MPA1 Team 1 Rood Middag 11,1 DNS 13,3 5,20 0,90 3,15 219 49
    42 Emma Ketel MPA1 Team 1 Rood Middag 10,9 DNS 15,1 4,50 0,95 3,45 213 74
    43 Noa Huitema MPA2 Team 5 Rood Middag 10,2 1150,00 14,6 3,70 0,80 2,65 208 0
    44 Chloe de Fost MPA1 Team 2 Geel Middag 10,7 1225,00 14,0 3,40 0,80 2,40 199 41
    47 Lieuwe Andringa JPA1 Team 2 Geel Middag 10,2 1275,00 12,9 2,00 0,85 1,90 178 0
    48 Bjørn Schneider JPA2 Team 1 Rood Middag 10,7 DNS 14,8 DNS 1,00 2,95 145 0


    Pupil B/C/Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHKogelKogelM-balVerPunten totaalTeam punten
    2 Max Geldof JPC Team 1 - ochtend 7,1 900,00 7,9 3,80 --- 4,00 2,60 343 343
    3 Stijn de Boer JPB Team 3 - ochtend 7,1 1025,00 7,2 --- 5,00 4,20 2,75 341 229
    6 Lars Pouw JPMini Team 2 - ochtend 7,9 875,00 8,7 3,20 --- 2,50 2,10 329 329
    7 Kyan Maan JPC Team 4 - ochtend 7,6 925,00 8,6 4,20 --- 3,90 2,75 326 326
    10 Julia Boekhout MPC Team 1 - ochtend 7,6 875,00 8,7 4,00 --- 3,50 1,95 322 293
    12 Collin Veraart JPC Team 4 - ochtend 7,3 1000,00 8,8 3,10 --- 3,30 2,45 313 215
    14 Kyan Swart JPB Team 3 - ochtend 7,1 900,00 7,7 --- 3,70 3,90 2,85 293 207
    16 Yinthe Smit MPB Team 1 - ochtend 7,3 875,00 7,8 --- 3,50 4,00 2,25 291 181
    17 Tijn Molenaar JPB Team 1 - ochtend 7,7 1000,00 7,5 --- 4,60 3,50 2,40 290 174
    18 Ruben Tjipjes JPB Team 1 - ochtend 7,0 925,00 8,1 --- 4,00 3,50 2,75 288 115
    20 Wout Overwater JPC Team 2 - ochtend 7,9 850,00 8,4 4,10 --- 3,50 2,35 284 227
    23 Chris Renooij JPC Team 2 - ochtend 7,5 800,00 8,9 3,60 --- 3,50 2,25 267 225
    24 Felice Bosse MPB Team 4 - ochtend 7,8 850,00 8,4 --- 3,00 3,70 2,75 266 144
    26 Mees Olie JPC Team 1 - ochtend 7,1 875,00 DNS 3,90 --- 3,50 2,75 262 169
    27 Berber Land MPB Team 4 - ochtend 8,2 825,00 8,7 --- 3,80 3,60 2,80 255 115
    28 Kris Jacobs JPB Team 4 - ochtend 7,7 925,00 8,2 --- 3,70 3,10 2,60 254 138
    30 Aeden Maan JPMini Team 2 - ochtend 8,4 825,00 10,2 2,20 --- 2,50 1,95 240 166
    31 Aiden Maij JPB Team 2 - ochtend 7,5 900,00 8,1 --- 3,60 3,00 1,95 234 133
    32 Luc Swagerman JPC Team 3 - ochtend 8,0 825,00 9,7 2,90 --- 3,50 2,25 233 37
    34 Isa de Goey MPB Team 2 - ochtend 7,7 825,00 8,9 --- 3,40 3,50 1,85 227 116
    36 Timo Smit JPC Team 3 - ochtend 7,8 800,00 9,9 3,10 --- 3,20 1,80 212 24
    37 Jordy Bottelier JPB Team 2 - ochtend 8,4 900,00 9,5 --- 3,40 2,50 2,35 194 73