Vereniging 'Hellas Utrecht' op 'Hellas Utrecht Winterindoor'

Prijzen

Joeri Steenman
  • Jongens Junior C - 60m - 7,73
Joeri Steenman
  • Jongens Junior C - 60m_f - 7,75
Joeri Steenman
  • Jongens Junior C - 60mH - 9,27
Joeri Steenman
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,31
Tygo Versteegh
  • Jongens Junior C - Ver - 5,03
Nelson Moude Foko
  • Jongens Junior D1 - 60m - 8,81
Nelson Moude Foko
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 8,95
Aidan de Bok
  • Jongens Junior D1 - 60m_f - 9,26
Nelson Moude Foko
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 11,50
Beer Timmer
  • Jongens Junior D1 - 60mH - 11,91
Beer Timmer
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 11,34
Nelson Moude Foko
  • Jongens Junior D1 - 60mH_f - 11,49
Nelson Moude Foko
  • Jongens Junior D1 - Kogel - 7,13
Beer Timmer
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,43
Daniel Boendermaker
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,33
Sape van der Woude
  • Jongens Junior D1 - Hoog - 1,33
David Fontein
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 10,66
David Fontein
  • Jongens Junior D2 - Hoog - 1,43
Kian Baard
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1755 punten
  • 60 meter   9,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,52
  • Hoogspringen   1,28
Luuk Loonstra
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1606 punten
  • 50 meter   8,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,61
  • Verspringen   4,06
Raglan Roeske
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 754 punten
  • 50 meter   9,5
  • Vortexwerpen   13,71
  • Verspringen   2,35
Fynn Warmolts
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 442 punten
  • 50 meter   10,3
  • Vortexwerpen   5,79
  • Verspringen   2,16
Robin Coops
  • Mannen - HSS - 14,19
Kim Brouwer
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,66
Christine de Waal
  • Meisjes Junior B - 60m - 9,46
Kim Brouwer
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 8,56
Christine de Waal
  • Meisjes Junior B - 60m_f - 9,41
Marijke van den Broek
  • Meisjes Junior B - 60mH - 10,10
Kim Brouwer
  • Meisjes Junior B - 60mH - 10,65
Marijke van den Broek
  • Meisjes Junior B - HSS - 10,09
Kim Brouwer
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,25
Luus Bruijn
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,95
Tessa Evelein
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 9,11
Tessa Evelein
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 9,26
Aisha Meijer
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,83
Israe Elmakkaoui
  • Meisjes Junior D2 - 60m_f - 9,13
Aisha Meijer
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 9,54
Israe Elmakkaoui
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,43
Amber Gottschalk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 820 punten
  • 50 meter   9,5
  • Vortexwerpen   13,05
  • Verspringen   2,74
Isolde le Comte
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 488 punten
  • 50 meter   10,4
  • Vortexwerpen   8,65
  • Verspringen   2,14

Hoogtepunten

Luuk Loonstra JPB 50m
  • 8,09
  • Coen Keizers JPA1 Hoog
  • 1,28
  • Kian Baard JPA2 60m
  • 8,95
  • Robin de Cock MPA1 60m
  • 10,15
  • Kian Baard JPA2 Kogel
  • 8,52
  • Dyanthe Nwokolo MPA2 60m
  • 9,83
  • Isabel Gambarini MPA2 60m
  • 9,89
  • Kian Baard JPA2 Hoog
  • 1,28
  • Giulia Invernizzi MPA2 Hoog
  • 1,28
  • Giulia Invernizzi MPA2 60m
  • 9,89
  •  

    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Joeri Steenman 7,73q ---
    5 Tygo Versteegh 8,15q ---
    6 Michael Quirk 8,19 ---
    7 Sydney Albertzoon 8,35 ---
    16 Jesper Landman 9,00 ---
    17 Kamil Kuit 9,04 ---
    19 Meijne Viersen 9,52 ---


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Joeri Steenman 7,75 7,73
    5 Tygo Versteegh 8,08 8,15


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Joeri Steenman 9,27q ---
    4 Michael Quirk 9,47q ---
    6 Sydney Albertzoon 9,72 ---
    10 Gert Schellen 11,85 ---
    13 Meijne Viersen 12,88 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    4 Joeri Steenman 9,29 9,27
    5 Michael Quirk 9,47 9,47


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Joeri Steenman 10,31 ---
    4 Michael Quirk 9,97 ---
    9 Meijne Viersen 6,71 ---
    11 Kamil Kuit 6,15 ---
    12 Gert Schellen 5,95 ---
    13 Jesper Landman 5,88 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam ResOBP
    3 Tygo Versteegh 5,03 ---
    13 Jesper Landman 4,20 ---
    15 Kamil Kuit 4,12 ---
    17 Gert Schellen 4,02 ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nelson Moude Foko 8,81q ---
    4 Jesse Plomp 9,29q ---
    5 Aidan de Bok 9,31q ---
    6 Sven Landman 9,32 ---
    8 Daniel Boendermaker 9,53 ---
    9 Beer Timmer 9,55 ---
    10 Milad Ahm...ian Yazdi 9,99 ---
    11 Furkan Oz 10,15 ---
    12 Maties Henskens 10,33 ---
    Jens van Zeist --- ---
    Mika Bogaard --- ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Nelson Moude Foko 8,95 8,81
    2 Aidan de Bok 9,26 9,31
    5 Jesse Plomp 9,44 9,29


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Nelson Moude Foko 11,50q ---
    3 Beer Timmer 11,91q ---
    5 Sven Landman 12,83q ---
    6 Tim Verhagen 13,02 ---
    9 Maties Henskens 14,20 ---
    10 Milad Ahm...ian Yazdi 14,23 ---
    Jens van Zeist --- ---


    Jongens Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    1 Beer Timmer 11,34 11,91
    2 Nelson Moude Foko 11,49 11,50
    5 Sven Landman 12,64 12,83


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Nelson Moude Foko 7,13 ---
    6 Tim Verhagen 6,64 ---
    7 Sape van der Woude 5,72 ---
    8 Aidan de Bok 5,69 ---
    10 Jesse Plomp 5,25 ---
    11 Daniel Boendermaker 4,70 ---
    12 Maties Henskens 4,63 ---
    13 Furkan Oz 4,55 ---
    Mika Bogaard --- ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Beer Timmer 1,43 ---
    2 Daniel Boendermaker 1,33 ---
    3 Sape van der Woude 1,33 ---
    4 Aidan de Bok 1,23 ---
    6 Milad Ahm...ian Yazdi 1,18 ---
    9 Tim Verhagen 1,13 ---
    10 Sven Landman 1,08 ---
    Jesse Plomp NM ---
    Jens van Zeist --- ---
    Mika Bogaard --- ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 David Fontein 9,10 ---
    12 Gijs Bomer 9,55 9,18
    16 Tobin Posthouwer 10,24 ---
    17 Jan Pieter de Waal 10,32 ---
    18 Tobias Boxman 10,42 ---
    Finn van Ek DNS ---
    Sam de Wild DNS 8,86


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 David Fontein 10,86q ---
    6 Sam de Wild 11,18 10,89
    8 Finn van Ek 11,19 ---
    10 Gijs Bomer 11,60 11,56
    16 Jan Pieter de Waal 14,58 ---
    17 Tobin Posthouwer 17,78 ---


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    3 David Fontein 10,66 10,86


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 David Fontein 1,43 ---
    11 Gijs Bomer 1,28 1,30
    13 Jan Pieter de Waal 1,18 ---
    Tobias Boxman NM ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    4 Coen Keizers 9,70 6,69 1,28 1522
    11 Jochem Erkens 10,65 4,73 1,13 1145
    13 Ole Geerlings 11,13 5,26 0,98 1009
    18 Sjoerd van Schaick 11,46 4,14 0,98 890
    22 Alek Baggerman DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Kian Baard 8,95 8,52 1,28 1755
    23 Efraim Copinga 10,39 5,58 1,08 1200
    25 Neville Albertzoon 10,43 5,96 1,03 1182
    32 Thijs Bouwman 10,94 5,87 0,88 998
    33 Gijs Kuperus 11,12 4,60 0,98 964
    34 Joris van Gool 12,32 5,33 1,08 953
    35 Matthias de Waal 10,82 3,88 0,93 913


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    1 Luuk Loonstra 8,09 7,61 4,06 1606
    5 Bram Ket 8,95 5,19 3,27 1147
    6 Ibrahim Akandouch 8,94 4,65 3,35 1127
    11 Stijn Zwaan 9,58 DNS DNS 324


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 50mVortexVerPunten totaal
    8 Rein van Koolwijk 9,47 9,36 2,70 737
    10 Cirino Invernizzi 9,44 8,63 2,53 693
    12 Steyn van ...r Heijden DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 50mVortexVerPunten totaal
    1 Raglan Roeske 9,44 13,71 2,35 754
    3 Fynn Warmolts 10,25 5,79 2,16 442
    4 Bram Geurtsen 12,82 5,90 1,68 114


    Mannen - Hink-stap-springen

    # Naam ResOBP
    1 Robin Coops 14,19 14,27


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Kim Brouwer 8,66q ---
    3 Christine de Waal 9,46q ---
    4 Meike van Ieperen 9,72q ---
    Luus Bruijn DQ ---


    Meisjes Junior B - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Kim Brouwer 8,56 8,66
    2 Christine de Waal 9,41 9,46
    Meike van Ieperen DNS 9,72


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Marijke va...den Broek 10,10 ---
    3 Kim Brouwer 10,65 ---
    4 Christine de Waal 12,31 ---


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam ResOBP
    1 Marijke va...den Broek 10,09 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam ResOBP
    2 Kim Brouwer 4,25 ---
    3 Luus Bruijn 3,95 ---
    4 Meike van Ieperen 3,73 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Aimée Vriesman 8,86q ---
    6 Ilse van Veenendaal 8,94 ---
    15 Lisanne Boot 9,48 ---
    19 Isa Haaksman 9,56 ---
    20 Anoek van Hal 10,25 ---
    Charissa Flierman DNS ---
    Lies van Bommel DNS ---
    Meike Tan --- 8,82
    Maya Clark --- ---


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Aimée Vriesman 8,84 8,86


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    9 Aimée Vriesman 11,80 ---
    13 Isa Haaksman 12,70 ---
    Maya Clark --- ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2ResOBP
    6 Lisanne Boot 8,86 8,86 ---
    7 Charissa Flierman 8,48 8,48 ---
    11 Ilse van Veenendaal 7,74 7,74 ---
    16 Anoek van Hal 6,32 6,32 ---
    Meike Tan --- 7,00


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    10 Aimée Vriesman 1,23 ---
    11 Anoek van Hal 1,18 ---
    11 Charissa Flierman 1,18 ---
    Lies van Bommel DNS ---
    Meike Tan --- 1,40


    Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam ResOBP
    Lies van Bommel DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tessa Evelein 9,11q 8,82
    8 Najoua Tarawally 9,47 ---
    10 Ella Haaksman 9,79 ---
    16 Kyra van Buuren 11,38 ---
    Teuntje van Bommel DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Tessa Evelein 9,26 9,11


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Najoua Tarawally 12,28q ---
    7 Hanne Pinxterhuis 12,59 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    4 Najoua Tarawally 12,18 12,28


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Tessa Evelein 7,97 7,93
    7 Hanne Pinxterhuis 7,43 ---
    11 Kyra van Buuren 6,26 ---
    13 Najoua Tarawally 5,67 ---
    14 Ella Haaksman 3,95 ---
    Teuntje van Bommel DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Tessa Evelein 1,28 1,30
    14 Kyra van Buuren 1,13 ---
    Teuntje van Bommel DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Aisha Meijer 8,83q ---
    4 Israe Elmakkaoui 8,99q ---
    7 Floor Bomer 9,19 9,28
    14 Tiara de Beet 9,66 ---
    15 Sanne Geurtsen 9,68 ---
    16 Nikita Vissers 9,70 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Israe Elmakkaoui 9,13 8,99
    4 Aisha Meijer 9,18 8,83


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    5 Aisha Meijer 11,28q ---
    9 Israe Elmakkaoui 11,69 ---
    10 Sanne Geurtsen 11,94 ---
    12 Nikita Vissers 12,25 ---
    14 Tiara de Beet 12,58 ---
    17 Floor Bomer 22,42 12,78


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    4 Aisha Meijer 11,24 11,28


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Aisha Meijer 9,54 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Israe Elmakkaoui 1,43 ---
    8 Nikita Vissers 1,28 ---
    11 Tiara de Beet 1,23 ---
    11 Floor Bomer 1,23 1,30
    17 Sanne Geurtsen 1,13 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Dorine Aben 10,53 4,90 1,13 1173
    8 Robin de Cock 10,15 4,69 0,98 1103
    9 Evy Roose 10,28 4,79 0,98 1091
    11 Roos de Groot 10,63 5,01 0,93 1020
    13 Yfke Los 10,70 4,27 0,93 958
    15 Nola van der Loos 10,38 3,51 0,88 907
    17 Dilla Nijkamp 11,27 4,23 0,88 846
    18 Carensa Flierman 12,57 4,17 0,93 737
    19 Ninthe Geurtsen 11,32 DNS 0,98 627


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    5 Giulia Invernizzi 9,89 6,39 1,28 1473
    7 Dyanthe Nwokolo 9,83 6,32 1,13 1369
    16 Sophie Monster 10,62 4,97 1,13 1165
    17 Isabel Gambarini 9,89 4,40 1,03 1158
    22 Lola Hansler 10,51 5,10 0,93 1042
    23 Sanne Spierenburg 10,97 4,88 1,03 1039
    28 Rosa Rooijackers 12,04 3,46 0,98 773
    29 Rifka van Geest DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    6 Ymke Joosten 8,88 3,20 3,27 1009
    7 Lotte van Gool 9,43 4,17 3,23 992
    8 Meggie Verbakel 9,22 3,68 2,92 925
    12 Vigdus Stamer 9,81 3,97 3,11 899
    13 Noa van Veldhuijzen 10,48 4,58 2,65 767
    17 Mirte Hijma 10,67 2,80 2,60 593
    18 Yasmine Ouerghi 10,63 3,05 2,32 563


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 50mVortexVerPunten totaal
    2 Amber Gottschalk 9,44 13,05 2,74 820
    4 June van Hooijdonk 9,62 8,67 2,73 708
    7 Elise Singels 10,85 9,52 2,52 529


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 50mVortexVerPunten totaal
    3 Isolde le Comte 10,40 8,65 2,14 488
    7 Meja Nijkamp 11,84 5,62 1,83 201