Vereniging 'Altis' op 'Hellas Utrecht Winterindoor'

Prijzen

Rogier Groeneweg
  • Jongens Junior D2 - 60m_f - 8,97
Rogier Groeneweg
  • Jongens Junior D2 - 60mH_f - 10,44
Rogier Groeneweg
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 8,73
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior C - 60m - 8,64
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior C - 60m_f - 8,44
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior C - 60mH - 9,50
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior C - 60mH_f - 9,45
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,63
Eva Buitenkamp
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1250 punten
  • 50 meter   9,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,97
  • Verspringen   3,53

Hoogtepunten

Alana Dijkman MPB 50m
  • 8,96
  • Sebastian Redel JPB Ver
  • 3,46
  • Alana Dijkman MPB Ver
  • 3,47
  • Eva Buitenkamp MPB 50m
  • 8,94
  • Bas van der Schriek JPA1 Kogel
  • 5,48
  • Eva Buitenkamp MPB Ver
  • 3,53
  • Stijn Kroeze JPA2 Kogel
  • 5,12
  • Sebastian Redel JPB 50m
  • 9,21
  • Stijn Kroeze JPA2 60m
  • 9,88
  • Eva Buitenkamp MPB Kogel
  • 5,97
  •  

    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    11 Kenan van der Kooij 8,56 8,62


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    8 Kenan van der Kooij 8,04 9,08


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam ResOBP
    6 Kenan van der Kooij 4,70 4,56


    Jongens Junior D2 - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Rogier Groeneweg 9,01q 8,98


    Jongens Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Rogier Groeneweg 8,97 9,01


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Rogier Groeneweg 10,78q 10,00


    Jongens Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    2 Rogier Groeneweg 10,44 10,78


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Rogier Groeneweg 8,73 8,80


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    14 Bas van der Schriek 11,28 5,48 0,98 1005


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    26 Stijn Kroeze 9,88 5,12 0,98 1174


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    7 Sebastian Redel 9,21 4,32 3,46 1082
    8 Nout Kroeze 9,51 3,05 2,96 836
    12 Casper Holterhues DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jetske Meijer 8,64q 8,35
    13 Lotte Buitenkamp 9,28 ---
    16 Marlot Groeneweg 9,52 9,30
    Marinka Schuurman --- 8,50


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Jetske Meijer 8,44 8,64


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Jetske Meijer 9,50q 9,56
    5 Marlot Groeneweg 10,95q 10,39
    Marinka Schuurman --- 9,64


    Meisjes Junior C - 60 meter horden finale

    # Naam ResQm
    2 Jetske Meijer 9,45 9,50
    5 Marlot Groeneweg 11,07 10,95


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2ResOBP
    Lotte Buitenkamp --- ---
    Marinka Schuurman --- ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jetske Meijer 1,63 1,63
    8 Lotte Buitenkamp 1,28 ---
    Marlot Groeneweg DNS 1,32


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    20 Lois Rijnders 10,69 5,60 1,03 1124
    25 Noa Schut 11,20 5,06 1,03 1022


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    3 Eva Buitenkamp 8,94 5,97 3,53 1250
    5 Alana Dijkman 8,96 4,16 3,47 1112
    10 Elske Dunnink 9,42 3,65 3,00 908


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 50mVortexVerPunten totaal
    5 Pippa Dijkman 10,61 7,14 2,06 413