Vereniging 'AV Hera' op 'Clubkampioenschappen'

Prijzen

Cas Manshanden
  • Jongens G-atleten Junioren - 80m - 12,98
Bart Pater
  • Jongens G-atleten Junioren - 80m - 13,76
Redouan Ait brahim
  • Jongens G-atleten Junioren - 80m - 14,37
Cas Manshanden
  • Jongens G-atleten Junioren - 600m - 2:09,89
Redouan Ait brahim
  • Jongens G-atleten Junioren - 600m - 2:50,63
Bart Pater
  • Jongens G-atleten Junioren - 600m - 3:04,24
Bart Pater
  • Jongens G-atleten Junioren - Kogel - 6,84
Nourdine Ait brahim
  • Jongens G-atleten Junioren - Kogel - 6,31
Cas Manshanden
  • Jongens G-atleten Junioren - Kogel - 5,21
Cas Manshanden
  • Jongens G-atleten Junioren - Ver - 3,47
Redouan Ait brahim
  • Jongens G-atleten Junioren - Ver - 3,10
Bart Pater
  • Jongens G-atleten Junioren - Ver - 3,08
Redouan Ait brahim
  • Jongens G-atleten Pupillen - 80m - 14,37
Redouan Ait brahim
  • Jongens G-atleten Pupillen - 600m - 2:50,63
Redouan Ait brahim
  • Jongens G-atleten Pupillen - Ver - 3,10
Koen Hoedjes
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1349 punten
  • 100 meter   11,6
  • 200 meter   23,7
Romello Christiaan
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1335 punten
  • 100 meter   11,7
  • 200 meter   23,5
Lars Philipsen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1029 punten
  • 100 meter   12,7
  • 200 meter   24,9
Koen Hoedjes
  • Jongens Junior B - Discus - 42,88
Koen Hoedjes
  • Jongens Junior B - Kogel - 13,83
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3107 punten
  • 100 meter   12,1
  • 600 meter   1:33,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   43,93
  • Verspringen   6,08
Lars Beukers
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1982 punten
  • 100 meter   13,6
  • 600 meter   1:41,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,93
  • Verspringen   3,99
Stephen Haakmat
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1958 punten
  • 100 meter   12,1
  • 600 meter   2:13,1
  • Discuswerpen 1 kilogram   24,62
  • Verspringen   4,22
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2608 punten
  • 80 meter   11,3
  • 600 meter   1:39,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   14,34
  • Hoogspringen   1,50
Thijs ten Bruggencate
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1902 punten
  • 80 meter   11,8
  • 600 meter   1:46,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,32
  • Hoogspringen   1,25
Thomas van Diepen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1859 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   1:51,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,48
  • Hoogspringen   1,15
Lennart Boogaard
  • Jongens Junior D - Polshoog - 2,70
Kian Sanches
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2171 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:07,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   10,09
  • Hoogspringen   1,25
Sennen Has
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1961 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:12,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,77
  • Hoogspringen   1,35
Kyan van der Wiele
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1832 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:12,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,98
  • Hoogspringen   1,20
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2126 punten
  • 40 meter   6,8
  • 600 meter   1:57,4
  • Balwerpen   30,70
  • Verspringen   4,00
Sil Kramer
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1801 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:03,3
  • Balwerpen   19,57
  • Verspringen   3,86
Dmitri Sabados
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1777 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:10,0
  • Balwerpen   24,87
  • Verspringen   3,58
Tygo van Rijn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1491 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:13,0
  • Balwerpen   25,46
  • Verspringen   2,98
Mees van der Loo
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1445 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:27,9
  • Balwerpen   18,90
  • Verspringen   3,40
Stan Happe
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1402 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:16,8
  • Balwerpen   20,39
  • Verspringen   2,96
Tim de Jong
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1302 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:25,0
  • Balwerpen   19,37
  • Verspringen   3,00
Jasper Castricum
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 743 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:54,3
  • Balwerpen   13,98
  • Verspringen   2,36
Jamie Stijkel
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 514 punten
  • 40 meter   9,1
  • 600 meter   2:55,2
  • Balwerpen   6,73
  • Verspringen   2,08
Tom ten Bruggencate
  • Masters mannen - 600m - 1:35,45
Robin Korving
  • Masters mannen - Discus - 33,75
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1363 punten
  • 100 meter   11,7
  • 200 meter   23,3
Richard Leeman
  • Senioren mannen - 600m - 1:42,18
Pauline Meester
  • Masters Vrouwen - Discus - 22,18
Pauline Meester
  • Masters Vrouwen - Kogel - 7,26
Jessica Admiraal
  • Meisjes G-atleten Junioren - 80m - 13,87
Tessa Beerse
  • Meisjes G-atleten Junioren - 80m - 16,28
Sigrid Hogerland
  • Meisjes G-atleten Junioren - 80m - 22,77
Jessica Admiraal
  • Meisjes G-atleten Junioren - Kogel - 4,82
Tessa Beerse
  • Meisjes G-atleten Junioren - Kogel - 4,50
Sigrid Hogerland
  • Meisjes G-atleten Junioren - Kogel - 3,07
Tessa Beerse
  • Meisjes G-atleten Junioren - Ver - 2,69
Jessica Admiraal
  • Meisjes G-atleten Junioren - Ver - 2,36
Sigrid Hogerland
  • Meisjes G-atleten Junioren - Ver - 1,07
Anna Doodeman
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 971 punten
  • 100 meter   14,3
  • 200 meter   29,8
Rosa Kuin
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 876 punten
  • 100 meter   14,5
  • 200 meter   30,9
Joyce Smit
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 407 punten
  • 100 meter   16,3
  • 200 meter   35,6
Elisa Ruijs
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   DNS
Lysanne Zaal
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 200 meter   DNS
Leonie Keppel
  • Meisjes Junior B - Discus - 37,98
Leonie Keppel
  • Meisjes Junior B - Kogel - 13,36
Silke Jansen
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,10
Femke Jonker
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1935 punten
  • 80 meter   11,4
  • 600 meter   1:58,0
  • Speerwerpen 500 gram   20,75
  • Verspringen   4,80
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1789 punten
  • 80 meter   11,5
  • 600 meter   2:09,1
  • Speerwerpen 500 gram   27,30
  • Verspringen   4,22
Veerle Vermaire
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1374 punten
  • 80 meter   12,1
  • 600 meter   2:12,2
  • Speerwerpen 500 gram   18,08
  • Verspringen   3,55
Rosanne Ter Horst
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1939 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   1:54,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,90
  • Hoogspringen   1,35
Yara Molenaar
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1796 punten
  • 60 meter   8,9
  • 600 meter   2:08,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,49
  • Hoogspringen   1,25
Lotte Endel
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1675 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:06,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,44
  • Hoogspringen   1,15
Emma Simon
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1861 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:08,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,45
  • Hoogspringen   1,10
Lotte Happe
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1810 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:11,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,77
  • Hoogspringen   1,20
Jonna Eising
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1732 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:07,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,30
  • Hoogspringen   1,05
Eva Boumans
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1577 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:12,5
  • Balwerpen   17,60
  • Verspringen   3,38
Lana Sanches
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1063 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:48,7
  • Balwerpen   19,03
  • Verspringen   2,80
Fleur Deelstra
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 562 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   3:04,8
  • Balwerpen   6,86
  • Verspringen   2,45
Cassidy Hilgerink
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1447 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:15,4
  • Balwerpen   17,40
  • Verspringen   3,01
Ilse Boumans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1421 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:19,5
  • Balwerpen   19,21
  • Verspringen   2,98
Sanne Castricum
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1109 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:33,5
  • Balwerpen   15,02
  • Verspringen   2,62
Yuna Brouwer
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1073 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:22,9
  • Balwerpen   11,23
  • Verspringen   2,71
Lotus Oosten
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 983 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:37,0
  • Balwerpen   11,16
  • Verspringen   2,64
Annemieke Iyimen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 911 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:33,8
  • Balwerpen   8,42
  • Verspringen   2,63
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1272 punten
  • 100 meter   13,2
  • 200 meter   27,9
Tessa Beerse
  • Vrouwen G-atleten Masters - 80m - 16,28
Sigrid Hogerland
  • Vrouwen G-atleten Masters - 80m - 22,77
Tessa Beerse
  • Vrouwen G-atleten Masters - Kogel - 4,50
Sigrid Hogerland
  • Vrouwen G-atleten Masters - Kogel - 3,07
Tessa Beerse
  • Vrouwen G-atleten Masters - Ver - 2,69
Sigrid Hogerland
  • Vrouwen G-atleten Masters - Ver - 1,07
Jessica Admiraal
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 80m - 13,87
Jessica Admiraal
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Kogel - 4,82
Jessica Admiraal
  • Vrouwen G-atleten Senioren - Ver - 2,36

Hoogtepunten

Yara Molenaar MJD 60m
  • 8,83
  • Jeff Tesselaar JJC Ver
  • 6,08
  • Stephen Haakmat JJC 100m
  • 12,07
  • Sandy Lundgren Vsen 100m
  • 13,15
  • Jeff Tesselaar JJC 600m
  • 1:33,40
  • Sandy Lundgren Vsen 200m
  • 27,84
  • Leonie Keppel MJB Kogel
  • 13,36
  • Sebastiaan Bonte JJC Discus
  • 55,38
  • Leonie Keppel MJB Discus
  • 37,98
  • Jeff Tesselaar JJC 100m
  • 12,09
  •  

    Jongens G-atleten Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Cas Manshanden JGJ 12,98 -0.6 m/s---
    2 Bart Pater JGJ 13,76 -0.6 m/s---
    3 Redouan Ait brahim JGP 14,37 -0.6 m/s---
    4 Nourdine Ait brahim JGJ 16,25 -0.6 m/s---
    5 Imro Peters JGP 22,69 -0.6 m/s---
    6 Karel Blomvliet MGS 23,91 -0.9 m/s---
    Nils Ligthart JGJ DNS ---


    Jongens G-atleten Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cas Manshanden JGJ 2:09,89 ---
    2 Redouan Ait brahim JGP 2:50,63 ---
    3 Bart Pater JGJ 3:04,24 ---
    4 Nourdine Ait brahim JGJ 3:16,28 ---
    Nils Ligthart JGJ DNS ---
    Imro Peters JGP DNS ---
    Karel Blomvliet MGS DNS ---


    Jongens G-atleten Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bart Pater JGJ 6,84 ---
    2 Nourdine Ait brahim JGJ 6,31 ---
    3 Cas Manshanden JGJ 5,21 ---
    4 Redouan Ait brahim JGP 5,15 ---
    5 Karel Blomvliet MGS 4,03 ---
    6 Imro Peters JGP 2,69 ---
    Nils Ligthart JGJ DNS ---


    Jongens G-atleten Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Cas Manshanden JGJ 3,47 ---
    2 Redouan Ait brahim JGP 3,10 ---
    3 Bart Pater JGJ 3,08 ---
    4 Nourdine Ait brahim JGJ 2,47 ---
    5 Imro Peters JGP 1,73 ---
    6 Karel Blomvliet MGS 1,33 ---
    Nils Ligthart JGJ DNS ---


    Jongens G-atleten Pupillen - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Redouan Ait brahim 14,37 -0.6 m/s---
    5 Imro Peters 22,69 -0.6 m/s---


    Jongens G-atleten Pupillen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Redouan Ait brahim 2:50,63 ---
    Imro Peters DNS ---


    Jongens G-atleten Pupillen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Redouan Ait brahim 5,15 ---
    6 Imro Peters 2,69 ---


    Jongens G-atleten Pupillen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Redouan Ait brahim 3,10 ---
    5 Imro Peters 1,73 ---


    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    0 Pepijn Smilda DNS --- 0


    Jongens Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Pepijn Smilda DNS ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Koen Hoedjes 11,55 23,69 1349
    2 Romello Christiaan 11,70 23,50 1335
    3 Lars Philipsen 12,63 24,83 1029
    4 Max Gruisinga 12,91 25,91 890
    5 Leon Caballer DNS DNS 0
    5 Ronald Vedder DNF DNS 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Koen Hoedjes 42,88 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Koen Hoedjes 13,83 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m600mDiscusVerPunten totaal
    1 Jeff Tesselaar 12,09 1:33,40 43,93 6,08 3107
    2 Lars Beukers 13,58 1:41,34 19,93 3,99 1982
    3 Stephen Haakmat 12,07 2:13,04 24,62 4,22 1958
    4 Naut Lambert 13,25 2:03,88 18,24 4,26 1760
    5 Roelf de Mooij 13,14 DNS 19,53 4,34 1432
    6 Joshua Bos 14,56 2:22,16 17,33 3,80 1317
    7 Timo Plak 15,48 2:10,43 15,72 3,32 1189
    8 Thijmen S...ijlenburg 15,96 2:16,96 14,62 3,59 1114
    9 Sebastiaan Bonte DNS DNS 55,38 DNS 802
    10 Milan Bouwer DNS DNS DNS DNS 0
    10 Sem Eshuis DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Lennart Boogaard 11,28 1:39,60 14,34 1,50 2608
    2 Thijs ten ...uggencate 11,75 1:46,89 7,32 1,25 1902
    3 Thomas van Diepen 11,54 1:51,50 8,48 1,15 1859
    4 Bink Faas 11,81 1:56,35 7,84 1,30 1835
    5 Malik de Roo 11,84 2:13,04 7,89 1,25 1625
    6 Roene Zwanenburg 12,64 2:09,69 5,89 1,20 1396
    7 Youri van der Loo 12,66 DNS 6,16 1,25 1123
    8 Ruben Kok 12,67 DNS 5,53 1,15 1008
    9 Mike Admiraal DNS DNS DNS DNS 0
    9 Bart Pater DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Lennart Boogaard 2,70 ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Kian Sanches 9,44 2:07,28 10,09 1,25 2171
    2 Sennen Has 9,77 2:12,86 6,77 1,35 1961
    3 Kyan van der Wiele 9,97 2:12,83 6,98 1,20 1832
    4 Thijmen van der Burg 10,83 2:05,56 6,38 1,15 1707
    5 Cas Battem 10,28 2:12,82 6,10 1,10 1660
    6 Jairo Hopman 9,95 2:20,21 6,82 1,05 1653
    7 Robin Fictoor 10,47 2:08,86 5,23 1,05 1578
    8 Nathan van...er Meulen 10,54 2:21,18 5,65 1,00 1450
    9 Giel Lintjer 9,93 DNS 6,43 1,10 1337
    10 Ties Overtoom 10,92 2:21,43 4,65 1,00 1331
    11 Kris Onda 11,73 2:18,68 5,11 0,90 1214
    12 Björn van Heijninge 10,72 2:23,79 DNS 0,95 985
    13 Thijs Overtoom 11,08 DNS 5,12 0,95 983
    14 Jens de Heer 12,03 2:46,02 4,41 0,90 943
    15 Obi George DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar 6,78 1:57,40 30,70 4,00 2126
    2 Sil Kramer 7,19 2:03,23 19,57 3,86 1801
    3 Dmitri Sabados 7,06 2:09,98 24,87 3,58 1777
    4 Tije Jillings 7,14 2:05,19 20,94 3,47 1734
    5 Roan Snel 6,94 2:24,01 26,05 3,63 1708
    6 Mike de Jong 7,62 2:19,65 31,95 3,40 1626
    7 Gert Groot 7,77 2:37,67 21,10 3,00 1255
    8 Nick Perez Mutsaers DNS DNS DNS DNS 0
    8 Stein Ruarus DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Tygo van Rijn 7,80 2:12,93 25,46 2,98 1491
    2 Mees van der Loo 7,38 2:27,87 18,90 3,40 1445
    3 Stan Happe 7,72 2:16,75 20,39 2,96 1402
    4 Finn Feenstra 8,15 2:30,58 14,55 2,45 1030
    5 Finn Sanders 8,61 2:40,03 17,21 2,46 940
    6 Thomas van Gils 7,96 2:56,97 11,18 2,62 877
    7 Roan van Heijninge 8,47 2:40,49 13,91 2,10 833
    8 Esad Korkmaz DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Tim de Jong 7,87 2:24,96 19,37 3,00 1302
    2 Jasper Castricum 8,91 2:54,22 13,98 2,36 743
    3 Jamie Stijkel 9,09 2:55,12 6,73 2,08 514
    4 Julian Kegel --- 2:49,97 11,56 2,12 456
    5 Ruben van Rijn 9,04 2:59,91 4,92 1,86 405
    6 Dex de Jongh 10,36 2:58,80 5,03 1,82 254


    Mannen G-atleten Masters - 80 meter

    # Naam Res OBP
    6 Karel Blomvliet 23,91 -0.9 m/s---


    Mannen G-atleten Masters - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Karel Blomvliet DNS ---


    Mannen G-atleten Masters - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Karel Blomvliet 4,03 ---


    Mannen G-atleten Masters - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Karel Blomvliet 1,33 ---


    Masters mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tom ten Bruggencate 1:35,45 ---


    Masters mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Robin Korving 33,75 ---


    Masters mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    Robin Korving DNS ---


    Masters mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Robin Korving --- ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Ronald Dekker 11,69 23,23 1363


    Senioren mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Richard Leeman 1:42,18 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Pauline Meester Vmas 22,18 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Pauline Meester Vmas 7,26 ---


    Meisjes G-atleten Junioren - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jessica Admiraal VGS 13,87 -0.9 m/s---
    2 Tessa Beerse VGS 16,28 -0.9 m/s---
    3 Sigrid Hogerland VGS 22,77 -0.9 m/s---


    Meisjes G-atleten Junioren - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tessa Beerse VGS DNS ---
    Jessica Admiraal VGS DNS ---
    Sigrid Hogerland VGS DNS ---


    Meisjes G-atleten Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jessica Admiraal VGS 4,82 ---
    2 Tessa Beerse VGS 4,50 ---
    3 Sigrid Hogerland VGS 3,07 ---


    Meisjes G-atleten Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Tessa Beerse VGS 2,69 ---
    2 Jessica Admiraal VGS 2,36 ---
    3 Sigrid Hogerland VGS 1,07 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Anna Doodeman 14,23 29,71 971


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Anna Doodeman DNS ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Rosa Kuin 14,43 30,82 876
    2 Joyce Smit 16,21 35,51 407
    3 Elisa Ruijs DNS DNS 0
    3 Lysanne Zaal DNS DNS 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Leonie Keppel 37,98 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Leonie Keppel 13,36 ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Silke Jansen 2,10 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mSpeerSpeerVerPunten totaal
    1 Femke Jonker 11,31 1:57,98 --- 20,75 4,80 1935
    2 Christel Philipsen 11,48 2:09,03 --- 27,30 4,22 1789
    3 Veerle Vermaire 12,08 2:12,16 --- 18,08 3,55 1374
    4 Esther Keizer 12,36 2:17,52 --- 14,67 4,23 1353
    5 Esmée Ter Horst 12,24 2:13,60 --- 13,64 3,76 1285
    6 Isa Telman 12,61 2:18,43 --- 16,81 3,65 1243
    7 Cindy Smit 13,13 2:13,49 --- 17,07 3,63 1225
    8 Jette Moerman 13,12 2:15,64 --- 13,08 3,49 1091
    9 Enola Schouten 13,50 2:36,16 --- 17,67 3,04 903
    10 Maaike Mathlener 13,24 2:48,30 --- 11,92 3,38 798
    11 Noah Verduin DNS DNS --- 33,24 DNS 544
    12 Nova Poland DNS DNS --- DNS DNS 0
    12 Samara Ruijs DNS DNS --- DNS DNS 0
    12 Esmee Wijman DNS DNS --- DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Rosanne Ter Horst 9,09 1:54,28 7,90 1,35 1939
    2 Yara Molenaar 8,83 2:08,13 8,49 1,25 1796
    3 Lotte Endel 9,17 2:06,02 8,44 1,15 1675
    4 Meike Wagenaar 8,89 1:57,53 7,72 1,00 1672
    5 Jamie Harderwijk 9,31 2:08,56 7,15 1,20 1591
    6 Malin Schouten 9,71 1:58,78 6,67 1,15 1561
    7 Manon Hoedjes 9,62 2:23,86 9,39 1,20 1525
    8 Esmée Box 10,16 2:20,17 6,44 1,10 1236
    9 Fenne van der Hulst 10,16 DNS 7,31 1,15 1089
    10 Aïsha Buskens 10,82 2:48,13 6,07 0,95 821
    11 Insirah Hoogenboom DNS DNS DNS DNS 0
    11 Quenetisha Walden DNS DNS DNS DNS 0
    11 Mila Yardimci DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Emma Simon 9,42 2:08,28 6,45 1,10 1861
    2 Lotte Happe 10,14 2:11,09 6,77 1,20 1810
    3 Jonna Eising 9,99 2:07,24 6,30 1,05 1732
    4 Delilah Hilgerink 10,38 2:16,90 6,48 1,20 1706
    5 Rosalie te...uggencate 10,25 2:09,35 6,26 1,05 1671
    6 Eveline Kappar 10,67 2:25,04 6,50 1,15 1565
    7 Floor van Gent 10,31 2:23,71 6,30 1,05 1540
    8 Tess Munts 10,48 2:27,93 5,68 1,10 1483
    9 Kim Duin 10,33 2:26,86 4,60 1,05 1402
    10 Anouk Rummens 10,84 2:18,81 4,40 1,00 1344
    11 Kira Bremer 11,17 2:32,32 6,22 1,00 1321
    12 Fenna Visser 10,83 DNS 4,95 1,10 1114
    13 Judy Sjoers 11,84 2:49,03 4,94 1,00 1056
    14 Melissa de Pagter 10,99 2:29,93 4,75 DNS 922
    15 Suraya Buskens 12,57 3:24,49 4,93 0,85 732
    16 Nikki Bot DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Eva Boumans 7,24 2:12,47 17,60 3,38 1577
    2 Lana Sanches 8,10 2:48,64 19,03 2,80 1063
    3 Fleur Deelstra 8,96 3:04,73 6,86 2,45 562
    4 Angelina Farkas 9,53 3:20,77 10,40 1,83 384
    5 Lotte Kok DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Cassidy Hilgerink 7,37 2:15,38 17,40 3,01 1447
    2 Ilse Boumans 7,43 2:19,46 19,21 2,98 1421
    3 Sanne Castricum 7,81 2:33,41 15,02 2,62 1109
    4 Tessa Zwaanenburg 8,14 2:55,21 15,17 2,47 895
    5 Sara Pruiksma 8,13 2:45,86 6,91 2,75 845
    6 Lieke Bot 8,69 3:02,26 13,35 2,35 721
    7 Karlijn Kramer 8,58 2:49,77 10,72 1,92 668
    8 Indy van K... Denneman 8,67 3:00,45 11,58 2,15 661
    9 Lissy de Man 8,85 3:15,97 12,61 2,12 578
    10 Fenna Verbrugge 8,74 3:02,90 9,20 2,01 565
    11 Filiz Ozhazinedar DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Yuna Brouwer 8,20 2:22,83 11,23 2,71 1073
    2 Lotus Oosten 8,04 2:36,96 11,16 2,64 983
    3 Annemieke Iyimen 8,26 2:33,80 8,42 2,63 911
    4 Sophie Tesselaar 8,11 2:37,44 5,43 2,47 806
    5 Fienne Overtoom 8,81 2:42,79 7,57 2,08 642
    6 Ashlynn Yard 8,31 DNS 10,13 2,14 608
    7 Fem van der Loo 8,47 3:16,69 5,67 2,00 459
    8 Tieto Wagning 8,21 DNS DNS DNS 323


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m200mPunten totaal
    1 Sandy Lundgren 13,15 27,84 1272


    Vrouwen G-atleten Masters - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Tessa Beerse 16,28 -0.9 m/s---
    3 Sigrid Hogerland 22,77 -0.9 m/s---


    Vrouwen G-atleten Masters - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Sigrid Hogerland DNS ---
    Tessa Beerse DNS ---


    Vrouwen G-atleten Masters - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Tessa Beerse 4,50 ---
    3 Sigrid Hogerland 3,07 ---


    Vrouwen G-atleten Masters - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Tessa Beerse 2,69 ---
    3 Sigrid Hogerland 1,07 ---


    Vrouwen G-atleten Senioren - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jessica Admiraal 13,87 -0.9 m/s---


    Vrouwen G-atleten Senioren - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jessica Admiraal DNS ---


    Vrouwen G-atleten Senioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jessica Admiraal 4,82 ---


    Vrouwen G-atleten Senioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Jessica Admiraal 2,36 ---