Vereniging 'AV Suomi' op 'Clubkampioenschappen AV Suomi'

Prijzen

Marijn Wigchert
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1683 punten
  • 100 meter   12,7
  • 400 meter   58,5
  • Discuswerpen   22,45
  • Hoogspringen   1,55
Daan Molleman
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1660 punten
  • 100 meter   12,3
  • 400 meter   55,2
  • Discuswerpen   18,43
  • Hoogspringen   1,35
Koen Kroep
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1443 punten
  • 100 meter   13,7
  • 400 meter   1:05,9
  • Discuswerpen   23,97
  • Hoogspringen   1,70
Stef Kloos
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1926 punten
  • 100 meter   11,9
  • 400 meter   56,9
  • Discuswerpen   24,49
  • Hoogspringen   1,55
Stijn Melchers
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1695 punten
  • 100 meter   12,5
  • 400 meter   59,1
  • Discuswerpen   29,77
  • Hoogspringen   1,35
Marijn Sluis
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1510 punten
  • 100 meter   12,8
  • 400 meter   1:00,5
  • Discuswerpen   23,59
  • Hoogspringen   1,40
Bart Kneppers
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2436 punten
  • 150 meter   19,1
  • 800 meter   2:39,9
  • Kogelstoten   8,12
  • Speerwerpen   18,76
  • Verspringen   4,69
Christiaan Barens
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2245 punten
  • 150 meter   21,2
  • 800 meter   2:45,9
  • Kogelstoten   7,76
  • Speerwerpen   22,39
  • Verspringen   4,66
Sven Turenhout
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1728 punten
  • 150 meter   22,6
  • 800 meter   3:15,3
  • Kogelstoten   8,36
  • Speerwerpen   24,07
  • Verspringen   3,28
Ivar Molenaar
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1645 punten
  • 150 meter   22,0
  • 800 meter   2:56,3
  • Kogelstoten   5,54
  • Speerwerpen   15,87
  • Verspringen   3,65
Jip de Vreugd
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1478 punten
  • 150 meter   23,9
  • 800 meter   3:07,5
  • Kogelstoten   6,77
  • Speerwerpen   17,51
  • Verspringen   3,28
Rick Haan
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1443 punten
  • 150 meter   24,5
  • 800 meter   3:11,4
  • Kogelstoten   6,29
  • Speerwerpen   18,84
  • Verspringen   3,41
Ferry Heeremans
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 101 punten
  • 60 meter horden   13,4
  • Vortexwerpen   16,28
  • Hoogspringen   1,00
Mart Molenaar
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 83 punten
  • 60 meter horden   12,6
  • Vortexwerpen   11,85
  • Hoogspringen   0,90
Ferry Heeremans
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 4:22,7
Mart Molenaar
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 4:49,0
Teun Kloosterman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 176 punten
  • 60 meter horden   10,4
  • Vortexwerpen   16,31
  • Hoogspringen   1,25
Gijs de Vreugd
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 175 punten
  • 60 meter horden   10,9
  • Vortexwerpen   22,50
  • Hoogspringen   1,15
Leco van Zoelen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 169 punten
  • 60 meter horden   11,9
  • Vortexwerpen   24,90
  • Hoogspringen   1,15
Teun Kloosterman
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:00,7
Gijs de Vreugd
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:01,2
Leco van Zoelen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:04,5
Levi Bloemhard
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 216 punten
  • 40 meter   7,0
  • Medicienbalstoten   7,16
  • Verspringen   3,33
Romeyn Hof
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 207 punten
  • 40 meter   7,1
  • Medicienbalstoten   6,82
  • Verspringen   3,31
Cas Nelissen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 202 punten
  • 40 meter   7,6
  • Medicienbalstoten   7,68
  • Verspringen   3,16
Cas Nelissen
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:13,1
Romeyn Hof
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:22,7
Roald Veen
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:38,9
Kalle van der Bruggen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 107 punten
  • 40 meter   8,9
  • Medicienbalstoten   3,70
  • Verspringen   2,30
Kalle van der Bruggen
  • Jongens Pupil C - 600m - 4:09,8
Richard Pootjes
  • Masters Mannen - 5000m - 19:23,0
Vincent Bonninga
  • Masters Mannen - 5000m - 19:35,0
Gerard van Lent
  • Masters Mannen - 5000m - 21:01,0
Hajo Mossink
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1614 punten
  • 100 meter   12,7
  • 400 meter   59,6
  • Discuswerpen   20,85
  • Hoogspringen   1,55
Bart Groeneveld
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1477 punten
  • 100 meter   13,3
  • 400 meter   1:03,6
  • Discuswerpen   31,05
  • Hoogspringen   1,40
Frank Heijnen
  • Senioren mannen - Meerkamp - 813 punten
  • 100 meter   13,8
  • 400 meter   1:30,7
  • Discuswerpen   17,35
  • Hoogspringen   1,35
Bram Zwart
  • Senioren mannen - 5000m - 21:21,0
Hajo Mossink
  • Senioren mannen - HSS - 10,94
Bart Groeneveld
  • Senioren mannen - HSS - 10,44
Nicolet Zwaan
  • Masters Vrouwen - 5000m - 21:29,0
Laura de Kam
  • Masters Vrouwen - 5000m - 24:17,0
Celeste Menso
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1579 punten
  • 100 meter   14,1
  • 400 meter   1:11,4
  • Discuswerpen   18,97
  • Hoogspringen   1,35
Jenna Zaagsma
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1384 punten
  • 100 meter   14,0
  • 400 meter   1:22,3
  • Discuswerpen   17,31
  • Hoogspringen   1,40
Madelon Bouwman
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1026 punten
  • 100 meter   15,5
  • 400 meter   1:16,8
  • Discuswerpen   11,63
  • Hoogspringen   1,25
Anne Zuiderduin
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 860 punten
  • 100 meter   15,9
  • 400 meter   1:38,1
  • Discuswerpen   17,66
  • Hoogspringen   1,20
Gina Van der Does
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1486 punten
  • 150 meter   23,6
  • 800 meter   2:55,1
  • Discuswerpen   12,32
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,09
Wieteke Huiberts
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1410 punten
  • 150 meter   24,7
  • 800 meter   3:21,6
  • Discuswerpen   12,97
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,42
Eva Roode
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1181 punten
  • 150 meter   25,4
  • 800 meter   3:34,1
  • Discuswerpen   13,41
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,47
Floor Nelissen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1642 punten
  • 150 meter   23,8
  • 800 meter   3:00,5
  • Discuswerpen   17,45
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,56
Catelijne Wijnen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1544 punten
  • 150 meter   23,5
  • 800 meter   2:55,8
  • Discuswerpen   12,67
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,70
Charlotte Roeda
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1078 punten
  • 150 meter   25,3
  • 800 meter   3:22,8
  • Discuswerpen   11,27
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,08
Lisa Ouwehand
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 107 punten
  • 60 meter horden   13,0
  • Vortexwerpen   10,77
  • Hoogspringen   1,05
Kyara Verduin
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 98 punten
  • 60 meter horden   13,0
  • Vortexwerpen   12,26
  • Hoogspringen   0,95
Lisa Ouwehand
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:18,2
Kyara Verduin
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:30,2
Merel van het Kaar
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 223 punten
  • 60 meter horden   10,7
  • Vortexwerpen   29,07
  • Hoogspringen   1,10
Roosmarijn Meinsma
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 183 punten
  • 60 meter horden   10,7
  • Vortexwerpen   18,91
  • Hoogspringen   1,10
Britt Caffin
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 166 punten
  • 60 meter horden   11,8
  • Vortexwerpen   19,47
  • Hoogspringen   1,10
Roosmarijn Meinsma
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:40,6
Britt Caffin
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:41,4
Merel van het Kaar
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:43,7
Liz 't Hart
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 186 punten
  • 40 meter   7,2
  • Medicienbalstoten   5,11
  • Verspringen   2,95
Melody van Dongen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 184 punten
  • 40 meter   7,3
  • Medicienbalstoten   6,04
  • Verspringen   2,60
Cenna Akker
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 147 punten
  • 40 meter   7,5
  • Medicienbalstoten   4,20
  • Verspringen   2,51
Liz 't Hart
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:16,7
Fiene van het Kaar
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:34,5
Melody van Dongen
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:35,1
Bibiana Janssen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 176 punten
  • 40 meter   7,7
  • Medicienbalstoten   3,83
  • Verspringen   2,56
Bibiana Janssen
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:47,1
Naomi Hak
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 233 punten
  • 40 meter   7,3
  • Medicienbalstoten   3,76
  • Verspringen   2,36
Babet van het Kaar
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 119 punten
  • 40 meter   9,4
  • Medicienbalstoten   3,16
  • Verspringen   2,01
Naomi Hak
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:48,2
Babet van het Kaar
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 3:02,4
Brenda Calis
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1405 punten
  • 100 meter   14,4
  • 400 meter   1:10,5
  • Discuswerpen   13,02
  • Hoogspringen   1,30
Jessica Sluiters
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 590 punten
  • 100 meter   15,8
  • 400 meter   1:33,2
  • Discuswerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,15
Maud Goedemans
  • Senioren vrouwen - 5000m - 23:14,0

Hoogtepunten

Bart Kneppers JJC Ver
  • 4,69
  • Tom Metselaar Mmas 100m
  • 12,2
  • Bart Kneppers JJC 150m
  • 19,1
  • Stef Kloos JJB 100m
  • 11,9
  • Celeste Menso MJA 100m
  • 14,1
  • Wieteke Huiberts MJC Hoog
  • 1,35
  • Brenda Calis Vsen 100m
  • 14,4
  • Jenna Zaagsma MJB Hoog
  • 1,40
  • Jenna Zaagsma MJB 100m
  • 14,0
  • Daan Molleman JJA 400m
  • 55,2
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusHoogPunten totaal
    1 Marijn Wigchert AV Suomi 12,7 58,5 22,45 1,55 1683
    2 Daan Molleman AV Suomi 12,3 55,2 18,43 1,35 1660
    3 Koen Kroep AV Suomi 13,7 1:05,9 23,97 1,70 1443
    4 Symen Dobber AV Suomi 13,4 1:02,2 15,34 1,50 1277


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusHoogPunten totaal
    1 Stef Kloos AV Suomi 11,9 56,9 24,49 1,55 1926
    2 Stijn Melchers AV Suomi 12,5 59,1 29,77 1,35 1695
    3 Marijn Sluis AV Suomi 12,8 1:00,5 23,59 1,40 1510
    4 Jarno Berrevoets AV Suomi 12,6 58,4 DNS 1,60 1423
    5 Daan Post AV Suomi DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m800mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Bart Kneppers AV Suomi 19,1 2:39,9 8,12 18,76 4,69 2436
    2 Christiaan Barens AV Suomi 21,2 2:45,9 7,76 22,39 4,66 2245
    3 Sven Turenhout AV Suomi 22,6 3:15,3 8,36 24,07 3,28 1728
    4 Jasper Zaagsma AV Suomi 23,3 3:35,4 6,43 15,64 3,45 1342
    5 Koen De Jong AV Suomi 26,2 3:47,2 5,65 19,44 3,15 1088
    6 Rens Bant AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 150m800mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Ivar Molenaar AV Suomi 22,0 2:56,3 5,54 15,87 3,65 1645
    2 Jip de Vreugd AV Suomi 23,9 3:07,5 6,77 17,51 3,28 1478
    3 Rick Haan AV Suomi 24,5 3:11,4 6,29 18,84 3,41 1443
    4 Rohan Jahangier AV Suomi 25,7 3:24,9 5,38 18,03 3,02 1148
    5 Thyne Schop AV Suomi 28,1 3:22,3 4,91 12,54 2,96 879
    6 Finn van Espen AV Suomi 28,8 4:31,9 4,96 17,08 2,96 766
    7 Mees Timmer AV Suomi 26,5 3:23,2 4,18 8,65 2,66 737
    8 Yuri Sieval AV Suomi 34,6 4:32,7 3,38 6,99 2,66 282
    9 Rayn Barmoe AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Keane Noa Raalte AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Sepp Vonk AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mHVortexHoogPunten totaal
    1 Ferry Heeremans AV Suomi 13,4 16,28 1,00 101
    2 Mart Molenaar AV Suomi 12,6 11,85 0,90 83


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Ferry Heeremans AV Suomi 4:22,7 ---
    2 Mart Molenaar AV Suomi 4:49,0 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mHVortexHoogPunten totaal
    1 Teun Kloosterman AV Suomi 10,4 16,31 1,25 176
    2 Gijs de Vreugd AV Suomi 10,9 22,50 1,15 175
    3 Leco van Zoelen AV Suomi 11,9 24,90 1,15 169
    4 Jens Huiberts AV Suomi 11,6 17,18 1,10 140
    5 Lucas Klooswijk AV Suomi 12,6 13,08 0,85 82


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Teun Kloosterman AV Suomi 4:00,7 ---
    2 Gijs de Vreugd AV Suomi 4:01,2 ---
    3 Leco van Zoelen AV Suomi 4:04,5 ---
    4 Jens Huiberts AV Suomi 4:29,7 ---
    5 Lucas Klooswijk AV Suomi 4:51,7 ---
    Micha Bijster AV Suomi DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Levi Bloemhard AV Suomi 7,0 7,16 3,33 216
    2 Romeyn Hof AV Suomi 7,1 6,82 3,31 207
    3 Cas Nelissen AV Suomi 7,6 7,68 3,16 202
    4 Roald Veen AV Suomi 8,4 5,76 2,75 141


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Cas Nelissen AV Suomi 2:13,1 ---
    2 Romeyn Hof AV Suomi 2:22,7 ---
    3 Roald Veen AV Suomi 2:38,9 ---
    4 Levi Bloemhard AV Suomi 3:01,7 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Kalle van ...r Bruggen AV Suomi 8,9 3,70 2,30 107


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Kalle van ...r Bruggen AV Suomi 4:09,8 ---


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam 5000mOBP
    1 Richard Pootjes AV Suomi 19:23,0 ---
    2 Vincent Bonninga AV Suomi 19:35,0 19:48,00
    3 Gerard van Lent AV Suomi 21:01,0 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusHoogPunten totaal
    1 Hajo Mossink AV Suomi 12,7 59,6 20,85 1,55 1614
    2 Bart Groeneveld AV Suomi 13,3 1:03,6 31,05 1,40 1477
    3 Frank Heijnen AV Suomi 13,8 1:30,7 17,35 1,35 813
    4 Frans Freijser AV Suomi 14,5 1:11,6 16,68 1,25 748


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam 5000mOBP
    1 Bram Zwart AV Suomi 21:21,0 ---


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam HSS OBP
    1 Hajo Mossink AV Suomi 10,94 m/s---
    2 Bart Groeneveld AV Suomi 10,44 m/s---


    Masters Vrouwen - 5000 meter

    # Naam 5000mOBP
    1 Nicolet Zwaan AV Suomi 21:29,0 ---
    2 Laura de Kam AV Suomi 24:17,0 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusHoogPunten totaal
    1 Celeste Menso AV Suomi 14,1 1:11,4 18,97 1,35 1579


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusHoogPunten totaal
    1 Jenna Zaagsma AV Suomi 14,0 1:22,3 17,31 1,40 1384
    2 Madelon Bouwman AV Suomi 15,5 1:16,8 11,63 1,25 1026
    3 Anne Zuiderduin AV Suomi 15,9 1:38,1 17,66 1,20 860
    4 Mette Drenth AV Suomi DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusHoogVerPunten totaal
    1 Gina Van der Does AV Suomi 23,6 2:55,1 12,32 1,25 3,09 1486
    2 Wieteke Huiberts AV Suomi 24,7 3:21,6 12,97 1,35 3,42 1410
    3 Eva Roode AV Suomi 25,4 3:34,1 13,41 1,15 3,47 1181
    4 Liselot Borst AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 150m800mDiscusHoogVerPunten totaal
    1 Floor Nelissen AV Suomi 23,8 3:00,5 17,45 1,25 3,56 1642
    2 Catelijne Wijnen AV Suomi 23,5 2:55,8 12,67 1,15 3,70 1544
    3 Charlotte Roeda AV Suomi 25,3 3:22,8 11,27 1,10 3,08 1078
    4 Joëlla Buis AV Suomi 25,4 DNS 9,92 1,20 3,12 935
    5 Elise van den Belt AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Anna Croese AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Fiene Drenth AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Rosalie van Gils AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Nina Timmerman AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Senna Vis AV Suomi DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mHVortexHoogPunten totaal
    1 Lisa Ouwehand AV Suomi 13,0 10,77 1,05 107
    2 Kyara Verduin AV Suomi 13,0 12,26 0,95 98


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Lisa Ouwehand AV Suomi 4:18,2 ---
    2 Kyara Verduin AV Suomi 4:30,2 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mHVortexHoogPunten totaal
    1 Merel van het Kaar AV Suomi 10,7 29,07 1,10 223
    2 Roosmarijn Meinsma AV Suomi 10,7 18,91 1,10 183
    3 Britt Caffin AV Suomi 11,8 19,47 1,10 166


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    1 Roosmarijn Meinsma AV Suomi 4:40,6 ---
    2 Britt Caffin AV Suomi 4:41,4 ---
    3 Merel van het Kaar AV Suomi 4:43,7 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Liz 't Hart AV Suomi 7,2 5,11 2,95 186
    2 Melody van Dongen AV Suomi 7,3 6,04 2,60 184
    3 Cenna Akker AV Suomi 7,5 4,20 2,51 147
    4 Fiene van het Kaar AV Suomi 7,8 4,70 2,45 143


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Liz 't Hart AV Suomi 2:16,7 ---
    2 Fiene van het Kaar AV Suomi 2:34,5 ---
    3 Melody van Dongen AV Suomi 2:35,1 ---
    4 Cenna Akker AV Suomi 2:46,2 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Bibiana Janssen AV Suomi 7,7 3,83 2,56 176


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Bibiana Janssen AV Suomi 2:47,1 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Naomi Hak AV Suomi 7,3 3,76 2,36 233
    2 Babet van het Kaar AV Suomi 9,4 3,16 2,01 119


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    1 Naomi Hak AV Suomi 2:48,2 ---
    2 Babet van het Kaar AV Suomi 3:02,4 ---


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusHoogPunten totaal
    1 Brenda Calis AV Suomi 14,4 1:10,5 13,02 1,30 1405
    2 Jessica Sluiters AV Suomi 15,8 1:33,2 DNS 1,15 590


    Senioren vrouwen - 5000 meter

    # Naam 5000mOBP
    1 Maud Goedemans AV Suomi 23:14,0 ---