Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Clubkampioenschappen pupillen Leiden Atletiek'

Prijzen

Christiaan Schubert
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 274 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:00,4
  • Kogelstoten   7,20
  • Verspringen   3,70
Mats Candido
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 247 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:13,8
  • Kogelstoten   6,80
  • Verspringen   3,50
Teije Hoving
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 244 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:08,4
  • Kogelstoten   6,30
  • Verspringen   3,45
Manne Baan
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 341 punten
  • 60 meter   8,5
  • 600 meter   1:56,2
  • Kogelstoten   8,70
  • Hoogspringen   1,30
Richard de Kort
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 281 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:15,6
  • Kogelstoten   7,10
  • Hoogspringen   1,30
Abel Molenaar
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 280 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:04,1
  • Kogelstoten   5,90
  • Hoogspringen   1,35
Xinian Vermond
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 300 punten
  • 40 meter   7,0
  • 400 meter   1:20,3
  • Vortexwerpen   21,50
  • Hoogspringen   1,00
Hugo Molenaar
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 284 punten
  • 40 meter   7,5
  • 400 meter   1:26,9
  • Vortexwerpen   23,00
  • Hoogspringen   1,00
Taron Spit
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 263 punten
  • 40 meter   7,2
  • 400 meter   1:22,4
  • Vortexwerpen   17,00
  • Hoogspringen   0,95
Loets Kortleever
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 375 punten
  • 40 meter   7,0
  • 400 meter   1:19,3
  • Slingeren   14,00
  • Verspringen   3,75
Floris Noteboom
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 303 punten
  • 40 meter   7,7
  • 400 meter   1:33,4
  • Slingeren   14,00
  • Verspringen   3,10
Niels Koning
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 286 punten
  • 40 meter   7,8
  • 400 meter   1:25,5
  • Slingeren   11,00
  • Verspringen   3,10
Nout Candido
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 391 punten
  • 40 meter   7,6
  • 400 meter   1:28,0
  • Slingeren   11,50
  • Verspringen   3,10
Sem Noort
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 379 punten
  • 40 meter   7,6
  • 400 meter   1:26,1
  • Slingeren   11,00
  • Verspringen   2,90
Bram de Wolf
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 378 punten
  • 40 meter   7,8
  • 400 meter   1:29,5
  • Slingeren   12,00
  • Verspringen   2,95
Juna Kortleever
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 295 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   2:17,1
  • Kogelstoten   5,80
  • Verspringen   3,65
Lily Warmenhoven
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 181 punten
  • 60 meter   11,3
  • 600 meter   2:31,7
  • Kogelstoten   5,00
  • Verspringen   2,75
Kamila Shafigullina
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 177 punten
  • 60 meter   10,9
  • 600 meter   2:27,7
  • Kogelstoten   3,00
  • Verspringen   2,90
Mae van den Berg
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 338 punten
  • 60 meter   9,0
  • 600 meter   2:07,4
  • Kogelstoten   7,70
  • Hoogspringen   1,25
Isa Ong
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 295 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   2:08,1
  • Kogelstoten   6,60
  • Hoogspringen   1,20
Karlijn Jansz
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 260 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:24,1
  • Kogelstoten   7,10
  • Hoogspringen   1,10
Door van Schaik
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 260 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:29,1
  • Kogelstoten   6,20
  • Hoogspringen   1,25
Evi Versluis
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 313 punten
  • 40 meter   7,4
  • 400 meter   1:33,8
  • Vortexwerpen   21,50
  • Hoogspringen   1,10
Anne Faaij
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 306 punten
  • 40 meter   6,8
  • 400 meter   1:17,1
  • Vortexwerpen   14,50
  • Hoogspringen   1,00
Karlien Lippits
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 303 punten
  • 40 meter   7,5
  • 400 meter   1:28,2
  • Vortexwerpen   21,50
  • Hoogspringen   1,00
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 452 punten
  • 40 meter   6,9
  • 400 meter   1:18,2
  • Slingeren   14,50
  • Verspringen   3,80
Bente Commandeur
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 363 punten
  • 40 meter   7,6
  • 400 meter   1:24,0
  • Slingeren   13,00
  • Verspringen   3,15
Léna Le Dévédec
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 343 punten
  • 40 meter   7,5
  • 400 meter   1:27,3
  • Slingeren   11,00
  • Verspringen   3,15
Freya Schubert
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 397 punten
  • 40 meter   8,1
  • 400 meter   1:32,1
  • Slingeren   11,50
  • Verspringen   2,90
Raihana Bourazma
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 358 punten
  • 40 meter   8,0
  • 400 meter   1:34,0
  • Slingeren   9,00
  • Verspringen   2,75
Fenna Thelen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 353 punten
  • 40 meter   8,5
  • 400 meter   1:37,1
  • Slingeren   10,50
  • Verspringen   2,80

Hoogtepunten

Teun Quist JPMini 400m
  • 1:30,75
  • Fenna Thelen MPMini 400m
  • 1:37,02
  • Bram de Wolf JPMini 400m
  • 1:29,49
  • Freya Schubert MPMini 400m
  • 1:32,08
  • Guus van Kooten JPMini 400m
  • 1:26,23
  • Nout Candido JPMini 400m
  • 1:27,91
  • Fleur Favre MPC 400m
  • 1:18,13
  • Raihana Bourazma MPMini 400m
  • 1:33,98
  • Monica Dijkhuis MPMini 400m
  • 1:36,43
  • Sem Noort JPMini 400m
  • 1:26,01
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    1 Christiaan Schubert 9,86 2:00,31 7,20 3,70 274
    2 Mats Candido 9,90 2:13,74 6,80 3,50 247
    3 Teije Hoving 9,99 2:08,39 6,30 3,45 244
    4 Floris Aleman 10,26 2:10,96 5,90 3,55 234
    4 Vincent Kasper 10,13 2:17,50 6,90 3,35 234
    6 David Son...ld-Thomas 10,28 2:16,66 6,50 2,95 215
    7 Thomas Scheidema 10,69 2:41,34 5,80 3,15 181
    8 Twan van Andel 11,18 2:14,95 4,90 2,80 177
    9 Gijs van Kempen 11,08 2:20,32 5,20 2,80 176
    10 Fin Harms 11,34 2:13,43 4,50 2,90 174
    11 Sil Boelens 11,05 2:26,58 4,30 3,00 167
    12 Pieter Sorgdrager 11,89 2:32,66 4,60 2,70 141
    13 Sten Blonk 12,26 2:40,17 4,90 2,80 135
    14 Hidde Smout DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Manne Baan 8,48 1:56,15 8,70 1,30 341
    2 Richard de Kort 9,20 2:15,51 7,10 1,30 281
    3 Abel Molenaar 9,51 2:04,10 5,90 1,35 280
    4 Robin Noteboom 10,07 2:15,21 8,70 1,15 256
    5 Siemen Edelenbosch 9,93 2:06,61 7,10 1,15 251
    6 Joep den Dulk 9,57 2:01,21 6,30 1,10 249
    7 Matthijs V...er Meulen 9,75 2:03,76 6,00 1,10 238
    8 Hamzah Salah 10,05 2:27,34 6,70 1,15 220
    9 Jasper Koning 10,56 2:17,66 5,85 1,15 209
    10 Sven Nederpel 10,58 2:36,40 6,70 1,15 201
    11 Tobias Kristiansen 10,60 2:40,50 6,80 1,05 183
    12 Noah Vermeer 10,62 2:34,32 4,70 1,15 180
    13 Victor Waterreus 10,55 2:22,66 4,40 1,00 169
    14 Kasper Vletter 11,42 2:16,27 4,20 DNS 125


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogPunten totaal
    1 Xinian Vermond 6,94 1:20,22 21,50 1,00 300
    2 Hugo Molenaar 7,47 1:26,81 23,00 1,00 284
    3 Taron Spit 7,20 1:22,33 17,00 0,95 263
    4 Luca Gennaro 7,47 1:37,31 15,50 0,90 227
    5 Boaz tuijn Tuijn 8,35 1:38,69 15,50 0,90 205
    6 Olle de Kroon 8,84 1:40,52 15,50 0,85 186
    7 Yoni Oerlemans 8,65 1:46,33 11,50 0,90 173


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m400mSlingVerPunten totaal
    1 Loets Kortleever 6,92 1:19,28 14,00 3,75 375
    2 Floris Noteboom 7,65 1:33,35 14,00 3,10 303
    3 Niels Koning 7,73 1:25,50 11,00 3,10 286
    4 Rens van den Berg 8,12 1:32,00 9,50 2,80 242
    5 Rens de Boer 8,25 1:38,24 11,50 2,60 239
    6 Stijn Koole 8,19 1:29,81 8,00 2,60 223
    7 Cas Schakenbos 8,54 1:42,25 8,00 2,65 200


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m400mSlingVerPunten totaal
    1 Nout Candido 7,57 1:27,91 11,50 3,10 391
    2 Sem Noort 7,52 1:26,01 11,00 2,90 379
    3 Bram de Wolf 7,73 1:29,49 12,00 2,95 378
    4 Guus van Kooten 7,52 1:26,23 9,50 3,15 377
    5 Tijmen Veltman 7,60 1:31,71 8,50 3,15 354
    6 Hugo Koper 7,59 1:43,77 11,00 2,95 349
    7 Liam Ong 7,67 1:43,52 10,00 2,95 335
    8 Hugo Noteboom 8,32 1:45,45 11,00 2,55 297
    9 Teun Quist 8,06 1:30,75 7,50 2,50 291
    10 Victor Siemelink 8,73 1:42,01 9,50 2,70 280
    11 Alexander ... Huijstee 8,94 1:40,63 9,50 2,35 259
    12 Daniel Mook 8,58 1:40,33 8,00 2,25 249
    13 Fons Bruinsma 8,89 1:49,85 8,00 2,40 231
    14 Taran van Kasteren 8,40 1:42,85 5,00 2,20 220
    15 Roan Van der Vooren 9,33 1:49,54 8,50 2,00 208
    16 Xavier Sarnadas 8,95 1:49,25 6,50 2,20 207
    17 Jillis de Kroon 9,61 2:05,71 9,00 2,10 186
    17 Mads Olyerhoek 9,12 1:57,00 6,50 2,10 186
    19 Robin Gudde 12,93 2:29,48 5,00 1,70 80
    20 Roek Baan DNS DNS DNS 2,75 71
    21 Ilias Al Karaimeh DNS DNS DNS DNS 0
    21 Dylan Parkins DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    1 Juna Kortleever 9,10 2:17,01 5,80 3,65 295
    2 Lily Warmenhoven 11,29 2:31,67 5,00 2,75 181
    3 Kamila Shafigullina 10,83 2:27,69 3,00 2,90 177
    4 Iris Kuijt 10,99 2:35,54 3,50 2,80 167
    5 Lotte Bogaard 11,94 2:31,10 4,10 2,85 162
    6 Jente Meester 12,14 2:42,46 4,50 2,80 150
    7 Fenna Melchior 11,68 DNF 4,70 2,95 123
    8 Clarice Sikken DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Mae van den Berg 9,00 2:07,37 7,70 1,25 338
    2 Isa Ong 9,70 2:08,10 6,60 1,20 295
    3 Karlijn Jansz 9,86 2:24,04 7,10 1,10 260
    3 Door van Schaik 10,11 2:29,06 6,20 1,25 260
    5 Anne Favre 9,67 2:28,41 7,00 1,05 252
    6 Jasmijn van Tol 10,20 2:17,02 5,40 1,10 237
    7 Sarah Bouattaouan 10,06 2:33,34 5,90 1,05 221
    8 Federica Sallusti 10,58 2:34,19 5,00 1,05 195


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m400mVortexHoogPunten totaal
    1 Evi Versluis 7,39 1:33,77 21,50 1,10 313
    2 Anne Faaij 6,77 1:17,01 14,50 1,00 306
    3 Karlien Lippits 7,46 1:28,18 21,50 1,00 303
    4 Norah van Dijk 7,38 1:32,90 19,50 1,00 291
    4 Sara Faaij 6,70 1:23,40 14,00 0,95 291
    6 Roosje Bronsgeest 6,80 1:21,92 11,00 0,90 269
    7 Lieve Baan 7,03 1:36,46 14,50 0,95 266
    8 Olivia van der Waals 8,05 1:37,49 22,00 0,90 265
    9 Wikke Wieringa 7,51 1:38,64 10,50 1,05 247
    10 Silke Hoving 7,59 1:29,18 13,50 0,80 233
    11 Vera Koevoets 7,94 1:32,23 9,00 0,90 213
    12 Ilse Vooijs 8,32 1:39,40 14,00 0,85 211
    13 Anniek van...er Gugten 7,67 1:32,44 9,00 0,80 206
    14 Luna de Rooij 7,89 1:33,15 7,50 0,80 192
    15 Mette Ebbens 8,18 1:39,47 8,50 0,80 183
    16 Nikki Van der Weyden 8,17 2:33,70 9,50 0,80 137


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m400mSlingVerPunten totaal
    1 Fleur Favre 6,81 1:18,13 14,50 3,80 452
    2 Bente Commandeur 7,58 1:23,96 13,00 3,15 363
    3 Léna Le Dévédec 7,47 1:27,24 11,00 3,15 343
    4 Maud Flierman 7,51 1:30,49 11,00 2,75 318
    5 Benthe Vulker 7,75 1:31,97 10,00 2,95 307
    6 Myrthe Cats 7,92 1:39,37 10,00 3,10 298
    6 Nadine Witjes 7,43 1:37,50 9,50 2,80 298
    8 Alexis Warmenhoven 7,77 1:39,85 10,50 2,80 292
    9 Britt van den Berg 8,01 1:28,91 9,00 2,65 279
    9 Leila Jac...es Santos 8,11 1:42,58 11,00 2,75 279
    11 Nikki Alma 8,03 1:41,00 10,50 2,60 272
    12 Léa Faydi 8,17 1:42,66 11,00 2,50 266
    13 Matilda Ricci 8,26 1:39,66 8,00 2,50 239
    14 Claire Vletter 8,89 1:44,19 9,00 2,55 226
    15 Willemijn ter Braak 8,75 1:46,00 8,00 2,30 207
    16 Rosalinde Verduin 8,91 1:44,85 4,50 2,60 188
    17 Emma Sorgdrager 8,92 1:46,10 6,50 2,25 187


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m400mSlingVerPunten totaal
    1 Freya Schubert 8,04 1:32,08 11,50 2,90 397
    2 Raihana Bourazma 7,97 1:33,98 9,00 2,75 358
    3 Fenna Thelen 8,45 1:37,02 10,50 2,80 353
    4 Wiep Ong 8,04 1:40,72 10,00 2,70 351
    5 Monica Dijkhuis 8,19 1:36,43 7,00 2,85 327
    6 Sophia de Kort 7,98 1:41,13 6,50 2,80 318
    7 Janna Hamer 8,17 1:43,67 8,50 2,55 313
    8 Janneke Suijs 8,21 1:50,76 8,00 2,60 297
    8 Inge van der Vos 8,38 1:48,58 8,00 2,65 297
    10 Alice Taccola 8,59 1:51,85 9,00 2,60 291
    11 Floor Scheidema 8,41 2:12,46 10,00 2,45 270
    12 Vera Kloos 8,94 1:52,15 8,00 2,40 257
    13 Jorien Ebbens 8,72 2:00,42 8,00 2,20 239
    13 Sarah van der Veen 8,88 1:46,05 7,00 2,05 239
    15 Eva Rijnbeek 9,59 2:18,49 7,00 2,35 182
    16 Eliza Arbouw 8,79 DNF 7,00 2,10 137
    17 Loïs Pasqual 9,17 DNF 8,00 1,90 128
    18 Wende Plasmeijer DNS DNS DNS DNS 0