Vereniging 'AKU' op 'Clubkampioenschappen 30 september'

Prijzen

Thimo Maijenburg
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2128 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   3:02,0
  • Kogelstoten   8,86
  • Speerwerpen   22,62
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,72
Loek Janmaat
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1731 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:24,0
  • Kogelstoten   6,79
  • Speerwerpen   23,58
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,64
Tim Zandee
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1538 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:30,0
  • Kogelstoten   6,86
  • Speerwerpen   18,09
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,34
Sjoerd Polder
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1693 punten
  • 100 meter   13,0
  • 800 meter   2:27,0
  • Kogelstoten   7,04
  • Speerwerpen   18,47
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,52
Marijn Houdijk
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1653 punten
  • 100 meter   13,1
  • 800 meter   2:35,0
  • Kogelstoten   8,00
  • Speerwerpen   24,60
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,56
Simon Klappe
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1188 punten
  • 100 meter   14,2
  • 800 meter   2:52,0
  • Kogelstoten   7,58
  • Speerwerpen   25,31
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,12
Boudewijn Klooster
  • Jongens Junior B - 3000m - 14:02,0
Bor Meijer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2077 punten
  • 100 meter   14,0
  • 1000 meter   3:49,0
  • Speerwerpen   15,38
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,07
Wouter Voorn
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2000 punten
  • 100 meter   14,5
  • 1000 meter   3:40,0
  • Speerwerpen   18,76
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,95
Derk Pranger
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1923 punten
  • 100 meter   14,9
  • 1000 meter   3:48,0
  • Speerwerpen   21,27
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,40
Benjamin Klooster
  • Jongens Junior C - 3000m - 12:26,0
Abel Kloppenburg
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2046 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:59,0
  • Speerwerpen   22,03
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,90
Wilhelm Burger
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1567 punten
  • 80 meter   12,6
  • 1000 meter   4:17,0
  • Speerwerpen   19,99
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,56
Robbin Gunther
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1537 punten
  • 80 meter   12,5
  • 1000 meter   4:00,0
  • Speerwerpen   15,42
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,43
Kyan Valentijn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1586 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:16,0
  • Kogelstoten   4,93
  • Hoogspringen   1,05
Ryan Taylor
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1495 punten
  • 60 meter   10,5
  • 600 meter   2:13,0
  • Kogelstoten   5,12
  • Hoogspringen   1,05
Morris De Kuijer
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2125 punten
  • 60 meter   9,0
  • 600 meter   2:05,0
  • Kogelstoten   7,38
  • Hoogspringen   1,30
Noah Van Leeuwen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1738 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:09,0
  • Kogelstoten   5,86
  • Hoogspringen   1,15
Pol Plasmeijer
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1702 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:08,0
  • Kogelstoten   6,30
  • Hoogspringen   1,05
Koen Kaijen
  • Jongens Pupil A2 - 3000m - 13:14,0
Casper van Schaardenbrug
  • Jongens Pupil A2 - 3000m - 13:14,0
Iver van Strijen
  • Jongens Pupil A2 - 3000m - 13:14,0
Florian Faber
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1732 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:16,0
  • Balwerpen   34,84
  • Verspringen   3,24
Akira Kerr
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1630 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:04,0
  • Balwerpen   23,25
  • Verspringen   3,14
Mark Westra
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1462 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:17,0
  • Balwerpen   23,23
  • Verspringen   3,01
Sem Rossing
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1508 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:17,0
  • Balwerpen   20,57
  • Verspringen   3,13
Thijs Schoen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1399 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:21,0
  • Balwerpen   20,06
  • Verspringen   3,17
Tim Taanman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1281 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:44,0
  • Balwerpen   21,33
  • Verspringen   3,10
Liam Röling
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 998 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:29,0
  • Balwerpen   13,00
  • Verspringen   2,60
Ruben van Vliet
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 989 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:28,0
  • Balwerpen   13,76
  • Verspringen   2,30
Roel Verlaan
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 913 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:35,0
  • Balwerpen   12,40
  • Verspringen   2,28
Bram Van Schagen
  • Mannen G-atleten Masters - 1000m - 4:02,0
Bram Van Schagen
  • Mannen G-atleten Masters - 3000m - 11:57,0
Robin Fiege
  • Mannen G-atleten Senioren - 1000m - 5:22,0
Richard Villerius Elias
  • Mannen G-atleten Senioren - 1000m - 6:25,0
René Meekel
  • Mannen G-atleten Senioren - 1000m - 6:36,0
Sander Vooges
  • Mannen G-atleten Senioren - 3000m - 20:12,0
Rob Kloppenburg
  • Masters Mannen - Meerkamp - 882 punten
  • 100 meter   15,8
  • 800 meter   3:25,0
  • Kogelstoten   6,73
  • Speerwerpen   26,56
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,23
Frank van Tol
  • Masters Mannen - Meerkamp - 418 punten
  • 100 meter   16,2
  • 800 meter   3:06,0
  • Kogelstoten   7,05
  • Speerwerpen   20,84
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,11
Raymond Witteveen
  • Masters Mannen - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNF
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Jorrit Koek
  • Masters Mannen - 3000m - 11:52,0
Jos Snel
  • Masters Mannen - 3000m - 16:34,0
Marcel de Jong
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2728 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:25,0
  • Kogelstoten   10,10
  • Speerwerpen   42,28
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   4,87
Thijs Heemskerk
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2676 punten
  • 100 meter   11,6
  • 800 meter   2:10,0
  • Kogelstoten   6,24
  • Speerwerpen   30,29
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,72
Ivonne Luijt
  • Masters Vrouwen - 3000m - 17:50,0
Vera Zonneveld
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2538 punten
  • 100 meter   14,5
  • 800 meter   2:56,0
  • Kogelstoten   6,63
  • Speerwerpen   13,74
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,33
Paulien Idema
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2251 punten
  • 100 meter   16,0
  • 800 meter   2:45,0
  • Kogelstoten   7,85
  • Speerwerpen   14,74
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,43
Tamara van Lingen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2178 punten
  • 100 meter   15,9
  • 800 meter   3:04,0
  • Kogelstoten   7,47
  • Speerwerpen   24,02
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,51
Paulien Idema
  • Meisjes Junior B - 3000m - 14:03,0
Sien Saadat
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1708 punten
  • 80 meter   12,3
  • 1000 meter   4:03,0
  • Speerwerpen   17,55
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,64
Marit Lodema
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1561 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   4:11,0
  • Speerwerpen   11,67
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,62
Julia Meering
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1191 punten
  • 80 meter   13,6
  • 1000 meter   4:41,0
  • Speerwerpen   12,72
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   2,92
Jade Linthorst
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2285 punten
  • 60 meter   8,8
  • 1000 meter   3:32,0
  • Speerwerpen   23,33
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,06
Esmee Meering
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1792 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   4:00,0
  • Speerwerpen   20,92
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,71
Lois Wielage
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1734 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   4:18,0
  • Speerwerpen   15,80
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,65
Elin van Dijken
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1656 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:08,0
  • Kogelstoten   4,70
  • Hoogspringen   1,15
Tess van Tol
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1426 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:24,0
  • Kogelstoten   4,97
  • Hoogspringen   1,00
Dagmar van den Berg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 950 punten
  • 60 meter   11,8
  • 600 meter   2:39,0
  • Kogelstoten   3,49
  • Hoogspringen   0,95
Maud Schrama
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1767 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:19,0
  • Kogelstoten   6,17
  • Hoogspringen   1,20
Anouk Nieuwkoop
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1427 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:27,0
  • Kogelstoten   4,06
  • Hoogspringen   1,10
Indra Rossing
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1295 punten
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:44,0
  • Kogelstoten   4,27
  • Hoogspringen   1,15
Esmee Kriger
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1621 punten
  • 40 meter   6,9
  • 600 meter   2:06,0
  • Balwerpen   17,54
  • Verspringen   3,19
Fleur Hofmijster
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1268 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:25,0
  • Balwerpen   13,86
  • Verspringen   2,76
Dana Hogenboom
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1185 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:34,0
  • Balwerpen   20,07
  • Verspringen   2,67
Dana Hogenboom
  • Meisjes Pupil B - 3000m - 14:32,0
Nynke Veen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1176 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:33,0
  • Balwerpen   14,59
  • Verspringen   2,82
Naomi Keteku
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 794 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:41,0
  • Balwerpen   3,37
  • Verspringen   2,53
Marit Wiedijk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 670 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:33,0
  • Balwerpen   6,18
  • Verspringen   2,23
Suus Hogenboom
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 990 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:35,0
  • Balwerpen   11,46
  • Verspringen   2,50
Josephine de Jong
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 692 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:49,0
  • Balwerpen   8,63
  • Verspringen   2,20
Evi Schoen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 560 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:52,0
  • Balwerpen   8,64
  • Verspringen   1,70
Simone de Jong
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1567 punten
  • 100 meter   15,0
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   7,53
  • Speerwerpen   18,41
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,15
Fanoes Akpinar
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 100m - 17,7
Bonne
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 1000m - 5:22,0
Fanoes Akpinar
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 1000m - 5:50,0
Britt Stolker
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 1000m - 6:36,0
Lieve
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 3000m - 16:23,0
Angelique Tolboom
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 3000m - 19:31,0
Bonne
  • Vrouwen G-atleten Senioren - 3000m - 19:31,0

Hoogtepunten

Thijs Heemskerk Msen 800m
  • 2:10,0
  • Thijs Heemskerk Msen 100m
  • 11,6
  • Morris De Kuijer JPA2 Hoog
  • 1,30
  • Paulien Idema MJB Hoog
  • 1,35
  • Esmee Kriger MPB 40m
  • 6,9
  • Vera Zonneveld MJB Hoog
  • 1,40
  • Marcel de Jong Msen Hoog
  • 1,70
  • Paulien Idema MJB 800m
  • 2:45,0
  • Jade Linthorst MJD 60m
  • 8,8
  • Morris De Kuijer JPA2 60m
  • 9,0
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Thimo Maijenburg 12,5 3:02,0 8,86 22,62 1,65 5,72 2128
    2 Loek Janmaat 13,7 2:24,0 6,79 23,58 1,50 4,64 1731
    3 Tim Zandee 12,7 2:30,0 6,86 18,09 1,40 4,34 1538


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sjoerd Polder 13,0 2:27,0 7,04 18,47 1,50 4,52 1693
    2 Marijn Houdijk 13,1 2:35,0 8,00 24,60 1,35 4,56 1653
    3 Simon Klappe 14,2 2:52,0 7,58 25,31 1,35 4,12 1188


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Boudewijn Klooster 14:02,0 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m1000mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Bor Meijer 14,0 3:49,0 15,38 1,40 4,07 2077
    2 Wouter Voorn 14,5 3:40,0 18,76 1,25 3,95 2000
    3 Derk Pranger 14,9 3:48,0 21,27 1,35 3,40 1923
    4 Sjoerd Zuijderduin 15,4 3:45,0 21,70 1,20 3,67 1840
    5 Wolf van Strijen 15,3 3:41,0 16,09 1,20 3,64 1755


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Benjamin Klooster 12:26,0 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Abel Kloppenburg 11,5 3:59,0 22,03 1,30 3,90 2046
    2 Wilhelm Burger 12,6 4:17,0 19,99 1,10 3,56 1567
    3 Robbin Gunther 12,5 4:00,0 15,42 1,10 3,43 1537
    4 Reinier Ruizendaal 12,6 4:01,0 13,79 1,15 3,51 1536
    5 Peter Idema 14,0 3:53,0 17,14 1,05 3,12 1343


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Kyan Valentijn 9,6 2:16,0 4,93 1,05 1586
    2 Ryan Taylor 10,5 2:13,0 5,12 1,05 1495


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Morris De Kuijer 9,0 2:05,0 7,38 1,30 2125
    2 Noah Van Leeuwen 9,9 2:09,0 5,86 1,15 1738
    3 Pol Plasmeijer 9,9 2:08,0 6,30 1,05 1702
    4 Koen Kaijen 10,3 2:12,0 5,72 1,15 1643
    5 Julius Faber 10,0 2:19,0 6,90 1,00 1587
    6 Boaz Romme 9,9 2:15,0 5,55 1,00 1554
    7 Tijn Kaijen 10,4 2:24,0 5,47 1,05 1440
    8 Lars Kolhoop 10,9 2:29,0 4,11 1,00 1206
    9 Lars Wiedijk 10,7 2:31,0 4,10 0,90 1143
    10 Casper van...ardenbrug 10,7 2:36,0 4,43 0,90 1133
    11 Iver van Strijen 10,4 2:14,0 --- 0,95 1078


    Jongens Pupil A2 - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Koen Kaijen 13:14,0 ---
    1 Casper van...ardenbrug 13:14,0 ---
    1 Iver van Strijen 13:14,0 ---
    Tijn Kaijen DNS ---
    Justin Roos DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Florian Faber 7,0 2:16,0 34,84 3,24 1732
    2 Akira Kerr 7,3 2:04,0 23,25 3,14 1630
    3 Mark Westra 7,4 2:17,0 23,23 3,01 1462
    4 Jannick de Jong 7,4 2:19,0 22,36 2,91 1415
    5 Dayiro Thomas 7,3 2:36,0 23,67 3,31 1404
    6 Finn Verhaar 8,0 2:55,0 25,30 2,68 1065
    7 Arco Kolhoop 7,6 2:23,0 9,29 1,91 933
    8 Andy Baron 8,1 2:55,0 21,72 2,24 915


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Sem Rossing 7,1 2:17,0 20,57 3,13 1508
    2 Thijs Schoen 7,5 2:21,0 20,06 3,17 1399
    3 Tim Taanman 7,3 2:44,0 21,33 3,10 1281
    4 Collin Roling 7,4 2:19,0 18,75 2,40 1263
    5 Jay van Kempen 7,6 2:35,0 17,60 2,40 1089
    6 Jeroen Hoes 7,1 2:39,0 9,49 2,60 1057
    7 Luuk van Manen 8,2 2:30,0 9,60 2,72 951
    8 Sebastiaan... Schinkel 9,0 2:52,0 9,79 1,83 529
    9 Cian van Lammeren DNS DNS DNS 2,72 262


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Liam Röling 8,2 2:29,0 13,00 2,60 998
    2 Ruben van Vliet 8,0 2:28,0 13,76 2,30 989
    3 Roel Verlaan 8,0 2:35,0 12,40 2,28 913
    4 Tygo van Dijken 8,2 2:32,0 14,02 2,18 911
    5 Senn Koek 8,5 2:47,0 14,70 2,10 767
    6 Jip Hofmijster 8,5 2:41,0 8,35 2,12 688
    7 Tim Solopchuk 8,9 DNS 12,54 2,15 537
    8 Frederik Burger 11,3 4:02,0 7,14 1,91 191
    9 Siem Verlaan 9,8 3:31,0 3,55 1,80 161
    10 Mats van Manen 11,1 DNS 4,65 1,20 26
    11 Luuk Duifhuis 19,5 6:19,0 2,98 0,55 0
    11 Finn Duifhuis 15,3 5:22,0 1,89 0,76 0


    Mannen G-atleten Masters - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bram Van Schagen 4:02,0 ---


    Mannen G-atleten Masters - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bram Van Schagen 11:57,0 ---


    Mannen G-atleten Senioren - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Robin Fiege 5:22,0 ---
    2 Richard Vi...us Elias 6:25,0 ---
    3 René Meekel 6:36,0 ---
    4 Dennis Elias 6:48,0 ---
    5 Sander Spiering 6:56,0 ---
    6 Arnold van Soest 9:54,0 ---
    7 Marco Brouwer 11:11,0 ---
    Bas Kessens DNS ---
    Sander Vooges DNS ---
    Martin Westerhof DNS ---
    Gert van Veen DNS ---


    Mannen G-atleten Senioren - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sander Vooges 20:12,0 ---
    Martin Westerhof DNF ---


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Rob Kloppenburg 15,8 3:25,0 6,73 26,56 1,35 4,23 882
    2 Frank van Tol 16,2 3:06,0 7,05 20,84 1,15 3,11 418
    3 Raymond Witteveen DNF DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jorrit Koek 11:52,0 ---
    2 Jos Snel 16:34,0 ---
    Frank van Tol DNS ---
    Jan Reurings DNS ---
    Mj DNS ---
    Ronald Velten DNF ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Marcel de Jong 12,6 2:25,0 10,10 42,28 1,70 4,87 2728
    2 Thijs Heemskerk 11,6 2:10,0 6,24 30,29 1,55 5,72 2676


    Masters Vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ivonne Luijt 17:50,0 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Vera Zonneveld 14,5 2:56,0 6,63 13,74 1,40 4,33 2538
    2 Paulien Idema 16,0 2:45,0 7,85 14,74 1,35 3,43 2251
    3 Tamara van Lingen 15,9 3:04,0 7,47 24,02 1,25 3,51 2178
    4 Melissa Jansen 15,5 3:19,0 6,72 18,56 NM 3,86 1630


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Paulien Idema 14:03,0 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m1000mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sien Saadat 12,3 4:03,0 17,55 1,20 3,64 1708
    2 Marit Lodema 12,1 4:11,0 11,67 1,20 3,62 1561
    3 Julia Meering 13,6 4:41,0 12,72 1,25 2,92 1191
    4 Diana Taeme 13,6 4:55,0 12,26 1,00 2,60 886


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jade Linthorst 8,8 3:32,0 23,33 1,30 4,06 2285
    2 Esmee Meering 9,7 4:00,0 20,92 1,20 3,71 1792
    3 Lois Wielage 9,1 4:18,0 15,80 1,25 3,65 1734
    4 Lotte Kes 10,4 4:07,0 15,39 1,25 3,31 1504
    5 Julia van Luinen 9,8 4:41,0 15,03 1,15 3,28 1367
    6 Sam Haringsma 10,5 4:40,0 11,85 1,15 2,87 1115
    7 Lexie Romme DNS 3:57,0 DNS DNS DNS 329


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Elin van Dijken 10,0 2:08,0 4,70 1,15 1656
    2 Tess van Tol 10,0 2:24,0 4,97 1,00 1426
    3 Dagmar van den Berg 11,8 2:39,0 3,49 0,95 950


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Maud Schrama 9,5 2:19,0 6,17 1,20 1767
    2 Anouk Nieuwkoop 9,9 2:27,0 4,06 1,10 1427
    3 Indra Rossing 10,4 2:44,0 4,27 1,15 1295
    4 Isabel Luijt 11,6 2:36,0 2,99 0,95 949
    5 Roosje Honingh 11,0 DNS 3,19 1,00 854


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Esmee Kriger 6,9 2:06,0 17,54 3,19 1621
    2 Fleur Hofmijster 7,1 2:25,0 13,86 2,76 1268
    3 Dana Hogenboom 7,6 2:34,0 20,07 2,67 1185
    4 Marlou Smorenburg 7,9 2:36,0 14,30 2,69 1037
    5 Mirte Gunther 7,6 2:38,0 17,54 2,14 1017
    6 Nienke van Manen 8,5 3:06,0 15,04 2,46 747
    7 Elise Hoetmer 8,7 3:06,0 11,98 2,05 584


    Meisjes Pupil B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Dana Hogenboom 14:32,0 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Nynke Veen 7,4 2:33,0 14,59 2,82 1176
    2 Naomi Keteku 7,6 2:41,0 3,37 2,53 794
    3 Marit Wiedijk 8,8 2:33,0 6,18 2,23 670
    4 Arantxa Ligtvoet 8,7 3:02,0 12,83 2,14 636
    5 Zara Burgers 8,9 2:55,0 9,29 1,84 518


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Suus Hogenboom 7,7 2:35,0 11,46 2,50 990
    2 Josephine de Jong 8,3 2:49,0 8,63 2,20 692
    3 Evi Schoen 8,4 2:52,0 8,64 1,70 560
    4 Rowan Van Kempen 9,3 3:07,0 5,17 1,55 253
    5 Mila Wegbrands 9,7 3:30,0 DNS 1,61 133


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Simone de Jong 15,0 DNS 7,53 18,41 DNS 4,15 1567


    Vrouwen G-atleten Senioren - 100 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fanoes Akpinar 17,7 ---


    Vrouwen G-atleten Senioren - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bonne 5:22,0 ---
    2 Fanoes Akpinar 5:50,0 ---
    3 Britt Stolker 6:36,0 ---
    4 Marinda va...ollenburg 6:53,0 ---
    5 Lieve 6:54,0 ---
    6 Tine 11:11,0 ---
    Mandy Lei DNS ---


    Vrouwen G-atleten Senioren - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lieve 16:23,0 ---
    2 Angelique Tolboom 19:31,0 ---
    2 Bonne 19:31,0 ---
    Britt Stolker DNS ---