Vereniging 'GAC Hilversum' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Bram van der Laan
  • Jongens Junior A - Speer - 57,83
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior B - Polshoog - 4,25
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior B - 400m_hf - 58,36
Myrte Van der Schoot
  • Meisjes Junior B - 400m_hf - 58,62
Myrte Van der Schoot
  • Meisjes Junior B - 400m_f - 57,03

Hoogtepunten

Max van Groeningen JJB 1500m
  • 4:14,31
  • Laurens Jordense JJB 200m
  • 23,65
  • Tobias van Ee JJB 100m
  • 11,73
  • Puck Harms MJB 100mH
  • 14,91
  • Myrte Van der Schoot MJB 400m
  • 1:01,45
  • Yoram Vriezen JJB Polshoog
  • 4,25
  • Dilay Yandi MJB 100m
  • 13,30
  • Shantell Kwofie MJB 400m
  • 1:00,25
  • Bram van der Laan JJA Speer
  • 57,83
  • Justine Fleming MJA 400m
  • 1:01,23
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Youri Fransen --- 49,95


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Tjalling Galema --- 4:29,54
    Lars Mol --- 4:40,82


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Bram van der Laan 57,83 51,69 53,54 54,75 54,03 54,01 57,83 54,16


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Bram van der Laan 46,04 46,44 X 41,80 44,50 X 46,44 41,55


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    16 Tobias van Ee 11,73Q -0.8 m/s11,65
    41 Miro van Wieringen 12,27 0,176-2.2 m/s12,13
    43 Lucas Man 12,47 -0.8 m/s12,33


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    15 Tobias van Ee 11,69 0,223-0.3 m/s11,73


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    24 Laurens Jordense 23,65 0,276+2.5 m/s24,18
    35 Miro van Wieringen 24,24 0,174+1.7 m/s24,91
    38 Lucas Man 24,44 0,195+2.6 m/s25,85


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Max van Groeningen 4:14,31Q 4:05,48


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Max van Groeningen 4:14,74 4:14,31


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam ResReactie OBP
    13 Miro van Wieringen 16,02 0,215+0.2 m/s16,67


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactieOBP
    11 Laurens Jordense 1:02,60 0,2721:01,06


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Tobias van Ee X X 36,22 36,22 43,06


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.903.053.203.353.453.553.653.753.803.853.903.954.004.054.104.154.204.254.304.45ResOBP
    2 Yoram Vriezen XO - O - O - O - XO XO XXX 4,25 4,10
    4 Thijmen Hakenkruger XO - O - O - XO - XO - 4,20 4,20
    5 Tobias van Ee XXO - XO - XXO - XXO - XO - XXX 4,20 4,23
    7 Luc Blank O O XXO XXO XO X- O XO XXO XXX 4,10 3,82
    9 Koen Duikersloot XXO XO - XO - XO XXX 4,05 3,90
    13 Max Veldhuizen O XO O XO O XXX 3,55 3,42


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    13 Justine Fleming 12,99 -0.7 m/s12,84


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    9 Justine Fleming 26,23 0,216+0.9 m/s26,25


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    5 Justine Fleming 1:01,23q 0,1751:03,43


    Meisjes Junior A - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    11 Justine Fleming 1:03,12 0,5281:01,23


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Eden Göbbels --- 5:05,21


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    22 Dilay Yandi 13,30q 0,308+0.1 m/s13,33


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    23 Dilay Yandi 13,41 0,313-1.6 m/s13,30


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    31 Dilay Yandi 27,49 0,307+1.6 m/s27,54


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    5 Shantell Kwofie 1:00,25Q 0,19458,72
    11 Myrte Van der Schoot 1:01,45Q 0,44959,22


    Meisjes Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Shantell Kwofie 58,36Q 0,2331:00,25
    3 Myrte Van der Schoot 58,62Q 0,3391:01,45


    Meisjes Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Myrte Van der Schoot 57,03 0,30158,62
    4 Shantell Kwofie 57,98 0,20358,36


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jolente Bleijs 4:59,32q 4:50,41
    21 Suzet Doornheim 5:20,95 5:10,12


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    12 Jolente Bleijs 4:57,70 4:59,32


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    12 Puck Harms 14,91Q -1.5 m/s14,93


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam Res Qm
    11 Puck Harms 14,79 -0.5 m/s14,91


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
    4 Puck Harms XXO O XXX 1,64 1,65


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.152.302.452.552.652.752.852.953.053.103.153.203.253.303.353.403.453.503.603.753.85ResOBP
    Ilse Hengeveld XXX NM 2,82


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    8 Puck Harms X 5,44 5,30 5,19 5,21 5,25 5,44 +0.6 m/s5,45