Vereniging 'ARV Ilion' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Nigel Steenwinkel
  • Jongens Junior B - 200m - 22,53
Daan Kneppers
  • Jongens Junior B - 400m - 51,69
Daan Kneppers
  • Jongens Junior B - 400mH - 57,00
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior A - 200m - 24,32
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior A - 200m_f - 23,63
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior A - 100mH - 13,66
Nanah Fung-Loy
  • Meisjes Junior A - 100mH - 15,10
Zoë Sedney
  • Meisjes Junior A - 100mH_f - 13,83
Nanah Fung-Loy
  • Meisjes Junior A - 100mH_f - 14,82
Denise Arisa
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:06,07
Denise Arisa
  • Meisjes Junior B - 400mH_f - 1:05,43

Hoogtepunten

Sterre de Rooij MJB 400mH
  • 1:06,89
  • Denise Arisa MJB 400mH
  • 1:06,07
  • Morgann De Jong MJB 100mH
  • 15,02
  • Maurice Afognon JJB 100m
  • 11,60
  • Mischa Lips JJA 100m
  • 11,36
  • Lars Dauw JJB 100m
  • 11,76
  • Mischa Lips JJA 200m
  • 22,68
  • Nigel Steenwinkel JJB 200m
  • 22,53
  • Denise Arisa MJB 100mH
  • 14,78
  • Zoë Sedney MJA 200m
  • 24,32
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    9 Mischa Lips 11,36Q 0,179-0.7 m/s11,28


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    11 Mischa Lips 11,28 0,173-1.2 m/s11,36


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    9 Mischa Lips 22,68q 0,179+1.8 m/s23,27


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    16 Mischa Lips 22,92 0,190+1.5 m/s22,68


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Jermo Harper 12,74 12,49 X X X X 12,74 +1.7 m/s12,40


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    13 Maurice Afognon 11,60Q 0,177-1.1 m/s11,47
    18 Lars Dauw 11,76Q 0,183-0.6 m/s11,63


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    12 Maurice Afognon 11,57 0,163-0.3 m/s11,60
    18 Lars Dauw 11,77 +0.0 m/s11,76


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Nigel Steenwinkel 22,53Q 0,189+0.2 m/s22,79


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    8 Nigel Steenwinkel 22,61 0,194+2.4 m/s22,53


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    3 Daan Kneppers 51,69Q 0,29051,05


    Jongens Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    4 Daan Kneppers 50,71q 0,29951,69


    Jongens Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    5 Daan Kneppers 51,10 0,22650,71


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    8 Nigel Steenwinkel 15,00q +0.7 m/s14,81


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm) finale

    # Naam Res Qm
    8 Nigel Steenwinkel 15,12 +0.2 m/s15,00


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactieOBP
    2 Daan Kneppers 57,00q 0,27457,37


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    5 Daan Kneppers 56,65 0,26957,00


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Marijn Van Duijn 48,72 48,56 42,10 46,31 48,20 - 48,72 51,57


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    12 Nigel Steenwinkel 6,05 5,98 6,08 6,08 +1.0 m/s6,23
    13 Marijn Van Duijn 6,08 6,04 5,82 6,08 -1.0 m/s6,20
    15 Maurice Afognon 5,67 X 5,67 -0.9 m/s6,39


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Zoë Sedney 24,32Q +2.8 m/s23,71


    Meisjes Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Zoë Sedney 23,63 0,192-0.1 m/s24,32


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    1 Zoë Sedney 13,66Q 0,162+0.4 m/s13,97
    3 Nanah Fung-Loy 15,10Q 0,158+0.6 m/s14,46


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Zoë Sedney 13,83 0,197+0.4 m/s13,66
    3 Nanah Fung-Loy 14,82 0,175+0.4 m/s15,10


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Nanah Fung-Loy --- 11,09


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.003.103.203.303.403.503.603.653.703.803.853.903.95ResOBP
    4 Nanah Fung-Loy O - XO O XXO XX- X 3,60 3,40


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Nanah Fung-Loy 5,18 5,36 X X 5,40 5,56 5,56 -0.9 m/s5,60


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Sterre de Rooij --- 58,53


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactie OBP
    8 Denise Arisa 14,78Q 0,167+0.4 m/s14,40
    14 Morgann De Jong 15,02q 0,226+0.4 m/s15,61


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    7 Denise Arisa 14,57q 0,170+0.1 m/s14,78
    14 Morgann De Jong 15,07 0,266+0.1 m/s15,02


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res Qm
    6 Denise Arisa 14,41 +0.2 m/s14,57


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    2 Denise Arisa 1:06,07Q 0,2261:06,24
    5 Sterre de Rooij 1:06,89q 0,2471:04,50
    8 Morgann De Jong 1:08,77 0,2661:08,62


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    3 Denise Arisa 1:05,43 0,1961:06,07
    4 Sterre de Rooij 1:05,66 0,2581:06,89


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Arja Pouwels 40,02 X 35,95 X X X 40,02 38,72


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
    Franka Pouwels --- 1,57


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.152.302.452.552.652.752.852.953.053.103.153.203.253.303.353.403.453.503.603.753.85ResOBP
    5 Noga Piepenbroek XO O XXO - XXX 3,05 2,88