Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Joshua Wegman
  • Jongens Junior A - HSS - 13,74
Annes Adimi
  • Jongens Junior B - 400mH - 57,67
Annes Adimi
  • Jongens Junior B - 400mH_f - 55,50
Roos van Elk
  • Meisjes Junior A - 1500m - 4:48,97
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - 800m_f - 2:14,09
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:49,46
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior B - 400mH - 1:06,27
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior B - 400mH_f - 1:01,97

Hoogtepunten

Lara Weghorst MJB 400mH
  • 1:06,27
  • Sander van Elk JJA 1500m
  • 4:09,35
  • Marnix van der Burg JJB 200m
  • 23,08
  • Cas Kopmels JJA 1500m
  • 4:04,63
  • Amina Maatoug MJB 1500m
  • 4:49,46
  • Roos van Elk MJA 800m
  • 2:21,20
  • Bobet Kloosterman MJA 800m
  • 2:21,65
  • Thijs Houbiers JJA 800m
  • 1:57,71
  • Marnix van der Burg JJB 100m
  • 11,62
  • Amina Maatoug MJB 800m
  • 2:18,35
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Thijs Houbiers 1:57,71 1:58,63
    19 Sander van Elk 2:03,16 2:01,92
    22 Thomas Bovenberg 2:04,31 2:02,17
    Vincent Perquin --- 2:03,26
    Bas van der Meule --- 2:14,16
    Krijn Does --- 2:03,25


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Cas Kopmels 4:04,63q 4:01,83
    7 Sander van Elk 4:09,35q 4:16,45
    16 Thijs Houbiers 4:16,08 4:01,71
    26 Daniël van Ginkel 4:28,51 4:19,27
    Tim De Mooij --- 4:32,70


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    10 Cas Kopmels 4:18,48 4:04,63
    11 Sander van Elk 4:19,86 4:09,35


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Cas Kopmels --- 15:46,00


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    20 Coen Huizer 16,92 0,245-0.8 m/s15,96


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBP
    7 Coen Huizer 1:05,29 1:01,23


    Jongens Junior A - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    4 Bas van der Meule 12:59,22 10:39,87
    Thijs Houbiers DNF 9:01,91


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Koen Prud...van Reine 48,97 44,11 45,74 43,00 46,79 45,71 48,97 52,33


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Teun Wisse 33,75 38,75 40,35 X 39,57 X 40,35 37,58


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Joshua Wegman X 13,24 13,74 13,71 13,27 11,33 13,74 +2.8 m/s13,03


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    14 Marnix van der Burg 11,62Q 0,190-0.6 m/s11,38


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    7 Marnix van der Burg 11,38q +0.0 m/s11,62


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    6 Marnix van der Burg 11,42 -0.6 m/s11,38


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    14 Marnix van der Burg 23,08Q 0,183+1.7 m/s22,31


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    7 Marnix van der Burg 22,48 +1.7 m/s23,08


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Annes Adimi DQ 51,84


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactieOBP
    3 Annes Adimi 57,67Q 0,32456,65
    13 Maurits Dekker 1:05,32 1:02,10


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Annes Adimi 55,50 0,24457,67


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Roos van Elk 2:21,20Q 2:16,57
    5 Bobet Kloosterman 2:21,65q 2:19,51
    7 Aylan Menick 2:21,81q 2:19,63


    Meisjes Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Roos van Elk 2:24,02 2:21,20
    6 Bobet Kloosterman 2:25,08 2:21,65
    8 Aylan Menick 2:26,27 2:21,81


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roos van Elk 4:48,97 4:46,54
    7 Bobet Kloosterman 5:02,48 4:52,57


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Amina Maatoug 2:18,35Q 2:09,84


    Meisjes Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Amina Maatoug 2:14,09 2:18,35


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Amina Maatoug 4:49,46Q 4:36,06


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Amina Maatoug 4:40,05 4:49,46


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactie OBP
    24 Mette Nuijen 16,00 0,260-1.2 m/s15,83


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    3 Lara Weghorst 1:06,27Q 0,3011:02,23
    9 Mette Nuijen 1:08,84 0,2701:07,94
    18 Isis Heemskerk 1:17,89 0,4081:22,51


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Lara Weghorst 1:01,97 0,2731:06,27


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Jacomijn Prins 35,77 35,42 X 35,77 36,16
    14 Loïs Steenbeek 33,57 31,08 30,40 33,57 36,21


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Isabelle Reijman 32,24 28,32 30,06 32,24 33,36


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Isabelle Reijman 12,84 13,31 12,35 12,42 11,37 11,75 13,31 12,20


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
    Ilse Knevel --- 1,55


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    8 Quinty Verdoodt 10,38 10,33 10,77 X X X 10,77 -2.3 m/s10,60