Vereniging 'AAV `36' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Twan van Rijn
  • Jongens Junior B - Polshoog - 4,20
Sietske Verkade
  • Meisjes Junior B - Speer - 45,08

Hoogtepunten

Jonne van der Giessen MJB 200m
  • 26,86
  • Jonne van der Giessen MJB 100mH
  • 14,83
  • Maud van Beest MJB 400m
  • 1:00,59
  • Twan van Rijn JJB 200m
  • 23,18
  • Brian Kortekaas JJA 200m
  • 23,38
  • Mila Wacht MJB 100m
  • 13,30
  • Tim den Brave JJB 100m
  • 11,95
  • Twan van Rijn JJB Polshoog
  • 4,20
  • Tijmen van Arkel JJB 800m
  • 2:05,54
  • Maud van Beest MJB 200m
  • 26,55
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    31 Jim van t Schip 11,88 0,182-1.1 m/s11,94
    36 Rick van de Noort 12,02 0,207-1.1 m/s11,78
    37 Maxim Scholma 12,09 0,169+0.4 m/s11,76
    40 Mats den Hartog 12,33 0,213-0.7 m/s11,84


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    23 Brian Kortekaas 23,38 0,222+0.5 m/s23,46
    29 Jim van t Schip 23,75 0,209+1.8 m/s24,01
    31 Daan van der Lee 24,43 0,214+3.5 m/s24,35


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    17 Jim van t Schip 53,78 0,20653,41


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    17 Dennis Van Tilburg 16,09 0,207+0.1 m/s16,74
    19 Rens Tasma 16,79 0,312+0.2 m/s16,60


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Niels de Groot 44,07 47,43 46,07 47,43 48,77
    Daan van der Lee --- 43,83
    Bastiaan Deul --- 42,65


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Niels de Groot 12,03 11,77 11,48 12,03 12,28
    13 Tom Driessen 10,86 11,98 10,76 11,98 11,23


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Tom Driessen 23,09 31,01 X 31,01 25,04


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
    8 Niels de Groot O XO XXX 1,85 1,86
    9 Rick van de Noort O XXO XXX 1,85 1,95


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Daan van der Lee 12,76 12,64 12,34 13,06 X 12,92 13,06 +1.1 m/s12,32


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    11 Maxim Scholma 5,82 5,65 6,08 6,08 +0.6 m/s6,29


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    25 Tim den Brave 11,95 0,338+0.2 m/s12,15
    Jesse Lamberst --- 12,39


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    18 Twan van Rijn 23,18q 0,194+1.7 m/s23,99


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    16 Twan van Rijn 23,25 +1.7 m/s23,18


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    17 Tim den Brave 53,62 0,22554,54
    18 Tijmen van Arkel 54,08 0,22054,23


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    17 Tijmen van Arkel 2:05,54 2:03,07
    Brennan Kamerman --- 2:09,16
    Owyn Kamerman --- 2:09,42
    Max van Leeuwen --- 2:10,74


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Marc Dullemond --- 10:12,14


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    17 Kyan Krol 17,19 +0.7 m/s17,93


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactieOBP
    12 Heiko Rotteveel 1:03,31 0,2021:02,37


    Jongens Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    9 Marc Dullemond 7:14,10 7:17,33
    13 Heiko Rotteveel 8:12,76 8:11,17


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Kaj Van Beest --- 42,44


    Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Sebastiaan Keijzer 29,91 28,61 X 31,04 X X 31,04 33,03


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01ResOBP
    8 Jesse Lamberst O O O O XXX 1,83 1,82


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.903.053.203.353.453.553.653.753.803.853.903.954.004.054.104.154.204.254.304.45ResOBP
    3 Twan van Rijn O - - O - O XO XXX 4,20 4,10


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    7 Kadidja Sangare 12,62Q 0,157-1.4 m/s12,43


    Meisjes Junior A - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    Kadidja Sangare DNS 12,62


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Kadidja Sangare --- 26,54


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    20 Ilse Rolf 2:45,16 2:49,24


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    Kadidja Sangare --- 14,37


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
    5 Tirza Meijer O O O XXX 1,55 1,55


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Jokèh Engelhart 10,26 11,12 10,97 10,95 10,95 10,90 11,12 +0.7 m/s10,63


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    9 Jokèh Engelhart 5,06 4,84 5,06 5,06 +0.8 m/s5,22
    11 Tirza Meijer 4,46 4,73 4,18 4,73 +2.0 m/s4,92
    Kadidja Sangare --- 5,51


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    23 Mila Wacht 13,30q 0,233+0.5 m/s13,39
    35 Daphne Zintel 14,00 0,302-1.3 m/s13,93


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    19 Mila Wacht 13,32 +0.3 m/s13,30


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    14 Maud van Beest 26,55q 0,244+3.7 m/s27,16
    22 Jonne van ...r Giessen 26,86 0,206+1.3 m/s26,84


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    12 Maud van Beest 26,62 0,246+2.5 m/s26,55


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    7 Maud van Beest 1:00,59Q 0,21859,81


    Meisjes Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    9 Maud van Beest 1:00,35 0,1701:00,59


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactie OBP
    9 Jonne van ...r Giessen 14,83Q 0,243-0.6 m/s14,83
    16 Mila Wacht 15,35q -1.5 m/s15,70
    26 Ilse van der Marel 16,64 0,310-0.6 m/s16,32


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    10 Jonne van ...r Giessen 14,74 0,267+0.1 m/s14,83
    16 Mila Wacht 15,33 -0.5 m/s15,35


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    15 Robin Bishop 1:14,52 0,3411:14,56


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Sietske Verkade 40,08 39,96 42,77 41,59 42,76 45,08 45,08 43,42


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Ilse van der Marel X 28,28 32,25 25,31 28,18 X 32,25 29,90
    12 Quincy Heemskerk 23,02 22,31 29,07 29,07 30,08


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    13 Sietske Verkade 11,26 11,14 10,74 11,26 11,31


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    11 Jonne van ...r Giessen 10,15 10,37 10,26 10,37 -1.5 m/s10,49
    Daphne Zintel --- 10,14
    Azualjok Agok --- 10,22


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.152.302.452.552.652.752.852.953.053.103.153.203.253.303.353.403.453.503.603.753.85ResOBP
    13 Ilse van der Marel O XO XXX 2,30 2,30