Vereniging 'AV 1923' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Tsega Kifle
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 10:07,64
Joyce Schumacher
  • Meisjes Junior A - 100mH - 13,98
Joyce Schumacher
  • Meisjes Junior A - 100mH_f - 14,08
Joyce Schumacher
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,91

Hoogtepunten

Luka Bakrac JJB 400mH
  • 1:02,13
  • Levi Hazes JJA 100m_hf
  • 11,17
  • Joyce Schumacher MJA 100mH
  • 13,98
  • Mischa Pier MJB 800m
  • 2:23,25
  • Diede Mieras JJB Speer
  • 48,81
  • Lucas van Schaffelaar JJB 400m
  • 54,35
  • Noa Hoondert MJA 1500m
  • 4:58,17
  • Lois de la Mar MJB 800m
  • 2:19,49
  • Joyce Schumacher MJA Ver
  • 5,91
  • Levi Hazes JJA 100m
  • 11,38
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    12 Levi Hazes 11,38Q 0,221+0.2 m/s10,98


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    8 Levi Hazes 11,17Q 0,213-0.4 m/s11,38


    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    7 Levi Hazes 11,20 0,202-0.6 m/s11,17


    Jongens Junior A - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    3 Tsega Kifle 10:07,64 9:32,10


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    21 Lucas van ...haffelaar 54,35 54,18
    26 Job Geerds 1:00,22 0,18850,88
    Diede Mieras --- 53,07
    Daan Lunding --- 52,24


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    25 Jona Wong Chung 2:07,52 2:06,44
    Primo Burgstra --- 2:10,23


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Gijs Veltenaar --- 4:42,64


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    Job Geerds --- 14,80


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactieOBP
    8 Luka Bakrac 1:02,13 0,1501:08,35


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Diede Mieras 47,32 48,81 X 48,04 46,50 - 48,81 52,68
    13 Luka Bakrac 44,38 X X 44,38 49,63


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Job Geerds --- 13,08


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    5 Noa Hoondert 4:58,17 4:47,20


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    2 Joyce Schumacher 13,98Q 0,197+0.6 m/s14,17


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Joyce Schumacher 14,08 0,197+0.4 m/s13,98


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Joyce Schumacher 5,73 5,88 X 5,91 X 5,38 5,91 -0.5 m/s6,01


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Lois de la Mar 2:19,49 2:19,55
    19 Mischa Pier 2:23,25 2:23,33