Vereniging 'AV Castricum' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jesse Scheltema JJB 800m
  • 2:03,70
  • Ilse Kamphuis MJA 800m
  • 2:21,75
  • Febora Ridder MJA 800m
  • 2:25,81
  • Joep Welsch JJA 800m
  • 1:59,85
  • Duncan Steenbakker JJA 5000m
  • 15:10,64
  • Mats Heine JJA 800m
  • 1:59,80
  • Lotte Poelman MJB 100m
  • 13,44
  • Lotte Poelman MJB 200m
  • 27,63
  • Franka Holland MJB 400m
  • 1:01,27
  • Koen Grandiek JJA 1500m
  • 4:09,37
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Hidde Zeestraten --- 24,12


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Hidde Zeestraten --- 52,90


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Mats Heine 1:59,80 1:58,94
    10 Joep Welsch 1:59,85Q 1:56,79
    14 Timo Stegink 2:00,47 1:55,84


    Jongens Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Joep Welsch 2:03,79 1:59,85


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    8 Koen Grandiek 4:09,37q 4:05,94
    15 Kick Castricum 4:14,92 4:12,90
    25 Tijmen Hoedjes 4:28,39 4:09,32
    27 Lars Thode 4:30,41 4:21,40
    Joep Welsch DNS 4:18,36


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    12 Koen Grandiek 4:26,34 4:09,37


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Duncan Steenbakker 15:10,64 14:54,45


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Jesse Scheltema 2:03,70Q 1:58,38


    Jongens Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Jesse Scheltema 2:02,40 2:03,70


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    12 Jesse Scheltema 4:19,12q 4:13,07


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    7 Jesse Scheltema 4:16,39 4:19,12


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    15 Febora Ridder 1:03,53 0,3211:03,00


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    6 Ilse Kamphuis 2:21,75Q 2:14,65
    12 Febora Ridder 2:25,81 2:22,33
    17 Richelle Kanis 2:30,08 2:31,47
    Femke Been --- 2:17,43


    Meisjes Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    5 Ilse Kamphuis 2:24,60 2:21,75


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    9 Richelle Kanis 5:09,38 5:20,97


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    24 Lotte Poelman 13,44 0,185-1.3 m/s13,32
    41 Yoni Bas 14,46 0,380-2.6 m/s13,95


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    33 Lotte Poelman 27,63 0,219+3.7 m/s28,17
    37 Yoni Bas 28,65 0,376+1.6 m/s29,86


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    9 Franka Holland 1:01,27Q 0,2401:01,15
    23 Juul Schuit 1:04,60 0,2531:05,35
    26 Ruth Spijker 1:05,16 0,4371:04,83
    28 Pipp Pauzenga 1:06,96 0,2241:05,68


    Meisjes Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    10 Franka Holland 1:01,72 0,2181:01,27


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    28 Ruth Spijker 2:30,93 2:29,99


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    24 Marlotte Vliese 5:34,81 5:22,33