Vereniging 'AV Lycurgus' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 100m - 11,32
Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 100m_hf - 10,95
Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 100m_f - 10,91
Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 200m - 22,46
Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 200m_hf - 21,75
Gino van Wijk
  • Jongens Junior B - 200m_f - 21,53
Teun de Koning
  • Jongens Junior B - Discus - 50,87
Teun de Koning
  • Jongens Junior B - Kogel - 17,93
Teun de Koning
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 55,24
Lisanne Schoonebeek
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,72
Pauline Hondema
  • Meisjes Junior A - Ver - 6,12

Hoogtepunten

Pauline Hondema MJA Ver
  • 6,12
  • Gino van Wijk JJB 200m_hf
  • 21,75
  • Jereno Macnack JJA 100m
  • 11,71
  • Gino van Wijk JJB 100m
  • 11,32
  • Anouk Schoute MJA 100mH
  • 16,67
  • Lisanne Schoonebeek MJA Hoog
  • 1,72
  • Shanna Mol MJA 400mH
  • 1:06,71
  • Gino van Wijk JJB 200m
  • 22,46
  • Gino van Wijk JJB 100m_hf
  • 10,95
  • Shanna Mol MJA 400mH_f
  • 1:05,20
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    27 Jereno Macnack 11,71q 0,178+0.4 m/s11,38


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    23 Jereno Macnack 11,81 0,168-0.3 m/s11,71


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    17 Mike de Dood 4:18,46 4:19,56


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
    14 Levi van Diest O XXX 1,75 1,86


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    2 Gino van Wijk 11,32Q 0,154-2.2 m/s10,64


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    1 Gino van Wijk 10,95Q +0.0 m/s11,32


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Gino van Wijk 10,91 -0.6 m/s10,95


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    2 Gino van Wijk 22,46Q 0,200+2.5 m/s21,52


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Gino van Wijk 21,75Q 0,194+0.9 m/s22,46


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Gino van Wijk 21,53 +0.6 m/s21,75


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    26 Seb - Wals 2:07,88 2:05,24


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Sam van Dijk --- 42,74


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Teun de Koning X X 40,70 50,87 48,26 X 50,87 48,46
    7 Sam van Dijk 38,44 39,99 X 35,70 38,61 X 39,99 40,46


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Teun de Koning 16,22 X 15,42 16,77 17,93 17,73 17,93 16,51
    11 Sam van Dijk 11,54 11,91 X 11,91 12,29


    Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Teun de Koning X X X 53,21 X 55,24 55,24 59,40


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    14 Anouk Schoute 16,67 0,250+0.6 m/s16,38


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Shanna Mol 1:06,71Q 1:07,64


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    5 Shanna Mol 1:05,20 0,2301:06,71


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
    1 Lisanne Schoonebeek O O O XO XO XXX 1,72 1,71


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Pauline Hondema X X 5,47 6,12 X 5,91 6,12 +0.7 m/s6,00