Vereniging 'Phanos' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 100m - 11,13
Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 100m_hf - 10,93
Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 100m_f - 10,75
Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 200m - 21,80
Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 200m_hf - 21,38
Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 200m_f - 20,82
Keitharo Oosterwolde
  • Jongens Junior B - 100m - 11,09
Keitharo Oosterwolde
  • Jongens Junior B - 100m_hf - 10,97
Keitharo Oosterwolde
  • Jongens Junior B - 100m_f - 10,84
Beer Harms
  • Jongens Junior B - 800m_f - 2:01,51
Mette van der Meer
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,40

Hoogtepunten

Noëlle Roorda MJA Speer
  • 34,42
  • Onyema Adigida JJA 100m
  • 11,13
  • Beer Harms JJB 800m
  • 2:03,53
  • Jonne Walstra MJA 400m_hf
  • 57,61
  • Mette van der Meer MJB Polshoog
  • 3,40
  • Keitharo Oosterwolde JJB 100m
  • 11,09
  • Onyema Adigida JJA 200m
  • 21,80
  • Onyema Adigida JJA 100m_hf
  • 10,93
  • Jonne Walstra MJA 400m
  • 1:01,69
  • Annika Klooster MJB Discus
  • 35,27
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Onyema Adigida 11,13Q 0,199-0.7 m/s10,68


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Onyema Adigida 10,93Q 0,210-0.4 m/s11,13


    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Onyema Adigida 10,75 0,166-0.6 m/s10,93


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Onyema Adigida 21,80Q 0,195+0.8 m/s21,04


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Onyema Adigida 21,38Q 0,179+1.5 m/s21,80


    Jongens Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Onyema Adigida 20,82 0,191+1.7 m/s21,38


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    15 David Cairo 15,60 0,185+0.2 m/s16,14


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 David Cairo X 6,89 X 6,64 X 4,35 6,89 -0.5 m/s6,92


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Keitharo ...sterwolde 11,09Q 0,183+0.2 m/s10,68
    35 Tomaz I Rooth 12,18 0,194-1.1 m/s12,07
    39 Nathan Wolff 12,25 0,147-0.6 m/s12,00


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Keitharo ...sterwolde 10,97Q 0,176-1.6 m/s11,09


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Keitharo ...sterwolde 10,84 -0.6 m/s10,97


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Beer Harms 2:03,53Q 1:59,63
    9 Yohahnnes Hiensch 2:04,44Q 2:05,00
    14 Eyoel Hiensch 2:05,50 2:05,42
    16 Christophe...an Altena 2:05,53 2:06,01
    Fedor Musil --- 2:08,50


    Jongens Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    2 Beer Harms 2:01,51 2:03,53
    7 Yohahnnes Hiensch 2:03,82 2:04,44


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam ResReactie OBP
    12 Tomaz I Rooth 15,75 0,180+0.2 m/s16,35


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    19 Amina Schellekens 13,99 -0.7 m/s13,68


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    8 Jonne Walstra 1:01,69Q 0,33256,87


    Meisjes Junior A - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    4 Jonne Walstra 57,61q 0,3221:01,69


    Meisjes Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    4 Jonne Walstra 57,44 0,30957,61


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    12 Annerice ...kker - YC 16,36 0,225+0.6 m/s17,15


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Noëlle Roorda 31,82 29,22 34,42 34,42 34,71
    13 Annerice ...kker - YC 29,11 30,19 X 30,19 30,95


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Annerice ...kker - YC 10,86 10,77 10,54 10,90 10,53 10,75 10,90 10,95


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.003.103.203.303.403.503.603.653.703.803.853.903.95ResOBP
    5 Wendy Van Nes O O O O XXX 3,40 3,51


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    12 Amina Schellekens 4,67 X 4,70 4,70 +2.8 m/s5,26
    Annerice ...kker - YC X X X NM 4,93


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Annika Klooster 35,24 33,49 31,15 31,99 X 35,27 35,27 36,68


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Emmelie Klooster X 36,30 X 36,30 41,34


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.152.302.452.552.652.752.852.953.053.103.153.203.253.303.353.403.453.503.603.753.85ResOBP
    2 Mette van der Meer XO - XXO O XO X- O XXO X- XX 3,40 3,30