Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Thomas Kwint
  • Jongens Junior A - 800m - 1:55,41
Thomas Kwint
  • Jongens Junior A - 800m_f - 1:56,80
Thomas Kwint
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:03,32
Bjorn Van Kins
  • Jongens Junior A - Kogel - 16,25
Kosheen Miran
  • Jongens Junior B - 400m_hf - 50,70
Kosheen Miran
  • Jongens Junior B - 400m_f - 49,95
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior A - Discus - 61,33
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior A - Kogel - 17,23
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 58,15
Jorinde van Klinken
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,67
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Speer - 47,12
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Discus - 42,95
Danara Stoppels
  • Meisjes Junior B - Kogel - 13,99
Sofie Dokter
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,70

Hoogtepunten

Thomas Kwint JJA 1500m
  • 4:03,32
  • Sofie Dokter MJB 100mH
  • 14,42
  • Tiba Miran MJB 800m
  • 2:19,99
  • Brecht van der Vliet MJB 200m
  • 26,68
  • Thomas Kwint JJA 800m
  • 1:55,41
  • Noortje Huitema MJB 400m
  • 1:00,36
  • Kosheen Miran JJB 100m_hf
  • 11,37
  • Thije Tjebbes JJA 800m
  • 1:57,58
  • Sofie Dokter MJB 200m
  • 26,04
  • Kosheen Miran JJB 100m
  • 11,51
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thomas Kwint 1:55,41Q 1:53,08
    4 Thije Tjebbes 1:57,58q 1:58,71
    Finn van Pijkeren --- 2:06,04


    Jongens Junior A - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Thomas Kwint 1:56,80 1:55,41
    5 Thije Tjebbes 2:00,63 1:57,58


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Thomas Kwint 4:03,32Q 3:59,54


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Thomas Kwint 4:13,48 4:03,32


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Bjorn Van Kins X 43,17 41,40 42,06 X 41,93 43,17 42,31


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Bjorn Van Kins 16,20 X 16,25 15,29 X X 16,25 15,06


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    8 Kosheen Miran 11,51Q -0.8 m/s11,10


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Kosheen Miran 11,37Q 0,197-0.3 m/s11,51


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Kosheen Miran 11,41 -0.6 m/s11,37


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    10 Kosheen Miran 52,40Q 0,24349,13


    Jongens Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    3 Kosheen Miran 50,70Q 0,24952,40


    Jongens Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Kosheen Miran 49,95 0,16650,70


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    25 Jamie Verhagen 4:26,17 4:28,03


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Jamie Verhagen 9:51,75 9:53,44


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Piter Nijboer 12,65 14,08 14,24 14,12 14,45 14,70 14,70 14,26


    Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Piter Nijboer 47,89 46,98 47,39 47,18 47,98 X 47,98 49,42


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01ResOBP
    15 Boas Okken O O XXO XXX 1,80 1,90


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Anton Sarnatskiy 13,14 13,14 12,85 11,67 X - 13,14 +2.3 m/s13,11


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    11 Emy Guikema 12,91 -0.7 m/s12,76


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    10 Emy Guikema 26,46 0,245+2.8 m/s26,37


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    10 Emy Guikema 16,06 0,203+0.4 m/s15,84
    Aukje Vellinga --- 17,33


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jorinde van Klinken 41,73 X 53,51 57,44 X 61,33 61,33 59,02


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jorinde van Klinken 16,20 16,86 X X 17,23 16,62 17,23 17,53


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jorinde van Klinken X 57,13 53,73 X 58,15 X 58,15 57,89


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
    Aukje Vellinga --- 1,50


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Jorinde van Klinken 5,32 5,42 5,67 - 2,52 5,59 5,67 +1.3 m/s5,85


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    10 Sofie Dokter 26,04Q +2.3 m/s25,25
    16 Brecht van der Vliet 26,68Q 0,332+1.6 m/s26,64


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Sofie Dokter 25,39q 0,174+0.5 m/s26,04
    16 Brecht van der Vliet 27,19 +0.4 m/s26,68


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Sofie Dokter 25,52 +0.6 m/s25,39


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    6 Noortje Huitema 1:00,36Q 0,26159,46
    15 Sara Mina Saberi 1:02,45 0,3521:02,08
    Tiba Miran --- 59,79


    Meisjes Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResQm
    Noortje Huitema DNF 1:00,36


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Tiba Miran 2:19,99 2:17,19


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactie OBP
    5 Sofie Dokter 14,42Q 0,172+0.4 m/s14,38


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam Res Qm
    6 Sofie Dokter 14,37Q -0.5 m/s14,42


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res Qm
    5 Sofie Dokter 14,36 +0.2 m/s14,37


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Danara Stoppels 47,12 X 44,21 46,18 42,13 40,40 47,12 46,91


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Danara Stoppels 39,86 X 41,31 40,55 40,87 42,95 42,95 41,81
    7 Rozemarie Fokkema 30,84 30,22 33,75 X 32,20 33,33 33,75 34,81
    10 Lilian van Klinken 25,72 29,74 28,30 29,74 32,09


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Danara Stoppels 12,46 12,98 12,80 12,07 13,66 13,99 13,99 14,82
    6 Rozemarie Fokkema 12,44 11,35 9,87 10,98 12,91 12,20 12,91 13,04


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Rozemarie Fokkema X 36,84 40,37 39,87 X X 40,37 40,82
    10 Lilian van Klinken 38,33 X 39,13 39,13 43,97


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Sofie Dokter 5,70 5,39 X 5,64 X X 5,70 -1.8 m/s5,70
    Esmee Douma --- 5,54