Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Yassine Bouaziz
  • Jongens Junior B - 800m - 2:02,85
Yassine Bouaziz
  • Jongens Junior B - 800m_f - 2:02,04
Tess van Randtwijk
  • Meisjes Junior B - 3000m - 10:15,62

Hoogtepunten

Sophia Mulder MJB Kogel
  • 12,15
  • Jippe Lasschuijt JJA 800m
  • 1:59,95
  • Jesse van Heijningen JJB 200m
  • 22,70
  • Tess van Randtwijk MJB 3000m
  • 10:15,62
  • Tijmen Bouw JJA 5000m
  • 15:32,41
  • Yassine Bouaziz JJB 800m
  • 2:02,85
  • Tess van Randtwijk MJB 1500m
  • 4:56,52
  • Jesse van Heijningen JJB 100m
  • 11,58
  • Bente van der Stoel MJB Ver
  • 5,49
  • Sophia Mulder MJB Hoog
  • 1,64
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jippe Lasschuijt 1:59,95 1:59,06


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Tijmen Bouw 15:32,41 15:36,99


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    12 Jesse van Heijningen 11,58Q 0,194-1.1 m/s11,57
    29 Tigo Mesie 12,03 0,197-0.6 m/s11,72
    37 Milan Mesie 12,22 0,196-1.1 m/s12,18


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    13 Jesse van Heijningen 11,59 0,177-0.3 m/s11,58


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    5 Jesse van Heijningen 22,70Q 0,182+0.2 m/s22,79
    30 Noud van de Mast 23,99 0,234+1.7 m/s24,44
    37 Jasper Meijerink 24,39 +0.3 m/s24,43


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    9 Jesse van Heijningen 22,82 0,200+0.9 m/s22,70


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Jasper van Zaanen --- 51,81


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Yassine Bouaziz 2:02,85Q 2:03,04


    Jongens Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Yassine Bouaziz 2:02,04 2:02,85


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jasper van Zaanen --- 28,65


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Jasper Meijerink 10,62 11,81 10,61 11,81 12,30


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    8 Noud van de Mast 12,49 12,53 12,87 X 11,05 12,46 12,87 +1.4 m/s12,67


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Noud van de Mast --- 6,12


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    18 Shannon Wempe 13,90 -0.7 m/s13,60


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    18 Shannon Wempe 29,51 +2.8 m/s29,37


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Tess van Randtwijk 4:56,52q 4:39,66


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    9 Tess van Randtwijk 4:48,63 4:56,52


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tess van Randtwijk 10:15,62 9:59,94


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Sophia Mulder 12,04 12,15 X 12,15 12,54


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
    7 Sophia Mulder O O XXO XXO XXX 1,64 1,67


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Bente van der Stoel 5,22 5,30 5,44 5,34 5,41 5,49 5,49 -0.9 m/s5,49
    12 Sophia Mulder 5,12 5,02 X 5,12 +0.5 m/s5,36