Vereniging 'Spado' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Guus Nijkamp
  • Jongens Junior A - 110mH - 14,34
Guus Nijkamp
  • Jongens Junior A - 110mH_f - 14,22
Norbert Weijenberg
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 9:38,04
Fabian Biondina
  • Jongens Junior A - HSS - 14,86
Amy Hasselton
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:05,69
Amy Hasselton
  • Meisjes Junior A - 400mH_f - 1:04,39
Anouk van Gils
  • Meisjes Junior A - 3000m SC - 11:08,70
Amy Hasselton
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,69
Meike Verdaasonk
  • Meisjes Junior B - Ver - 5,68

Hoogtepunten

Lotte Haest MJB Discus
  • 37,67
  • Merle Van Elzakker MJA 100m
  • 12,71
  • Meike Verdaasonk MJB Ver
  • 5,68
  • Lotte Haest MJB Kogel
  • 13,54
  • Joost Sinke JJA Hoog
  • 1,93
  • Meike Verdaasonk MJB 200m
  • 25,78
  • Job Visscher JJB 800m
  • 2:05,04
  • Guus Nijkamp JJA 110mH
  • 14,34
  • Job Visscher JJB 400m
  • 53,61
  • Stan de Deugd JJA 1500m
  • 4:21,38
  •  

    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    19 Stan de Deugd 4:21,38 4:20,54


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    1 Guus Nijkamp 14,34Q 0,239+0.1 m/s14,21
    13 Sam Versluijs 15,50 0,217-0.8 m/s15,23


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    3 Guus Nijkamp 14,22 0,198+0.1 m/s14,34


    Jongens Junior A - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    2 Norbert Weijenberg 9:38,04 9:47,38


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jeroen Maas --- 43,75


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
    5 Joost Sinke O O XXO O XXX 1,93 1,90


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Fabian Biondina 14,05 - 13,82 X 14,00 14,86 14,86 +1.1 m/s13,95


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Fabian Biondina 6,70 6,72 X - 6,74 6,77 6,77 +0.6 m/s6,93


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    16 Job Visscher 53,61 53,66


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Job Visscher 2:05,04 2:02,20


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam ResReactie OBP
    10 Jip Haest 15,33 0,163+0.3 m/s15,35


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Robbert Maas 49,94 X X 46,61 51,38 53,53 53,53 48,57


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Ramon Biondina X 13,16 13,25 12,95 13,24 13,38 13,38 +1.8 m/s12,75


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.903.053.203.353.453.553.653.753.803.853.903.954.004.054.104.154.204.254.304.45ResOBP
    10 Jip Haest XO - - XO - XO - XXX 4,00 3,95


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    9 Merle Van Elzakker 12,71 -0.7 m/s12,49


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    8 Merle Van Elzakker 26,05 +2.8 m/s26,37


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Anouk van Gils --- 4:45,28


    Meisjes Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Anouk van Gils --- 18:08,01


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    4 Merle Van Elzakker 15,29Q 0,228+0.4 m/s14,97


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Merle Van Elzakker 15,50 0,221+0.4 m/s15,29


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    3 Amy Hasselton 1:05,69Q 0,2841:06,31


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    3 Amy Hasselton 1:04,39 0,2991:05,69


    Meisjes Junior A - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Anouk van Gils 11:08,70 11:13,33


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
    2 Amy Hasselton O O XO O XO XXX 1,69 1,69


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Amy Hasselton 5,54 X 5,18 X 5,51 5,45 5,54 +0.6 m/s5,72


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    37 Britt van ...gdenbergh 14,07 0,174+0.5 m/s13,63


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    7 Meike Verdaasonk 25,78Q +2.3 m/s26,54


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    10 Meike Verdaasonk 25,66 0,322+2.5 m/s25,78


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Lotte Haest 31,84 34,26 37,67 34,85 36,25 37,21 37,67 35,95


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Lotte Haest 12,61 13,54 12,65 12,89 13,30 13,14 13,54 12,96


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Meike Verdaasonk 10,47 10,75 10,51 X 10,87 9,53 10,87 +0.7 m/s11,37


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.152.302.452.552.652.752.852.953.053.103.153.203.253.303.353.403.453.503.603.753.85ResOBP
    8 Cindy Jansen O - XO XO XXX 2,85 2,90


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Meike Verdaasonk 5,07 5,28 5,58 5,68 5,62 5,48 5,68 -0.5 m/s5,84