Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Christopher jack Aldrich
  • Jongens Junior A - 400m_hf - 49,70
Christopher jack Aldrich
  • Jongens Junior A - 400m_f - 49,51
Isaya Klein Ikkink
  • Jongens Junior A - 400mH - 1:00,10
Isaya Klein Ikkink
  • Jongens Junior A - 400mH_f - 56,26
Ilias El Khattabi
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 9:23,36
Xavi Joy Mo-Ajok
  • Jongens Junior B - 100m_f - 11,09
Xavi Joy Mo-Ajok
  • Jongens Junior B - 200m_hf - 22,08
Xavi Joy Mo-Ajok
  • Jongens Junior B - 200m_f - 21,99
Matthew Sophia
  • Jongens Junior B - 110mH - 14,10
Matthew Sophia
  • Jongens Junior B - 110mH_f - 13,73
Ruth Vogels
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,31
Ruth Vogels
  • Meisjes Junior B - 100mH_hf - 14,08
Ruth Vogels
  • Meisjes Junior B - 100mH_f - 13,82

Hoogtepunten

Liana Diaoen MJB Hoog
  • 1,50
  • Xavi Joy Mo-Ajok JJB 200m
  • 22,58
  • Ruth Vogels MJB 100mH_f
  • 13,82
  • Ruth Vogels MJB 100mH
  • 14,31
  • Levi Casilio JJA 200m
  • 22,85
  • Ruth Vogels MJB Kogelsl
  • 33,72
  • Sharif Omoyele JJA 100m
  • 11,47
  • Elgemar Laker JJA 100m
  • 11,22
  • Xavi Joy Mo-Ajok JJB 100m
  • 11,42
  • Ruth Vogels MJB 100mH_hf
  • 14,08
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    4 Elgemar Laker 11,22Q 0,205-1.1 m/s11,19
    16 Sharif Omoyele 11,47q 0,165-0.7 m/s11,53
    35 Jair Melfor 12,01 -1.9 m/s11,79
    Arther Kuwas --- 11,71


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    7 Elgemar Laker 11,16q 0,189-1.2 m/s11,22
    21 Sharif Omoyele 11,72 0,174-0.3 m/s11,47


    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    8 Elgemar Laker 11,27 0,189-0.6 m/s11,16


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    14 Levi Casilio 22,85Q 0,231+3.5 m/s22,75
    16 Elgemar Laker 22,99Q 0,188+0.5 m/s22,77
    Christophe... Aldrich --- 22,28
    Jair Melfor --- 24,27
    Arjelison Damoen --- 23,52


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    10 Elgemar Laker 22,47 0,184+1.5 m/s22,99
    12 Levi Casilio 22,55 0,192+1.5 m/s22,85


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    12 Christophe... Aldrich 53,03Q 0,18649,77
    Arjelison Damoen --- 51,62


    Jongens Junior A - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Christophe... Aldrich 49,70Q 0,19053,03


    Jongens Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    3 Christophe... Aldrich 49,51 0,22749,70


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    13 Tomas van ...jngaarden 2:00,24 1:59,19


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    7 Sharif Omoyele 15,00Q 0,184+0.2 m/s14,85


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Sharif Omoyele 15,04 0,242+0.1 m/s15,00


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResReactieOBP
    3 Isaya Klein Ikkink 1:00,10Q 0,14757,26


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Isaya Klein Ikkink 56,26 0,2441:00,10


    Jongens Junior A - 3000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Ilias El Khattabi 9:23,36 9:32,44


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Noah Chokri 6,97 4,88 X 4,69 6,98 6,78 6,98 +0.9 m/s7,26


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    4 Xavi Joy Mo-Ajok 11,42Q 0,193-1.1 m/s10,86


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    5 Xavi Joy Mo-Ajok 11,13Q +0.0 m/s11,42


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Xavi Joy Mo-Ajok 11,09 -0.6 m/s11,13


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Xavi Joy Mo-Ajok 22,58Q +0.3 m/s22,26


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    3 Xavi Joy Mo-Ajok 22,08Q 0,191+2.4 m/s22,58


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Xavi Joy Mo-Ajok 21,99 +0.6 m/s22,08


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Zephaniah Silie --- 53,71


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam ResReactie OBP
    2 Matthew Sophia 14,10Q 0,184+0.2 m/s13,64
    7 Isaya Klein Ikkink 14,57Q 0,187+0.2 m/s14,84


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm) finale

    # Naam Res Qm
    2 Matthew Sophia 13,73 +0.2 m/s14,10
    6 Isaya Klein Ikkink 14,46 +0.2 m/s14,57


    Jongens Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    11 Bas Stam 7:48,79 6:47,11


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01ResOBP
    4 Matthew Sophia O - XO - XO O - XO XXX 1,93 2,00


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Matthew Sophia 6,31 6,38 6,19 6,39 6,58 6,62 6,62 -0.6 m/s6,49


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Nasya Ramirez --- 12,85
    Charlie van Gorkum --- 12,51


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Charlie van Gorkum --- 25,52


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Nasya Ramirez --- 5,86


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    3 Ruth Vogels 14,31Q -1.5 m/s14,06
    Liana Diaoen --- 15,11


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    3 Ruth Vogels 14,08Q 0,168+0.1 m/s14,31


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res Qm
    3 Ruth Vogels 13,82 +0.2 m/s14,08


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Dineysha Martha --- 34,03


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Dineysha Martha --- 9,12


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Ruth Vogels 33,72 29,97 X 33,72 40,82


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
    15 Liana Diaoen O XXX 1,50 1,63


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    15 Liana Diaoen X 4,80 4,84 4,84 -0.9 m/s5,30