Vereniging 'Prins Hendrik' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Pim van Bakel
  • Jongens Junior A - 400m_hf - 48,81
Pim van Bakel
  • Jongens Junior A - 400m_f - 48,45
Tijmen van Hal
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,96
Fleur van der Linden
  • Meisjes Junior A - Polshoog - 3,80
Nina Franke
  • Meisjes Junior B - 200m - 24,82
Emmy van den Berg
  • Meisjes Junior B - 1500m - 4:49,47
Nina Franke
  • Meisjes Junior B - 400mH_f - 1:04,22

Hoogtepunten

Tijmen van Hal JJA Hoog
  • 1,96
  • Daantje de Vet MJB 100m
  • 13,04
  • Rens de Graauw JJB 200m
  • 23,23
  • Emmy van den Berg MJB 1500m
  • 4:49,47
  • Jaïr van Winkel JJA 5000m
  • 15:55,50
  • Nienke Meubermans MJB 100m
  • 13,24
  • Pim van Bakel JJA 400m_hf
  • 48,81
  • Daantje de Vet MJB 200m
  • 26,31
  • Nina Franke MJB 200m
  • 24,82
  • Pim van Bakel JJA 400m
  • 52,83
  •  

    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    11 Pim van Bakel 52,83Q 0,24048,40
    22 Raphaël ...bbelstein 55,35 0,23253,77


    Jongens Junior A - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Pim van Bakel 48,81Q 0,21252,83


    Jongens Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Pim van Bakel 48,45 0,18548,81


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    21 Jelle de Roon 2:03,78 1:57,90


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    28 Laurens te Booij 4:31,97 4:28,16


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Jaïr van Winkel 15:55,50 16:05,32


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Enrique van Zutven 12,52 12,40 12,18 12,44 11,90 13,17 13,17 13,01


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
    3 Tijmen van Hal O O O O XXX 1,96 1,95


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 4.004.104.204.304.404.504.604.654.704.754.804.854.905.00ResOBP
    6 Jakob Pütz XO XXX 4,50 4,85


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    19 Rens de Graauw 23,23 +0.3 m/s23,63


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Gijs Houtman --- 2:12,54


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Gijs Houtman --- 4:49,53


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBP
    11 Rens de Graauw 15,69 +0.7 m/s15,97


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Mats Merkelbach 44,70 43,39 50,48 47,57 X 48,25 50,48 54,17
    Chuck Pols --- 47,92
    Max van Velzen --- 45,35
    Benjamin ...bbelstein --- 42,10


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Chuck Pols X 37,09 X X 38,70 38,45 38,70 36,34
    14 Benjamin ...bbelstein 30,76 30,34 30,97 30,97 30,49


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Chuck Pols 13,05 13,29 12,94 12,62 X X 13,29 12,17


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01ResOBP
    Jeremy van Zutven --- 1,80


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Floris Nolet 12,89 13,07 12,22 12,83 11,71 11,57 13,07 +2.5 m/s13,64


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.903.053.203.353.453.553.653.753.803.853.903.954.004.054.104.154.204.254.304.45ResOBP
    14 Chuck Pols XO XXO XXX 3,20 3,20
    Jeremy van Zutven XXX NM 3,20


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Rens de Graauw 6,10 6,21 6,38 6,47 6,52 5,48 6,52 +1.6 m/s6,33
    9 Floris Nolet X 6,28 X 6,28 -1.4 m/s6,56
    Jeremy van Zutven --- 6,11


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    6 Yara Linnekamp 25,85q +2.8 m/s25,85


    Meisjes Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Yara Linnekamp 25,92 0,279-0.1 m/s25,85


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    6 Yara Linnekamp 15,35Q 0,295+0.4 m/s14,96


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    4 Yara Linnekamp 15,22 0,260+0.4 m/s15,35


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Maud van Hoorn X 35,33 36,89 X 35,19 35,91 36,89 39,81


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
    4 Lotte Houtman O O XO XO O XXX 1,66 1,65


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 3.003.103.203.303.403.503.603.653.703.803.853.903.95ResOBP
    2 Fleur van der Linden O O - O XXO - X- XX 3,80 3,90


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    8 Yara Linnekamp X 5,16 4,97 X 5,01 5,13 5,16 +1.3 m/s5,60


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    13 Daantje de Vet 13,04Q 0,205+0.1 m/s12,73
    18 Nienke Meubermans 13,24q -1.2 m/s13,16
    28 Isabel van Bokhoven 13,57 0,199-2.6 m/s13,21


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    14 Daantje de Vet 13,12 0,216-1.6 m/s13,04
    21 Nienke Meubermans 13,35 0,227-1.2 m/s13,24


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Nina Franke 24,82Q 0,193+3.7 m/s25,95
    11 Daantje de Vet 26,31q +2.3 m/s26,93
    23 Sterre van Bragt 26,95 0,282+0.3 m/s27,51
    27 Isabel van Bokhoven 27,31 +2.3 m/s27,40


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    4 Nina Franke 25,02q +0.4 m/s24,82
    13 Daantje de Vet 26,91 0,224+0.5 m/s26,31


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    4 Nina Franke 24,98 +0.6 m/s25,02


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    17 Sanne Diepen 1:03,14 0,3211:03,73
    27 Nienke Meubermans 1:05,47 0,2261:04,04


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Emmy van den Berg 4:49,47Q 4:41,54


    Meisjes Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    8 Emmy van den Berg 4:45,32 4:49,47


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactie OBP
    21 Sterre van Bragt 15,62 0,217+0.4 m/s15,61
    27 Daantje de Vet 17,07 0,252+0.4 m/s16,62


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    4 Nina Franke 1:06,53Q 0,2671:02,66


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Nina Franke 1:04,22 0,2791:06,53


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Sanne Diepen 35,49 38,38 37,34 X X 38,61 38,61 38,82
    9 Joanne Schaap 37,50 35,86 34,81 37,50 39,35
    10 Floor Alessie 35,43 36,63 X 36,63 37,89
    11 Demi Boom 32,46 33,43 36,62 36,62 35,77


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
    9 Demi Boom O O XXX 1,60 1,70
    12 Floor Alessie O XXX 1,55 1,65


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Floor Alessie 10,77 10,76 10,49 10,66 X X 10,77 -1.1 m/s11,11
    10 Annemiek van Iersel X 9,81 10,57 10,57 -0.7 m/s10,43
    12 Hanna van der Zalm 10,13 10,33 10,07 10,33 -1.5 m/s10,52


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Annemiek van Iersel --- 5,09