Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Riq de Wit
  • Jongens Junior A - 100m_hf - 10,94
Riq de Wit
  • Jongens Junior A - 100m_f - 10,93
Tim Verbaandert
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:03,26
Sven Roosen
  • Jongens Junior A - 110mH_f - 13,94
Luuk Verbaandert
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:14,16
Demi van den Wildenberg
  • Meisjes Junior A - 100m - 11,96
Demi van den Wildenberg
  • Meisjes Junior A - 100m_f - 11,82

Hoogtepunten

Jens Peeters JJA 1500m
  • 4:03,75
  • Demi van den Wildenberg MJA 100m_f
  • 11,82
  • Luuk Verbaandert JJB 1500m
  • 4:14,16
  • Janna Doumpas MJA 200m
  • 26,51
  • Demi van den Wildenberg MJA 100m
  • 11,96
  • Riq de Wit JJA 100m_hf
  • 10,94
  • Janna Doumpas MJA 100m
  • 12,89
  • Riq de Wit JJA 100m
  • 11,35
  • Tim Verbaandert JJA 1500m
  • 4:03,26
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    8 Riq de Wit 11,35Q 0,229-1.1 m/s10,94


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Riq de Wit 10,94Q 0,147-1.2 m/s11,35


    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Riq de Wit 10,93 0,151-0.6 m/s10,94


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    19 Ole van der Horst 23,08 0,212+0.8 m/s22,85


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim Verbaandert 4:03,26Q 3:47,45
    4 Jens Peeters 4:03,75Q 3:55,96
    14 Kjell Segers 4:11,49 4:05,46
    Jesper Fortuin --- 4:35,87


    Jongens Junior A - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Jens Peeters 4:11,19 4:03,75
    5 Tim Verbaandert 4:11,23 4:03,26


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Daan van der Velden DNF 15:29,27


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    6 Sven Roosen 14,84Q 0,195+0.2 m/s14,08


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    1 Sven Roosen 13,94 0,180+0.1 m/s14,84


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Sven Roosen 51,46 51,69 50,71 48,05 47,25 49,13 51,69 56,35


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
    15 Jasper Slingerland O XO XXX 1,75 1,85


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Sven Roosen 6,98 6,46 X - 6,83 6,86 6,98 -0.6 m/s6,99


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Juno Schuwer --- 11,32


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    7 Jack Abernethy 52,13Q 0,23151,53


    Jongens Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    8 Jack Abernethy 51,48 0,26852,13


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Luuk Verbaandert 4:14,16Q 4:09,67


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    9 Luuk Verbaandert 4:18,26 4:14,16


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Luuk Verbaandert 9:13,68 9:18,46
    12 Merlijn va...er Velden 9:23,14 9:13,61


    Jongens Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    10 Thorben Segers 7:39,99 7:03,00


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01ResOBP
    5 Maarten Debeij XO O XO O XXO XXX 1,89 1,90


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    12 Maarten Debeij 11,71 X X 11,71 +1.6 m/s12,89


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Demi van d...ildenberg 11,96Q -0.7 m/s11,82
    10 Janna Doumpas 12,89 0,209+0.0 m/s12,59


    Meisjes Junior A - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Demi van d...ildenberg 11,82 +0.0 m/s11,96


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    12 Janna Doumpas 26,51 0,262+0.9 m/s25,98