Vereniging 'AV Unitas' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Minke Bisschops
  • Meisjes Junior B - 100m_hf - 12,22
Minke Bisschops
  • Meisjes Junior B - 100m_f - 12,16
Minke Bisschops
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 24,99
Ella Meuwissen
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 57,67
Nina Borger
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,72
Nina Borger
  • Meisjes Junior B - HSS - 11,79
Sica Verwasch
  • Meisjes Junior B - HSS - 11,75

Hoogtepunten

Minke Bisschops MJB 100m
  • 12,68
  • Ella Meuwissen MJB Kogelsl
  • 57,67
  • Nina Borger MJB Hoog
  • 1,72
  • Minke Bisschops MJB 100m_hf
  • 12,22
  • Minke Bisschops MJB 200m
  • 25,79
  • Mischa Hermans JJB 3000m
  • 9:05,12
  • Mischa Hermans JJB 1500m
  • 4:21,01
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Quinten van Ommen --- 11,28


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Quinten van Ommen --- 49,49


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Ruben van Groenewoud --- 2:07,44
    Cedric Smits --- 2:12,71


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    16 Mischa Hermans 4:21,01 4:14,06


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Mischa Hermans 9:05,12 9:06,08
    Fraon Bischoff DNF 9:05,28


    Jongens Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    Ruben van Groenewoud --- 8:57,00


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Pim Visser --- 46,62


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Jasper Koot --- 31,14


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    15 Maeve Zuijlen 13,30 0,152+0.0 m/s13,05


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    7 Anouk Rensink 25,91 0,151+2.8 m/s25,86


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Amy Brendel 10,07 10,42 10,23 9,80 10,14 10,31 10,42 -1.0 m/s10,36


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    4 Minke Bisschops 12,68Q 0,202-2.6 m/s11,80


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Minke Bisschops 12,22Q 0,218-1.2 m/s12,68


    Meisjes Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Minke Bisschops 12,16 -0.9 m/s12,22


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    8 Minke Bisschops 25,79Q 0,186+0.3 m/s24,25


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    3 Minke Bisschops 24,99Q +0.4 m/s25,79


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    Minke Bisschops DNS 24,99


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    18 Kirsten Maes 5:14,51 5:22,06


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    13 Emer Zuijlen 1:11,51 1:09,82


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Ella Meuwissen 54,92 54,30 48,42 X 53,47 57,67 57,67 56,79


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.641.681.721.751.781.82ResOBP
    2 Nina Borger O O O O O XO XXX 1,72 1,76


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Nina Borger X 9,55 11,79 11,79 -1.0 m/s11,64
    2 Sica Verwasch X 11,25 X 11,43 11,75 11,60 11,75 -1.0 m/s11,84


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Sica Verwasch 5,49 5,07 - - 4,75 5,41 5,49 +2.0 m/s5,37