Vereniging 'U-Track' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Jesse Fokkenrood
  • Jongens Junior B - 800m - 2:02,09
Jesse Fokkenrood
  • Jongens Junior B - 800m_f - 2:00,50
Jesse Fokkenrood
  • Jongens Junior B - 1500m_f - 4:11,85
Jenny Nzounda
  • Meisjes Junior A - Kogel - 15,18
Kellynsia Leerdam
  • Meisjes Junior A - HSS - 12,29
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,51
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 100m_hf - 11,70
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 100m_f - 11,78
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 200m - 25,44
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 200m_hf - 24,20
Nketia Seedo
  • Meisjes Junior B - 200m_f - 23,93

Hoogtepunten

Nketia Seedo MJB 200m
  • 25,44
  • Steves Fluit JJA 100m
  • 11,29
  • Jyoti Tojo MJB 100m
  • 13,16
  • Jesse Fokkenrood JJB 1500m
  • 4:14,83
  • Timo Hoogendoorn JJB 800m
  • 2:05,17
  • Jesse Fokkenrood JJB 800m
  • 2:02,09
  • Nketia Seedo MJB 100m
  • 12,51
  • Jyoti Tojo MJB 200m
  • 27,00
  • Steves Fluit JJA 200m
  • 22,36
  • Nketia Seedo MJB 100m_hf
  • 11,70
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    6 Steves Fluit 11,29Q 0,183+0.2 m/s11,17


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    10 Steves Fluit 11,26 0,182-0.4 m/s11,29


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    4 Steves Fluit 22,36Q 0,183+1.8 m/s22,73


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Steves Fluit 22,21q 0,179+1.1 m/s22,36


    Jongens Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    5 Steves Fluit 22,49 0,165+1.7 m/s22,21


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Mojalefa Kloprogge 15:33,39 15:19,22
    18 Jelle van der Schoot 17:15,25 17:15,00
    21 Daniël Vink 17:19,75 16:55,00
    23 Stijn Verheij 18:21,18 17:14,87


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jesse Fokkenrood 2:02,09Q 1:55,89
    13 Timo Hoogendoorn 2:05,17 2:02,16


    Jongens Junior B - 800 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Jesse Fokkenrood 2:00,50 2:02,09


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jesse Fokkenrood 4:14,83Q 3:55,32
    17 William Knol 4:22,76 4:19,89


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    1 Jesse Fokkenrood 4:11,85 4:14,83


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    Jesse Fokkenrood --- 8:41,36


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    8 Anne Geijtenbeek 5:07,30 5:10,16


    Meisjes Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    Anne Geijtenbeek --- 11:36,99


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    12 Anyk Warmerdam 1:13,45 0,2711:12,10


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Jenny Nzounda X X 45,86 X 42,32 X 45,86 45,24


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Jenny Nzounda X X 11,89 13,81 15,18 X 15,18 13,95


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Kellynsia Leerdam 12,08 12,29 - 11,59 - - 12,29 +2.5 m/s11,69


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Nketia Seedo 12,51Q 0,187-1.3 m/s11,74
    16 Jyoti Tojo 13,16q 0,180+0.5 m/s13,06
    Simi Pater --- 12,64


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    1 Nketia Seedo 11,70Q +0.3 m/s12,51
    12 Jyoti Tojo 13,00 +0.3 m/s13,16


    Meisjes Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Nketia Seedo 11,78 -0.9 m/s11,70


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Nketia Seedo 25,44Q 0,216+1.3 m/s24,70
    24 Jyoti Tojo 27,00 0,226+1.1 m/s27,06


    Meisjes Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Nketia Seedo 24,20q 0,199+0.5 m/s25,44


    Meisjes Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Nketia Seedo 23,93 +0.6 m/s24,20


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Anneloes Knol --- 2:24,08


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    13 Anneloes Knol 5:06,24 4:55,24