Vereniging 'Haag Atletiek' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Dario Podda
  • Jongens Junior A - Speer - 63,22
Jaden Bernabela
  • Jongens Junior A - Hoog - 2,02
Nsikak Ekpo
  • Jongens Junior B - 100m_hf - 11,11
Jonathan Pronk
  • Jongens Junior B - Ver - 6,69
Fréderique Post
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,30
Fréderique Post
  • Meisjes Junior A - 100m_f - 12,20
Fréderique Post
  • Meisjes Junior A - 400m - 57,27
Doris van der Knaap
  • Meisjes Junior A - 400m - 59,90
Fréderique Post
  • Meisjes Junior A - 400m_hf - 57,44
Fréderique Post
  • Meisjes Junior A - 400m_f - 56,06
Tosca Smit
  • Meisjes Junior A - Speer - 48,89
Dara Obot
  • Meisjes Junior A - Discus - 48,58
Edikan Ekpo
  • Meisjes Junior A - HSS - 11,67

Hoogtepunten

Rosa Ellens MJB 800m
  • 2:20,09
  • Hedda van Dort MJB 200m
  • 26,81
  • Nsikak Ekpo JJB 100m
  • 11,53
  • Doris van der Knaap MJA 400m
  • 59,90
  • Fréderique Post MJA 400m
  • 57,27
  • Jonathan Pronk JJB 200m
  • 22,90
  • Ferrie Hamer JJA 200m
  • 22,77
  • Mark van der Linden JJB 200m
  • 22,74
  • Merlijn van Rensbergen JJA 100m
  • 11,63
  • Strea Ajise MJB 100m
  • 13,24
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    21 Merlijn va...ensbergen 11,63q 0,169-1.1 m/s11,45
    26 Benjamin Coolen 11,71 0,193-0.6 m/s11,38
    29 Alexander Nijenhuis 11,75 0,209+0.2 m/s11,77


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    19 Merlijn va...ensbergen 11,62 0,170-1.2 m/s11,63


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    12 Ferrie Hamer 22,77q +3.1 m/s23,01
    23 Alexander Nijenhuis 23,38 0,233+1.8 m/s24,30
    Tino Claessens --- 23,09


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    14 Ferrie Hamer 22,80 0,188+1.1 m/s22,77


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Tino Claessens --- 50,02


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    20 Tino Claessens 2:03,63 2:03,69
    25 Sander van Bemmelen 2:06,13 2:04,35


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    8 Benjamin Coolen 15,09q 0,169+0.2 m/s15,50
    12 Ferrie Hamer 15,41 0,180+0.2 m/s15,40
    16 Merlijn va...ensbergen 15,97 0,162+0.1 m/s15,99


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    7 Benjamin Coolen 15,12 0,189+0.1 m/s15,09


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Dario Podda 60,26 63,22 60,17 58,28 56,14 61,90 63,22 62,96
    13 Ferrie Hamer X 45,73 39,01 45,73 47,35


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
    2 Jaden Bernabela O - O - XXO XXX 2,02 2,06
    10 Tim Stoetzer O O O XXX 1,80 1,85


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 4.004.104.204.304.404.504.604.654.704.754.804.854.905.00ResOBP
    5 Merlijn va...ensbergen O - XO XO XO XXO XO XXX 4,60 4,43
    8 Benjamin Coolen O O XXX 4,10 4,40


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    8 Merlijn va...ensbergen X 6,37 6,75 6,16 - 6,45 6,75 +1.9 m/s6,30
    9 Ferrie Hamer 6,65 X 6,69 6,69 +1.2 m/s6,77
    13 Jaden Bernabela 2,11 1,43 X 2,11 +1.0 m/s7,37


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    9 Nsikak Ekpo 11,53Q 0,177-0.6 m/s11,04


    Jongens Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    3 Nsikak Ekpo 11,11Q 0,157-1.6 m/s11,53


    Jongens Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    Nsikak Ekpo DQ 11,11


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    7 Mark van der Linden 22,74Q 0,189+1.4 m/s22,85
    9 Jonathan Pronk 22,90q 0,201+1.4 m/s23,62
    Nsikak Ekpo --- 23,02


    Jongens Junior B - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Mark van der Linden 22,34q 0,205+2.4 m/s22,74
    Jonathan Pronk DNF 22,90


    Jongens Junior B - 200 meter finale

    # Naam Res Qm
    6 Mark van der Linden 55,19 +0.6 m/s22,34


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    23 Nelson Johnson 2:06,68 2:04,02
    29 Mark Dullaart 2:08,93 2:06,39
    Florian van Lent --- 2:24,00


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    10 Nelson Johnson 4:17,62q 4:15,75
    26 Mark Dullaart 4:26,92 4:27,24
    27 Primo Beekhuis 4:29,64 4:29,68
    Friso Lyppens --- 4:19,98
    Boaz van der Schaaf --- 4:43,98


    Jongens Junior B - 1500 meter finale

    # Naam ResQm
    11 Nelson Johnson 4:20,81 4:17,62


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Friso Lyppens 9:19,14 9:41,31
    17 Boaz van der Schaaf 9:52,69 10:05,47


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam ResReactie OBP
    9 Jonathan Pronk 15,19 0,176+0.2 m/s15,39
    16 Quinten Wormer 17,15 +0.7 m/s16,05
    Mark van der Linden DQ 14,72


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactieOBP
    9 Quinten Wormer 1:02,18 0,2301:01,29


    Jongens Junior B - 2000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    8 Robin van ...Boogaardt 7:05,46 7:13,67


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Mark van der Linden 54,59 55,61 47,52 X 57,12 55,55 57,12 49,59
    Gabriel Emmanuel --- 56,52


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01ResOBP
    Gabriel Emmanuel --- 2,00


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Jonathan Pronk 11,76 13,19 13,28 13,24 13,06 13,00 13,28 +1.7 m/s12,85
    10 Nick Nijkamp 12,58 12,52 X 12,58 +2.2 m/s12,57


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Jonathan Pronk 6,69 6,25 6,60 6,65 6,32 6,53 6,69 -1.6 m/s6,81
    6 Mark van der Linden 6,19 X 6,31 6,45 6,29 6,60 6,60 -1.3 m/s6,66


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    2 Fréderique Post 12,30Q 0,174+0.0 m/s12,04
    Grace - Ann Pronk --- 12,78


    Meisjes Junior A - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Fréderique Post 12,20 +0.0 m/s12,30


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Grace - Ann Pronk --- 25,87
    Doris van der Knaap --- 27,07
    Marlous Hagemann --- 26,33


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    1 Fréderique Post 57,27Q 0,22756,14
    3 Doris van der Knaap 59,90Q 0,2391:00,63
    10 Janna van Burik 1:02,19q 0,3531:03,83
    13 Esther van der Pijl 1:02,99 0,2241:02,38
    Sofie de Bruijn --- 1:05,79


    Meisjes Junior A - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Fréderique Post 57,44Q 0,25857,27
    7 Doris van der Knaap 59,75 0,24359,90
    9 Janna van Burik 1:01,97 0,2841:02,19


    Meisjes Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    2 Fréderique Post 56,06 0,23657,44


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Tosca Smit 43,46 45,82 42,59 44,61 48,89 44,34 48,89 49,04


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Dara Obot 48,58 44,89 38,46 X 39,17 X 48,58 49,37


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Edikan Ekpo 11,67 11,65 11,46 11,44 X 11,55 11,67 +1.1 m/s11,68


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    17 Strea Ajise 13,24q 0,218-1.3 m/s13,28
    29 Hedda van Dort 13,61 0,238-2.6 m/s13,32
    Felicia Vogelland --- 13,59
    Ama van Bussel --- 12,25


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    18 Strea Ajise 13,28 0,180-1.6 m/s13,24


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    20 Hedda van Dort 26,81 0,293+0.3 m/s27,44
    25 Strea Ajise 27,13 0,226+1.1 m/s28,16


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Hedda van Dort --- 1:03,50


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    11 Rosa Ellens 2:20,09 2:19,19
    15 Rosa ten Berg 2:22,44 2:24,17
    17 Adélie De La Rosa 2:22,51 2:23,92
    21 Lotta Lange 2:25,38 2:24,91


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Anne-Britt...ngerbroek --- 5:20,46


    Meisjes Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Sophia de ...y Fortman 11:26,32 11:33,83


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    10 Denise de Does 1:10,14 0,5911:10,96


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    15 Sterre Bal 10,28 9,69 10,97 10,97 11,88


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Isis Ferrier 10,64 10,86 11,02 11,03 10,82 X 11,03 -0.8 m/s10,92


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam 2.152.302.452.552.652.752.852.953.053.103.153.203.253.303.353.403.453.503.603.753.85ResOBP
    6 Sterre Bal O O O XXO XXX 2,95 2,80