Vereniging 'AV De Spartaan' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Neal Ott
  • Jongens Junior A - Polshoog - 4,80
Nimah Lommerse
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,68
Suus Altorf
  • Meisjes Junior B - 400m - 59,18
Marieke Moonen
  • Meisjes Junior B - 400m - 59,23
Suus Altorf
  • Meisjes Junior B - 400m_f - 57,84

Hoogtepunten

Nimah Lommerse MJB 100m_hf
  • 12,70
  • Nimah Lommerse MJB 100m
  • 12,68
  • Nimah Lommerse MJB 100mH
  • 14,52
  • Steven Oosterkamp JJA 200m_hf
  • 22,40
  • Julian Van Meggelen JJA 200m
  • 23,22
  • Steven Oosterkamp JJA 200m
  • 22,70
  • Marieke Moonen MJB 400m
  • 59,23
  • Joost Dofferhoff JJA 400m
  • 52,34
  • Suus Altorf MJB 400m
  • 59,18
  • Steven Oosterkamp JJA 100m
  • 11,67
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    22 Steven Oosterkamp 11,67q -1.9 m/s11,47
    Julian Van Meggelen --- 11,46


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    20 Steven Oosterkamp 11,68 0,200-1.2 m/s11,67


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    10 Steven Oosterkamp 22,70Q 0,193+0.8 m/s22,82
    21 Julian Van Meggelen 23,22 0,242+0.8 m/s23,58


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    8 Steven Oosterkamp 22,40 0,237+1.1 m/s22,70


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    6 Joost Dofferhoff 52,34q 0,21252,93


    Jongens Junior A - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    12 Joost Dofferhoff 54,97 0,23252,34


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Zeb Beelen DQ 2:02,18
    Twan Altorf --- 2:06,11


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    15 Zeb Beelen 16:11,41 16:19,60
    17 Twan Altorf 16:59,18 9:30,53


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam Res OBP
    Julian Van Meggelen --- 15,76


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBP
    Neal Ott --- 57,14


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Twan van Tol 47,20 44,75 44,17 47,20 46,29


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Twan van Tol X X 23,56 23,56 29,85


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam 4.004.104.204.304.404.504.604.654.704.754.804.854.905.00ResOBP
    2 Neal Ott O O O O - XXO X- XO X- XX 4,80 4,71


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Jochem van Stijn DQ 55,27


    Jongens Junior B - 400 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactieOBP
    10 Jochem van Stijn 1:02,56 0,2091:01,13


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Sven Hazenoot 12,91 12,86 12,82 13,19 12,71 13,27 13,27 12,26


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    16 Juliëtte Pluimert 27,02 0,215+2.8 m/s27,08


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    7 Anne-Wil v...Werkhoven 1:01,56Q 0,30658,95
    11 Hieke Böhm 1:02,49q 0,2581:02,51


    Meisjes Junior A - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    6 Anne-Wil v...Werkhoven 59,46q 0,3271:01,56
    12 Hieke Böhm 1:05,92 0,2131:02,49


    Meisjes Junior A - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    6 Anne-Wil v...Werkhoven 59,85 0,23259,46


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Carmen Oosterkamp --- 5:16,63


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

    # Naam ResReactie OBP
    7 Hieke Böhm 15,88q 0,244+0.4 m/s16,52
    Eveline de Jong --- 16,59
    Lara Owobowale --- 14,93


    Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    8 Hieke Böhm 17,34 0,228+0.4 m/s15,88


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    4 Anne-Wil v...Werkhoven 1:06,50q 0,2601:07,11


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    4 Anne-Wil v...Werkhoven 1:04,98 0,3491:06,50


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Hieke Böhm 31,67 38,47 35,56 34,79 38,74 37,07 38,74 37,88
    6 Lara Owobowale X X 37,60 37,74 38,53 29,74 38,53 39,47
    15 Rachel van der Veek 29,25 26,79 27,29 29,25 31,73


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Eveline de Jong 10,04 10,86 9,97 10,86 11,28


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
    7 Eveline de Jong XO XXO XXX 1,55 1,57


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Anne-Wil v...Werkhoven 10,19 10,47 10,63 X 10,62 10,45 10,63 +2.7 m/s10,52


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    10 Eveline de Jong X 4,76 X 4,76 +0.9 m/s5,18


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Nimah Lommerse 12,68Q 0,194-0.3 m/s12,62


    Meisjes Junior B - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    5 Nimah Lommerse 12,70Q 0,194-1.2 m/s12,68


    Meisjes Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Nimah Lommerse 12,81 -0.9 m/s12,70


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    1 Suus Altorf 59,18Q 0,28558,13
    2 Marieke Moonen 59,23Q 0,2561:00,42


    Meisjes Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    4 Suus Altorf 58,79Q 0,23459,18
    5 Marieke Moonen 58,93q 0,17459,23


    Meisjes Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    3 Suus Altorf 57,84 0,26358,79
    6 Marieke Moonen 59,05 0,17958,93


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactie OBP
    6 Nimah Lommerse 14,52Q 0,200-1.2 m/s14,45


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    5 Nimah Lommerse 14,31Q 0,217+0.1 m/s14,52


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res Qm
    7 Nimah Lommerse 14,70 +0.2 m/s14,31


    Meisjes Junior B - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    Phebe Goedhart --- 51,21