Vereniging 'Altis' op 'ASICS NK Atletiek Junioren 2019'

Prijzen

Sven Jansons
  • Jongens Junior A - 100m - 11,07
Sven Jansons
  • Jongens Junior A - 110mH - 14,49
Sven Jansons
  • Jongens Junior A - 110mH_f - 13,98
Daan Schade
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 56,24
Tim de Greef
  • Jongens Junior A - Kogelsl - 48,53
Joris van den Hoven
  • Jongens Junior B - 400m - 50,90
Ton van Mameren
  • Jongens Junior B - HSS - 13,63
Femke Bol
  • Meisjes Junior A - 200m - 24,09
Femke Bol
  • Meisjes Junior A - 200m_f - 23,79
Femke Bol
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:00,78
Femke Bol
  • Meisjes Junior A - 400mH_f - 57,87

Hoogtepunten

Sven Jansons JJA 110mH
  • 14,49
  • Amy Walraven MJB 200m
  • 27,46
  • Femke Bol MJA 400mH_f
  • 57,87
  • Femke Bol MJA 200m_f
  • 23,79
  • Sven Jansons JJA 100m
  • 11,07
  • Femke Bol MJA 400mH
  • 1:00,78
  • Femke Bol MJA 200m
  • 24,09
  • Henrik KOK JJA 200m
  • 22,55
  • Sven Jansons JJA 100m_hf
  • 11,02
  • Joris van den Hoven JJB 400m
  • 50,90
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    2 Sven Jansons 11,07Q 0,197+0.4 m/s10,99
    27 Lars Hogendoorn 11,71 0,209-1.1 m/s11,56


    Jongens Junior A - 100 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    5 Sven Jansons 11,02q 0,192-0.3 m/s11,07


    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    6 Sven Jansons 11,02 0,198-0.6 m/s11,02


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    8 Henrik KOK 22,55Q 0,177+1.8 m/s22,45


    Jongens Junior A - 200 meter halve finale

    # Naam ResReactie Qm
    13 Henrik KOK 22,63 0,250+1.5 m/s22,55


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

    # Naam ResReactie OBP
    2 Sven Jansons 14,49Q 0,223-0.8 m/s14,23


    Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm) finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Sven Jansons 13,98 0,223+0.1 m/s14,49


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Tim de Greef 39,64 X 41,98 41,66 46,17 42,49 46,17 44,70
    7 Daan Schade 40,07 35,74 42,56 X 42,54 X 42,56 44,37


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    16 Tim de Greef X 10,68 X 10,68 12,38
    Daan Schade --- 14,01


    Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Daan Schade X X 46,12 X X 56,24 56,24 52,63
    3 Tim de Greef 46,59 48,53 47,75 48,41 48,26 46,97 48,53 46,43


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.072.14ResOBP
    16 Lars van Vught XO XO XXX 1,75 1,85


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    1 Joris van den Hoven 50,90Q 0,23651,28
    13 Stijn Van Essen 52,70 0,24952,09


    Jongens Junior B - 400 meter halve finale

    # Naam ResReactieQm
    6 Joris van den Hoven 51,22q 0,24850,90


    Jongens Junior B - 400 meter finale

    # Naam ResReactieQm
    6 Joris van den Hoven 51,35 0,24151,22


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Ruben Meijer --- 46,35


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Marten Prince X 33,92 X 33,92 44,27


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Marten Prince X X 13,81 14,93 X 14,92 14,93 14,28


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Ton van Mameren 13,47 13,57 13,49 13,57 13,63 X 13,63 -0.9 m/s13,79


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    1 Femke Bol 24,09Q 0,236+0.9 m/s25,09


    Meisjes Junior A - 200 meter finale

    # Naam ResReactie Qm
    2 Femke Bol 23,79 0,214-0.1 m/s24,09


    Meisjes Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Femke Bol --- 53,15


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResReactieOBP
    2 Femke Bol 1:00,78Q 0,22055,94


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResReactieQm
    1 Femke Bol 57,87 0,2331:00,78


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    30 Amy Walraven 27,46 0,315+1.1 m/s27,28