Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op 'Clubkampioenschappen Nijmegen Atletiek'

Prijzen

Lovell Lynch
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1770 punten
  • 100 meter   12,8
  • 600 meter   1:31,2
  • Kogelstoten 6 kilogram   7,15
  • Speerwerpen 800 gram   18,41
  • Hoogspringen   1,45
Janik Sillen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2974 punten
  • 100 meter   12,3
  • 600 meter   1:28,6
  • Kogelstoten 5 kilogram   11,49
  • Speerwerpen 700 gram   39,32
  • Hoogspringen   1,80
Jim van Keulen
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2672 punten
  • 100 meter   12,2
  • 600 meter   1:30,9
  • Kogelstoten 5 kilogram   10,43
  • Speerwerpen 700 gram   30,92
  • Hoogspringen   1,75
Casper Decates
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2240 punten
  • 100 meter   12,4
  • 600 meter   1:31,9
  • Kogelstoten 5 kilogram   9,30
  • Speerwerpen 700 gram   25,09
  • Hoogspringen   1,55
Bram van Alebeek
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3460 punten
  • 100 meter   12,9
  • 600 meter   1:40,0
  • Speerwerpen 600 gram   41,48
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,31
Jon Rijnsburger
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3397 punten
  • 100 meter   13,2
  • 600 meter   1:49,6
  • Speerwerpen 600 gram   40,82
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   5,38
Sven Blom
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3175 punten
  • 100 meter   12,4
  • 600 meter   1:49,0
  • Speerwerpen 600 gram   15,89
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   6,08
Job van Keulen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2483 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   1:57,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,95
  • Speerwerpen 400 gram   34,72
  • Verspringen   3,92
Roan Van Gils
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2014 punten
  • 80 meter   12,1
  • 600 meter   1:56,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,55
  • Speerwerpen 400 gram   18,92
  • Verspringen   3,86
Julius van Loon
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1708 punten
  • 80 meter   13,0
  • 600 meter   2:08,1
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,40
  • Speerwerpen 400 gram   20,47
  • Verspringen   3,72
Elihle Tersteeg
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2023 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:44,1
  • Vortexwerpen   41,13
  • Verspringen   3,73
Nainoa Koolman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1898 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:31,6
  • Vortexwerpen   26,27
  • Verspringen   3,39
Yannick Peeters
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1719 punten
  • 60 meter   10,6
  • 1000 meter   3:52,9
  • Vortexwerpen   33,21
  • Verspringen   3,38
Siebe Sesink
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2125 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:30,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,66
  • Hoogspringen   1,25
Max Veerbeek
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1992 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:34,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,73
  • Hoogspringen   1,30
Sam van Keulen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1953 punten
  • 60 meter   10,7
  • 1000 meter   3:29,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,47
  • Hoogspringen   1,20
Iskander Stapel
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2016 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   3:50,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,55
  • Hoogspringen   1,15
Lucas Roland Janssen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1692 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:00,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,07
  • Hoogspringen   1,05
Joris Melssen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1584 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:17,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,12
  • Hoogspringen   1,05
Raúl van Seyen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1763 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:09,9
  • Vortexwerpen   27,00
  • Verspringen   3,39
Ebbe van der Meulen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1361 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:10,8
  • Vortexwerpen   12,22
  • Verspringen   2,79
Sil Van den Hoogen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1342 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:34,2
  • Vortexwerpen   26,40
  • Verspringen   2,98
Rijk Tromp
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1217 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:21,4
  • Vortexwerpen   12,69
  • Verspringen   2,71
Abel Bakker
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1002 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:30,4
  • Vortexwerpen   11,92
  • Verspringen   2,48
Loek Willems
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 663 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:46,4
  • Vortexwerpen   6,96
  • Verspringen   2,11
Dirk Vullings
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 1138 punten
  • 80 meter   14,5
  • 600 meter   2:21,1
  • Kogelstoten 3 kilogram   4,76
  • Speerwerpen 400 gram   16,60
  • Verspringen   3,14
E D
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 0 punten
  • 80 meter   22,3
  • 600 meter   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   2,03
  • Speerwerpen 400 gram   6,15
  • Verspringen   1,64
Jasper Rood
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1792 punten
  • 100 meter   14,6
  • 800 meter   2:57,7
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   11,84
  • Speerwerpen 800 gram   37,04
  • Verspringen   4,13
Eric Arts
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1783 punten
  • 100 meter   14,1
  • 800 meter   3:21,1
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   10,49
  • Speerwerpen 800 gram   30,84
  • Verspringen   4,43
Eke Eijgelaar
  • Masters Mannen - Meerkamp - 1667 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   2:31,4
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   6,92
  • Speerwerpen 800 gram   27,10
  • Verspringen   4,16
Jitse Spierings
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 2492 punten
  • 100 meter   12,5
  • 800 meter   2:30,8
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   9,45
  • Speerwerpen 800 gram   47,41
  • Verspringen   6,27
David Smit
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 2011 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:08,7
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   8,05
  • Speerwerpen 800 gram   28,48
  • Verspringen   4,82
Simon Spierings
  • Senioren mannen en masters - Meerkamp - 1845 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:31,3
  • Kogelstoten 7,26 kilogram   8,39
  • Speerwerpen 800 gram   30,58
  • Verspringen   5,45
Ilse Bruijs
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 2692 punten
  • 100 meter   15,5
  • 800 meter   3:17,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,05
  • Speerwerpen 500 gram   22,39
  • Verspringen   3,93
Marlou Klaver
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 2676 punten
  • 100 meter   15,5
  • 800 meter   2:55,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,93
  • Speerwerpen 500 gram   12,61
  • Verspringen   4,22
Simone van Langen
  • Masters Vrouwen - Meerkamp - 2074 punten
  • 100 meter   17,6
  • 800 meter   3:29,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,32
  • Speerwerpen 500 gram   18,56
  • Verspringen   3,32
Noor Stapel
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2722 punten
  • 100 meter   14,7
  • 600 meter   2:00,8
  • Kogelstoten 3 kilogram   10,01
  • Speerwerpen 500 gram   27,68
  • Hoogspringen   1,45
Iris van der Kammen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1900 punten
  • 100 meter   15,7
  • 600 meter   2:16,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,17
  • Speerwerpen 500 gram   17,64
  • Hoogspringen   1,25
Loes van Haalen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1502 punten
  • 100 meter   15,3
  • 600 meter   DNF
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,03
  • Speerwerpen 500 gram   15,65
  • Hoogspringen   1,20
Cathelijne Nooteboom
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2282 punten
  • 80 meter   12,1
  • 600 meter   2:05,9
  • Speerwerpen 500 gram   23,92
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,30
Esra de Bruin
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2199 punten
  • 80 meter   11,3
  • 600 meter   1:51,6
  • Speerwerpen 500 gram   15,35
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,92
Nastia Kimel
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2034 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   1:55,4
  • Speerwerpen 500 gram   15,99
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,83
Noa Rutten
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2181 punten
  • 60 meter   9,3
  • 600 meter   2:00,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,61
  • Speerwerpen 400 gram   23,95
  • Verspringen   3,93
Anniek Vissers
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2036 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   1:49,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,72
  • Speerwerpen 400 gram   17,02
  • Verspringen   3,84
Fenne Knops
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1927 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   2:23,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,79
  • Speerwerpen 400 gram   20,46
  • Verspringen   4,14
Marit Rood
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1695 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:01,4
  • Vortexwerpen   21,85
  • Verspringen   3,75
Lente de Koning
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1465 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:01,1
  • Vortexwerpen   13,63
  • Verspringen   3,40
Jolijn Lamers
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1429 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:08,5
  • Vortexwerpen   16,29
  • Verspringen   3,30
Elke Penders
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1891 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:06,1
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,36
  • Hoogspringen   1,10
Ezra Bakker
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1662 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:41,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,46
  • Hoogspringen   1,00
Mijke Laverman
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1564 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:04,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,26
  • Hoogspringen   1,05
Carmen Kuijper
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1342 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:23,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,86
  • Hoogspringen   0,95
Anouk Snel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1319 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:17,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,30
  • Hoogspringen   0,85
Ramata Ly-Dia
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1230 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:50,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,15
  • Hoogspringen   1,05
Sia Arns
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 962 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:28,8
  • Vortexwerpen   9,70
  • Verspringen   2,57
Maaike Rijnsburger
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 960 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:25,0
  • Vortexwerpen   8,86
  • Verspringen   2,56
Merel Jansen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 869 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:35,2
  • Vortexwerpen   8,60
  • Verspringen   2,58
Vita Bendermacher
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 781 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:33,5
  • Vortexwerpen   6,80
  • Verspringen   2,37
Alys den Hartog
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 544 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   3:05,7
  • Vortexwerpen   7,19
  • Verspringen   2,28
Kyra Top
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 506 punten
  • 40 meter   9,2
  • 600 meter   3:01,7
  • Vortexwerpen   7,42
  • Verspringen   2,17
Ruth Bergkamp
  • Meisjes Specials Junioren - Meerkamp - 485 punten
  • 80 meter   16,0
  • 600 meter   3:04,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   4,84
  • Speerwerpen 400 gram   12,25
  • Verspringen   2,13
Ryan Heesbeen
  • Senioren vrouwen en masters - Meerkamp - 1383 punten
  • 100 meter   16,9
  • 800 meter   3:51,9
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,60
  • Speerwerpen 600 gram   26,11
  • Verspringen   3,28

Hoogtepunten

Sven Blom JJC Hoog
  • 1,70
  • Sven Blom JJC Ver
  • 6,08
  • Anja Klunder-Schönberger V60 Kogel
  • 8,36
  • Bram van Alebeek JJC Hoog
  • 1,65
  • Anja Klunder-Schönberger V60 Speer
  • 25,15
  • Trees Rutten V70 800m
  • 3:16,66
  • Noor Stapel MJB Hoog
  • 1,45
  • Marlou Klaver V50 Ver
  • 4,22
  • Sven Blom JJC 100m
  • 12,33
  • Jon Rijnsburger JJC Hoog
  • 1,80
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Lovell Lynch 12,76 1:31,17 7,15 18,41 1,45 1770


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Janik Sillen 12,23 1:28,51 11,49 39,32 1,80 2974
    2 Jim van Keulen 12,20 1:30,84 10,43 30,92 1,75 2672
    3 Casper Decates 12,37 1:31,81 9,30 25,09 1,55 2240
    4 Martijn Wijnhoven 13,44 1:37,94 8,49 28,89 1,55 1933
    5 Ewout Peters 12,72 1:44,35 9,15 30,53 1,45 1923
    6 Jeroen Wijnhoven 12,99 1:44,47 11,20 33,65 1,25 1865


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jeroen Wijnhoven --- ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m600mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Bram van Alebeek 12,88 1:39,96 41,48 1,65 5,31 3460
    2 Jon Rijnsburger 13,16 1:49,60 40,82 1,80 5,38 3397
    3 Sven Blom 12,33 1:48,99 15,89 1,70 6,08 3175
    4 Steven Zollinger 13,31 1:40,01 23,00 1,50 4,31 2799
    5 Lars Laverman 14,58 2:11,81 21,40 1,50 4,28 2217
    6 Stijn Vissers 14,52 1:58,05 17,30 1,40 3,96 2140
    7 Bo van Keulen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Job van Keulen 11,53 1:56,94 9,95 34,72 3,92 2483
    2 Roan Van Gils 12,07 1:56,44 7,55 18,92 3,86 2014
    3 Julius van Loon 12,99 2:08,01 6,40 20,47 3,72 1708
    4 Simon ter Horst 12,64 2:20,49 5,57 16,49 3,75 1514
    5 Jaro Halsema 12,46 DNS 5,97 13,38 3,47 1207
    6 Luca Sillen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Elihle Tersteeg 9,86 3:44,04 41,13 3,73 2023
    2 Nainoa Koolman 9,66 3:31,54 26,27 3,39 1898
    3 Yannick Peeters 10,57 3:52,83 33,21 3,38 1719
    4 Aram Bakker 10,36 3:36,74 26,03 3,03 1685
    5 Marijn van Loon 10,98 3:56,81 23,69 3,25 1506
    6 Klaas Helling 10,81 3:48,68 15,09 3,20 1436
    7 Sven Rosmulder 11,19 3:45,38 20,08 2,84 1410
    8 Thijs Drexler 11,27 4:19,36 16,01 3,02 1214
    9 Jurre Bennink 11,11 4:28,66 13,39 2,94 1137
    10 Pim Hendriks 11,36 4:16,83 10,53 2,84 1082
    11 Simon Roelofs DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Siebe Sesink 9,75 3:30,08 7,66 1,25 2125
    2 Max Veerbeek 9,93 3:34,52 5,73 1,30 1992
    3 Sam van Keulen 10,61 3:29,65 7,47 1,20 1953
    4 Joppe van Sleeuwen 9,93 3:38,87 6,60 1,20 1946
    5 Senna Huisman 9,89 3:29,96 6,81 1,05 1909
    6 Sjuul Kegels 10,45 3:55,00 6,95 1,10 1730
    7 Huub Willems 11,40 4:03,18 5,57 1,10 1484
    8 Rumo Arns 11,07 4:10,14 6,57 1,00 1480
    9 Manu van Seyen 11,23 4:10,48 5,62 1,00 1401


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Iskander Stapel 6,76 3:50,82 7,55 1,15 2016
    2 Lucas Roland Janssen 6,98 4:00,87 5,07 1,05 1692
    3 Joris Melssen 7,15 4:17,25 5,12 1,05 1584
    4 Jesper van der Locht 7,62 4:10,13 5,21 1,10 1564
    5 Siem Kroes 7,59 4:21,06 3,65 1,00 1337
    6 Rowan van der Locht 7,50 DNS 5,30 1,05 1188
    7 Mascud Mahammed 8,60 4:27,80 3,58 0,95 1101
    8 Sam Verploegen 8,36 4:56,01 4,48 0,80 996
    9 Tygo Roelofs DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Raúl van Seyen 7,08 2:09,82 27,00 3,39 1763
    2 Ebbe van der Meulen 7,36 2:10,80 12,22 2,79 1361
    3 Sil Van den Hoogen 7,77 2:34,18 26,40 2,98 1342
    4 Ted Hendriks 7,73 2:26,89 16,59 3,10 1291
    5 Julian Jetten 7,89 2:17,23 16,43 2,64 1246
    6 Joris Lensen 8,39 2:14,82 19,13 2,58 1212
    7 Ezra Koolman 7,35 DNS 18,68 2,95 1085
    8 Okan Hasdiraz 8,35 2:38,36 20,40 2,65 1073
    9 Vince Huisman 8,42 2:18,70 10,41 2,27 968
    10 Bas Schoenmaker 8,17 2:50,57 15,44 2,50 926
    11 Tim van Bergen 8,86 2:44,20 12,59 2,58 826


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Rijk Tromp 7,59 2:21,36 12,69 2,71 1217
    2 Abel Bakker 8,08 2:30,36 11,92 2,48 1002
    3 Loek Willems 8,46 2:46,39 6,96 2,11 663
    4 Pepijn van Dommelen 8,76 2:42,64 6,11 1,89 576


    Jongens Specials Junioren - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Dirk Vullings 14,46 2:21,06 4,76 16,60 3,14 1138
    2 E D 22,22 DNS 2,03 6,15 1,64 0


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelKogelKogelSpeerSpeerSpeerVerPunten totaal
    1 Jasper Rood M40 14,57 2:57,69 --- --- 11,84 --- --- 37,04 4,13 1792
    2 Eric Arts M45 14,04 3:21,01 --- --- 10,49 --- --- 30,84 4,43 1783
    3 Eke Eijgelaar M45 14,69 2:31,35 --- --- 6,92 --- --- 27,10 4,16 1667
    4 Harrie Hagemans M80 --- --- DNS --- --- DNS --- --- --- 0


    Senioren mannen en masters - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelKogelSpeerSpeerVerPunten totaal
    1 Jitse Spierings Msen 12,48 2:30,80 --- 9,45 --- 47,41 6,27 2492
    2 David Smit Msen 12,60 2:08,66 --- 8,05 --- 28,48 4,82 2011
    3 Simon Spierings Msen 13,13 2:31,21 --- 8,39 --- 30,58 5,45 1845
    4 Cas Maass...den Brink Msen 12,74 2:30,06 --- 7,92 --- 35,94 4,68 1789
    5 Ruzjairo St Jago Msen 11,37 2:45,84 --- 7,80 --- 18,23 5,39 1746
    6 Delano Van Orsouw Msen 11,74 2:39,82 --- 6,92 --- 19,38 5,50 1697
    7 Brent Cloosterman Msen 14,48 DNS --- 8,00 --- 22,72 4,50 906
    8 Niels Lambers Msen 12,48 DNS --- DNS --- DNS DNS 486
    9 Bas Langhout Msen DNS DNS --- DNS --- DNS DNS 0


    Masters Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelKogelSpeerSpeerVerPunten totaal
    1 Ilse Bruijs V50 15,41 3:17,50 8,05 --- 22,39 --- 3,93 2692
    2 Marlou Klaver V50 15,47 2:55,35 7,93 --- 12,61 --- 4,22 2676
    3 Simone van Langen V50 17,55 3:28,99 8,32 --- 18,56 --- 3,32 2074
    4 Anja Klun...önberger V60 20,64 DNF 8,36 --- 25,15 --- 2,93 1859
    5 Alexandra Sillen V45 16,96 3:48,38 --- 6,32 --- 15,36 3,45 1634
    6 Trees Rutten V70 21,37 3:16,66 3,53 --- 6,13 --- 1,60 1266


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogPunten totaal
    1 Noor Stapel 14,63 2:00,72 10,01 27,68 1,45 2722
    2 Iris van der Kammen 15,65 2:15,93 9,17 17,64 1,25 1900
    3 Loes van Haalen 15,21 DNF 9,03 15,65 1,20 1502


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Cathelijne...Nooteboom 12,03 2:05,82 23,92 1,45 4,30 2282
    2 Esra de Bruin 11,25 1:51,52 15,35 1,30 3,92 2199
    3 Nastia Kimel 11,51 1:55,33 15,99 1,20 3,83 2034
    4 Hannah Sillen 12,06 1:54,74 16,67 1,25 3,70 1988
    5 Wies Polman 12,10 2:00,87 12,91 1,30 3,85 1894
    6 Sigrid Janssen 12,56 2:17,36 20,87 1,20 3,32 1661
    7 Myrthe Reuzel 12,34 DNS 11,38 1,25 4,10 1423
    8 Fleur Muijsers 13,30 DNS NM 1,15 3,22 919


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Noa Rutten 9,23 2:00,30 8,61 23,95 3,93 2181
    2 Anniek Vissers 9,70 1:49,54 7,72 17,02 3,84 2036
    3 Fenne Knops 9,09 2:23,59 7,79 20,46 4,14 1927
    4 Jeske Hiddink 9,64 2:09,29 7,96 22,52 3,75 1922
    5 Lisa Blom 9,92 2:17,99 6,48 14,26 3,90 1579
    6 Annabel Peeters 10,14 2:18,82 6,64 15,99 3,43 1493
    7 Neeltje Kluitenberg 9,88 2:11,23 5,95 13,68 3,29 1479
    8 Pomme van Schaijk 9,85 2:24,87 6,42 11,64 3,60 1410
    9 Julie Hofstad 10,28 2:10,26 6,09 11,38 3,33 1389
    10 Juliette Nooteboom 10,27 2:36,83 7,53 11,40 3,61 1321
    11 Marieke va... Boogaard 11,02 2:26,34 5,92 11,82 2,95 1078
    12 Bente van Dijk 10,43 2:25,96 7,26 11,17 DNS 1014
    13 Minne Hofstad 11,05 2:27,32 5,43 10,20 2,53 909
    14 Lizanne Hagemans 12,66 2:56,39 5,19 10,40 2,06 450


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Marit Rood 10,01 4:01,33 21,85 3,75 1695
    2 Lente de Koning 10,27 4:01,10 13,63 3,40 1465
    3 Jolijn Lamers 10,44 4:08,48 16,29 3,30 1429
    4 Annelotte Schussel 10,10 4:16,05 12,26 3,07 1332
    5 Jillian Eken 10,63 3:58,13 11,51 2,88 1286
    6 Alyn Venhuizen 11,72 4:00,26 20,89 2,72 1259
    7 Giada Engelen 10,30 4:42,77 15,21 2,89 1214
    8 Félice Lensen 11,22 4:04,79 13,06 2,85 1200
    9 Anouschka Eijgelaar 12,14 4:16,87 15,94 2,85 1091
    10 Lynne Thijssen 11,61 5:08,31 15,43 2,97 985
    11 Evi Knops 11,53 4:53,73 10,35 2,85 925
    12 Tinka Visser DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Elke Penders 9,56 4:06,06 8,36 1,10 1891
    2 Ezra Bakker 10,27 3:41,79 5,46 1,00 1662
    3 Mijke Laverman 9,84 4:04,54 4,26 1,05 1564
    4 Vienna Janssen 11,30 3:50,83 5,32 1,05 1504
    5 Mirthe Peters 10,13 4:21,97 6,73 0,90 1495
    6 Sofie Rood 11,44 4:28,33 5,00 1,05 1298
    7 Wieke den Hartog 11,16 4:39,09 4,93 1,00 1249
    8 Julia van Lingen 11,42 4:23,02 4,54 0,95 1216


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Carmen Kuijper 7,41 4:23,76 3,86 0,95 1342
    2 Anouk Snel 7,44 4:17,79 4,30 0,85 1319
    3 Ramata Ly-Dia 7,57 4:50,32 3,15 1,05 1230
    4 Janne Pompe 7,66 4:27,93 3,66 0,80 1152
    5 Rozemarijn Trouw 7,88 4:29,15 3,52 0,85 1132
    6 Elsa Willems 7,73 5:11,25 3,78 0,95 1115
    7 Joëlle Kersten 8,00 4:39,41 3,19 0,90 1083
    8 Frida den Hartog 7,83 5:27,05 3,55 1,00 1071
    9 Azra Lieberwirth 8,25 DNS 3,40 0,85 771


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Sia Arns 8,25 2:28,76 9,70 2,57 962
    2 Maaike Rijnsburger 8,32 2:25,00 8,86 2,56 960
    3 Merel Jansen 8,43 2:35,20 8,60 2,58 869
    4 Jenthe van Loon 8,47 2:41,02 11,56 2,46 860
    5 Kiki Langen 8,28 2:30,73 6,68 2,39 841
    6 Lara Milne 8,40 2:50,62 11,94 2,45 819
    7 Lavina van Riel 8,64 2:51,34 7,58 2,52 705
    8 Elin Rosmulder 9,23 2:50,02 8,34 2,09 563
    9 Fleur Sesink DNF 2:55,84 9,33 2,83 524
    10 Pleun van den Broek DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Vita Bendermacher 8,54 2:33,46 6,80 2,37 781
    2 Alys den Hartog 8,87 3:05,61 7,19 2,28 544
    3 Kyra Top 9,16 3:01,67 7,42 2,17 506


    Meisjes Specials Junioren - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerVerPunten totaal
    1 Ruth Bergkamp 15,99 3:04,87 4,84 12,25 2,13 485


    Senioren vrouwen en masters - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelKogelSpeerSpeerVerPunten totaal
    1 Ryan Heesbeen Vsen 16,89 3:51,88 7,60 --- 26,11 --- 3,28 1383