Vereniging 'Climax' op 'Climax clubkampioenschap junioren/senioren'

Prijzen

Luciano Burgemeester
  • Jongens G-atleten Junioren - Meerkamp - 2660 punten
  • 100 meter   12,9
  • 300 meter   45,7
  • Kogelstoten   7,09
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,27
Jesaja Mannee
  • Jongens G-atleten Junioren - Meerkamp - 1707 punten
  • 100 meter   14,7
  • 300 meter   49,3
  • Kogelstoten   6,23
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,05
Wesley Stegeman
  • Jongens G-atleten Junioren - Meerkamp - 1349 punten
  • 100 meter   15,5
  • 300 meter   57,6
  • Kogelstoten   5,93
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,14
Roan Van Asselt
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 29 punten
  • 100 meter   13,5
  • 400 meter   1:02,8
  • Speerwerpen   22,83
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,54
Martijn de Jong
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 24 punten
  • 100 meter   13,9
  • 400 meter   1:06,0
  • Speerwerpen   26,05
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,10
Bram Joosten
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 19 punten
  • 100 meter   14,1
  • 400 meter   1:02,9
  • Speerwerpen   13,71
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,47
Ian Pennock
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 43 punten
  • 80 meter   11,8
  • 400 meter   1:10,2
  • Speerwerpen   31,21
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,12
Joseph-Tshene Kuiper
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 34 punten
  • 80 meter   11,3
  • 400 meter   1:13,8
  • Speerwerpen   14,18
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,25
Niels van Rheenen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 32 punten
  • 80 meter   12,2
  • 400 meter   1:17,6
  • Speerwerpen   21,72
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,06
Erik Schipper
  • jongens junioren A - 100m - 12,17
Lars Huibers
  • jongens junioren A - 100m - 12,35
Lars Huibers
  • jongens junioren A - 300m - 40,27
Lars Huibers
  • jongens junioren A - 1000m SC - 3:54,79
Erik Schipper
  • jongens junioren A - Polshoog - 2,30
Max Botschuijver
  • jongens junioren B - 100m - 11,71
Damian van Loo
  • jongens junioren B - 100m - 11,89
Arris Van Deelen
  • jongens junioren B - 100m - 12,56
Tjerk Hendriks
  • jongens junioren B - 300m - 39,53
Sven Huibers
  • jongens junioren B - 300m - 42,92
Max Botschuijver
  • jongens junioren B - 200mH - 30,32
Arris Van Deelen
  • jongens junioren B - 1000m SC - 3:19,88
Tjerk Hendriks
  • jongens junioren B - 1000m SC - 3:54,15
David van Kampen
  • jongens junioren B - 1000m SC - 4:04,68
Tjerk Hendriks
  • jongens junioren B - Discus - 25,53
David van Kampen
  • jongens junioren B - Polshoog - 2,60
Guido Kusters
  • Jongens Racerunners Junioren - 100mWh - 22,36
Levi Den Houdijker
  • Jongens Racerunners Junioren - 100mWh - 25,99
Marten Kauffman
  • Jongens Racerunners Junioren - 100mWh - 30,97
Guido Kusters
  • Jongens Racerunners Junioren - 400mWh - 1:40,38
Levi Den Houdijker
  • Jongens Racerunners Junioren - 400mWh - 2:04,66
Marten Kauffman
  • Jongens Racerunners Junioren - 400mWh - 2:24,21
Geoffrey Van Dipten
  • mannen senioren - 100m - 11,14
Rik Hanswijk
  • mannen senioren - 100m - 12,07
Matthijs Beerepoot
  • mannen senioren - 100m - 12,62
Rik Hanswijk
  • mannen senioren - 300m - 38,99
Geoffrey Van Dipten
  • mannen senioren - 200mH - 24,76
Matthijs Beerepoot
  • mannen senioren - 200mH - 28,88
Matthijs Beerepoot
  • mannen senioren - 1000m SC - 3:12,97
Espen Renes
  • mannen senioren - Discus - 22,53
Martijn Goddijn
  • mannen senioren - Discus - 19,27
Aart-Jan Koelewijn
  • mannen senioren - Discus - 12,53
Martijn Goddijn
  • mannen senioren - Kogel - 7,52
Espen Renes
  • mannen senioren - Kogel - 6,97
Martijn Goddijn
  • mannen senioren - HSS - 10,49
Geoffrey Van Dipten
  • mannen senioren - Polshoog - 4,20
Danique Sprokholt
  • Meisjes G-atleten Junioren - Meerkamp - 1441 punten
  • 100 meter   15,1
  • 300 meter   55,2
  • Kogelstoten   5,29
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,09
Eldriana Jamanica
  • Meisjes G-atleten Junioren - Meerkamp - 1002 punten
  • 100 meter   17,6
  • 300 meter   1:12,0
  • Kogelstoten   5,25
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   2,80
Eliza Martens
  • Meisjes G-atleten Junioren - Meerkamp - 998 punten
  • 100 meter   17,3
  • 300 meter   1:03,7
  • Kogelstoten   4,91
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   2,64
Dorine van Leeuwen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 27 punten
  • 80 meter   11,4
  • 400 meter   1:10,7
  • Speerwerpen   18,66
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,56
Maureen van Veldhuisen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 24 punten
  • 80 meter   11,8
  • 400 meter   1:11,8
  • Speerwerpen   19,63
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,16
Anouk van Starrenburg
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 21 punten
  • 80 meter   12,2
  • 400 meter   1:14,1
  • Speerwerpen   24,66
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,77
Evelyn Navarro
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 18 punten
  • 60 meter   8,8
  • 400 meter   1:09,2
  • Speerwerpen   25,11
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,96
Jisze Diemer
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 16 punten
  • 60 meter   9,0
  • 400 meter   1:05,3
  • Speerwerpen   14,71
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,03
Nienke de Jong
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 10 punten
  • 60 meter   10,3
  • 400 meter   1:21,8
  • Speerwerpen   15,70
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   3,16
Christel Heuseveldt
  • Meisjes junioren A - 100m - 12,63
Christel Heuseveldt
  • Meisjes junioren A - 300m - 41,40
Christel Heuseveldt
  • Meisjes junioren A - 200mH - 31,03
Noortje Vos
  • Meisjes junioren B - Discus - 17,48
Rozemarijn Snijders
  • Meisjes junioren B - Kogel - 10,03
Noortje Vos
  • Meisjes junioren B - Kogel - 8,18

Hoogtepunten

Linda Luitjes MGJ Kogel
  • 5,58
  • Luciano Burgemeester JGJ 100m
  • 12,89
  • Luciano Burgemeester JGJ 300m
  • 45,67
  • Danique Sprokholt MGJ 100m
  • 15,04
  • Eliza Martens MGJ Hoog
  • 1,20
  • Jesaja Mannee JGJ 100m
  • 14,64
  • Luciano Burgemeester JGJ Hoog
  • 1,50
  • Danique Sprokholt MGJ Hoog
  • 1,10
  • Eldriana Jamanica MGJ Hoog
  • 1,20
  • Luciano Burgemeester JGJ Ver
  • 4,27
  •  

    Jongens G-atleten Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m300mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Luciano B...gemeester 12,89 45,67 7,09 1,50 4,27 2660
    2 Jesaja Mannee 14,64 49,25 6,23 1,10 3,05 1707
    3 Wesley Stegeman 15,48 57,58 5,93 1,05 3,14 1349
    4 Elmeroy van Meerten 17,30 1:06,32 5,10 1,15 2,97 1013
    5 Bart Helsper 17,69 58,19 4,88 0,95 2,47 862
    6 Tim Berkhout 19,22 1:43,27 4,57 1,00 1,98 527
    7 Thijmen Copier 18,92 1:23,70 4,91 NM 2,52 437


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m400mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Roan Van Asselt 13,46 1:02,77 22,83 1,55 4,54 29
    2 Martijn de Jong 13,87 1:05,98 26,05 1,50 4,10 24
    3 Bram Joosten 14,03 1:02,83 13,71 1,50 4,47 19
    4 Morris de Romijn 14,10 1:07,46 20,64 1,40 4,09 16
    5 Tijmen Prummel 16,25 1:28,32 17,14 NM 3,20 7
    6 Emiel Reesink 15,76 DNS 17,59 DNS DNS 5


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m400mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Ian Pennock 11,74 1:10,19 31,21 1,50 4,12 43
    2 Joseph-Tsh...e Kuiper 11,29 1:13,77 14,18 1,30 4,25 34
    3 Niels van Rheenen 12,16 1:17,60 21,72 1,45 4,06 32
    4 Ruben Schussler 12,26 1:13,70 25,66 1,25 3,58 31
    5 Jesse Haak 12,42 1:11,27 22,13 1,20 3,68 28
    6 Léon Sperber 12,35 1:15,14 17,74 1,20 3,42 22
    7 Wim van As 12,77 1:22,86 13,37 1,20 3,62 14
    8 Quirijn Jager 12,74 1:19,81 13,39 1,15 3,48 12
    9 Rubian Brouwer 13,38 1:28,54 15,79 1,20 2,78 9


    jongens junioren A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Erik Schipper 12,17 +1.5 m/s---
    2 Lars Huibers 12,35 +1.5 m/s---


    jongens junioren A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lars Huibers 40,27 ---


    jongens junioren A - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Lars Huibers 3:54,79 ---


    jongens junioren A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Erik Schipper 2,30 ---


    jongens junioren B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Max Botschuijver 11,71 +0.8 m/s11,70
    2 Damian van Loo 11,89 +0.8 m/s12,11
    3 Arris Van Deelen 12,56 +0.8 m/s12,61
    4 Sven Huibers 12,80 +0.8 m/s---
    5 Jeffrey va...den Brink 12,92 +0.8 m/s---
    6 Lucas Vandersteen 13,53 +0.8 m/s---


    jongens junioren B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tjerk Hendriks 39,53 ---
    2 Sven Huibers 42,92 ---


    jongens junioren B - 200 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Max Botschuijver 30,32 +1.2 m/s---


    jongens junioren B - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Arris Van Deelen 3:19,88 ---
    2 Tjerk Hendriks 3:54,15 ---
    3 David van Kampen 4:04,68 ---
    4 Sven Huibers 4:27,44 ---


    jongens junioren B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Tjerk Hendriks 25,53 ---


    jongens junioren B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 David van Kampen 2,60 ---


    Jongens Racerunners Junioren - 100 meter Wheelers

    # Naam Res OBP
    1 Guido Kusters 22,36 +0.4 m/s---
    2 Levi Den Houdijker 25,99 +0.4 m/s---
    3 Marten Kauffman 30,97 +0.4 m/s---


    Jongens Racerunners Junioren - 400 meter Wheelers

    # Naam ResOBP
    1 Guido Kusters 1:40,38 ---
    2 Levi Den Houdijker 2:04,66 ---
    3 Marten Kauffman 2:24,21 ---


    manen masters - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Rene Rijk...ijkhuizen DNF ---


    mannen senioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Geoffrey Van Dipten 11,14 +1.8 m/s11,13
    2 Rik Hanswijk 12,07 +1.8 m/s12,20
    3 Matthijs Beerepoot 12,62 +1.8 m/s---
    4 Martijn Goddijn 13,38 +1.8 m/s13,50
    5 Aart-Jan Koelewijn 14,03 +1.8 m/s---


    mannen senioren - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Rik Hanswijk 38,99 39,00


    mannen senioren - 200 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Geoffrey Van Dipten 24,76 +1.2 m/s---
    2 Matthijs Beerepoot 28,88 +1.2 m/s26,70


    mannen senioren - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    1 Matthijs Beerepoot 3:12,97 ---
    Martijn Goddijn DNS ---


    mannen senioren - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Espen Renes 22,53 ---
    2 Martijn Goddijn 19,27 ---
    3 Aart-Jan Koelewijn 12,53 ---


    mannen senioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Martijn Goddijn 7,52 ---
    2 Espen Renes 6,97 ---


    mannen senioren - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBP
    1 Martijn Goddijn 10,49 1,00


    mannen senioren - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Geoffrey Van Dipten 4,20 ---


    Meisjes G-atleten Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m300mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Danique Sprokholt 15,04 55,16 5,29 1,10 3,09 1441
    2 Eldriana Jamanica 17,59 1:11,97 5,25 1,20 2,80 1002
    3 Eliza Martens 17,27 1:03,68 4,91 1,20 2,64 998
    4 Linda Luitjes 17,55 1:05,34 5,58 1,00 2,83 886
    5 Romy Vergers 18,09 1:11,68 5,23 0,95 2,40 700


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m400mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Dorine van Leeuwen 11,39 1:10,67 18,66 1,55 4,56 27
    2 Maureen va...eldhuisen 11,78 1:11,76 19,63 1,40 4,16 24
    3 Anouk van ...arrenburg 12,15 1:14,06 24,66 1,40 3,77 21
    4 Iris Koevoets 12,35 1:11,97 14,62 1,25 3,70 14
    5 Isa Wijdenes 12,82 1:17,87 18,91 1,20 3,89 14
    6 Else Janssen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m400mSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Evelyn Navarro 8,78 1:09,12 25,11 1,40 3,96 18
    2 Jisze Diemer 8,94 1:05,28 14,71 1,40 4,03 16
    3 Nienke de Jong 10,26 1:21,76 15,70 0,95 3,16 10
    4 Arine Voskamp 10,68 1:31,19 14,26 1,00 2,64 6


    Meisjes junioren A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Christel Heuseveldt 12,63 +1.5 m/s13,00


    Meisjes junioren A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Christel Heuseveldt 41,40 42,00


    Meisjes junioren A - 200 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Christel Heuseveldt 31,03 +1.2 m/s---


    Meisjes junioren B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Rozemarijn Snijders DNS 42,00


    Meisjes junioren B - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    Rozemarijn Snijders DNS ---


    Meisjes junioren B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Noortje Vos 17,48 17,22


    Meisjes junioren B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Rozemarijn Snijders 10,03 ---
    2 Noortje Vos 8,18 7,85


    vrouwen senioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Iris Timmer DNS 14,00