Vereniging 'AV Salland' op 'Clubkampioenschappen van Twenterand, Salland, Spurt, ACO en Atletics.'

Prijzen

Mees Kappert
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 3437 punten
  • 100 meter   11,6
  • 1500 meter   5:09,5
  • Kogelstoten   11,66
  • Speerwerpen   44,39
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   6,32
Cas van der Vegt
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3089 punten
  • 80 meter   11,2
  • 1000 meter   3:34,0
  • Kogelstoten   9,38
  • Speerwerpen   27,96
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,44
Luc van der Vegt
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2856 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:42,4
  • Balwerpen   31,16
  • Kogelstoten   6,87
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,79
Jens Bootsveld
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2418 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:22,7
  • Balwerpen   30,51
  • Kogelstoten   6,08
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,27
Quinn van Gurchom
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2318 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:11,8
  • Balwerpen   24,02
  • Kogelstoten   4,87
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,39
Rayan Mahamed
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1241 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:19,3
  • Balwerpen   14,61
  • Verspringen   2,77
Hamza Aldhoun
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 979 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:40,1
  • Balwerpen   13,87
  • Verspringen   2,58
Joost Koolhof
  • Senioren mannen - 5000m - 21:27,95
Yoren Graaf
  • Senioren mannen - 5000m - 23:38,26
Yvonne Rosenkamp
  • Masters vrouwen - 5000m - 24:00,74
Nomi Kramer
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2256 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   3:39,8
  • Kogelstoten   8,97
  • Speerwerpen   17,04
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,55
Esmee Marsman
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2373 punten
  • 100 meter   15,9
  • 800 meter   2:42,3
  • Kogelstoten   8,47
  • Speerwerpen   19,36
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,79
Jill Kleinlugtenbelt
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 3217 punten
  • 60 meter   8,6
  • 600 meter   1:53,8
  • Kogelstoten   10,65
  • Speerwerpen   25,72
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,49
Noah Schotman
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2174 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:13,7
  • Kogelstoten   7,12
  • Speerwerpen   13,05
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   3,66
Ypke Kranendijk
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2708 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:42,0
  • Balwerpen   24,25
  • Kogelstoten   5,91
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,72
Sharon Hoogewind
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1991 punten
  • 100 meter   17,3
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   9,19
  • Speerwerpen   27,20
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,67
Sandra van Til
  • Senioren vrouwen - 3000m - 15:46,69

Hoogtepunten

Jill Kleinlugtenbelt MJD 60m
  • 8,54
  • Cas van der Vegt JJD Hoog
  • 1,45
  • Mees Kappert JJB Ver
  • 6,32
  • Cas van der Vegt JJD 80m
  • 11,17
  • Mees Kappert JJB Hoog
  • 1,70
  • Jill Kleinlugtenbelt MJD Hoog
  • 1,45
  • Noah Schotman MJD Hoog
  • 1,45
  • Yara Kramer MJB Kogel
  • 11,07
  • Nomi Kramer MJA Hoog
  • 1,40
  • Mees Kappert JJB 100m
  • 11,51
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m1500mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Mees Kappert 11,51 5:09,48 11,66 44,39 1,70 6,32 3437


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    7 Lars Bootsveld 16,75 3:38,27 5,50 13,51 NM 3,20 1074
    8 Yoren Graaf 19,46 3:18,49 5,41 15,37 DNS 3,06 978


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Cas van der Vegt 11,17 3:33,95 9,38 27,96 1,45 4,44 3089
    4 Jeppe Kranendijk 11,56 3:56,30 7,02 16,38 1,20 4,00 2290
    5 Thijmen Willemsen 12,50 3:52,87 5,87 13,10 1,25 3,65 2002
    7 Stan van der Vegt 12,98 4:01,48 5,57 16,34 1,05 3,51 1779
    11 Elmer Damen 14,01 5:24,23 4,58 10,76 0,95 2,53 907


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Luc van der Vegt 9,60 3:42,32 31,16 6,87 1,10 3,79 2856
    3 Jens Bootsveld 10,16 4:22,68 30,51 6,08 1,10 3,27 2418
    4 Milan ten Brinke 9,92 3:56,90 25,58 5,26 1,00 3,28 2386
    10 Jasper Oosting 10,90 4:20,13 14,63 4,93 0,90 2,66 1768
    11 Levi te Wierik 11,02 4:29,88 17,03 4,31 0,90 2,80 1737
    12 Thijs ten Zijthof 11,85 4:35,26 17,46 5,19 0,95 2,55 1673
    13 Max Assink 11,60 4:21,91 13,87 4,52 0,90 2,60 1622
    14 Robin Damen 11,55 4:10,65 9,12 3,12 0,90 2,45 1448
    16 Tim Berg DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    16 Sven Bolleurs DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    16 Erik Sterringa DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Quinn van Gurchom 7,35 4:11,75 24,02 4,87 1,05 3,39 2318
    7 Jayden Hulleman 7,98 DNS 11,14 3,79 0,85 2,42 1223
    8 Gijs Harleman 7,95 DNS DNS 3,86 0,75 2,55 1012
    9 Sam Harleman 8,64 DNS DNS 3,79 0,80 2,14 852
    10 Fanuel Te...ldebirhan DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    4 Jaymian Houseman 7,87 2:35,50 15,50 2,90 1148
    5 Fabian Oosting 8,39 2:28,39 16,07 2,54 1050
    6 Daan Schuurman 7,84 2:33,43 9,18 2,30 933
    7 Pip Bakker 8,25 2:48,24 10,99 2,43 835
    8 Kyran Besten 8,11 DNS 9,91 2,62 732
    9 Quinten Bickes DNS DNS DNS DNS 0
    9 Finn Bolleurs DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Rayan Mahamed 7,80 2:19,24 14,61 2,77 1241
    3 Hamza Aldhoun 8,16 2:40,08 13,87 2,58 979
    4 Hein Schalwijk 7,84 2:37,15 7,98 2,68 958
    11 Brian van Leeuwen 9,52 DNS 7,95 1,97 363
    12 Niek Assink 9,67 3:11,62 4,90 1,68 237


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Silvo von der Vegte 22:47,27 ---
    5 Arie van der Lee 23:39,41 ---
    6 Freddy Kappert 24:02,53 ---


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joost Koolhof 21:27,95 ---
    2 Yoren Graaf 23:38,26 ---


    Masters vrouwen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Yvonne Rosenkamp 24:00,74 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Nomi Kramer 15,13 3:39,72 8,97 17,04 1,40 3,55 2256


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Esmee Marsman 15,90 2:42,27 8,47 19,36 1,20 3,79 2373
    4 Isolde Schoorlemmer 14,86 3:10,93 6,70 13,62 1,35 3,78 2202
    6 Yara Kramer 15,84 DNS 11,07 23,70 DNS 3,22 1592


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    4 Joelle Pasman 11,73 2:04,69 6,68 14,23 1,25 4,13 2303
    7 Caitlin Nieuwenhuis 12,75 2:27,65 6,42 18,35 1,20 3,64 1904
    11 Liset Ganzevles 13,37 2:31,28 6,88 13,45 1,10 3,65 1656
    12 Maud Pronk 12,80 DNS 6,67 13,55 1,15 3,59 1587


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jill Klei...ugtenbelt 8,54 1:53,79 10,65 25,72 1,45 4,49 3217
    3 Noah Schotman 9,84 2:13,64 7,12 13,05 1,45 3,66 2174
    6 Elin Troost 9,65 2:13,67 5,81 10,34 1,40 3,08 1902
    14 Emilie den Hoedt 10,30 2:41,26 4,89 8,86 0,95 2,54 1051


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    2 Ypke Kranendijk 9,57 3:41,91 24,25 5,91 1,10 3,72 2708
    9 Isis van Til 10,51 4:30,38 22,15 5,48 0,95 3,23 2078


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    9 Halina Tuten 7,85 4:39,30 9,85 2,79 0,80 2,98 1464
    11 Jorien Gritter 8,43 DNS 9,35 2,01 0,90 2,60 1028
    12 Annelotte Willemsen 8,91 DNS 11,14 3,31 0,80 2,03 929


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    7 Minke Marsman 8,12 2:57,53 15,13 2,57 906
    9 Emily Smink 7,87 2:57,87 7,89 2,37 770


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    2 Sharon Hoogewind 17,25 DNS 9,19 27,20 1,30 3,67 1991


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Sandra van Til 15:46,69 ---