Vereniging 'AV `40' op 'Clubkampioenschappen AV'40'

Prijzen

Philip Boot
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2033 punten
  • 100 meter   13,5
  • 800 meter   2:15,7
  • Kogelstoten   10,14
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,93
Jelmer Stuijt
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1299 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:22,7
  • Kogelstoten   8,15
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   4,02
Roan Wulff
  • Jongens Junior B - 100m - 12,80
Joris Gudde
  • Jongens Junior B - 800m - 3:17,20
Jelmer Stuijt
  • Jongens Junior B - 3000m - 10:25,90
Joris Gudde
  • Jongens Junior B - 3000m - 14:36,50
Roan Wulff
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,34
Joris Gudde
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,45
Roan Wulff
  • Jongens Junior B - Ver - 5,43
Tijn Hoksbergen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2990 punten
  • 100 meter   12,8
  • 800 meter   2:20,8
  • Kogelstoten   8,31
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,99
Olivier Hendriks
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2944 punten
  • 100 meter   12,1
  • 800 meter   2:17,6
  • Kogelstoten   7,03
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   5,36
Marien Sips
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2881 punten
  • 100 meter   11,9
  • 800 meter   2:33,9
  • Kogelstoten   9,27
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,15
Loek Boekestijn
  • Jongens Junior C - 100m - 12,60
Coen Vastrick
  • Jongens Junior C - 100m - 14,80
Ingmar Boek
  • Jongens Junior C - 100m - 15,60
Seth Lechner
  • Jongens Junior C - 800m - 2:50,30
Coen Vastrick
  • Jongens Junior C - 800m - 2:51,40
Ingmar Boek
  • Jongens Junior C - 800m - 2:52,90
Seth Lechner
  • Jongens Junior C - 3000m - 12:50,90
Enrique van Velzen
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,29
Ingmar Boek
  • Jongens Junior C - Kogel - 6,43
Twan de Vries
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2379 punten
  • 80 meter   11,1
  • 1000 meter   3:26,5
  • Kogelstoten   7,79
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,74
Stephan van den Bosch
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2238 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:29,4
  • Kogelstoten   8,91
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,94
Timo Vesters
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2155 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   3:38,7
  • Kogelstoten   7,58
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,77
Kevin Jaspers
  • Jongens Junior D - 80m - 12,60
Ruben Bouwman
  • Jongens Junior D - 80m - 13,20
Kevin Jaspers
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,35
Ruben Bouwman
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,06
Kevin Jaspers
  • Jongens Junior D - Ver - 3,21
Ruben Bouwman
  • Jongens Junior D - Ver - 3,02
Guus Doodeman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1953 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:32,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,06
  • Verspringen   3,68
Sietse Kruizinga
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1742 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:44,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,43
  • Verspringen   3,40
Andre Dias Scarano
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1719 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:50,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,72
  • Verspringen   3,36
Milan van Holsteijn
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2191 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:26,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,45
  • Verspringen   3,83
Zeb van Elk
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1882 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:50,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,58
  • Verspringen   3,52
Mick Boekestijn
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1835 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:40,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,75
  • Verspringen   3,34
Stijn Heitkamp
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2029 punten
  • 40 meter   6,7
  • 1000 meter   3:40,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,65
  • Verspringen   3,64
Amin Hamoumi
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1732 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   3:56,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,30
  • Verspringen   3,36
Luc den Boer
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1712 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:19,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,24
  • Verspringen   3,55
Thijs Gommans
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1494 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:27,0
  • Vortexwerpen   22,05
  • Verspringen   3,21
Vince Cse
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1467 punten
  • 40 meter   6,8
  • 600 meter   2:18,7
  • Vortexwerpen   11,16
  • Verspringen   3,16
Tame Bruijn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1226 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:29,1
  • Vortexwerpen   12,99
  • Verspringen   2,84
Bram van Haeften
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1536 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:18,5
  • Vortexwerpen   24,32
  • Verspringen   3,14
Hugo Borger
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1265 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:35,1
  • Vortexwerpen   16,74
  • Verspringen   2,93
Gijs Steendam
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1122 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:36,1
  • Vortexwerpen   20,38
  • Verspringen   2,86
Jessie Dirkzwager
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1678 punten
  • 100 meter   15,8
  • 600 meter   2:13,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,07
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,82
Raoul Oti Bonsu
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1556 punten
  • 100 meter   15,2
  • 600 meter   2:12,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,74
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,60
Menno Flapper
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 1195 punten
  • 100 meter   17,2
  • 600 meter   2:40,4
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,02
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,10
Jessie Dirkzwager
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000m - 15:15,60
Menno Flapper
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000m - 18:07,50
Jasper van Meeuwen
  • Masters mannen - Meerkamp - 2000 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:28,1
  • Kogelstoten   10,50
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   4,98
Jeroen Meewisse
  • Masters mannen - Meerkamp - 1571 punten
  • 100 meter   14,1
  • 800 meter   2:47,3
  • Kogelstoten   8,44
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   4,77
Fulvio Scarano
  • Masters mannen - 800m - 2:11,90
Vincent van Sambeek
  • Masters mannen - 800m - 2:14,80
Henri Havinga
  • Masters mannen - 3000m - 10:09,40
Jan-Willem Sips
  • Masters mannen - 3000m - 11:47,20
Ad Straub
  • Masters mannen - 3000m - 11:53,20
Minne de Vries
  • Masters mannen - Kogel - 8,25
Tim van der Zwan
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2376 punten
  • 100 meter   12,1
  • 800 meter   2:11,6
  • Kogelstoten   7,94
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,36
Bas Kroon
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2351 punten
  • 100 meter   12,6
  • 800 meter   2:29,6
  • Kogelstoten   10,14
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,51
Brandon Stolk
  • Senioren mannen - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Daan Jeucken
  • Senioren mannen - 100m - 12,00
Samy Andary
  • Senioren mannen - 100m - 12,00
Gijs Clarenburg
  • Senioren mannen - 800m - 2:26,00
Daan Jeucken
  • Senioren mannen - 800m - 2:32,00
Richard Holstege
  • Senioren mannen - 3000m - 10:42,10
Linda van Berkel
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 1868 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   3:43,2
  • Kogelstoten   6,92
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   3,80
Mathilde van der Arend
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 895 punten
  • 100 meter   17,3
  • 800 meter   3:51,7
  • Kogelstoten   5,10
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,10
Ingrid Stuijt
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 331 punten
  • 100 meter   20,6
  • 800 meter   3:57,8
  • Kogelstoten   5,01
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,63
Mirjam Olsthoorn
  • Masters vrouwen - 100m - 15,90
Judith de Ronde-Schot
  • Masters vrouwen - 100m - 17,50
Marleen Hallensleben - Knopjes
  • Masters vrouwen - 100m - 20,20
Nanda Blom
  • Masters vrouwen - 800m - 3:13,90
Lisa Mattemaker
  • Masters vrouwen - 3000m - 16:54,20
Marleen Hallensleben - Knopjes
  • Masters vrouwen - Kogel - 7,66
Judith de Ronde-Schot
  • Masters vrouwen - Kogel - 7,00
Mirjam Olsthoorn
  • Masters vrouwen - Kogel - 5,55
Saana Taal
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2738 punten
  • 100 meter   13,9
  • 800 meter   2:46,0
  • Kogelstoten   9,15
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,51
Marianne Jol
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2354 punten
  • 100 meter   14,5
  • 800 meter   2:50,9
  • Kogelstoten   9,52
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,72
Robin Beijer
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2142 punten
  • 100 meter   13,8
  • 800 meter   2:41,7
  • Kogelstoten   6,36
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   4,13
Amber de Roo
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2518 punten
  • 80 meter   10,7
  • 600 meter   1:46,5
  • Kogelstoten   6,36
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,41
Kyra Mooijman
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2406 punten
  • 80 meter   11,5
  • 600 meter   1:53,3
  • Kogelstoten   7,63
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,22
Roos Loman
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2313 punten
  • 80 meter   11,3
  • 600 meter   2:01,3
  • Kogelstoten   7,20
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,98
Kim Rensma
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,80
Danique Scholte
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,30
Phileine Kipping
  • Meisjes Junior C - 3000m - 11:18,00
Nathalie Kropmans
  • Meisjes Junior C - Kogel - 7,58
Kim Rensma
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,19
Phileine Kipping
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,20
Danique Scholte
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,20
Kim Rensma
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,70
Phileine Kipping
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,61
Danique Scholte
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,43
Hebe Chadwick
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2632 punten
  • 60 meter   8,9
  • 600 meter   1:48,7
  • Kogelstoten   9,51
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,21
Terra Primatesta
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2322 punten
  • 60 meter   9,3
  • 600 meter   2:04,9
  • Kogelstoten   9,16
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   3,87
Sara Hamoumi
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1863 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:09,2
  • Kogelstoten   7,96
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,79
Amber Schellenbach
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,80
Amber Schellenbach
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:14,10
Chiara Van Sambeek
  • Meisjes Junior D - 3000m - 12:35,70
Amber Schellenbach
  • Meisjes Junior D - Kogel - 7,19
Chiara Van Sambeek
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,15
Aila Derks
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1836 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:55,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,96
  • Verspringen   3,75
Selena De Jong
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1624 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:46,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,04
  • Verspringen   3,37
Roos van Drunen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1549 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   4:23,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,36
  • Verspringen   3,31
Tess Homan
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1934 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:38,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,96
  • Verspringen   3,63
Pippa Chadwick
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1898 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:23,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,10
  • Verspringen   3,50
Ymke Wubben
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1777 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:54,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,81
  • Verspringen   3,49
Cassidy van Maaren
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1721 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:16,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,53
  • Verspringen   3,57
Meike Schenkels
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1654 punten
  • 40 meter   6,7
  • 1000 meter   4:18,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,57
  • Verspringen   3,36
Livvy Lammers
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1644 punten
  • 40 meter   6,7
  • 1000 meter   4:35,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,06
  • Verspringen   3,46
Romy Yasar
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1626 punten
  • 40 meter   6,8
  • 600 meter   2:15,8
  • Vortexwerpen   19,81
  • Verspringen   3,13
Jasmijn Meewisse
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1415 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:27,3
  • Vortexwerpen   17,25
  • Verspringen   3,37
Tara Vakili
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 870 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:34,2
  • Vortexwerpen   7,73
  • Verspringen   2,39
Kiki Drenth
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 751 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:39,3
  • Vortexwerpen   5,12
  • Verspringen   2,53
Elin Wassenaar
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 695 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:46,5
  • Vortexwerpen   6,25
  • Verspringen   2,39
Annefleur Maljers
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 506 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   3:10,4
  • Vortexwerpen   7,46
  • Verspringen   2,12
Chiara Jansen
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 316 punten
  • 100 meter   20,6
  • 600 meter   3:18,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   3,26
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   1,89
Saskia Zwaard
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 3187 punten
  • 100 meter   13,0
  • 800 meter   2:39,9
  • Kogelstoten   8,52
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,00
Aniek Sips
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 992 punten
  • 100 meter   14,0
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Jolanda van der Meer
  • Senioren vrouwen - 100m - 19,30
Sara Mastromarino
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:57,60
Jolanda van der Meer
  • Senioren vrouwen - Kogel - 4,16
Jolanda van der Meer
  • Senioren vrouwen - Ver - 2,78

Hoogtepunten

Tijn Hoksbergen JJC 100m
  • 12,80
  • Saskia Zwaard Vsen Hoog
  • 1,55
  • Amber de Roo MJC 80m
  • 10,70
  • Saskia Zwaard Vsen 100m
  • 13,00
  • Saskia Zwaard Vsen Ver
  • 5,00
  • Marien Sips JJC 100m
  • 11,90
  • Olivier Hendriks JJC 800m
  • 2:17,60
  • Linda van Berkel Vmas Hoog
  • 1,45
  • Olivier Hendriks JJC 100m
  • 12,10
  • Olivier Hendriks JJC Ver
  • 5,36
  •  

    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Philip Boot 13,50 2:15,70 10,14 1,50 4,93 2033
    2 Jelmer Stuijt 12,70 2:22,70 8,15 1,00 4,02 1299


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Roan Wulff 12,80 +0.9 m/s---
    Kasper De Vries DNS ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joris Gudde 3:17,20 ---


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jelmer Stuijt 10:25,90 ---
    2 Joris Gudde 14:36,50 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Roan Wulff 12,34 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Joris Gudde 1,45 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Roan Wulff 5,43 ---
    Kasper De Vries DNS ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Tijn Hoksbergen 12,80 2:20,80 8,31 1,45 4,99 2990
    2 Olivier Hendriks 12,10 2:17,60 7,03 1,20 5,36 2944
    3 Marien Sips 11,90 2:33,90 9,27 1,45 4,15 2881
    4 Ricardo De Jong 13,30 2:50,80 7,17 1,40 4,58 2460
    5 Sieb van Drunen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Loek Boekestijn 12,60 -0.3 m/s---
    2 Coen Vastrick 14,80 -0.3 m/s15,31
    3 Ingmar Boek 15,60 -0.3 m/s---
    4 Leon van der Waal 24,30 -0.3 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Seth Lechner 2:50,30 ---
    2 Coen Vastrick 2:51,40 2:38,02
    3 Ingmar Boek 2:52,90 ---


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Seth Lechner 12:50,90 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Enrique van Velzen 11,29 ---
    2 Ingmar Boek 6,43 ---
    Leon van der Waal DNS ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Leon van der Waal DNS ---
    Enrique van Velzen DNS ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Twan de Vries 11,10 3:26,50 7,79 1,35 3,74 2379
    2 Stephan va...den Bosch 12,10 3:29,40 8,91 1,25 3,94 2238
    3 Timo Vesters 11,80 3:38,70 7,58 1,30 3,77 2155
    4 Luuk Doodeman 11,80 4:02,00 7,06 1,20 3,90 1957
    5 Daniël Lechner 12,90 3:41,50 5,33 1,20 3,61 1755
    6 Thomas Bonnet 12,40 3:45,30 5,06 1,20 3,48 1752
    7 Silvester Hendriks 12,40 4:01,10 5,99 1,15 3,62 1723
    8 Timo Koot DNF DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kevin Jaspers 12,60 +0.9 m/s---
    2 Ruben Bouwman 13,20 +0.9 m/s---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Jaspers 6,35 ---
    2 Ruben Bouwman 6,06 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Kevin Jaspers 3,21 ---
    2 Ruben Bouwman 3,02 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Guus Doodeman 9,70 3:32,70 6,06 3,68 1953
    2 Sietse Kruizinga 10,00 3:44,20 5,43 3,40 1742
    3 Andre Dias Scarano 10,00 3:50,40 5,72 3,36 1719
    4 Lars de Block 10,80 3:37,20 5,18 2,78 1527
    5 Daniel Bouwman 10,80 4:24,90 5,58 3,20 1407
    6 Merijn Stuijt 11,00 4:07,50 4,76 3,16 1393
    7 Sven Fischer 10,60 4:13,90 4,43 2,79 1320
    8 Joe Sluis 11,20 4:31,40 4,78 3,01 1240
    9 Floris Meewisse 10,90 DNS 6,24 2,93 1076


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Milan van Holsteijn 9,50 3:26,30 8,45 3,83 2191
    2 Zeb van Elk 9,50 3:50,90 6,58 3,52 1882
    3 Mick Boekestijn 9,60 3:40,50 5,75 3,34 1835
    4 Luca de Kok 9,20 4:22,10 5,25 3,65 1736
    5 Martijn van der Loo 10,10 3:57,20 5,83 3,50 1704
    6 Bram Staal 10,70 4:43,10 3,34 2,61 1073
    7 Sybrand Adema DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Stijn Heitkamp 6,70 3:40,50 6,65 3,64 2029
    2 Amin Hamoumi 7,00 3:56,80 5,30 3,36 1732
    3 Luc den Boer 6,80 4:19,00 5,24 3,55 1712
    4 Robin van Holsteijn 7,40 3:59,80 4,76 3,11 1549
    5 Viggo van Holsteijn 7,50 4:04,80 5,40 2,77 1480
    6 Lars Duijnisveld 7,60 4:18,00 4,56 3,27 1446
    7 Pepijn Leisink 7,60 4:38,10 4,86 3,00 1336
    8 Leon Van Dijk 8,50 4:18,50 3,96 2,54 1102
    9 Roan Unk 8,30 5:21,30 4,10 2,62 951


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Thijs Gommans 7,20 2:27,00 22,05 3,21 1494
    2 Vince Cse 6,80 2:18,70 11,16 3,16 1467
    3 Tame Bruijn 7,40 2:29,10 12,99 2,84 1226
    4 Arian van Geest 8,10 2:30,50 18,43 2,49 1106
    5 Anton Wenninger 8,20 2:48,60 14,24 2,60 932
    6 Fabries Adema DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Bram van Haeften 7,40 2:18,50 24,32 3,14 1536
    2 Hugo Borger 7,40 2:35,10 16,74 2,93 1265
    3 Gijs Steendam 8,40 2:36,10 20,38 2,86 1122
    4 Alexander Swart 8,50 2:34,70 23,01 2,71 1121
    5 Finn Duijnisveld 7,90 3:07,90 14,53 2,49 867
    6 Kai Heitkamp 8,40 2:32,20 11,01 2,16 857
    7 Jens Gommans 8,30 2:51,00 6,05 2,20 658
    8 Stijn Verberne 8,70 DNS DNS 2,23 413


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jessie Dirkzwager 15,80 2:13,60 5,07 1,25 3,82 1678
    2 Raoul Oti Bonsu 15,20 2:12,20 6,74 0,90 3,60 1556
    3 Menno Flapper 17,20 2:40,40 6,02 1,15 3,10 1195
    4 Dylan van den Bosch 16,70 2:38,30 6,37 1,05 3,07 1194


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jessie Dirkzwager 15:15,60 ---
    2 Menno Flapper 18:07,50 ---


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jasper van Meeuwen 13,60 2:28,10 10,50 1,60 4,98 2000
    2 Jeroen Meewisse 14,10 2:47,30 8,44 1,65 4,77 1571


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fulvio Scarano 2:11,90 2:11,78
    2 Vincent van Sambeek 2:14,80 ---


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Henri Havinga 10:09,40 9:58,80
    2 Jan-Willem Sips 11:47,20 12:00,00
    3 Ad Straub 11:53,20 ---
    4 Roeland Egmond 12:56,20 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Minne de Vries 8,25 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Tim van der Zwan 12,10 2:11,60 7,94 1,60 5,36 2376
    2 Bas Kroon 12,60 2:29,60 10,14 1,70 5,51 2351
    3 Brandon Stolk DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daan Jeucken 12,00 +0.6 m/s---
    1 Samy Andary 12,00 +0.6 m/s12,52


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gijs Clarenburg 2:26,00 ---
    2 Daan Jeucken 2:32,00 ---


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Richard Holstege 10:42,10 10:17,82


    Masters vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Linda van Berkel 15,20 3:43,20 6,92 1,45 3,80 1868
    2 Mathilde v...der Arend 17,30 3:51,70 5,10 1,20 3,10 895
    3 Ingrid Stuijt 20,60 3:57,80 5,01 1,00 2,63 331


    Masters vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Mirjam Olsthoorn 15,90 +1.4 m/s---
    2 Judith de ...nde-Schot 17,50 +1.4 m/s---
    3 Marleen H...- Knopjes 20,20 +1.4 m/s---


    Masters vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nanda Blom 3:13,90 ---


    Masters vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lisa Mattemaker 16:54,20 17,00


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Marleen H...- Knopjes 7,66 ---
    2 Judith de ...nde-Schot 7,00 ---
    3 Mirjam Olsthoorn 5,55 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Saana Taal 13,90 2:46,00 9,15 1,40 4,51 2738
    2 Marianne Jol 14,50 2:50,90 9,52 1,35 3,72 2354
    3 Robin Beijer 13,80 2:41,70 6,36 1,15 4,13 2142


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Martha Chapple DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Martha Chapple DNS ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Martha Chapple DNS ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Amber de Roo 10,70 1:46,50 6,36 1,25 4,41 2518
    2 Kyra Mooijman 11,50 1:53,30 7,63 1,35 4,22 2406
    3 Roos Loman 11,30 2:01,30 7,20 1,40 3,98 2313
    4 Chimene van Velden 11,50 2:00,60 7,72 1,25 4,09 2227
    5 Madelon Van der Kuur 11,80 2:03,40 7,11 1,15 3,91 2009
    6 Elke Bordes 11,60 2:03,80 6,77 1,15 3,60 1951
    7 Daphne van der Loo 12,20 2:05,40 6,30 DNS 2,90 1330


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kim Rensma 11,80 +0.2 m/s11,60
    2 Danique Scholte 12,30 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Phileine Kipping 11:18,00 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Nathalie Kropmans 7,58 ---
    2 Kim Rensma 6,19 6,69


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Phileine Kipping 1,20 ---
    1 Danique Scholte 1,20 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Kim Rensma 3,70 4,02
    2 Phileine Kipping 3,61 ---
    3 Danique Scholte 3,43 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Hebe Chadwick 8,90 1:48,70 9,51 1,40 4,21 2632
    2 Terra Primatesta 9,30 2:04,90 9,16 1,45 3,87 2322
    3 Sara Hamoumi 9,50 2:09,20 7,96 1,05 3,79 1863
    4 Stella Benca 9,50 2:02,20 5,81 1,05 3,31 1713
    5 Mette Bordes 10,00 2:17,70 7,33 1,15 3,18 1622
    6 Robine Dunnebier 9,30 2:11,20 7,81 NM 3,89 1612
    7 Noah de Kok 10,80 2:30,50 5,77 1,05 2,90 1187


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Amber Schellenbach 9,80 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Amber Schellenbach 2:14,10 ---


    Meisjes Junior D - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Chiara Van Sambeek 12:35,70 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Amber Schellenbach 7,19 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Chiara Van Sambeek 1,15 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Aila Derks 9,30 3:55,70 4,96 3,75 1836
    2 Selena De Jong 10,00 3:46,70 4,04 3,37 1624
    3 Roos van Drunen 9,50 4:23,00 4,36 3,31 1549
    4 Wieke Joon 10,30 4:11,70 5,43 3,33 1548
    5 Roxan Schellenbach 10,00 4:09,70 4,97 3,21 1547
    6 Maite Hoekstra 10,40 4:19,50 6,03 3,07 1487
    7 Mette Quist 10,20 4:07,50 4,43 3,11 1469
    8 Anouk Spee 10,50 4:02,50 3,86 3,05 1395


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Tess Homan 9,50 3:38,50 5,96 3,63 1934
    2 Pippa Chadwick 9,80 3:23,30 5,10 3,50 1898
    3 Ymke Wubben 9,70 3:54,70 5,81 3,49 1777
    4 Rosa Straub 10,10 4:09,80 6,37 3,09 1598
    5 Indy Lammers 10,90 4:32,80 4,12 2,81 1186
    6 Paulina Wenninger 10,70 DNS 5,19 3,09 1067


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Cassidy van Maaren 6,90 4:16,90 5,53 3,57 1721
    2 Meike Schenkels 6,70 4:18,50 4,57 3,36 1654
    3 Livvy Lammers 6,70 4:35,00 5,06 3,46 1644
    4 Julia Stemvers 7,00 4:03,80 4,20 3,21 1592
    5 Fay Vogelaar 7,30 4:29,30 4,27 3,09 1403
    6 Nora Wassenaar 7,60 4:18,70 4,77 2,93 1389


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Romy Yasar 6,80 2:15,80 19,81 3,13 1626
    2 Jasmijn Meewisse 7,40 2:27,30 17,25 3,37 1415
    3 Tara Vakili 8,10 2:34,20 7,73 2,39 870


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Kiki Drenth 8,40 2:39,30 5,12 2,53 751
    2 Elin Wassenaar 8,50 2:46,50 6,25 2,39 695
    3 Annefleur Maljers 8,80 3:10,40 7,46 2,12 506


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Chiara Jansen 20,60 3:18,60 3,26 0,95 1,89 316


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Saskia Zwaard 13,00 2:39,90 8,52 1,55 5,00 3187
    2 Aniek Sips 14,00 DNS DNS 1,30 DNS 992


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jolanda van der Meer 19,30 ---


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sara Mastromarino 11:57,60 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Jolanda van der Meer 4,16 ---
    Dorenda Zwaard DNS 7,02


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jolanda van der Meer 2,78 ---