Vereniging 'SV Noordkop' op 'Clubkampioenschappen'

Prijzen

Djulyan van der Mee
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2386 punten
  • 100 meter   11,8
  • 400 meter horden   1:04,9
  • Discuswerpen   25,46
  • Kogelstoten   8,95
  • Hoogspringen   1,60
Yassin Kamal
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 212 punten
  • Kogelstoten   6,89
Sven Verduijn
  • Jongens Junior B - 800m - 2:17,9
Ioann Lobles
  • Jongens Junior B - 3000m - 11:25,6
Timo de Wit
  • Jongens Junior B - 3000m - 13:22,7
Dylan Adriaansen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1644 punten
  • 400 meter   1:09,4
  • Kogelstoten   9,86
  • Speerwerpen   28,67
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,63
Jeffrey Hutten
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1221 punten
  • 400 meter   1:33,3
  • Kogelstoten   8,13
  • Speerwerpen   27,30
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,57
Ioann Lobles
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 733 punten
  • 400 meter   1:12,7
  • Kogelstoten   4,91
  • Speerwerpen   14,97
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,64
Timo de Wit
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2205 punten
  • 80 meter   11,4
  • 1000 meter   3:44,1
  • Discuswerpen   18,58
  • Kogelstoten   8,80
  • Verspringen   4,63
Pol Gombault
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1659 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:58,5
  • Discuswerpen   15,66
  • Kogelstoten   5,77
  • Verspringen   3,92
Pim Nuijen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1529 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:49,3
  • Discuswerpen   13,92
  • Kogelstoten   5,18
  • Verspringen   3,42
Thom Mulder
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1369 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   6,73
  • Hoogspringen   1,10
Lenn Geestman
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1308 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten   5,23
  • Hoogspringen   1,10
Tim Lienos
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1213 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   6,01
  • Hoogspringen   1,05
Lenn Geestman
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:43,1
Thom Mulder
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:51,2
Fabio Bakker
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 4:14,7
Tijn Touwen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1350 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   5,83
  • Hoogspringen   1,15
Noah Ellen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1234 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   5,41
  • Hoogspringen   1,05
Vigo Witte
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1019 punten
  • 60 meter   10,5
  • Kogelstoten   5,00
  • Hoogspringen   0,95
Noah Ellen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:50,2
Vigo Witte
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:21,9
Alex Poortvliet
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:31,1
Tycho de Man
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1123 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   4,54
  • Verspringen   2,98
Dario Maats
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1038 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten   3,80
  • Verspringen   3,13
Lyshandro Purperhart
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 940 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   3,67
  • Verspringen   2,78
Finn Zoutzeling
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:28,3
Tycho de Man
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:29,3
Dario Maats
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:31,6
Xavi van der Bent
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 858 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   17,91
  • Verspringen   2,75
Stijn Lewakabessy
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 818 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   19,29
  • Verspringen   2,89
Bjorn Adriaanse
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 736 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   17,33
  • Verspringen   2,48
Stijn Lewakabessy
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:35,5
Stijn de Jong
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:38,3
Bjorn Adriaanse
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:42,3
Sieb Baard
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Morris Boekel
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Tom Boekel
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Jevi Grevelink
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Thijmen Koen
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Jort Weerstand
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Wessel Bron
  • Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Daan Baars
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 791 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   13,96
  • Verspringen   2,57
Bram Mulder
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 676 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   10,98
  • Verspringen   2,34
Thijmen de Weert
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 608 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   10,25
  • Verspringen   2,45
Bram Mulder
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:22,8
Daan Baars
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:23,5
Thijmen de Weert
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:49,4
Aiwen Lobles
  • Masters mannen - Meerkamp - 1390 punten
  • 100 meter   12,6
  • 400 meter   1:06,2
  • Discuswerpen   23,13
  • Kogelstoten   8,31
  • Hoogspringen   1,20
Marcel Steenvoorden
  • Masters mannen - Meerkamp - 448 punten
  • 100 meter   15,4
  • 400 meter   1:22,5
  • Discuswerpen   19,07
  • Kogelstoten   7,00
  • Hoogspringen   1,15
Evert vd Burg
  • Masters mannen - 800m - 2:54,0
Raymond Koen
  • Masters mannen - 3000m - 9:54,9
Ronald Lienos
  • Masters mannen - 3000m - 10:57,8
Edwin de Wit
  • Masters mannen - 3000m - 12:19,3
Martijn Nuijens
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2697 punten
  • 100 meter   11,6
  • 400 meter horden   1:10,2
  • Discuswerpen   29,99
  • Kogelstoten   10,08
  • Hoogspringen   1,80
Jesse Van der Mee
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2431 punten
  • 100 meter   11,0
  • 400 meter horden   1:04,9
  • Discuswerpen   21,89
  • Kogelstoten   7,86
  • Hoogspringen   1,65
Sjoerd Dekker
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2312 punten
  • 100 meter   10,9
  • Discuswerpen   25,94
  • Kogelstoten   10,31
  • Hoogspringen   1,80
Tim Tesselaar
  • Senioren mannen - 3000m - 9:25,0
Aiwen Lobles
  • Senioren mannen - 3000m - 12:17,8
Ciska Bosma
  • Masters vrouwen - Meerkamp - 1655 punten
  • 100 meter   15,8
  • 400 meter   1:41,7
  • Discuswerpen   28,42
  • Kogelstoten   9,50
  • Hoogspringen   1,20
Suzanne de Wit
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2432 punten
  • 100 meter   13,5
  • 400 meter horden   1:23,2
  • Discuswerpen   21,68
  • Kogelstoten   8,47
  • Hoogspringen   1,40
Cindy ten Have
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2140 punten
  • 100 meter   14,4
  • 400 meter horden   1:25,3
  • Discuswerpen   24,38
  • Kogelstoten   7,76
  • Hoogspringen   1,30
Isa Kolle
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1810 punten
  • 100 meter   14,0
  • Discuswerpen   34,53
  • Kogelstoten   11,77
Lara Smits
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2336 punten
  • 400 meter   1:17,9
  • Kogelstoten   11,05
  • Speerwerpen   31,55
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,62
Amy Jongstra
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1497 punten
  • 60 meter   8,9
  • 1000 meter   4:23,4
  • Discuswerpen   15,77
  • Kogelstoten   6,81
  • Verspringen   2,83
Donna Quartel
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1264 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   4:33,9
  • Discuswerpen   15,52
  • Kogelstoten   6,00
  • Verspringen   3,32
Carmen Zimmerman
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1247 punten
  • 60 meter   8,8
  • 1000 meter   4:19,2
  • Discuswerpen   8,81
  • Kogelstoten   5,17
  • Verspringen   2,75
Pink Groot
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1223 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   5,23
  • Hoogspringen   1,05
Iris Postmus
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 980 punten
  • 60 meter   10,5
  • Kogelstoten   3,96
  • Hoogspringen   1,00
Amber Olij
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 0 punten
Pink Groot
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:00,3
Iris Postmus
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:41,1
Amber Adriaansen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1330 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten   7,24
  • Hoogspringen   1,15
Julia van der Voort
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1304 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   4,41
  • Hoogspringen   1,15
Louise Jansen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1261 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   5,01
  • Hoogspringen   1,10
Louise Jansen
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:07,2
Lisa Rens
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:12,8
Lisa Kiekebos
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:18,3
Leila Smits
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1204 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   5,25
  • Verspringen   3,24
Alysha Dekker
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1042 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten   3,98
  • Verspringen   3,08
Luca de Boer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 984 punten
  • 40 meter   7,5
  • Kogelstoten   3,76
  • Verspringen   3,06
Alysha Dekker
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:03,0
Leila Smits
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:06,7
Indy Schotman
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:22,5
Sofie Witte
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1019 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   13,48
  • Verspringen   3,12
Jolijn Jansen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 878 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   9,50
  • Verspringen   2,89
Elisa Koningstein
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 746 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   7,66
  • Verspringen   2,61
Sofie Witte
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:22,2
Jolijn Jansen
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:38,9
Mirthe de Weert
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:41,7
Febe de Haas
  • Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Rhode de Haas
  • Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Louisa-jade Striet
  • Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Saar van 't Spijker
  • Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Ilaria Bakker
  • Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Binta Diallo
  • Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp - 0 punten
Yara Schotman
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 598 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   10,56
  • Verspringen   2,30
Lotte Lienos
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 237 punten
  • Balwerpen   8,86
  • Verspringen   1,95
Jaylee-Ann Bernardina
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 0 punten
Lotte Lienos
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:38,2
Yara Schotman
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:52,4
Manon Kruiver
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:30,7

Hoogtepunten

Lara Smits MJC Hoog
  • 1,50
  • Martijn Nuijens Msen Hoog
  • 1,80
  • Jesse Van der Mee Msen 100m
  • 11,0
  • Tim Tesselaar Msen 3000m
  • 9:25,0
  • Isa Kolle MJB Kogel
  • 11,77
  • Manon Kruiver Vsen 800m
  • 2:30,7
  • Sjoerd Dekker Msen 100m
  • 10,9
  • Isa Kolle MJB Discus
  • 34,53
  • Suzanne de Wit MJB Hoog
  • 1,40
  • Sjoerd Dekker Msen Hoog
  • 1,80
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m400mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Djulyan van der Mee 11,8 1:04,9 25,46 8,95 1,60 2386
    2 Yassin Kamal --- --- --- 6,89 --- 212


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sven Verduijn 2:17,9 ---


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ioann Lobles 11:25,6 ---
    2 Timo de Wit 13:22,7 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 400mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Dylan Adriaansen 1:09,4 9,86 28,67 1,55 4,63 1644
    2 Jeffrey Hutten 1:33,3 8,13 27,30 1,35 4,57 1221
    3 Ioann Lobles 1:12,7 4,91 14,97 1,25 3,64 733
    4 Saif Khallaf --- --- --- --- --- 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Timo de Wit 11,4 3:44,1 18,58 8,80 4,63 2205
    2 Pol Gombault 12,1 3:58,5 15,66 5,77 3,92 1659
    3 Pim Nuijen 12,1 3:49,3 13,92 5,18 3,42 1529
    4 Berend Veldthuis 12,5 4:01,7 13,38 6,06 3,16 1409
    5 Andy Gielen 12,6 4:04,7 12,26 4,51 3,74 1370


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Thom Mulder 9,6 6,73 1,10 1369
    2 Lenn Geestman 9,4 5,23 1,10 1308
    3 Tim Lienos 10,1 6,01 1,05 1213
    4 Fabio Bakker 10,3 3,65 1,05 1020
    5 Luuk Ordelman 11,0 5,04 1,00 994
    6 Jaron de Weert 11,0 5,54 0,90 954
    7 Koen Ordelman 11,4 5,27 0,90 890


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lenn Geestman 3:43,1 ---
    2 Thom Mulder 3:51,2 ---
    3 Fabio Bakker 4:14,7 ---
    4 Tim Lienos 4:15,9 ---
    5 Jaron de Weert 4:23,2 ---
    6 Koen Ordelman 4:40,2 ---
    7 Luuk Ordelman 4:40,8 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Tijn Touwen 9,6 5,83 1,15 1350
    2 Noah Ellen 9,7 5,41 1,05 1234
    3 Vigo Witte 10,5 5,00 0,95 1019
    4 Alex Poortvliet 10,8 5,53 0,95 1015
    5 Evan de Haas 10,9 4,33 0,90 884
    6 Mauro Lont --- --- --- 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Noah Ellen 3:50,2 ---
    2 Vigo Witte 4:21,9 ---
    3 Alex Poortvliet 4:31,1 ---
    4 Evan de Haas 4:31,5 ---
    5 Tijn Touwen 4:38,4 ---
    Mauro Lont --- ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Tycho de Man 7,0 4,54 2,98 1123
    2 Dario Maats 7,3 3,80 3,13 1038
    3 Lyshandro ...urperhart 7,4 3,67 2,78 940
    4 Finn Zoutzeling 7,7 3,72 2,76 886
    5 Niek Touwen 7,9 2,29 2,61 696
    6 Timo Arts 8,5 3,00 2,17 583
    7 Stan Darphorn --- --- --- 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Finn Zoutzeling 4:28,3 ---
    2 Tycho de Man 4:29,3 ---
    3 Dario Maats 4:31,6 ---
    4 Lyshandro ...urperhart 4:42,3 ---
    5 Timo Arts 5:29,1 ---
    6 Niek Touwen 5:41,5 ---
    Stan Darphorn --- ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Xavi van der Bent 8,1 17,91 2,75 858
    2 Stijn Lewakabessy 8,7 19,29 2,89 818
    3 Bjorn Adriaanse 8,5 17,33 2,48 736
    4 Stijn de Jong 8,2 8,33 2,33 589


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stijn Lewakabessy 2:35,5 ---
    2 Stijn de Jong 2:38,3 ---
    3 Bjorn Adriaanse 2:42,3 ---
    Xavi van der Bent --- ---


    Jongens Pupil Ienieminie - Meerkamp

    # Naam 40m400mBalPunten totaal
    1 Sieb Baard --- --- --- 0
    1 Morris Boekel --- --- --- 0
    1 Tom Boekel --- --- --- 0
    1 Jevi Grevelink --- --- --- 0
    1 Thijmen Koen --- --- --- 0
    1 Jort Weerstand --- --- --- 0
    1 Wessel Bron --- --- --- 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Daan Baars 7,9 13,96 2,57 791
    2 Bram Mulder 8,0 10,98 2,34 676
    3 Thijmen de Weert 8,5 10,25 2,45 608


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Bram Mulder 2:22,8 ---
    2 Daan Baars 2:23,5 ---
    3 Thijmen de Weert 2:49,4 ---


    Masters mannen - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Aiwen Lobles 12,6 1:06,2 23,13 8,31 1,20 1390
    2 Marcel Steenvoorden 15,4 1:22,5 19,07 7,00 1,15 448


    Masters mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Evert vd Burg 2:54,0 ---


    Masters mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Raymond Koen 9:54,9 ---
    2 Ronald Lienos 10:57,8 ---
    3 Edwin de Wit 12:19,3 ---
    4 Jacob van der Wulp 12:34,9 ---
    5 Johan Lienos 14:50,2 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m400mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Martijn Nuijens 11,6 1:10,2 29,99 10,08 1,80 2697
    2 Jesse Van der Mee 11,0 1:04,9 21,89 7,86 1,65 2431
    3 Sjoerd Dekker 10,9 --- 25,94 10,31 1,80 2312
    4 Kevin van Grieken 11,7 1:04,4 20,97 7,46 1,60 2183
    5 Richard de Bock 12,4 1:13,8 21,54 8,45 1,55 1903
    6 Sander Goldewijk 13,0 1:22,9 23,92 9,27 1,60 1829
    7 Jermo Agema 13,8 1:20,2 25,83 7,90 1,55 1633
    8 Arnout Mak 12,0 --- 23,99 --- 1,65 1402


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tim Tesselaar 9:25,0 ---
    2 Aiwen Lobles 12:17,8 ---


    Masters vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m400mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Ciska Bosma 15,8 1:41,7 28,42 9,50 1,20 1655


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m400mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Suzanne de Wit 13,5 1:23,2 21,68 8,47 1,40 2432
    2 Cindy ten Have 14,4 1:25,3 24,38 7,76 1,30 2140
    3 Isa Kolle 14,0 --- 34,53 11,77 --- 1810
    4 Naomi Brink 15,5 1:39,7 20,20 9,72 1,20 1710
    5 Sandra Vermolen 16,5 1:40,3 12,12 5,70 1,15 976


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 400mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lara Smits 1:17,9 11,05 31,55 1,50 4,62 2336


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m1000mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Amy Jongstra 8,9 4:23,4 15,77 6,81 2,83 1497
    2 Donna Quartel 10,4 4:33,9 15,52 6,00 3,32 1264
    3 Carmen Zimmerman 8,8 4:19,2 8,81 5,17 2,75 1247
    4 Esmay Mahieu 10,7 4:30,1 8,70 3,91 2,80 826
    5 Yentl Brink --- --- --- --- --- 0
    5 Cleopatra Spruit --- --- --- --- --- 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Pink Groot 9,7 5,23 1,05 1223
    2 Iris Postmus 10,5 3,96 1,00 980
    3 Amber Olij --- --- --- 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Pink Groot 4:00,3 ---
    2 Iris Postmus 4:41,1 ---
    Amber Olij --- ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Amber Adriaansen 10,3 7,24 1,15 1330
    2 Julia van der Voort 9,3 4,41 1,15 1304
    3 Louise Jansen 9,6 5,01 1,10 1261
    4 Lisa Kiekebos 10,0 5,18 0,95 1101
    5 Tara Darphorn 10,3 5,28 0,95 1065
    6 Lisa Rens 11,1 3,05 1,00 830


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Louise Jansen 4:07,2 ---
    2 Lisa Rens 4:12,8 ---
    3 Lisa Kiekebos 4:18,3 ---
    4 Amber Adriaansen 4:29,4 ---
    5 Julia van der Voort 4:33,7 ---
    6 Tara Darphorn 4:58,5 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelVerPunten totaal
    1 Leila Smits 7,1 5,25 3,24 1204
    2 Alysha Dekker 7,3 3,98 3,08 1042
    3 Luca de Boer 7,5 3,76 3,06 984
    4 Kylie Pater 7,9 4,28 2,39 820
    5 Indy Schotman 7,9 3,11 2,70 790
    6 Sana Hoogland 8,1 3,20 2,29 684


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Alysha Dekker 4:03,0 ---
    2 Leila Smits 4:06,7 ---
    3 Indy Schotman 4:22,5 ---
    4 Kylie Pater 4:44,0 ---
    5 Luca de Boer 4:58,3 ---
    6 Sana Hoogland 5:08,7 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Sofie Witte 7,2 13,48 3,12 1019
    2 Jolijn Jansen 7,3 9,50 2,89 878
    3 Elisa Koningstein 7,5 7,66 2,61 746
    4 Mirthe de Weert 8,2 15,25 2,38 727
    5 Sophia Basteleur 8,1 10,60 2,40 665
    6 Donna Majoor 8,1 9,35 2,44 648
    7 Mila Darphorn 8,8 10,63 2,40 565
    8 Lotte Borst 8,6 10,19 2,26 555
    9 Fiep Jansen 8,4 10,12 2,10 550


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sofie Witte 2:22,2 ---
    2 Jolijn Jansen 2:38,9 ---
    3 Mirthe de Weert 2:41,7 ---
    4 Mila Darphorn 2:42,1 ---
    5 Elisa Koningstein 2:51,1 ---
    6 Lotte Borst 2:52,5 ---
    7 Donna Majoor 2:53,2 ---
    8 Fiep Jansen 2:54,0 ---
    9 Sophia Basteleur 3:07,6 ---


    Meisjes Pupil Ienieminie - Meerkamp

    # Naam 40m400mBalPunten totaal
    1 Febe de Haas --- --- --- 0
    1 Rhode de Haas --- --- --- 0
    1 Louisa-jade Striet --- --- --- 0
    1 Saar van 't Spijker --- --- --- 0
    1 Ilaria Bakker --- --- --- 0
    1 Binta Diallo --- --- --- 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Yara Schotman 8,4 10,56 2,30 598
    2 Lotte Lienos --- 8,86 1,95 237
    3 Jaylee-Ann...ernardina --- --- --- 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Lienos 2:38,2 ---
    2 Yara Schotman 2:52,4 ---
    Jaylee-Ann...ernardina --- ---


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Manon Kruiver 2:30,7 ---