Vereniging 'Climax' op 'Finale AC regio 18 & 19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Daniel Luchies JPA2 Team 06 10,5 1375,00 11,5 17,00 26,00 3,10 333 333
Edwin Vermeulen JPA1 Team 10 10,1 900,00 16,7 12,00 22,50 2,25 191 113
Floris Vedder JPA1 Team 10 10,0 1250,00 11,8 13,00 16,00 2,95 271 230
Froukje van Rheenen MPA1 Team 10 9,9 DNS 12,5 14,50 16,00 3,00 268 268
Gabriel Sperber JPA1 Team 10 11,7 1250,00 14,7 10,50 12,50 2,25 161 38
Giel van As JPA2 Team 06 9,7 1450,00 10,6 16,50 25,00 3,15 369 369
Jenthe Prummel MPA1 Team 10 10,9 1125,00 13,1 14,50 14,50 2,50 245 55
Kalle Brinkhuis JPA1 Team 10 10,4 1325,00 12,3 15,50 23,00 3,10 301 301
Lorena Jonkers MPA1 Team 10 10,2 1275,00 12,2 13,50 15,50 3,45 319 319
Marlinde Haagsma MPA2 Team 06 10,0 1175,00 11,5 15,50 14,00 3,05 317 282
Nick Adams JPA2 Team 06 9,5 1375,00 11,3 15,00 22,50 3,30 343 293
Reinier Dijksma JPA2 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sebastiaan Haagsma JPA1 Team 10 10,5 1250,00 12,1 15,00 12,50 2,75 247 176
Sofie Verhoeven MPA2 Team 06 10,9 1375,00 12,0 14,50 13,00 2,60 285 173
Stijn van der Spoel JPA2 Team 06 9,6 1375,00 11,6 22,50 30,00 3,25 397 339


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:46,7 319
2 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:50,8 280
3 Team 10 (Team-est) Climax - JPA1 8 2:54,5 247
4 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:55,1 242
5 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:55,2 241
6 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 3:00,0 201
7 Team 07 (Team-est) AV Archeus - JPA2 10 3:02,1 185
8 Team 01 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 02 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 03 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bernt Smit JPB Team 14 1025,00 5,40 26,00 0,95 2,95 332 276
Damian Jonkers JPC Team 19 775,00 5,10 18,00 1,00 2,75 303 265
Elin Steijlen MPC Team 22 725,00 2,50 8,00 0,70 2,05 156 156
Elynn Olthof MPMini Team 19 825,00 3,50 11,50 0,80 2,25 307 246
Hailey Olthof MPC Team 19 750,00 3,80 14,50 0,85 2,55 268 118
Hidde Brandsma JPMini Team 19 950,00 4,20 14,50 0,75 2,50 343 292
Jesse Leentvaar JPMini Team 22 775,00 4,10 14,50 0,70 2,15 272 272
Larissa Middelhoven MPB Team 14 850,00 5,50 19,50 0,95 2,95 304 257
Lisa van den Heuvel MPC Team 19 800,00 3,60 9,50 0,85 2,05 223 110
Lynn ter Velde MPC Team 22 850,00 3,20 12,00 0,95 2,50 279 279
Pepijn Vedder JPB Team 14 925,00 5,40 21,00 0,95 2,80 288 242
Sam van Hattum JPB Team 14 DNS 4,60 DNS 0,95 DNS 101 56
Sayari Kinuthia MPC Team 19 675,00 3,90 11,50 0,70 1,85 188 0
Silvijn Laarhoven JPB Team 14 900,00 3,70 12,00 0,95 2,85 222 47
Sjoerd van Rheenen JPC Team 19 1000,00 5,90 23,50 0,95 2,95 389 389
Sophie Ansink MPC Team 19 875,00 4,20 14,00 0,90 2,45 302 253
Suzanne Hasselaar MPB Team 14 925,00 4,40 13,00 0,90 2,60 249 60
Tessa Visch MPB Team 14 850,00 5,30 18,50 0,95 2,80 290 243
Tim Adams JPC Team 22 200,00 4,10 12,00 0,80 2,50 178 178
Timo Cost JPB Team 14 925,00 5,90 24,00 0,90 3,00 309 259
Toine Hermans JPB Team 14 975,00 5,00 19,50 0,95 2,50 275 120
Twan Smit JPMini Team 22 800,00 2,30 10,50 0,75 2,25 226 226


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPB 9 1:13,9 374
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 11 1:16,3 339
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 9 1:16,5 336
4 Team 20 (Pendel) - JPB 11 1:21,1 274
5 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 11 1:24,3 234
5 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 12 1:24,5 277
7 Team 18 (Pendel) AV Archeus - JPB 10 1:27,8 193
7 Team 19 (Pendel) Climax - JPC 8 1:29,3 212
9 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 5 1:30,0 203
10 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 7 1:36,4 130
10 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPMini 9 1:38,2 149
12 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) Climax - JPB 9 2:56,1 384
2 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:02,2 336
3 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:03,3 328
4 Team 20 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 298
4 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 8 3:11,1 327
6 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:12,5 263
6 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 12 3:12,7 314
8 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:17,4 277
9 Team 18 (Team-est) AV Archeus - JPB 10 3:18,3 225
9 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 5 3:19,3 263
9 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 9 3:24,7 298
12 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0