Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Finale AC regio 18 & 19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Chloé Smit MPA2 Team 08 10,3 1325,00 12,5 18,50 20,00 2,75 338 338
Detmar Immerzeel JPA1 Team 11 9,9 1525,00 11,4 17,50 36,50 3,35 412 412
Elisabeth Hoek MPA2 Team 08 9,9 1250,00 11,5 14,00 17,50 3,10 333 290
Elise van Genuchten MPA1 Team 11 10,0 1425,00 11,9 12,00 13,50 3,20 326 255
Elvira Claassens MPA2 Team 08 10,0 1300,00 12,3 14,50 17,50 2,40 304 229
Guus Mietus JPA1 Team 11 10,4 1350,00 12,6 14,00 28,00 3,25 316 272
Hanne Mourits MPA2 Team 08 12,7 1250,00 13,0 15,00 21,00 2,15 243 158
Irene Ambachtsheer MPA2 Team 08 10,2 1325,00 12,4 14,00 18,50 3,00 321 268
Kyra Beukenkamp MPA1 Team 11 10,0 1200,00 11,8 14,00 18,00 3,15 325 287
Liena Heck MPA1 Team 11 10,9 1250,00 15,0 10,00 11,50 2,50 200 0
Lieve van der Schans MPA1 Team 11 11,5 1225,00 14,8 9,50 8,00 2,60 176 0
Marleen Blaauw MPA2 Team 08 12,0 1000,00 14,1 15,00 20,00 2,65 228 151
Nicole Ambachtsheer MPA2 Team 08 11,7 1000,00 15,6 10,50 13,00 2,00 149 0
Tristan Scheer JPA2 Team 08 9,1 1275,00 10,6 15,50 22,00 3,25 354 261


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:46,7 319
2 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:50,8 280
3 Team 10 (Team-est) Climax - JPA1 8 2:54,5 247
4 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:55,1 242
5 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:55,2 241
6 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 3:00,0 201
7 Team 07 (Team-est) AV Archeus - JPA2 10 3:02,1 185
8 Team 01 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 02 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 03 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Akke van der Linden JPB Team 15 925,00 3,60 13,50 0,95 2,80 231 199
Anna Matthijs MPB Team 15 875,00 5,00 12,50 0,80 2,50 230 189
Elisabetta...Valentina MPC Team 24 800,00 2,90 9,00 0,75 2,15 194 129
Emma-Lotte Hoek MPB Team 15 1050,00 4,10 10,00 0,90 2,45 252 184
Finn Hoksbergen JPB Team 20 1000,00 6,40 27,00 1,00 2,75 346 346
Frida van der Sluys MPC Team 24 825,00 2,80 5,50 0,65 1,90 153 54
Hadia Bah MPB Team 15 825,00 4,50 13,50 1,05 2,95 271 228
Hakeem Abu JPB Team 20 725,00 5,30 19,50 0,80 1,95 205 123
Lieke Haarsma MPB Team 15 925,00 3,50 9,50 0,85 2,40 207 60
Luca Thimister JPB Team 20 1025,00 6,70 32,50 0,95 2,70 372 372
Marlijn Moene MPB Team 15 800,00 6,70 20,25 0,90 2,70 301 207
Mattis Heck JPMini Team 24 725,00 3,20 11,00 0,65 1,85 196 134
Maxime Smit JPMini Team 24 800,00 4,40 18,50 0,80 2,15 329 329
Pepijn Verweij JPB Team 20 775,00 3,40 16,00 0,90 2,40 197 53
Petr Schreuder JPB Team 20 925,00 4,20 11,50 1,00 2,85 239 165
Pieter Kooijman JPB Team 15 1025,00 4,50 23,00 1,05 3,20 329 329
Pim Willebrands JPC Team 24 775,00 4,00 14,50 0,75 2,20 210 172
Stefan Dunning JPB Team 15 675,00 3,00 8,25 0,75 1,80 110 0
Stella ter Hark MPC Team 24 425,00 3,30 9,50 0,85 2,65 195 194
Sven Kolnaar JPB Team 15 875,00 3,90 13,50 1,00 2,35 219 63
Tys Gilissen JPC Team 24 1075,00 4,60 23,50 0,95 3,20 396 396


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) Climax - JPB 9 2:56,1 384
2 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:02,2 336
3 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:03,3 328
4 Team 20 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 298
4 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 8 3:11,1 327
6 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:12,5 263
6 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 12 3:12,7 314
8 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:17,4 277
9 Team 18 (Team-est) AV Archeus - JPB 10 3:18,3 225
9 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 5 3:19,3 263
9 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 9 3:24,7 298
12 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0