Vereniging 'AV Daventria 1906' op 'Finale AC regio 18 & 19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anora Hoogeland MPA1 Team 09 11,4 1100,00 13,6 13,50 17,50 2,35 226 93
Denzel Brehen JPA2 Team 05 11,2 1100,00 13,0 15,50 16,50 2,65 220 53
Finn Kolkman JPA2 Team 05 12,4 1175,00 13,7 12,50 22,50 2,35 200 0
Gijs Meijer JPA2 Team 05 9,3 1425,00 11,4 15,00 22,50 3,20 350 134
Gosse Lichtenberg JPA1 Team 09 10,5 1200,00 13,1 12,00 15,00 2,90 228 0
Jaïr Luppen JPA2 Team 05 10,7 1425,00 12,2 15,00 23,00 2,95 299 112
Lieke Bandell MPA1 Team 09 11,6 1025,00 13,8 11,00 15,00 2,50 197 0
Louise van...n Broecke MPA1 Team 09 10,9 1275,00 13,6 11,00 13,50 2,10 221 46
Louise Schaapman MPA1 Team 09 10,2 1425,00 11,9 12,00 16,50 2,90 321 239
Luna Wakkers MPA1 Team 09 9,9 1325,00 11,9 12,00 16,50 2,85 314 232
Maren Wessels MPA2 Team 05 10,5 1350,00 11,9 9,50 22,00 2,80 309 61
Mathias le Net JPA1 Team 09 10,0 1375,00 11,5 17,50 30,00 3,10 361 361
Mirko Kunst JPA2 Team 05 9,3 1250,00 10,9 16,50 23,00 3,50 356 262
Moog Workel JPA2 Team 05 9,2 1525,00 11,0 17,50 29,00 3,40 410 410
Nils Teunissen JPA2 Team 05 10,0 1250,00 11,4 12,50 21,00 3,50 307 59
Olaf Snippe JPA2 Team 05 10,4 1425,00 13,0 13,00 20,00 3,00 278 56
Renske Spijkerman MPA1 Team 09 11,4 1125,00 14,1 11,50 9,50 2,75 195 43
Roos Gehrels MPA1 Team 09 11,7 1100,00 15,2 11,00 16,50 2,20 182 0
Saar Kok MPA1 Team 09 9,6 1175,00 11,6 15,00 18,00 2,75 328 250
Sanne Keizer MPA1 Team 09 11,3 1175,00 13,5 12,00 18,00 2,30 230 88
Stijn Willems JPA1 Team 09 12,3 1025,00 16,3 12,50 16,00 2,15 140 0
Sytse Lutgendorff JPA1 Team 09 10,1 1475,00 11,2 20,00 32,00 3,40 401 401
Toon Hulman JPA2 Team 05 9,7 1250,00 10,9 26,50 41,20 3,70 463 425
Tristan de Vries JPA2 Team 05 9,2 1400,00 10,6 18,50 29,50 3,90 424 370
Waldo Octávio JPA2 Team 05 9,8 1450,00 11,3 13,00 19,50 3,15 320 121


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:46,7 319
2 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:50,8 280
3 Team 10 (Team-est) Climax - JPA1 8 2:54,5 247
4 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:55,1 242
5 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:55,2 241
6 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 3:00,0 201
7 Team 07 (Team-est) AV Archeus - JPA2 10 3:02,1 185
8 Team 01 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 02 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 03 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Berend Tijs JPC Team 23 950,00 4,10 19,00 0,85 2,35 286 150
Boaz Postma JPC Team 23 950,00 4,30 12,50 1,00 2,75 295 199
Bram Oosterman JPMini Team 21 850,00 3,10 7,50 0,80 2,05 234 169
Fabio Octávio JPB Team 13 975,00 6,30 19,00 1,00 3,00 315 315
Fedde Lutgendorff JPC Team 23 875,00 3,30 12,50 0,90 2,05 224 0
Fem ter Mate MPMini Team 21 825,00 3,30 9,50 0,80 2,30 290 290
Finet Bakker MPMini Team 21 775,00 2,20 8,50 0,70 2,05 211 81
Gwendoline le Net MPC Team 23 825,00 3,90 10,50 0,90 2,40 264 168
Jakob Kok JPC Team 23 825,00 5,20 19,00 0,90 2,25 284 143
Jasper Oosterman JPB Team 17 900,00 4,30 21,00 0,95 2,60 261 181
Jelte Doeven JPB Team 13 950,00 6,20 19,00 1,05 3,05 317 317
Jesse Swart JPB Team 13 900,00 4,20 15,00 0,85 3,00 235 102
Jet Fenneman MPB Team 17 750,00 3,40 8,00 0,85 2,40 169 0
Judith de Jong MPMini Team 21 900,00 3,00 11,50 0,85 2,45 337 337
Justin Boer JPB Team 17 925,00 5,50 22,50 1,05 2,85 311 311
Lieke de Keijzer MPB Team 17 DNS DNS --- DNS DNS 0 0
Linde Snippe MPB Team 17 775,00 4,40 12,00 0,85 2,50 210 40
Lorenz Simon JPB Team 17 850,00 5,10 18,50 0,85 2,45 236 116
Marijn Zuidhof JPMini Team 21 875,00 2,70 7,00 0,75 2,35 234 125
Mayra Octavio MPC Team 23 850,00 3,30 11,50 0,85 2,15 244 121
Merel Huisman MPB Team 17 800,00 3,20 11,50 0,80 2,15 174 0
Merel Wassink MPC Team 23 900,00 3,70 11,00 0,85 2,30 266 132
Micha Luppen JPB Team 13 975,00 6,50 24,00 1,00 3,15 345 345
Mila Oldenziel MPMini Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Milan van Leeuwen JPB Team 13 925,00 5,00 14,50 1,00 2,95 267 118
Minke Boer MPMini Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Naomi Hagen MPB Team 13 850,00 4,60 10,50 0,95 2,50 232 0
Nienke Zoethout MPC Team 23 725,00 3,40 11,50 0,75 2,35 213 45
Nina Hagen MPB Team 13 725,00 4,40 8,50 0,95 2,25 193 0
Noor Wassink MPMini Team 21 825,00 3,10 12,00 0,75 2,35 295 295
Renee Poll MPB Team 13 850,00 4,60 11,00 1,00 2,80 251 69
Renee Everts MPC Team 23 850,00 3,90 15,00 0,85 2,20 278 180
Sanne Jansen MPB Team 13 875,00 4,80 13,00 0,95 2,85 262 53
Sanne Verhagen MPB Team 13 825,00 4,20 10,50 0,85 2,30 201 0
Sieger Lichtenberg JPC Team 23 950,00 4,90 18,50 0,90 2,45 310 250
Signe Hoogeland MPC Team 23 850,00 3,80 9,50 0,75 2,50 240 51
Simon Rinsma JPB Team 17 800,00 3,00 9,00 0,80 2,30 149 0
Suzan Bakker MPB Team 17 875,00 4,60 9,50 1,05 2,90 260 232
Sylke Schut MPB Team 17 1000,00 5,10 17,00 1,00 2,65 310 310
Thijmen van Gelder JPC Team 23 800,00 4,50 15,00 0,80 2,30 234 111
Tim de Jong JPB Team 13 975,00 5,30 17,00 0,95 3,10 288 232
Tristan Jellema JPMini Team 21 750,00 2,70 10,50 0,75 2,10 216 132
Wietze van den Adel JPB Team 17 900,00 4,80 21,00 1,00 2,90 285 285


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPB 9 1:13,9 374
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 11 1:16,3 339
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 9 1:16,5 336
4 Team 20 (Pendel) - JPB 11 1:21,1 274
5 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 11 1:24,3 234
5 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 12 1:24,5 277
7 Team 18 (Pendel) AV Archeus - JPB 10 1:27,8 193
7 Team 19 (Pendel) Climax - JPC 8 1:29,3 212
9 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 5 1:30,0 203
10 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 7 1:36,4 130
10 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPMini 9 1:38,2 149
12 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) Climax - JPB 9 2:56,1 384
2 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:02,2 336
3 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:03,3 328
4 Team 20 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 298
4 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 8 3:11,1 327
6 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:12,5 263
6 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 12 3:12,7 314
8 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:17,4 277
9 Team 18 (Team-est) AV Archeus - JPB 10 3:18,3 225
9 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 5 3:19,3 263
9 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 9 3:24,7 298
12 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0