Vereniging 'AV Archeus' op 'Finale AC regio 18 & 19'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Delany Reurink JPA1 Team 07 10,3 1325,00 11,1 19,00 29,00 3,10 357 357
Fabienne Bentsink MPA2 Team 07 11,9 1200,00 12,8 21,00 16,00 2,55 279 214
Finn Migchelsen JPA2 Team 07 10,6 1175,00 12,8 12,00 14,50 2,65 219 120
Jurre van Alst JPA2 Team 07 11,1 1100,00 14,0 13,50 12,00 2,30 178 110
Luca Hakvoort JPA1 Team 07 12,8 1150,00 14,9 12,00 14,50 2,40 154 28
Merel van Boven MPA2 Team 07 12,9 DNS 15,7 15,00 14,50 2,65 158 130
Myrthe Bloemendaal MPA1 Team 07 11,3 DNS 13,3 12,00 12,50 2,65 187 120
Nikki ten Dolle MPA1 Team 07 11,9 1200,00 14,8 13,50 14,50 2,55 209 185
Sem Hengeveld JPA1 Team 07 12,9 1175,00 16,4 12,50 12,00 2,25 132 31
Thomas van Boven JPA2 Team 07 12,7 1075,00 15,4 12,50 12,00 3,25 160 52


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) Climax - JPA2 7 2:46,7 319
2 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 8 2:50,8 280
3 Team 10 (Team-est) Climax - JPA1 8 2:54,5 247
4 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 12 2:55,1 242
5 Team 11 (Team-est) - JPA2 9 2:55,2 241
6 Team 09 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 13 3:00,0 201
7 Team 07 (Team-est) AV Archeus - JPA2 10 3:02,1 185
8 Team 01 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 02 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 03 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bart-Jan Pietersen JPMini Team 18 800,00 4,70 11,50 0,75 1,95 269 218
Imra van Engeland MPB Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Lars Teekman JPC Team 18 825,00 4,90 15,00 0,90 2,45 266 266
Marte de Groot MPC Team 18 875,00 3,90 12,00 0,85 2,70 288 288
Michelle Bentsink MPB Team 18 800,00 4,00 13,00 0,90 2,35 214 90
Mika Teekman JPMini Team 18 775,00 2,80 13,50 0,75 1,70 228 170
Nine Kwerreveld MPC Team 18 800,00 3,20 12,00 0,80 2,15 226 137
Senna Brouwer JPB Team 18 850,00 3,90 11,50 0,85 2,30 185 0
Tijn Hengeveld JPMini Team 18 700,00 3,20 13,00 0,65 1,75 202 108
Twan Grievink JPB Team 18 600,00 4,60 10,50 0,80 2,20 151 45


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) Climax - JPB 9 1:13,9 374
2 Team 13 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 11 1:16,3 339
3 Team 15 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 9 1:16,5 336
4 Team 20 (Pendel) - JPB 11 1:21,1 274
5 Team 17 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 11 1:24,3 234
5 Team 23 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 12 1:24,5 277
7 Team 18 (Pendel) AV Archeus - JPB 10 1:27,8 193
7 Team 19 (Pendel) Climax - JPC 8 1:29,3 212
9 Team 22 (Pendel) Climax - JPC 5 1:30,0 203
10 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 7 1:36,4 130
10 Team 21 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPMini 9 1:38,2 149
12 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) Climax - JPB 9 2:56,1 384
2 Team 15 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:02,2 336
3 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:03,3 328
4 Team 20 (Team-est) - JPB 11 3:07,5 298
4 Team 19 (Team-est) Climax - JPC 8 3:11,1 327
6 Team 17 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 11 3:12,5 263
6 Team 23 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 12 3:12,7 314
8 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 7 3:17,4 277
9 Team 18 (Team-est) AV Archeus - JPB 10 3:18,3 225
9 Team 22 (Team-est) Climax - JPC 5 3:19,3 263
9 Team 21 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPMini 9 3:24,7 298
12 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0