Vereniging 'AV Startbaan' op 'Clubkampioenschappen 2018'

Prijzen

Angelo de Wit
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 7 punten
  • 200 meter   34,7
  • 800 meter   2:54,8
  • 80 meter horden   17,4
  • 100 meter horden (84cm)   DNS
  • Kogelstoten 5 kilogram   5,37
  • Speerwerpen 700 gram   12,42
  • Hoogspringen   1,31
  • Verspringen   3,03
Jesse Elmers
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3361 punten
  • 100 meter   12,6
  • 1000 meter   3:40,5
  • 300 meter horden (69cm)   46,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   17,20
  • Hoogspringen   1,56
  • Verspringen   5,10
Kim Alofsen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2965 punten
  • 100 meter   13,2
  • 1000 meter   4:05,9
  • 300 meter horden (69cm)   50,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,39
  • Hoogspringen   1,56
  • Verspringen   4,64
Pepijn Klinkert
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 1000 meter   DNS
  • 300 meter horden (69cm)   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Florian Overtoom
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1614 punten
  • 80 meter   13,2
  • 1000 meter   3:36,1
  • 300 meter horden (69cm)   57,7
  • Speerwerpen 400 gram   13,81
  • Verspringen   3,42
Eelco Korstjens
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1495 punten
  • 80 meter   12,9
  • 1000 meter   3:58,9
  • 300 meter horden (69cm)   1:05,5
  • Speerwerpen 400 gram   17,84
  • Verspringen   3,56
Maurijn van Dam
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1393 punten
  • 80 meter   12,4
  • 1000 meter   3:59,5
  • 300 meter horden (69cm)   1:00,6
  • Speerwerpen 400 gram   10,28
  • Verspringen   3,18
Manuel Pattiwaël van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 3063 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:41,2
  • Balwerpen   30,12
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,22
  • Hoogspringen   1,16
  • Verspringen   4,10
Noah Minamimoto
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2663 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:48,5
  • Balwerpen   26,28
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,38
  • Hoogspringen   1,16
  • Verspringen   3,35
Marciano Verzijden
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2577 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:54,0
  • Balwerpen   27,94
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,36
  • Hoogspringen   1,06
  • Verspringen   3,36
Steven Waasdorp
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2997 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   4:02,3
  • Balwerpen   28,82
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,94
  • Hoogspringen   1,26
  • Verspringen   4,22
Florian Hasse
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2904 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:57,8
  • Balwerpen   26,56
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,55
  • Hoogspringen   1,26
  • Verspringen   4,09
Senna Gerrits
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2869 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   4:39,1
  • Balwerpen   26,95
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,13
  • Hoogspringen   1,26
  • Verspringen   4,04
Jarit Kershof
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1815 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:51,0
  • Balwerpen   25,40
  • Verspringen   3,58
Philip Lam
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1570 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:03,0
  • Balwerpen   19,81
  • Verspringen   3,30
Liam Jourdan
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1331 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:49,5
  • Balwerpen   14,23
  • Verspringen   3,35
Leon den Ouden
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1665 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:06,1
  • Balwerpen   23,79
  • Verspringen   3,19
Maximilian van Buren
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1632 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:19,1
  • Balwerpen   23,87
  • Verspringen   3,40
Bram Haselaar
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1617 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:16,6
  • Balwerpen   24,87
  • Verspringen   3,25
Mees Ponsen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1002 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:31,1
  • Balwerpen   13,33
  • Verspringen   2,82
Samuel Sumter
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 956 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:51,8
  • Balwerpen   13,89
  • Verspringen   2,46
Noah Franco
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 941 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:41,8
  • Balwerpen   10,90
  • Verspringen   2,62
Kaito Fujimoto
  • Jongens Pupil Minimini - Meerkamp - 13 punten
  • 40 meter   9,2
  • 400 meter   1:45,1
  • Balwerpen   10,16
  • Verspringen   2,18
David Sumter
  • Jongens Pupil Minimini - Meerkamp - 11 punten
  • 40 meter   8,8
  • 400 meter   1:44,7
  • Balwerpen   5,34
  • Verspringen   2,02
Guus Seriese
  • Jongens Pupil Minimini - Meerkamp - 9 punten
  • 40 meter   8,8
  • 400 meter   1:52,9
  • Balwerpen   6,39
  • Verspringen   1,63
Frans Kraan
  • Mannen - 200m - 43,95
Auke Leen
  • Mannen - 800m - 3:23,39
Yaëlle Besten
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 11 punten
  • 200 meter   31,5
  • 800 meter   3:21,2
  • 80 meter horden   17,7
  • Kogelstoten 4 kilogram   5,90
  • Speerwerpen 600 gram   16,21
  • Hoogspringen   1,41
  • Verspringen   4,11
Jamie de Jong
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 11 punten
  • 200 meter   31,8
  • 800 meter   3:25,5
  • 80 meter horden   15,1
  • Kogelstoten 4 kilogram   6,91
  • Speerwerpen 600 gram   15,50
  • Hoogspringen   1,41
  • Verspringen   4,31
Laura te Brake
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 14 punten
  • 200 meter   36,1
  • 800 meter   3:52,1
  • 80 meter horden   18,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,80
  • Speerwerpen 500 gram   13,42
  • Hoogspringen   1,21
  • Verspringen   3,61
Renee Zwijnenburg
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 0 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 80 meter horden   DNS
  • Kogelstoten 3 kilogram   DNS
  • Speerwerpen 500 gram   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Rosanna van Ossenbruggen
  • Meisjes Junior B - 200m - 31,24
Janna Spruijt
  • Meisjes Junior B - Speer - 15,16
Leah Kroek
  • Meisjes Junior B - Speer - 12,51
Janna Spruijt
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,50
Rosanna van Ossenbruggen
  • Meisjes Junior B - Ver - 3,45
Romee van Dam
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2437 punten
  • 80 meter   10,8
  • 600 meter   2:08,6
  • 300 meter horden (69cm)   54,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,87
  • Hoogspringen   1,46
Alyssa Ekelmans
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2170 punten
  • 80 meter   11,7
  • 600 meter   2:08,8
  • 300 meter horden (69cm)   56,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,48
  • Hoogspringen   1,41
Felicia Gilliad
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2038 punten
  • 80 meter   12,3
  • 600 meter   2:02,3
  • 300 meter horden (69cm)   55,5
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,27
  • Hoogspringen   1,31
Laura Hasse
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2031 punten
  • 60 meter   9,1
  • 600 meter   2:05,9
  • 300 meter horden (69cm)   55,6
  • Speerwerpen 400 gram   18,72
  • Verspringen   4,09
Fanny den Uyl
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1887 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   1:59,0
  • 300 meter horden (69cm)   55,9
  • Speerwerpen 400 gram   14,46
  • Verspringen   3,99
Simone Roos
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1612 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:09,9
  • 300 meter horden (69cm)   1:02,6
  • Speerwerpen 400 gram   13,20
  • Verspringen   3,80
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 3049 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:54,2
  • Balwerpen   26,67
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,40
  • Hoogspringen   1,31
  • Verspringen   4,24
Nora den Ouden
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2390 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   3:46,0
  • Balwerpen   20,21
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,46
  • Hoogspringen   1,01
  • Verspringen   3,61
Edi Rooks
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2317 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:17,4
  • Balwerpen   17,22
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,81
  • Hoogspringen   1,16
  • Verspringen   3,68
Hannah den Breejen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2733 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   4:12,2
  • Balwerpen   20,50
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,11
  • Hoogspringen   1,21
  • Verspringen   3,92
Maxime Zschuschen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2601 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:51,1
  • Balwerpen   14,77
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,10
  • Hoogspringen   1,26
  • Verspringen   3,70
Djuna Gersen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2421 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   4:01,2
  • Balwerpen   24,86
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,44
  • Hoogspringen   1,01
  • Verspringen   3,47
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1837 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   3:49,0
  • Balwerpen   19,78
  • Verspringen   3,63
Minke Wolthuis
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1512 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:29,4
  • Balwerpen   19,94
  • Verspringen   3,50
Melody Eekelschot
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1502 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:43,5
  • Balwerpen   22,08
  • Verspringen   3,60
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1264 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:21,1
  • Balwerpen   13,66
  • Verspringen   2,93
Maryse de Hullu
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1124 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:34,3
  • Balwerpen   14,93
  • Verspringen   2,89
Lynn Langereis
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 941 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:43,7
  • Balwerpen   10,26
  • Verspringen   2,75
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1229 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:24,6
  • Balwerpen   13,62
  • Verspringen   2,87
Ziva Lansdaal
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1018 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:38,2
  • Balwerpen   13,18
  • Verspringen   2,60
Evelien ter Veer
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 972 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:31,2
  • Balwerpen   9,56
  • Verspringen   2,82
Ema Hromadkova
  • Meisjes Pupil Minimini - Meerkamp - 11 punten
  • 40 meter   9,7
  • 400 meter   1:50,7
  • Balwerpen   5,03
  • Verspringen   1,94
Willemijn ter Veer
  • Meisjes Pupil Minimini - Meerkamp - 9 punten
  • 40 meter   9,5
  • 400 meter   1:53,4
  • Balwerpen   4,80
  • Verspringen   1,85
Bela Hromadkova
  • Meisjes Pupil Minimini - Meerkamp - 4 punten
  • 40 meter   12,1
  • 400 meter   2:30,8
  • Balwerpen   3,59
  • Verspringen   1,20
Ellen van t Schip
  • Vrouwen - Meerkamp - 18 punten
  • 200 meter   31,2
  • 800 meter   3:04,9
  • 80 meter horden   16,4
  • Kogelstoten   7,79
  • Speerwerpen   17,01
  • Hoogspringen   1,41
  • Verspringen   4,26
Karen Zwerver
  • Vrouwen - Meerkamp - 15 punten
  • 200 meter   30,9
  • 800 meter   4:00,4
  • 80 meter horden   15,0
  • Kogelstoten   6,73
  • Speerwerpen   13,43
  • Hoogspringen   1,21
  • Verspringen   4,26
Mia van der Meer
  • Vrouwen - Meerkamp - 5 punten
  • 200 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • 80 meter horden   DNS
  • Kogelstoten   7,30
  • Speerwerpen   17,40
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Annet den Hartog
  • Vrouwen - Kogel - 10,47
Larissa Jonker
  • Vrouwen - Kogel - 8,26
Larissa Jonker
  • Vrouwen - Speer - 21,12
Annet den Hartog
  • Vrouwen - Speer - 17,13

Hoogtepunten

Lauren Timucin MPB 40m
  • 6,75
  • Jesse Elmers JJC Hoog
  • 1,56
  • Jesse Elmers JJC 100m
  • 12,54
  • Romee van Dam MJC 80m
  • 10,77
  • Jesse Elmers JJC Ver
  • 5,10
  • Romee van Dam MJC Hoog
  • 1,46
  • Hannah den Breejen MPA2 60m
  • 9,38
  • Jesse Elmers JJC 300mH
  • 46,69
  • Sophie Lucas MPA1 60m
  • 9,40
  • Kim Alofsen JJC Hoog
  • 1,56
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    0 Koen de Rooij DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 200m800m80mH100mHKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Angelo de Wit 34,61 2:54,74 17,39 DNS 5,37 12,42 1,31 3,03 7


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m1000m300mHDiscusHoogVerPunten totaal
    1 Jesse Elmers 12,54 3:40,44 46,69 17,20 1,56 5,10 3361
    2 Kim Alofsen 13,20 4:05,86 50,67 19,39 1,56 4,64 2965
    3 Pepijn Klinkert DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000m300mHSpeerVerPunten totaal
    1 Florian Overtoom 13,16 3:36,10 57,70 13,81 3,42 1614
    2 Eelco Korstjens 12,88 3:58,87 1:05,43 17,84 3,56 1495
    3 Maurijn van Dam 12,36 3:59,46 1:00,60 10,28 3,18 1393
    4 Rijk van den Berg 13,61 4:15,25 1:06,01 20,52 3,29 1327
    5 Tijmen Probst 13,85 DNS DNS 9,95 DNS 345
    6 Rociano Sno DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Manuel Pa...Westerloo 9,11 3:41,17 30,12 7,22 1,16 4,10 3063
    2 Noah Minamimoto 9,78 3:48,49 26,28 6,38 1,16 3,35 2663
    3 Marciano Verzijden 9,80 3:53,99 27,94 6,36 1,06 3,36 2577
    4 Tijn Zwerver 10,05 4:02,58 31,17 6,85 0,91 3,47 2475
    5 Tije Woudenberg 11,03 4:12,53 25,87 5,64 1,11 3,31 2274
    6 Stef Wijbenga 10,58 3:55,20 19,20 4,51 1,06 3,21 2191
    7 Hamza Kharchich 10,65 4:42,96 22,86 5,41 0,96 3,10 1999
    8 Mats Bax 11,52 4:17,52 20,15 4,90 1,06 3,04 1977
    9 Roberto Stokkel 11,62 4:44,44 18,35 4,55 1,01 2,92 1755


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Steven Waasdorp 9,55 4:02,30 28,82 7,94 1,26 4,22 2997
    2 Florian Hasse 9,11 3:57,75 26,56 5,55 1,26 4,09 2904
    3 Senna Gerrits 9,15 4:39,08 26,95 8,13 1,26 4,04 2869
    4 Koen Tijhaar 9,56 3:47,19 22,08 6,36 1,31 3,77 2845
    5 Niels van Bergen 9,82 3:36,57 23,73 5,73 1,11 3,89 2722
    6 Tobias Pierik 9,74 3:49,22 18,28 6,06 1,26 3,82 2706
    7 Guus van Reijsen 10,19 4:03,07 26,36 5,03 1,26 3,44 2532
    8 Ruben Bakker 11,07 4:03,88 20,44 5,09 1,21 3,33 2276
    9 Juri Botic 11,80 5:11,74 17,15 5,76 1,01 2,74 1676


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Jarit Kershof 7,09 3:50,97 25,40 3,58 1815
    2 Philip Lam 7,36 4:02,93 19,81 3,30 1570
    3 Liam Jourdan 7,26 4:49,44 14,23 3,35 1331
    4 Ryan Waasdorp 8,12 4:12,26 11,19 2,69 1128
    5 Joek Heins 8,48 4:27,89 18,34 2,52 1092
    6 Herman van der Weij 8,44 4:17,81 10,86 2,66 1041
    7 Kas Wijbenga 8,86 4:30,49 14,29 2,39 937
    8 Chris van Meerwijk 7,62 DNF 11,12 2,84 885
    9 Sidney Grosmann 8,18 5:46,51 14,11 2,40 813
    10 Mathias Bien 8,61 4:57,81 9,78 2,31 781
    11 Niels van Ginkel 9,51 5:23,13 6,82 2,16 494
    12 Melvin Grosmann 10,08 6:28,98 11,87 1,90 364


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Leon den Ouden 7,35 2:06,01 23,79 3,19 1665
    2 Maximilian van Buren 7,14 2:19,01 23,87 3,40 1632
    3 Bram Haselaar 7,22 2:16,59 24,87 3,25 1617
    4 Sverre Brink 7,69 2:25,13 28,68 2,83 1419
    5 Tobias de Kort 7,66 2:23,81 21,54 2,75 1329
    6 Xavian Mammen 7,83 2:25,62 17,80 2,97 1275
    7 Krystian v...der Vijgh 7,93 2:25,48 17,37 2,50 1158
    8 Casper Boers 8,04 2:34,91 17,01 2,52 1071
    9 Jamie Klimecki 7,75 2:32,83 11,78 2,62 1067
    10 Jimme Veldhuis 8,62 2:59,70 18,68 2,91 940
    11 Flynn Moor 8,10 3:04,91 11,77 2,32 765
    12 Waldemar Baumann 9,37 2:48,17 18,02 2,13 735
    13 Ewald de Poel 9,44 3:15,68 15,24 2,31 585
    14 Abel de Blaauw DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Mees Ponsen 8,65 2:31,07 13,33 2,82 1002
    2 Samuel Sumter 7,76 2:51,75 13,89 2,46 956
    3 Noah Franco 8,05 2:41,74 10,90 2,62 941
    4 Pepijn Kortlandt 8,61 2:42,41 10,30 2,68 850
    5 Guus Bijl 8,34 2:28,79 10,00 1,77 794
    6 Morne van Veen 8,48 2:52,09 9,16 2,35 725
    7 Phil Kalwij 8,96 2:55,50 11,08 2,36 679
    8 Quinten Bien 8,83 2:48,01 7,42 2,24 636
    9 Silvio de Korte 9,14 3:02,26 6,94 2,16 494
    10 Robin Hilhorst 9,16 3:19,02 3,90 2,11 329


    Jongens Pupil Minimini - Meerkamp

    # Naam 40m400mBalVerPunten totaal
    1 Kaito Fujimoto 9,18 1:45,07 10,16 2,18 13
    2 David Sumter 8,79 1:44,69 5,34 2,02 11
    3 Guus Seriese 8,74 1:52,84 6,39 1,63 9
    4 Yuki Haaijen 10,57 2:33,88 6,55 1,81 7


    Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Frans Kraan M70 43,95 -0.5 m/s--- 1


    Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Auke Leen M70 3:23,39 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 80mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Yaëlle Besten 17,61 1,41 5,90 31,49 4,11 16,21 3:21,13 11
    1 Jamie de Jong 15,05 1,41 6,91 31,77 4,31 15,50 3:25,50 11


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 80mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Laura te Brake 18,83 1,21 6,80 36,09 3,61 13,42 3:52,10 14
    2 Renee Zwijnenburg DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Rosanna va...enbruggen 31,24 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBP
    1 Janna Spruijt 15,16 ---
    2 Leah Kroek 12,51 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Janna Spruijt 3,50 ---
    2 Rosanna va...enbruggen 3,45 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600m300mHKogelHoogPunten totaal
    1 Romee van Dam 10,77 2:08,57 53,93 7,87 1,46 2437
    2 Alyssa Ekelmans 11,66 2:08,79 56,60 7,48 1,41 2170
    3 Felicia Gilliad 12,21 2:02,25 55,41 6,27 1,31 2038
    4 Fleur Kuipers 12,33 2:09,25 1:03,10 6,88 1,26 1794
    5 Madelon van Eck 12,20 2:16,71 1:00,57 6,65 1,26 1776
    6 Morgane den Uyl 13,21 2:20,38 1:03,83 7,90 1,41 1747
    7 Eva Lucassen 12,92 2:26,92 1:02,31 7,74 1,21 1595
    8 Eva van der Stokker 12,73 2:14,45 1:02,70 6,04 DNS 1218
    9 Melissa Tulcu 13,72 2:19,31 1:04,53 6,25 DNS 1044


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600m300mHSpeerVerPunten totaal
    1 Laura Hasse 9,09 2:05,88 55,58 18,72 4,09 2031
    2 Fanny den Uyl 9,68 1:58,94 55,84 14,46 3,99 1887
    3 Simone Roos 9,43 2:09,89 1:02,60 13,20 3,80 1612
    4 Elise Bolech 9,81 2:10,60 57,14 12,32 3,51 1571
    5 Christiann... Koenraad 10,72 2:15,23 1:03,67 24,73 3,35 1486
    6 Sterre van Wayenburg 9,97 2:11,52 1:05,14 12,01 3,21 1317
    7 Rosanne de Hullu 10,36 2:18,24 1:03,78 11,05 3,21 1199
    8 Fadia Nakad 10,17 2:44,28 1:06,98 15,12 3,28 1100
    9 Myrthe de Boer 10,25 2:18,84 1:05,15 10,29 2,80 1086
    10 Annika Stokkel 10,58 2:34,56 1:07,25 10,04 3,05 930
    11 Evora Jouby 11,06 2:37,94 1:06,99 10,93 2,87 836
    12 Melissa Bisambhar 10,99 2:41,58 1:15,22 8,79 2,92 658
    13 Kirsten Terlouw 11,09 2:45,12 1:21,62 8,52 2,61 486
    14 Willemijn v d Burg DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    1 Sophie Lucas 9,40 3:54,13 26,67 7,40 1,31 4,24 3049
    2 Nora den Ouden 10,38 3:45,98 20,21 5,46 1,01 3,61 2390
    3 Edi Rooks 10,11 4:17,40 17,22 4,81 1,16 3,68 2317
    4 Evelien va...Vilsteren 10,31 3:58,16 15,00 4,79 1,11 3,35 2236
    5 Senna Ponsen 10,39 4:12,80 15,72 5,21 1,06 3,16 2121
    6 Frederiek van Wetten 10,22 3:57,82 10,84 3,66 1,16 3,18 2096
    7 Lisa de Vries 10,92 4:34,78 20,06 5,44 0,96 2,95 1927
    8 Famke van der Zouw 11,40 4:32,69 21,09 4,25 1,01 3,15 1884
    9 Nina Delen 11,42 4:15,48 14,50 4,37 0,96 2,96 1786
    10 Merel Schipper 11,28 4:20,46 13,84 3,47 1,06 2,78 1739
    11 Adinda Torabkhani 11,04 4:55,60 16,75 4,31 0,96 2,85 1695
    12 Junia Roelevink 11,14 4:45,22 12,41 4,14 0,96 2,79 1620
    13 Jasmijn van Til 11,70 4:58,03 12,49 3,80 0,96 2,89 1507
    14 Larissa Havik 12,13 4:57,98 14,46 3,88 0,86 2,49 1347
    15 Ediah Apolloni 12,44 4:58,59 11,53 3,98 0,86 2,51 1275
    16 Nynke Alofsen 11,94 DNS 11,40 3,45 0,86 2,48 1087


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalKogelHoogVerPunten totaal
    BM Hannah den Breejen (BM) 9,38 4:12,15 20,50 7,11 1,21 3,92 2733
    2 Maxime Zschuschen 9,86 3:51,03 14,77 6,10 1,26 3,70 2601
    3 Djuna Gersen 10,29 4:01,18 24,86 6,44 1,01 3,47 2421
    4 Irene Snoek 10,39 4:19,91 17,74 4,88 1,16 3,43 2228
    5 Sacha Oostenbrug 10,14 4:14,46 14,45 4,93 1,11 3,07 2130
    6 Wende Schuurman 10,36 4:35,13 15,90 5,66 1,06 3,41 2119
    7 Irrena Gurmu 10,90 4:12,78 14,56 5,60 1,11 3,02 2068
    8 Milou Verweij 11,04 4:43,61 20,34 4,54 1,16 3,02 1983
    9 Tuulia Berents 10,33 4:48,46 11,91 3,85 0,96 3,27 1782
    10 Naima Abaisa 10,18 DNF 13,73 4,68 1,01 3,08 1675
    11 Jikke Baumann 11,94 4:51,80 12,81 4,01 0,91 2,50 1407
    12 Ellenoor Walboomers DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Lauren Timucin 6,75 3:48,95 19,78 3,63 1837
    2 Minke Wolthuis 7,30 4:29,34 19,94 3,50 1512
    3 Melody Eekelschot 7,34 4:43,48 22,08 3,60 1502
    4 Senna Gewargis 7,34 4:14,32 14,24 3,42 1461
    5 Caitlin Wismeijer 7,55 4:45,75 16,76 2,93 1242
    6 Merel de Vries 7,93 4:57,96 20,16 3,11 1220
    7 Carice Gerritsen 8,26 4:36,54 11,46 2,96 1068
    8 Suzette Hillecamp 8,46 5:08,18 10,69 2,77 882
    9 Tessa Hoogerdijk 8,91 5:53,89 11,80 2,61 689
    10 Elke Wijbenga 8,94 5:09,38 7,44 2,38 663
    11 Jasmijn van Ginkel 8,85 5:54,89 10,05 2,35 610
    12 Asantti Gurmu DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Gioia Pierik 7,68 2:21,03 13,66 2,93 1264
    2 Maryse de Hullu 8,00 2:34,24 14,93 2,89 1124
    3 Lynn Langereis 8,07 2:43,66 10,26 2,75 941
    4 Lauren Schrier 8,53 2:44,46 13,18 2,82 931
    5 Eva Kwantes 8,41 2:52,74 12,31 2,60 843
    6 Mette Hol 8,64 3:01,35 8,89 2,52 682
    7 Nazanin-Mi...Kakentari 9,34 3:24,75 4,91 1,91 296
    8 Evelina Havelkova DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Kiara Jourdan 7,65 2:24,54 13,62 2,87 1229
    2 Ziva Lansdaal 7,95 2:38,14 13,18 2,60 1018
    3 Evelien ter Veer 8,38 2:31,16 9,56 2,82 972
    4 Merle Wolthuis 8,13 2:44,42 8,16 2,98 928
    5 Fileine Kawohl 7,97 2:45,41 9,29 2,68 913
    6 Lauren Gerritsen 8,49 2:49,95 15,98 2,62 912
    7 Sibel Timucin 8,61 2:34,47 8,53 2,57 843
    8 Adrianna Wasch 8,23 2:47,10 8,44 2,64 834
    9 Roos Collignon 8,04 2:45,60 7,68 2,25 779
    10 Emelie Pa...Westerloo 8,51 2:48,11 6,49 2,46 705
    11 Meike van Die 8,74 2:50,99 8,64 2,30 672
    12 Nora Soentken 8,59 3:36,68 7,98 2,44 581
    13 Evi van Agtmael 8,78 3:24,92 9,34 2,28 550
    14 Liran Apolloni 11,25 3:57,62 5,08 2,01 158


    Meisjes Pupil Minimini - Meerkamp

    # Naam 40m400mBalVerPunten totaal
    1 Ema Hromadkova 9,66 1:50,62 5,03 1,94 11
    2 Willemijn ter Veer 9,45 1:53,37 4,80 1,85 9
    3 Bela Hromadkova 12,06 2:30,75 3,59 1,20 4


    Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 80mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Ellen van t Schip Vsen 16,34 1,41 7,79 31,19 4,26 17,01 3:04,83 18
    2 Karen Zwerver V50 14,95 1,21 6,73 30,90 4,26 13,43 4:00,35 15
    3 Mia van der Meer V70 DNS DNS 7,30 DNS DNS 17,40 DNS 5


    Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Annet den Hartog V50 10,47 ---
    2 Larissa Jonker Vsen 8,26 ---


    Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Larissa Jonker Vsen 21,12 ---
    2 Annet den Hartog V50 17,13 ---