Vereniging 'AV 1923' op 'Senioren NK Teams - 1e Divisie Promotie/Degradatie [2018]'

Prijzen

Elvis Afrifa
  • Senioren mannen - 100m - 10,89
Elvis Afrifa
  • Senioren mannen - 200m - 22,04
Jon Schouwenaar
  • Senioren mannen - 400m - 50,14
Gianluca Assorgia
  • Senioren mannen - 5000m - 15:26,30
Floris Aarts
  • Senioren mannen - Speer - 58,40
Sander Stok
  • Senioren mannen - Kogelsl - 55,47
Joshua Record
  • Senioren mannen - HSS - 14,11
Mathilde Bakker
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,65
Tara Yoro
  • Senioren vrouwen - Ver - 5,70

Hoogtepunten

Janke Strijp Vsen 100m
  • 12,61
  • Joshua Record Msen HSS
  • 14,11
  • Jon Schouwenaar Msen 400m
  • 50,14
  • Elvis Afrifa Msen 100m
  • 10,89
  • Iris de Ruiter Vsen Kogel
  • 11,94
  • Sander Stok Msen Kogelsl
  • 55,47
  • Mathilde Bakker Vsen Hoog
  • 1,65
  • Noa Hoondert Vsen 1500m
  • 4:57,70
  • Floris Aarts Msen Speer
  • 58,40
  • Tara Yoro Vsen Ver
  • 5,70
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Elvis Afrifa AV 1923 Mannen 10,89 +0.6 m/s--- 6


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Elvis Afrifa AV 1923 Mannen 22,04 +0.4 m/s--- 6


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jon Schouwenaar AV 1923 Mannen 50,14 --- 7


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Sjoerd Heemskerk AV 1923 Mannen 2:10,61 --- 1


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Gianluca Assorgia AV 1923 Mannen 4:07,97 --- 5


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Gianluca Assorgia AV 1923 Mannen 15:26,30 --- 6


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Bram van der Jagt AV 1923 Mannen 15,54 +1.2 m/s--- 5


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Bram van der Jagt AV 1923 Mannen 56,60 --- 5


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Koen van den Hoven AV 1923 Mannen 14:02,41 --- 1


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Mannen (4x100m) Leiden Atletiek - Msen 4 42,37 8
    2 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 42,47 7
    3 AV Daventria 1906 Mannen (4x100m) AV Daventria 1906 - Msen 4 42,72 6
    4 PAC Mannen (4x100m) PAC - Msen 4 43,21 5
    5 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 44,14 4
    6 ARV Ilion Mannen (4x100m) ARV Ilion - Msen 4 44,33 3
    7 AAC Mannen (4x100m) AAC - Msen 4 44,35 2
    8 AV Unitas Mannen (4x100m) AV Unitas - Msen 4 44,86 1


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Daventria 1906 Mannen (4x400m) AV Daventria 1906 - Msen 4 3:19,92 8
    2 Leiden Atletiek Mannen (4x400m) Leiden Atletiek - Msen 4 3:20,41 7
    3 PAC Mannen (4x400m) PAC - Msen 4 3:22,34 6
    4 AV Unitas Mannen (4x400m) AV Unitas - Msen 4 3:23,79 5
    5 AAC Mannen (4x400m) AAC - Msen 4 3:24,37 4
    6 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:25,29 3
    7 ARV Ilion Mannen (4x400m) ARV Ilion - Msen 4 3:25,67 2
    8 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:27,94 1


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Floris Aarts AV 1923 Mannen 58,24 58,40 57,90 57,67 58,40 --- 7


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Sander Stok AV 1923 Mannen 39,58 X 40,53 39,24 40,53 --- 2


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Floris Aarts AV 1923 Mannen 11,96 12,67 12,74 13,10 13,10 --- 3


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Sander Stok AV 1923 Mannen 55,47 54,81 X X 55,47 --- 6


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Andreas de Jong AV 1923 Mannen 1,70 --- 1


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Joshua Record AV 1923 Mannen 14,11 14,08 13,97 14,02 14,11 +1.3 m/s--- 7


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Joshua Record AV 1923 Mannen 4,00 --- 4


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Rutger Bien AV 1923 Mannen 6,58 6,40 6,42 6,68 6,68 +2.1 m/s--- 3


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 12,61 +0.0 m/s12,18 4


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 26,11 +1.4 m/s25,03 1


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Tara Yoro AV 1923 Vrouwen 1:00,76 56,75 3


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Tessa Strijp AV 1923 Vrouwen 2:26,95 2:23,60 2


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Noa Hoondert AV 1923 Vrouwen 4:57,70 4:47,20 5


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Noa Hoondert AV 1923 Vrouwen DNS 10:42,90 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 14,93 +1.6 m/s14,84 3


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 1:06,36 1:02,30 4


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Cindy Teeven AV 1923 Vrouwen 14:01,88 14:18,70 2


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Vrouwen (4x100m) ARV Ilion - Vsen 4 47,12 8
    2 AV Sprint Vrouwen (4x100m) AV Sprint - Vsen 4 48,00 7
    3 Leiden Atletiek Vrouwen (4x100m) Leiden Atletiek - Vsen 4 48,68 6
    4 Prins Hendrik Vrouwen (4x100m) Prins Hendrik - Vsen 4 49,66 5
    5 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 50,17 4
    6 PAC Vrouwen (4x100m) PAC - Vsen 4 50,72 3
    7 Haag Atletiek Vrouwen (4x100m) Haag Atletiek - Vsen 4 50,75 2
    8 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 51,51 1


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Vrouwen (4x400m) AV Lycurgus - Vsen 4 3:54,42 8
    2 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 3:57,66 7
    3 PAC Vrouwen (4x400m) PAC - Vsen 4 4:04,13 6
    4 Prins Hendrik Vrouwen (4x400m) Prins Hendrik - Vsen 4 4:05,00 5
    5 Leiden Atletiek Vrouwen (4x400m) Leiden Atletiek - Vsen 4 4:05,13 4
    6 Haag Atletiek Vrouwen (4x400m) Haag Atletiek - Vsen 4 4:08,84 3
    7 ARV Ilion Vrouwen (4x400m) ARV Ilion - Vsen 4 4:13,41 2
    8 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 4 4:18,92 1


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 35,45 38,31 36,76 38,60 38,60 --- 2


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Anna Goede AV 1923 Vrouwen X 36,88 37,64 38,64 38,64 --- 3


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 11,82 11,87 11,46 11,94 11,94 --- 4


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Racquelle Biezen AV 1923 Vrouwen 27,76 27,56 28,76 30,52 30,52 --- 2


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen 1,65 --- 6


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Tara Yoro AV 1923 Vrouwen 10,64 X X X 10,64 +0.7 m/s--- 4


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen 2,80 --- 2


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Tara Yoro AV 1923 Vrouwen X X 5,70 X 5,70 +1.3 m/s--- 6