Vereniging 'AAC' op 'Senioren NK Teams - 1e Divisie Promotie/Degradatie [2018]'

Prijzen

Tom Disveld
  • Senioren mannen - 800m - 1:54,55
Kevin Viezee
  • Senioren mannen - 1500m - 4:03,62
Tim Bolink
  • Senioren mannen - 5000m - 15:22,69
Leon Versluijs
  • Senioren mannen - Speer - 62,62
Patrick Cronie
  • Senioren mannen - Discus - 51,51
Patrick Cronie
  • Senioren mannen - Kogel - 18,83
Dennis Hemelaar
  • Senioren mannen - Kogelsl - 60,55
Alexander Soethout
  • Senioren mannen - Ver - 7,10

Hoogtepunten

Dennis Hemelaar Msen Kogelsl
  • 60,55
  • Patrick Cronie Msen Discus
  • 51,51
  • Leon Versluijs Msen Speer
  • 62,62
  • Alexander Soethout Msen Ver
  • 7,10
  • Patrick Cronie Msen Kogel
  • 18,83
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    5 Godwin Ababio AAC AAC Mannen 11,13 +0.6 m/s--- 4


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    8 Muus Evers AAC AAC Mannen 24,53 +0.4 m/s--- 1


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    8 Achraf Mohammadi AAC AAC Mannen 1:00,75 --- 1


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    3 Tom Disveld AAC AAC Mannen 1:54,55 --- 6


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    2 Kevin Viezee AAC AAC Mannen 4:03,62 --- 7


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    2 Tim Bolink AAC AAC Mannen 15:22,69 --- 7


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    7 Stefan de Vries AAC AAC Mannen 16,22 +1.2 m/s--- 2


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    5 Stefan de Vries AAC AAC Mannen 56,99 --- 4


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    6 Achraf Mohammadi AAC AAC Mannen 11:02,93 --- 3


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Mannen (4x100m) Leiden Atletiek - Msen 4 42,37 8
    2 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 42,47 7
    3 AV Daventria 1906 Mannen (4x100m) AV Daventria 1906 - Msen 4 42,72 6
    4 PAC Mannen (4x100m) PAC - Msen 4 43,21 5
    5 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 44,14 4
    6 ARV Ilion Mannen (4x100m) ARV Ilion - Msen 4 44,33 3
    7 AAC Mannen (4x100m) AAC - Msen 4 44,35 2
    8 AV Unitas Mannen (4x100m) AV Unitas - Msen 4 44,86 1


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Daventria 1906 Mannen (4x400m) AV Daventria 1906 - Msen 4 3:19,92 8
    2 Leiden Atletiek Mannen (4x400m) Leiden Atletiek - Msen 4 3:20,41 7
    3 PAC Mannen (4x400m) PAC - Msen 4 3:22,34 6
    4 AV Unitas Mannen (4x400m) AV Unitas - Msen 4 3:23,79 5
    5 AAC Mannen (4x400m) AAC - Msen 4 3:24,37 4
    6 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:25,29 3
    7 ARV Ilion Mannen (4x400m) ARV Ilion - Msen 4 3:25,67 2
    8 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:27,94 1


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Leon Versluijs AAC AAC Mannen 62,62 --- 8


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Patrick Cronie AAC AAC Mannen 51,51 --- 7


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Patrick Cronie AAC AAC Mannen 18,83 --- 8


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    1 Dennis Hemelaar AAC AAC Mannen 60,55 --- 8


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Joeri van der Hooft AAC AAC Mannen 1,85 --- 4


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    6 Joeri van der Hooft AAC AAC Mannen 13,20 +2.6 m/s--- 3


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    Hein Pieters AAC AAC Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Alexander Soethout AAC AAC Mannen 7,10 +1.4 m/s--- 8