Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Senioren NK Teams - 1e Divisie Promotie/Degradatie [2018]'

Prijzen

Thomas Ticheloven
  • Senioren mannen - HSS - 14,00
Shimada Bajon
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,39
Maureen Ellsworth
  • Senioren vrouwen - 400m - 55,44
Lisanne Schol
  • Senioren vrouwen - Speer - 57,38
Vanessa Sterckendries
  • Senioren vrouwen - Discus - 43,24
Vanessa Sterckendries
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 66,65

Hoogtepunten

Thomas Ticheloven Msen HSS
  • 14,00
  • Vanessa Sterckendries Vsen Discus
  • 43,24
  • Lisanne Schol Vsen Speer
  • 57,38
  • Cliff Ellsworth Msen 400m
  • 51,09
  • Fabian Pusceddu Msen 800m
  • 1:57,83
  • Gaeonn Meyer Msen 200m
  • 22,92
  • Maureen Ellsworth Vsen 400m
  • 55,44
  • Vanessa Sterckendries Vsen Kogelsl
  • 66,65
  • Dave Brandhoff Msen Hoog
  • 1,85
  • Shimada Bajon Vsen 100m
  • 12,39
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    7 Gaeonn Meyer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,33 +0.6 m/s--- 2


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    5 Gaeonn Meyer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 22,92 +0.4 m/s22,38 4


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    4 Cliff Ellsworth AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 51,09 49,00 5


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1:57,83 1:56,45 4


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    7 Tijmen van 't Land AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 4:18,10 --- 2


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    5 Wouter Heinrich AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 15:46,90 --- 4


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    6 Brian Vriend AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 15,99 +1.2 m/s--- 3


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    6 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 57,66 --- 3


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    5 Remco Kramer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 10:54,58 --- 4


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Mannen (4x100m) Leiden Atletiek - Msen 4 42,37 8
    2 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 42,47 7
    3 AV Daventria 1906 Mannen (4x100m) AV Daventria 1906 - Msen 4 42,72 6
    4 PAC Mannen (4x100m) PAC - Msen 4 43,21 5
    5 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 44,14 4
    6 ARV Ilion Mannen (4x100m) ARV Ilion - Msen 4 44,33 3
    7 AAC Mannen (4x100m) AAC - Msen 4 44,35 2
    8 AV Unitas Mannen (4x100m) AV Unitas - Msen 4 44,86 1


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Daventria 1906 Mannen (4x400m) AV Daventria 1906 - Msen 4 3:19,92 8
    2 Leiden Atletiek Mannen (4x400m) Leiden Atletiek - Msen 4 3:20,41 7
    3 PAC Mannen (4x400m) PAC - Msen 4 3:22,34 6
    4 AV Unitas Mannen (4x400m) AV Unitas - Msen 4 3:23,79 5
    5 AAC Mannen (4x400m) AAC - Msen 4 3:24,37 4
    6 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 4 3:25,29 3
    7 ARV Ilion Mannen (4x400m) ARV Ilion - Msen 4 3:25,67 2
    8 AV 1923 Mannen (4x400m) AV 1923 - Msen 4 3:27,94 1


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    8 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 38,45 --- 1


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 42,91 --- 3


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 13,40 --- 4


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    6 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 47,79 --- 3


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Dave Brandhoff AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,85 --- 5


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    3 Thomas Ticheloven AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 14,00 +2.4 m/s--- 6


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    6 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 3,90 --- 3


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Thomas Ticheloven AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 6,51 +0.8 m/s--- 2


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    3 Shimada Bajon AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 12,39 +0.0 m/s12,00 6


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    5 Shimada Bajon AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 25,54 +0.8 m/s24,73 4


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Maureen Ellsworth AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 55,44 54,74 8


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    5 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 2:20,01 2:19,00 4


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    6 Lieve Eising AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 4:58,59 4:45,70 3


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    4 Marjet Groen AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 10:42,96 --- 5


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    8 Anouk Schoute AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 16,93 +1.6 m/s--- 1


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    7 Maaike Schoute AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 1:09,98 --- 2


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    6 Nora Winter AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 13:10,66 --- 3


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ARV Ilion Vrouwen (4x100m) ARV Ilion - Vsen 4 47,12 8
    2 AV Sprint Vrouwen (4x100m) AV Sprint - Vsen 4 48,00 7
    3 Leiden Atletiek Vrouwen (4x100m) Leiden Atletiek - Vsen 4 48,68 6
    4 Prins Hendrik Vrouwen (4x100m) Prins Hendrik - Vsen 4 49,66 5
    5 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 50,17 4
    6 PAC Vrouwen (4x100m) PAC - Vsen 4 50,72 3
    7 Haag Atletiek Vrouwen (4x100m) Haag Atletiek - Vsen 4 50,75 2
    8 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 51,51 1


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Vrouwen (4x400m) AV Lycurgus - Vsen 4 3:54,42 8
    2 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 3:57,66 7
    3 PAC Vrouwen (4x400m) PAC - Vsen 4 4:04,13 6
    4 Prins Hendrik Vrouwen (4x400m) Prins Hendrik - Vsen 4 4:05,00 5
    5 Leiden Atletiek Vrouwen (4x400m) Leiden Atletiek - Vsen 4 4:05,13 4
    6 Haag Atletiek Vrouwen (4x400m) Haag Atletiek - Vsen 4 4:08,84 3
    7 ARV Ilion Vrouwen (4x400m) ARV Ilion - Vsen 4 4:13,41 2
    8 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 4 4:18,92 1


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Lisanne Schol AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 57,38 --- 8


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Vanessa S...ckendries AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 43,24 --- 6


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    4 Vanessa S...ckendries AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 12,67 --- 5


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    1 Vanessa S...ckendries AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 66,65 --- 8


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Inez Bouwen AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 1,60 --- 5


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    4 Tanja van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 10,78 +1.6 m/s--- 5


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    5 Eva Jaarsma AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 3,40 --- 4


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    6 Tanja van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgus Vrouwen 5,21 +2.9 m/s--- 3