Vereniging 'AV Hera' op 'Senioren 2e - 3e Divisie Promotie/Degradatie [2018]'

Prijzen

Romello Christiaan
  • Senioren mannen - 200m - 23,26
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 400m - 49,62
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 400mH - 56,59
Pepijn Smilda
  • Senioren mannen - 3000m SC - 10:08,34
Thomas van Ophem
  • Senioren mannen - Speer - 68,05
Eddy Cardol
  • Senioren mannen - Kogel - 14,26
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,70
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,97
Noor Kuilboer
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:01,76
Noor Kuilboer
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:19,17
Jessica Schilder
  • Senioren vrouwen - Kogel - 14,65
Marijke Langendijk
  • Senioren vrouwen - Polshoog - 3,30

Hoogtepunten

Noor Kuilboer Vsen 800m
  • 2:19,17
  • Thomas van Ophem Msen Speer
  • 68,05
  • Sandy Lundgren Vsen 200m
  • 25,97
  • Eddy Cardol Msen Kogel
  • 14,26
  • Ronald Dekker Msen 400m
  • 49,62
  • Marijke Langendijk Vsen Polshoog
  • 3,30
  • Jessica Schilder Vsen Kogel
  • 14,65
  • Ronald Dekker Msen 400mH
  • 56,59
  • Romello Christiaan Msen 200m
  • 23,26
  • Sandy Lundgren Vsen 100m
  • 12,70
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,53 +0.3 m/s11,21 681
    9 Romello Christiaan AV Hera Mannen 11,69 +0.3 m/s11,46 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,26 +1.4 m/s22,97 714
    11 Lars Philipsen AV Hera Mannen 24,36 +0.8 m/s25,18 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 49,62 51,63 822
    17 Tom ten Bruggencate AV Hera Mannen 56,73 55,19 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Ruud Beerepoot AV Hera Mannen 4:17,97 4:16,61 674
    8 Marcel Tesselaar AV Hera Mannen 4:19,68 4:17,71 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 56,59 54,86 798


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 10:08,34 10:15,00 714


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta Mannen (4x100m) AV Sparta - Msen 4 43,19 855
    2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 45,00 745
    3 AV NOVA Mannen Team 1 (4x100m) AV NOVA - Msen 4 45,01 744
    4 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - Msen 4 45,03 743
    5 Atledo Mannen (4x100m) Atledo - Msen 4 45,96 690
    6 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,77 646
    7 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x100m) ESAV Asterix - Msen 4 47,08 629
    8 AV Flevo Delta Mannen (4x100m) AV Flevo Delta - Msen 4 47,46 609
    9 AV Heerenveen Mannen (4x100m) AV Heerenveen - Msen 4 47,66 598
    10 AV De Gemzen Mannen (4x100m) AV De Gemzen - Msen 4 48,46 557
    11 ARV Achilles Mannen (4x100m) ARV Achilles - Msen 4 DNS 0
    11 Marathon Pim Mulier Mannen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Msen 4 DNF 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Thomas van Ophem AV Hera Mannen 68,05 80,70 857


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Eddy Cardol AV Hera Mannen 14,26 15,66 744
    Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen DNS 12,52 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Robin Korving AV Hera Mannen 1,65 1,70 540
    Lars Hierck DNS 1,80 0


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Robin Korving AV Hera Mannen 5,38 +0.0 m/s5,67 463
    Koen Hoedjes AV Hera Mannen DNS 5,66 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 12,70 +1.4 m/s12,70 732
    12 Lysanne Zaal AV Hera Vrouwen 14,17 +0.3 m/s13,60 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Sandy Lundgren AV Hera Vrouwen 25,97 +0.5 m/s26,00 765
    13 Amber van der Putten AV Hera Vrouwen 31,47 +0.3 m/s29,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Noor Kuilboer AV Hera Vrouwen 1:01,76 1:04,00 724
    11 Maud Feenstra AV Hera Vrouwen 1:09,57 1:06,00 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Noor Kuilboer AV Hera Vrouwen 2:19,17 2:18,00 800
    7 Hanne Hofmans AV Hera Vrouwen 2:27,10 2:28,00 0


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Selma Borst AV Hera Vrouwen 11:34,48 11:20,00 548


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 1:13,49 1:16,00 608


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 4 50,97 722
    2 AV PEC 1910 Vrouwen (4x100m) AV PEC 1910 - Vsen 4 51,66 690
    3 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 51,86 681
    4 VAV Vrouwen (4x100m) VAV - Vsen 4 52,95 632
    5 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - Vsen 4 53,49 609
    6 Marathon Pim Mulier Vrouwen (4x100m) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 53,50 608
    7 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - Vsen 4 53,54 607
    8 CAV Energie Vrouwen (4x100m) CAV Energie - Vsen 4 55,06 543
    9 AAC `61 Vrouwen (4x100m) AAC `61 - Vsen 0 DNS 0
    9 EAC De Sperwers Vrouwen (4x100m) EAC De Sperwers - Vsen 2 DNS 0
    9 Fit Vrouwen (4x100m) Fit - Vsen 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Jenny Geluk-Cardol AV Hera Vrouwen 30,13 30,08 601
    12 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 25,35 28,00 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jessica Schilder AV Hera Vrouwen 14,65 16,24 875
    9 Jenny Geluk-Cardol AV Hera Vrouwen 9,02 9,00 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen NM 1,50 0


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijke Langendijk AV Hera Vrouwen 3,30 3,30 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Rosa Kuin AV Hera Vrouwen 4,60 +1.1 m/s4,60 579
    15 Anna Doodeman AV Hera Vrouwen 3,97 +0.0 m/s4,00 0