Vereniging 'ARV Ilion' op 'Clubkampioenschappen 2018 ARV Ilion'

Prijzen

Mischa Lips
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2597 punten
  • 100 meter   11,7
  • 800 meter   2:49,5
  • Kogelstoten   10,06
  • Speerwerpen   29,43
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,60
Thijs van Duijn
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2589 punten
  • 100 meter   12,4
  • 800 meter   2:43,1
  • Kogelstoten   9,58
  • Speerwerpen   37,69
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,33
Gijs van Male
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:52,17
Wesley van Dalen
  • Jongens Junior A - 1500m - 5:13,71
Nigel Steenwinkel
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2836 punten
  • 100 meter   11,6
  • 800 meter   2:44,7
  • Kogelstoten   10,22
  • Speerwerpen   30,60
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   5,63
Thomas van der Voort
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2255 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   3:05,1
  • Kogelstoten   12,75
  • Speerwerpen   26,81
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,11
Lars van der Valk
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:48,00
Samuel Yifter
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:49,50
Jonas Schutte
  • Jongens Junior B - 1500m - 5:17,84
Marijn van Duijn
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4228 punten
  • 100 meter   12,2
  • 600 meter   1:45,7
  • Kogelstoten   13,32
  • Speerwerpen   50,53
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,71
Jaïr Muller
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 4033 punten
  • 100 meter   12,2
  • 600 meter   1:40,7
  • Kogelstoten   11,79
  • Speerwerpen   38,21
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,28
Daan Kneppers
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3631 punten
  • 100 meter   12,2
  • 600 meter   1:37,5
  • Kogelstoten   6,09
  • Speerwerpen   23,76
  • Hoogspringen   1,65
  • Verspringen   5,16
Maurice Afognon
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3690 punten
  • 80 meter   9,8
  • 600 meter   1:43,0
  • Kogelstoten   11,18
  • Speerwerpen   30,83
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   5,12
Kevin Breumelhof
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3529 punten
  • 80 meter   11,0
  • 600 meter   1:52,7
  • Kogelstoten   10,96
  • Speerwerpen   33,33
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,96
Luuk den Toom
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 3362 punten
  • 80 meter   10,8
  • 600 meter   1:44,3
  • Kogelstoten   9,36
  • Speerwerpen   26,76
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,49
Matthieu Afognon
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2907 punten
  • 60 meter   8,8
  • 600 meter   2:13,0
  • Kogelstoten   6,00
  • Vortexwerpen   30,00
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,95
Gio Kromokario
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2693 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:19,6
  • Kogelstoten   5,75
  • Vortexwerpen   29,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,90
Tijn den Duijn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2632 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:15,1
  • Kogelstoten   5,00
  • Vortexwerpen   34,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,55
Merlijn Piepenbroek
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 3352 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:08,4
  • Kogelstoten   9,25
  • Vortexwerpen   41,00
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,10
Bram Jansen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2871 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:09,5
  • Kogelstoten   8,25
  • Vortexwerpen   28,00
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,65
Carsten Schouten
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2665 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:13,8
  • Kogelstoten   6,75
  • Vortexwerpen   27,00
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,40
Boris Klaver
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 3014 punten
  • 40 meter   6,7
  • 600 meter   2:11,4
  • Medicienbalstoten   8,00
  • Vortexwerpen   25,50
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,90
Finn Donkersloot
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2630 punten
  • 40 meter   6,9
  • 600 meter   2:11,2
  • Medicienbalstoten   6,75
  • Vortexwerpen   30,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,45
Ruben Driessens
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2541 punten
  • 40 meter   7,0
  • 600 meter   2:23,8
  • Medicienbalstoten   6,75
  • Vortexwerpen   25,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,45
Davy Votel
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 2257 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:21,7
  • Medicienbalstoten   5,50
  • Vortexwerpen   21,50
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,30
Florentijn Holthuizen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 2242 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:16,5
  • Medicienbalstoten   7,25
  • Vortexwerpen   21,00
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,95
Rens de Zwart
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 2230 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:23,1
  • Medicienbalstoten   5,75
  • Vortexwerpen   25,50
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,05
Thijmen van Wisselingh
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1694 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:29,5
  • Medicienbalstoten   4,75
  • Vortexwerpen   14,50
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,70
Mats van Leeuwen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1506 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:35,9
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   14,50
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,35
Filip de Pagter
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1404 punten
  • 40 meter   8,2
  • 600 meter   2:50,3
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   11,50
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,70
Ron Legemaate
  • Masters Mannen - 1500m - 4:47,41
Ramses Feenstra
  • Masters Mannen - 1500m - 4:48,28
Eric Teunissen
  • Masters Mannen - 1500m - 5:13,49
Steven Eleonora
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3383 punten
  • 100 meter   11,6
  • 800 meter   2:45,0
  • Kogelstoten   11,13
  • Speerwerpen   46,95
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   6,49
Jerwin Pouwelse
  • Senioren mannen - Meerkamp - 3174 punten
  • 100 meter   11,8
  • 800 meter   2:14,9
  • Kogelstoten   10,60
  • Speerwerpen   33,35
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   5,74
Jasper De Booy
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2223 punten
  • 100 meter   12,3
  • 800 meter   2:51,0
  • Kogelstoten   7,47
  • Speerwerpen   27,56
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   5,05
Hilde Keuning
  • Masters Vrouwen - 1500m - 5:21,14
Lysette Wanders
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2450 punten
  • 100 meter   14,7
  • 800 meter   3:47,9
  • Kogelstoten   8,60
  • Speerwerpen   25,41
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,10
Romy Corver
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1919 punten
  • 100 meter   15,0
  • 800 meter   3:47,0
  • Kogelstoten   5,67
  • Speerwerpen   16,86
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,60
Pamela Alzate Ramirez
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:38,55
Isa van der Valk
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:14,17
Denise Arisa
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2942 punten
  • 80 meter   10,7
  • 600 meter   2:01,6
  • Kogelstoten   8,08
  • Speerwerpen   16,24
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,67
Morgann De Jong
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2815 punten
  • 80 meter   11,0
  • 600 meter   1:55,7
  • Kogelstoten   7,04
  • Speerwerpen   19,92
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,69
Jade Groen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2595 punten
  • 80 meter   11,9
  • 600 meter   2:05,7
  • Kogelstoten   6,19
  • Speerwerpen   19,31
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,35
Noga Piepenbroek
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2696 punten
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:16,4
  • Kogelstoten   10,50
  • Speerwerpen   31,07
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,68
Sharon London
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2369 punten
  • 60 meter   9,2
  • 600 meter   2:03,4
  • Kogelstoten   7,37
  • Speerwerpen   16,06
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,89
Lies Kneppers
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2348 punten
  • 60 meter   9,3
  • 600 meter   1:52,2
  • Kogelstoten   6,61
  • Speerwerpen   12,50
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,68
Toni Ligeon
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2368 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   2:40,6
  • Kogelstoten   7,00
  • Vortexwerpen   23,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,45
Xanne van Pouderoyen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2251 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:18,5
  • Kogelstoten   3,75
  • Vortexwerpen   18,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,55
Amelie Waltman
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1948 punten
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:21,2
  • Kogelstoten   3,75
  • Vortexwerpen   12,50
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,25
Daphne Roozendaal
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2650 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:07,8
  • Kogelstoten   4,50
  • Vortexwerpen   22,00
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,65
NIcole Arisa
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2622 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:16,8
  • Kogelstoten   6,75
  • Vortexwerpen   21,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,45
Noor Pauw
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2619 punten
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:04,1
  • Kogelstoten   6,25
  • Vortexwerpen   22,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,70
Julia Crins
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2329 punten
  • 40 meter   6,4
  • 600 meter   DNS
  • Medicienbalstoten   6,25
  • Vortexwerpen   16,50
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   4,15
Evy Eising
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 2172 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:18,9
  • Medicienbalstoten   6,25
  • Vortexwerpen   22,00
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,10
Stella Mans
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1887 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:27,5
  • Medicienbalstoten   5,25
  • Vortexwerpen   13,00
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,05
Tesse de Kooter
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1780 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:37,4
  • Medicienbalstoten   4,50
  • Vortexwerpen   11,50
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   3,10
Faye Thijsse
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1548 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:32,9
  • Medicienbalstoten   3,50
  • Vortexwerpen   11,50
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,60
Lilican Ikiz
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1544 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:42,7
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   7,50
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,85
Nghitti Looije
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1642 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:27,3
  • Medicienbalstoten   4,50
  • Vortexwerpen   12,00
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,70
Fay Barendse
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1612 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:30,4
  • Medicienbalstoten   5,00
  • Vortexwerpen   11,25
  • Hoogspringen   0,90
  • Verspringen   2,30
Nova Di Filippo
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 1448 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:47,6
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   8,50
  • Hoogspringen   0,85
  • Verspringen   2,55
Tamara Eleonora
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2998 punten
  • 100 meter   14,4
  • 800 meter   3:08,6
  • Kogelstoten   8,94
  • Speerwerpen   34,09
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,18
Romy de Smit
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 2700 punten
  • 100 meter   14,8
  • 800 meter   3:09,4
  • Kogelstoten   7,95
  • Speerwerpen   25,49
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,17

Hoogtepunten

Daan Kneppers JJC 100m
  • 12,17
  • Denise Arisa MJC 80m
  • 10,63
  • Julia Crins MPB 40m
  • 6,33
  • Denise Arisa MJC Hoog
  • 1,50
  • Maurice Afognon JJD 80m
  • 9,75
  • Tamara Eleonora Vsen Speer
  • 34,09
  • Marijn van Duijn JJC 100m
  • 12,17
  • Lars Dauw JJD 80m
  • 9,75
  • Jaïr Muller JJC 100m
  • 12,20
  • Morgann De Jong MJC 80m
  • 10,93
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Mischa Lips 11,61 2:49,46 10,06 29,43 1,60 5,60 2597
    2 Thijs van Duijn 12,34 2:43,09 9,58 37,69 1,65 5,33 2589


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gijs van Male 4:52,17 4:45,00
    2 Wesley van Dalen 5:13,71 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Nigel Steenwinkel 11,54 2:44,65 10,22 30,60 1,75 5,63 2836
    2 Thomas van der Voort 12,29 3:05,10 12,75 26,81 1,50 5,11 2255


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lars van der Valk 4:48,00 4:54,90
    2 Samuel Yifter 4:49,50 ---
    3 Jonas Schutte 5:17,84 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Marijn van Duijn 12,17 1:45,65 13,32 50,53 1,50 5,71 4228
    2 Jaïr Muller 12,20 1:40,64 11,79 38,21 1,55 5,28 4033
    3 Daan Kneppers 12,17 1:37,41 6,09 23,76 1,65 5,16 3631
    4 Alex van der Voort 13,35 1:43,99 10,02 29,75 1,55 5,02 3552
    5 Ronald Bolhuis 14,00 1:52,70 11,13 31,52 1,35 4,13 3083
    6 Sem Fabistas 13,60 1:55,71 6,73 18,63 1,45 4,83 2876
    7 Floris Boer 13,73 1:53,80 5,76 13,42 1,30 4,40 2503
    8 Beau Suvaal 13,44 1:42,93 5,40 13,16 NM 4,30 2180
    9 Jafar Al Ngaar 14,84 2:05,80 7,67 11,26 1,20 4,06 2155
    10 Michael Reijngoud 14,65 1:55,62 6,04 17,01 1,10 3,45 2129
    11 Dion Ruijter 15,41 1:54,32 5,34 11,91 1,25 3,62 2048
    12 Bart Andriessen 15,39 DNS 5,42 18,92 1,55 4,08 2045
    13 Txiku Snijders 15,13 DNS 7,40 20,66 1,40 3,75 2036
    14 Sem van Vliet DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Maurice Afognon 9,75 1:42,93 11,18 30,83 1,30 5,12 3690
    2 Kevin Breumelhof 10,95 1:52,68 10,96 33,33 1,55 4,96 3529
    3 Luuk den Toom 10,75 1:44,30 9,36 26,76 1,50 4,49 3362
    4 Lars Dauw 9,75 1:46,27 9,11 12,01 1,40 5,04 3250
    5 Carl Martens 10,51 1:41,93 NM 16,24 1,30 4,73 2642
    6 Thijs de Groot 11,38 2:10,25 6,68 19,14 1,40 3,90 2471
    7 Alexander Reijngoud 12,57 2:03,21 6,88 20,83 1,15 3,36 2124
    8 Joep Kneppers 11,57 2:02,01 4,84 12,55 1,10 3,96 2054
    9 Indy Kromokario 12,38 2:30,13 6,66 19,93 1,20 3,62 1974
    10 Alex Meershoek 12,66 2:09,30 6,68 12,15 1,15 3,41 1865
    11 Willem van der Hoest 12,84 2:26,34 5,40 18,81 1,20 3,60 1840
    12 Finn de Rooij 12,74 2:11,39 5,38 13,59 1,20 3,29 1801
    13 Rik den Duijn 12,80 2:10,85 3,94 16,14 1,15 3,39 1739


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Matthieu Afognon 8,73 2:12,97 6,00 30,00 1,15 3,95 2907
    2 Gio Kromokario 9,19 2:19,55 5,75 29,50 1,10 3,90 2693
    3 Tijn den Duijn 9,40 2:15,01 5,00 34,50 1,10 3,55 2632
    4 Nick Barendse 9,64 2:00,48 5,00 25,50 1,15 3,25 2606
    5 Jairo Looije 10,06 2:00,04 5,00 28,50 1,05 3,20 2499
    6 Aimé Suvaal 10,37 2:18,02 5,00 29,00 1,10 2,95 2272
    7 Thymo Van ...ivenboden 10,01 2:15,04 4,75 19,00 1,00 3,05 2149
    8 Jesse van der Voort 9,98 2:33,74 6,00 17,00 1,05 3,00 2090
    9 Gilano Werner 9,38 DNS 5,75 21,50 1,05 3,30 2065
    10 Yuan Finklenberg 9,93 2:22,84 4,50 13,50 1,00 2,80 1944
    11 Luca Vergé 10,76 2:29,22 4,50 18,50 1,05 2,80 1892


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Merlijn Piepenbroek 9,34 2:08,34 9,25 41,00 1,40 4,10 3352
    2 Bram Jansen 9,33 2:09,43 8,25 28,00 1,15 3,65 2871
    3 Carsten Schouten 9,45 2:13,75 6,75 27,00 1,15 3,40 2665
    4 Ivar Martens 10,17 2:20,08 7,50 33,00 1,20 3,30 2625
    5 Stijn Rietveld 10,28 2:20,05 6,25 22,00 1,05 3,10 2253
    6 Xander Turkstra 10,25 2:26,10 6,75 24,00 1,05 2,90 2227
    7 Jesper Wa...rie Wolff 10,30 2:36,92 4,00 24,00 1,10 3,25 2068
    8 Jesper Schaasberg 11,98 2:40,18 5,25 23,50 1,00 2,65 1727
    9 Rens Pennings DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
    1 Boris Klaver 6,65 2:11,35 8,00 25,50 1,30 3,90 3014
    2 Finn Donkersloot 6,90 2:11,20 6,75 30,00 1,00 3,45 2630
    3 Ruben Driessens 6,91 2:23,72 6,75 25,50 1,10 3,45 2541
    4 Rens de Groot 6,89 2:09,31 6,25 23,00 0,95 3,40 2488
    5 Berend de Pagter 7,49 2:21,49 5,50 20,50 1,05 3,10 2187
    6 Peter Spruyt 7,37 2:30,40 5,75 20,50 1,05 2,95 2130
    7 Joran Koolhaas 7,36 2:23,81 5,75 18,50 0,90 3,10 2073
    8 Niels Rietveld 7,65 2:36,08 5,75 23,50 0,90 2,80 1938
    9 Kyano Groenenberg 7,67 2:34,73 6,00 18,50 0,90 2,90 1910
    10 Jens van Gils 8,30 2:42,55 5,25 17,50 0,85 2,55 1583
    11 Arnoud van Laar 7,96 2:25,54 4,50 13,50 NM 2,65 1427
    12 Storm Kooistra DNS DNS DNS NM DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
    1 Davy Votel 7,22 2:21,63 5,50 21,50 1,00 3,30 2257
    2 Florentijn...olthuizen 7,29 2:16,50 7,25 21,00 0,90 2,95 2242
    3 Rens de Zwart 7,39 2:23,05 5,75 25,50 1,00 3,05 2230
    4 Sam Bergman 6,94 2:32,31 4,75 20,50 1,00 3,20 2155
    5 Matthew Gerlsma 7,16 2:18,08 5,50 21,00 0,85 3,05 2132
    6 Olivier de Jager 7,59 2:41,78 6,00 19,50 0,85 3,10 1897
    7 Joris Waltman 7,89 2:35,77 4,75 16,00 0,95 2,75 1751
    8 Jamie Heemskerk 7,45 2:37,14 4,50 14,50 0,85 2,90 1737
    9 Quint van Hasselt 7,95 2:30,58 4,75 17,50 0,85 2,70 1715
    10 Dylan Rozendaal 8,07 2:52,95 4,75 11,00 0,95 2,80 1542


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
    1 Thijmen va...isselingh 7,85 2:29,45 4,75 14,50 0,85 2,70 1694
    2 Mats van Leeuwen 8,18 2:35,88 4,00 14,50 0,90 2,35 1506
    3 Filip de Pagter 8,15 2:50,26 4,00 11,50 0,85 2,70 1404
    4 Kyano de Wind 8,16 2:57,89 4,25 11,00 0,70 2,50 1221
    5 Noah Vergé 8,09 2:45,20 3,00 7,00 0,70 2,25 1068
    6 Daniël Harmsen 8,82 2:54,78 3,00 6,50 0,80 2,35 985
    7 Reinout Crins 9,20 3:07,00 2,75 12,00 0,60 1,80 710
    8 Ali Aksam DNS 3:01,62 DNS DNS DNS 1,75 140


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ron Legemaate M45 4:47,41 4:54,82
    2 Ramses Feenstra M40 4:48,28 4:50,00
    3 Eric Teunissen M50 5:13,49 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Steven Eleonora 11,55 2:44,92 11,13 46,95 1,80 6,49 3383
    2 Jerwin Pouwelse 11,76 2:14,82 10,60 33,35 1,70 5,74 3174
    3 Jasper De Booy 12,27 2:50,98 7,47 27,56 1,75 5,05 2223
    4 Koen Stapel DNF 2:57,77 10,49 33,64 1,70 5,81 2110


    Masters Vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Hilde Keuning V45 5:21,14 5,19


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Lysette Wanders 14,70 3:47,85 8,60 25,41 1,30 4,10 2450
    2 Romy Corver 15,00 3:46,97 5,67 16,86 1,35 3,60 1919


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Pamela Al...e Ramirez 5:38,55 5:04,67
    Linda Alz...e Ramirez DNF 4:37,00


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Isa van der Valk 5:14,17 5:14,06


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Denise Arisa 10,63 2:01,53 8,08 16,24 1,50 4,67 2942
    2 Morgann De Jong 10,93 1:55,68 7,04 19,92 1,30 4,69 2815
    3 Jade Groen 11,85 2:05,62 6,19 19,31 1,50 4,35 2595
    4 Valerie Afognon 11,46 2:10,85 8,42 16,96 1,20 4,31 2437
    5 Julia de Graaf 12,31 2:02,30 5,40 17,50 1,40 3,78 2284
    6 Irena Zapata 11,93 2:03,75 7,10 12,30 1,25 4,05 2247
    7 Manon Vogels 12,20 2:07,47 6,50 14,95 1,20 3,92 2135
    8 Esmee van der Hulst 13,13 2:13,02 7,93 17,21 1,20 3,23 1959
    9 Suus Vat 12,33 2:30,61 7,36 15,15 1,15 3,19 1796
    10 Annyka Wanders 13,35 3:13,23 6,67 13,24 1,00 3,17 1322
    11 Isa van der Valk DNF DNS 6,85 19,80 DNS DNS 677


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Noga Piepenbroek 9,39 2:16,35 10,50 31,07 1,40 3,68 2696
    2 Sharon London 9,12 2:03,32 7,37 16,06 1,25 3,89 2369
    3 Lies Kneppers 9,23 1:52,16 6,61 12,50 1,30 3,68 2348
    4 Megan Breumelhof 9,54 2:12,28 7,26 16,33 1,20 3,54 2099
    5 Juliette Donker 9,04 2:12,92 6,79 12,28 1,15 3,70 2058
    6 Mijntje Baak 9,78 2:13,31 6,57 9,93 1,30 3,38 1901
    7 Kaya van Haastregt 10,42 2:11,02 6,93 13,57 1,10 3,10 1735
    8 Rosanne Boer 9,88 2:20,85 4,90 10,07 1,25 3,30 1665
    9 Rosanne Theeuwsen 10,09 2:15,74 5,60 14,98 1,00 2,96 1588


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Toni Ligeon 9,70 2:40,58 7,00 23,50 1,10 3,45 2368
    2 Xanne van Pouderoyen 9,77 2:18,42 3,75 18,50 1,10 3,55 2251
    3 Amelie Waltman 10,34 2:21,16 3,75 12,50 1,05 3,25 1948
    4 Tessa Jansen 10,67 2:28,04 4,00 10,00 1,05 2,65 1702
    5 Rafaela Kolokouri 11,07 2:35,43 4,75 14,50 0,90 2,80 1655
    6 Rianne van Laar 11,83 3:36,68 4,25 16,00 0,90 2,60 1293


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelVortexHoogVerPunten totaal
    1 Daphne Roozendaal 9,58 2:07,80 4,50 22,00 1,30 3,65 2650
    2 NIcole Arisa 9,41 2:16,71 6,75 21,50 1,20 3,45 2622
    3 Noor Pauw 9,88 2:04,03 6,25 22,00 1,10 3,70 2619
    4 Emma van der Linden 10,11 2:28,72 5,50 24,50 1,05 3,35 2247


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
    1 Julia Crins 6,33 DNS 6,25 16,50 1,05 4,15 2329
    2 Evy Eising 7,46 2:18,90 6,25 22,00 0,90 3,10 2172
    3 Stella Mans 7,50 2:27,48 5,25 13,00 0,90 3,05 1887
    4 Celeste Ottes 7,59 2:26,14 4,75 16,50 0,90 2,80 1854
    5 Dianthe Smit 7,73 2:39,00 5,00 13,00 0,80 2,85 1635
    6 Karlijn Griffioen 7,35 2:50,96 4,25 8,00 0,90 2,45 1480
    7 Hanna Bijlsma 8,56 2:49,44 4,75 8,00 0,75 2,70 1255


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
    1 Tesse de Kooter 7,35 2:37,35 4,50 11,50 0,90 3,10 1780
    2 Faye Thijsse 7,80 2:32,82 3,50 11,50 0,90 2,60 1548
    3 Lilican Ikiz 7,52 2:42,64 4,00 7,50 0,90 2,85 1544
    4 Zoe Grujic 7,80 3:03,00 4,25 8,50 0,90 2,75 1403
    5 Kyra Ten Berge 7,86 2:43,08 3,25 8,50 0,90 2,65 1402
    6 Liv Versluijs 7,98 3:08,14 3,75 8,00 0,75 2,40 1119


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mM-balVortexHoogVerPunten totaal
    1 Nghitti Looije 7,88 2:27,24 4,50 12,00 0,85 2,70 1642
    2 Fay Barendse 7,81 2:30,33 5,00 11,25 0,90 2,30 1612
    3 Nova Di Filippo 7,48 2:47,55 4,00 8,50 0,85 2,55 1448
    4 Linde Crins 8,06 2:43,87 3,50 7,75 0,85 2,40 1280
    5 Ronja Klaver 8,03 2:43,94 3,00 7,25 0,80 2,65 1245
    6 Bodien Donkersloot 8,21 2:39,50 2,75 9,75 0,70 2,10 1090
    7 Femke van Vliet 8,33 3:05,13 3,25 7,50 0,70 2,50 1008
    8 Olivia Lode 8,68 3:09,68 3,00 7,50 0,75 2,30 910


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Tamara Eleonora 14,33 3:08,52 8,94 34,09 1,35 4,18 2998
    2 Romy de Smit 14,75 3:09,31 7,95 25,49 1,35 4,17 2700