Vereniging 'CAV Energie' op 'FLEX-meeting deel 2 MIDDAGPROGRAMMA (para-atleten zijn op deze wedstrijd welkom)'

Jongens Junior A - 400 meter

Naam ResOBP
Raymond Brugmans 54,44 53,00


Jongens Junior B - 800 meter

Naam ResOBP
Daniel van Noordenne 2:18,33 2:12,74


Jongens Junior B - 2000 meter steeple (91cm)

Naam ResOBP
Haico Boer 7:07,24 6:25,03


Jongens Junior C - 1000 meter

Naam ResOBP
Ewoud Boer DNS 3:12,25
Danick Imholz 3:02,22 3:04,63


Masters Mannen - 100 meter

Naam Res OBP
Nelson Lima Mmas DNS 13,90


Masters Mannen - 400 meter

Naam ResOBP
Rikkert van Rhee Mmas DNS 51,85


Masters Mannen - 800 meter

Naam ResOBP
Frank Ydema Mmas 2:46,82 2:55,00


Masters Mannen - Kogelstoten

Naam ResOBP
Nelson Lima Mmas 7,90 8,10


Masters Mannen - Kogelslingeren

Naam ResOBP
Theo de Kovel Mmas 15,74 16,26


Masters Mannen - Speerwerpen

Naam ResOBP
Theo de Kovel Mmas DNS 10,00


Senioren mannen - 400 meter

Naam ResOBP
Guido de Bruijn 50,84 49,53
Benjamin de Nijs 56,74 53,20


Senioren mannen - Kogelslingeren

Naam ResOBP
Joey Blangé DNS 33,71


Senioren mannen - Speerwerpen

Naam ResOBP
Guido de Bruijn 35,44 42,66


Meisjes Junior A - 800 meter

Naam ResOBP
Yosta de Stigter 2:28,65 2:20,91


Meisjes Junior B - 400 meter

Naam ResOBP
Lotte de Visser 1:03,03 1:04,45


Meisjes Junior B - 800 meter

Naam ResOBP
Ilvia Hederik 2:38,50 2:36,18


Meisjes Junior B - Speerwerpen

Naam ResOBP
Lotte de Visser 22,38 25,95


Meisjes Junior C - 200 meter

Naam Res OBP
Ilse Stok 29,61 +0.0 m/s30,02


Meisjes Junior C - 800 meter

Naam ResOBP
Amber Bosman 2:32,38 2:25,00
Tamika Conrad DNS 2:34,79


Meisjes Junior C - 1000 meter

Naam ResOBP
Parel van Nieuwkoop 3:38,16 3:29,22


Meisjes Junior C - 1500 meter steeple

Naam ResOBP
Lotte van Lieshout DNS 5:40,27


Meisjes Junior C - Speerwerpen

Naam ResOBP
Dionne van der Hilst 30,28 34,30
Eline Verschueren 19,15 25,77


Meisjes Junior C - Verspringen

Naam Res OBP
Amber Bosman DNS 4,31
Dionne van der Hilst 3,75 +0.9 m/s4,02
Maaike van Rijswijk 4,01 +1.1 m/s4,27
Ilse Stok 4,19 +1.3 m/s4,62
Eline Verschueren 3,97 +1.5 m/s4,06


Meisjes Junior D - 100 meter

Naam Res OBP
Cecilia Lima 15,69 +2.0 m/s15,36
Lila van Nieuwkoop 14,78 +2.0 m/s15,07


Meisjes Junior D - 400 meter

Naam ResOBP
Isabel van Prehn DNS 1:18,00


Meisjes Junior D - 1000 meter

Naam ResOBP
Gonda Boer DNS 3:45,79
Nynke van der Geest 3:52,33 3:39,26
Georgina ... Veerdonk 4:33,47 4:10,90
Froukje Mons 3:31,74 3:19,57
Lila van Nieuwkoop 3:25,97 3:21,45


Meisjes Junior D - 1000 meter steeple

Naam ResOBP
Cecilia Lima 3:54,30 3:45,00


Meisjes Junior D - Speerwerpen

Naam ResOBP
Nynke van der Geest DNS 18,50
Sigrid Spek 13,06 13,44
Ilana de Visser DNS 13,89


Senioren vrouwen - Kogelslingeren

Naam ResOBP
Patty Mich... Burgman 33,03 38,25


Senioren vrouwen - Speerwerpen

Naam ResOBP
Susie Wittenbols DNS 29,98