Vereniging 'Fortius' op 'Fortius clubkampioenschappen'

Prijzen

Kaan Mollaoglu
  • Jongens Junior A - Ver - 4,63
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior B - 100m - 11,75
Quinten van der Elst
  • Jongens Junior B - 100m - 11,83
Tibo Visser
  • Jongens Junior B - 100m - 12,06
Tibo Visser
  • Jongens Junior B - 400m - 52,69
Yannick de Burbure
  • Jongens Junior B - Discus - 31,81
Yannick de Burbure
  • Jongens Junior B - Speer - 28,27
Quinten van der Elst
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,80
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Ivar De Koning
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,55
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior B - Ver - 5,66
Maxim de Vries
  • Jongens Junior C - 100m - 12,29
Wessel de Lange
  • Jongens Junior C - 100m - 12,52
Timo de Kok
  • Jongens Junior C - 100m - 14,77
Timo de Kok
  • Jongens Junior C - 400m - 1:05,54
Jari Kroon
  • Jongens Junior C - 800m - 2:51,33
Menno Weeda
  • Jongens Junior C - 100mH - 19,00
Jari Kroon
  • Jongens Junior C - 100mH - 21,55
Timo de Kok
  • Jongens Junior C - Discus - 21,47
Wessel de Lange
  • Jongens Junior C - Speer - 37,43
Menno Weeda
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,45
Jari Kroon
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,40
Wessel de Lange
  • Jongens Junior C - Ver - 5,44
Maxim de Vries
  • Jongens Junior C - Ver - 4,97
Menno Weeda
  • Jongens Junior C - Ver - 4,15
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 80m - 11,41
Milan Vink
  • Jongens Junior D - 80m - 11,48
Samuel Van Well
  • Jongens Junior D - 80m - 11,90
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 400m - 1:09,36
Milan Vink
  • Jongens Junior D - 400m - 1:10,01
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - 400m - 1:21,76
Mees Schneider
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:21,95
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,18
Milan Vink
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:24,51
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,43
Milan Vink
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,98
Mick Boekholt
  • Jongens Junior D - 80mH - 16,77
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Discus - 20,29
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - Discus - 19,19
Mees Schneider
  • Jongens Junior D - Discus - 18,29
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Speer - 29,79
Mees Schneider
  • Jongens Junior D - Speer - 27,50
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - Speer - 19,14
Samuel Van Well
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Mick Boekholt
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Lucas Gennisse
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Samuel Van Well
  • Jongens Junior D - Ver - 4,21
Thomas van Roosmalen
  • Jongens Junior D - Ver - 4,00
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Ver - 3,87
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1462 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   26,87
  • Hoogspringen   1,20
Thijs Haak
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1412 punten
  • 60 meter   9,8
  • Balwerpen   23,79
  • Hoogspringen   1,25
Yerne Biesterveld
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1247 punten
  • 60 meter   10,4
  • Balwerpen   27,24
  • Hoogspringen   1,10
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:45,45
Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:46,44
Thijs Haak
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:51,52
Milan van Tiggelen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1556 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten   6,11
  • Verspringen   4,19
Maxim van Dorp
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1526 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   7,50
  • Verspringen   3,92
Sepp van Dort
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1234 punten
  • 60 meter   10,3
  • Kogelstoten   5,42
  • Verspringen   3,57
Sepp van Dort
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:43,71
Maxim van Dorp
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:47,31
Milan van Tiggelen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 4:09,35
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1404 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   5,86
  • Verspringen   3,59
Dex van der Laan
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1086 punten
  • 40 meter   7,4
  • Kogelstoten   4,17
  • Verspringen   3,04
Timo Kähler
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1079 punten
  • 40 meter   7,6
  • Kogelstoten   4,25
  • Verspringen   3,18
Bram Kähler
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:58,04
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:02,12
Dex van der Laan
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:05,37
Hugo Vink
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1355 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   19,30
  • Verspringen   3,74
Timo de Vos
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1167 punten
  • 40 meter   7,6
  • Balwerpen   29,29
  • Verspringen   2,89
Floor Muilwijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1082 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   23,18
  • Verspringen   3,01
Hugo Vink
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:10,84
Santiago Roelofs
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:20,89
Floor Muilwijk
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,90
Thijs de Reus
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 817 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   16,82
  • Verspringen   2,30
Sjors van der Laan
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 757 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   10,50
  • Verspringen   2,37
Milan Van Ginneken
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 694 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   14,09
  • Verspringen   2,40
Arend Vogelaar
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:23,99
Sjors van der Laan
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:28,59
Milan Van Ginneken
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:31,86
Bjorn Wesling
  • Jongens Racerunners Pupillen - 60m - 15,35
Jeremy De Weerd
  • Jongens Racerunners Pupillen - 60m - 25,56
Bjorn Wesling
  • Jongens Racerunners Pupillen - 400m - 2:01,09
Jeremy De Weerd
  • Jongens Racerunners Pupillen - 400m - 3:19,60
Robert Florusse
  • Masters Mannen - 100m - 12,88
Ko Florusse
  • Masters Mannen - 100m - 13,58
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - 100m - 15,22
Henk-Jan Vogelaar
  • Masters Mannen - 5000m - 21:56,97
Berry de Bruijn
  • Masters Mannen - 5000m - 22:25,74
Michel van Dort
  • Masters Mannen - 5000m - 22:47,66
Ruben van Ameijden
  • Masters Mannen - Discus - 37,26
Robert Florusse
  • Masters Mannen - Discus - 33,33
Ko Florusse
  • Masters Mannen - Discus - 28,23
Robert Florusse
  • Masters Mannen - Speer - 36,97
Ruben van Ameijden
  • Masters Mannen - Speer - 36,68
Ko Florusse
  • Masters Mannen - Speer - 28,80
Ruben van Ameijden
  • Masters Mannen - Hoog - 1,55
Robert Florusse
  • Masters Mannen - Hoog - 1,45
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - Hoog - 1,35
Mark Uilhoorn
  • Masters Mannen - Ver - 3,71
Frank van Hilten
  • Recreanten mannen Senioren - 5000m - 20:46,31
Peter van Zetten
  • Recreanten mannen Senioren - 5000m - 24:45,79
Dale Casilio
  • Senioren mannen - 100m - 11,84
Jeanine Katsman
  • Masters Vrouwen - Discus - 27,24
Wil Florusse-van der Koogh
  • Masters Vrouwen - Discus - 22,20
Dini Grootenboer
  • Masters Vrouwen - Discus - 13,43
Dini Grootenboer
  • Masters Vrouwen - Speer - 13,03
Joke Torbijn-van der Koogh
  • Masters Vrouwen - Ver - 3,62
Emma Rijpers
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,15
Saskia van der Boor
  • Meisjes Junior A - 100m - 14,18
Saskia van der Boor
  • Meisjes Junior A - 100mH - 18,21
Tes Van Noort
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,47
Claudia Noordzij
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,02
Inès Jacobs
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,83
Claudia Noordzij
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:10,01
Tessel Mingaars
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:14,66
Chaya Arnold
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:15,17
Roos de Vries
  • Meisjes Junior B - 100mH - 18,05
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - 100mH - 18,34
Eri van Berkum
  • Meisjes Junior B - 100mH - 18,51
Chaya Arnold
  • Meisjes Junior B - Speer - 15,75
Tes Van Noort
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,55
Eri van Berkum
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,30
Tes Van Noort
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,77
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,70
Inès Jacobs
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,07
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior C - 80m - 12,01
Janne Boer
  • Meisjes Junior C - 80m - 13,50
Janne Boer
  • Meisjes Junior C - 400m - 1:29,46
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:50,05
Hope Vyent
  • Meisjes Junior C - Discus - 11,68
Hope Vyent
  • Meisjes Junior C - Speer - 11,21
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Hannah Reijenga
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Hope Vyent
  • Meisjes Junior C - Ver - 2,99
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,76
Yoni Markesteijn
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,88
Savannah Bailey
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,04
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:09,24
Merel Dielessen
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:11,78
Savannah Bailey
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:12,19
Lene in 't Veld
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:37,27
Norah Arnold
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:56,40
Femke Wijbenga
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:58,34
Yoni Markesteijn
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,59
Merel Dielessen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,83
Floor Zebel
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,78
Savannah Bailey
  • Meisjes Junior D - Discus - 14,49
Veerle Uilhoorn
  • Meisjes Junior D - Discus - 14,10
Julia van Dorp
  • Meisjes Junior D - Speer - 25,77
Merel Dielessen
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,76
Roos Fijth
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,00
Merel Dielessen
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Yoni Markesteijn
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Marit van Zetten
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Anniek de Lange
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,79
Savannah Bailey
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,18
Lene in 't Veld
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,00
Isha Arnold
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 978 punten
  • 60 meter   11,1
  • Kogelstoten   4,88
  • Verspringen   2,99
Kristen Maasdam
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 893 punten
  • 60 meter   11,4
  • Kogelstoten   4,35
  • Verspringen   2,92
Kaylena de Bruijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 836 punten
  • 60 meter   11,1
  • Kogelstoten   4,44
  • Verspringen   2,40
Isha Arnold
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:14,82
Pien Vogelaar
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:34,23
Fiene van Valen
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:53,30
Evy Wessels
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1602 punten
  • 60 meter   8,9
  • Balwerpen   26,63
  • Hoogspringen   1,25
Chelsia Carlos
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1497 punten
  • 60 meter   9,3
  • Balwerpen   21,02
  • Hoogspringen   1,30
Danine Markesteijn
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1446 punten
  • 60 meter   9,3
  • Balwerpen   23,15
  • Hoogspringen   1,20
Danine Markesteijn
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:33,69
Novi Hermus
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:45,58
Chelsia Carlos
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:18,05
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1239 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   19,34
  • Hoogspringen   1,10
Annika Boertje
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 993 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   16,55
  • Hoogspringen   1,00
Lisa van Schaik
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 925 punten
  • 40 meter   7,9
  • Balwerpen   14,52
  • Hoogspringen   0,95
Lisa van Schaik
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:10,76
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:13,85
Lise de Lange
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:15,63
Naomi Reiziger
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 924 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   14,44
  • Verspringen   2,85
Danouk Maasdam
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 849 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   16,43
  • Verspringen   2,48
Aimy De Koning
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 821 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   17,19
  • Verspringen   2,42
Danouk Maasdam
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:28,93
Aimy De Koning
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:30,32
Tula Hermus
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:35,74
Tess Plaisier
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 828 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   7,87
  • Verspringen   2,99
Lara-bo Brand
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 687 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   11,13
  • Verspringen   2,47
Amelia Gniba
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 593 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   8,71
  • Verspringen   2,42
Amelia Gniba
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:42,28
Elin Wessels
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 3:16,32
Loïs Laheij
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 3:28,13
Tatum Den Boer
  • Meisjes Racerunners Junioren - 60m - 17,88
Tatum Den Boer
  • Meisjes Racerunners Junioren - 400m - 2:09,79
Marie Claire Lanser
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 60m - 17,28
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:13,31
Anna van Stigt
  • Senioren vrouwen - 5000m - 20:45,96
Joyce Walgers
  • Senioren vrouwen - 100mH - 21,04
Maaike Boon
  • Senioren vrouwen - Discus - 24,60
Maaike Boon
  • Senioren vrouwen - Speer - 25,59
 

Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
Kaan Mollaoglu DNS ---


Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Kaan Mollaoglu DNS 1,60


Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Kaan Mollaoglu X 4,52 4,52 4,63 4,63 ---


Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Duane van Dijkhuizen 11,75 +0.9 m/s---
2 Quinten van der Elst 11,83 +0.9 m/s11,83
3 Tibo Visser 12,06 +0.9 m/s---
4 Yannick de Burbure 12,36 +0.9 m/s---
5 Ivar De Koning 12,76 +0.9 m/s---


Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tibo Visser 52,69 ---


Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Yannick de Burbure - 31,81 30,51 31,81 ---


Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Yannick de Burbure X 23,00 28,27 24,83 28,27 ---


Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Quinten van der Elst 1,80 1,55
2 Duane van Dijkhuizen 1,60 ---
3 Ivar De Koning 1,55 ---


Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Duane van Dijkhuizen 5,65 5,65 5,66 X 5,66 ---


Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maxim de Vries 12,29 +1.4 m/s12,36
2 Wessel de Lange 12,52 +1.4 m/s12,75
3 Timo de Kok 14,77 +1.4 m/s16,02
4 Jari Kroon 15,43 +1.4 m/s15,74


Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Timo de Kok 1:05,54 ---


Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jari Kroon 2:51,33 2:49,63


Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Menno Weeda 19,00 -0.3 m/s20,49
2 Jari Kroon 21,55 -0.3 m/s20,83


Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Timo de Kok 21,47 X 17,80 X 21,47 20,44


Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Wessel de Lange 32,40 36,13 37,43 X 37,43 ---


Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Menno Weeda 1,45 1,51
2 Jari Kroon 1,40 1,20


Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Wessel de Lange 5,34 - 5,42 5,44 5,44 5,36
2 Maxim de Vries 4,84 - 4,97 4,87 4,97 ---
3 Menno Weeda 4,06 4,00 3,99 4,15 4,15 ---


Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Yuma van Dijkhuizen 11,41 ---
2 Milan Vink 11,48 ---
3 Samuel Van Well 11,90 ---
4 Sven Hurkmans 12,14 ---
5 Lucas Gennisse 12,23 ---
6 Thomas van Roosmalen 12,74 ---


Jongens Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Yuma van Dijkhuizen 1:09,36 ---
2 Milan Vink 1:10,01 ---
3 Freek Bosveld 1:21,76 ---
4 Thomas van Roosmalen 1:23,05 ---


Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mees Schneider 3:21,95 3:17,10
2 Freek Bosveld 3:22,18 ---
3 Milan Vink 3:24,51 ---
4 Lucas Gennisse 3:37,94 ---
5 Thomas van Roosmalen 3:47,91 ---
6 Jaime Joele 3:48,62 ---


Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Yuma van Dijkhuizen 15,43 +1.4 m/s---
2 Milan Vink 15,98 +1.4 m/s---
3 Mick Boekholt 16,77 +1.4 m/s---
4 Thomas van Roosmalen 17,10 +1.4 m/s---


Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Sven Hurkmans 20,29 19,45 X 19,93 20,29 ---
2 Freek Bosveld 19,19 16,13 X 15,77 19,19 ---
3 Mees Schneider 17,16 17,40 17,15 18,29 18,29 ---


Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Sven Hurkmans 27,92 25,99 25,85 29,79 29,79 ---
2 Mees Schneider 24,18 27,50 23,56 26,84 27,50 ---
3 Freek Bosveld 14,90 17,67 16,45 19,14 19,14 ---


Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Samuel Van Well 1,40 ---
1 Mick Boekholt 1,40 ---
3 Lucas Gennisse 1,35 ---


Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Samuel Van Well 4,21 4,12 4,06 3,98 4,21 ---
2 Thomas van Roosmalen 3,97 4,00 - - 4,00 ---
3 Sven Hurkmans 3,87 3,78 3,77 3,78 3,87 ---
4 Mick Boekholt 3,41 - 3,46 3,16 3,46 ---


Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Ruben van Roosmalen 9,46 26,87 1,20 1462
2 Thijs Haak 9,75 23,79 1,25 1412
3 Yerne Biesterveld 10,40 27,24 1,10 1247
4 Luuk Bosveld 10,01 15,85 1,20 1221
5 Nolan Brinkman 10,21 16,60 1,10 1129
6 Rune Veraart 11,11 21,69 1,10 1081
7 Lex Haslinghuis 10,33 11,32 1,05 986
8 Alexander van Namen 10,39 9,77 1,00 910
9 Fedde Brinkman 10,65 12,53 0,90 853
10 Lukas Mol DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben van Roosmalen 3:45,45 ---
2 Luuk Bosveld 3:46,44 ---
3 Thijs Haak 3:51,52 ---
4 Yerne Biesterveld 4:02,66 ---
5 Nolan Brinkman 4:22,08 ---
6 Rune Veraart 4:26,36 ---
7 Alexander van Namen 4:45,41 ---
Lukas Mol DNS ---


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Milan van Tiggelen 9,34 6,11 4,19 1556
2 Maxim van Dorp 9,67 7,50 3,92 1526
3 Sepp van Dort 10,30 5,42 3,57 1234
4 Tijn van Driel 11,01 6,25 3,41 1158
5 Daan Roosendaal 11,12 5,49 2,83 981
6 Pawel Pukszta 11,53 5,43 2,87 936


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sepp van Dort 3:43,71 ---
2 Maxim van Dorp 3:47,31 ---
3 Milan van Tiggelen 4:09,35 ---
4 Daan Roosendaal 4:10,03 ---
5 Tijn van Driel 4:26,29 ---
6 Pawel Pukszta 5:28,23 ---


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Leensey Bilkerdijk 6,91 5,86 3,59 1404
2 Dex van der Laan 7,35 4,17 3,04 1086
3 Timo Kähler 7,56 4,25 3,18 1079
4 Bram Kähler 7,53 4,12 3,15 1069
5 Sep de Valk 7,87 4,53 3,00 1006
6 Lenn Boer 7,65 4,25 2,72 970
7 Wouter van Balen 7,78 3,86 2,91 955
8 Tim Scholten 7,72 3,23 3,01 935
9 Thijs Van der Mijle 8,36 4,25 2,97 899
10 Ruben den Dulk 8,25 4,27 2,40 805
11 Luka Alva...z Tusveld 8,08 2,95 2,51 748
12 Lucas Roosendaal 8,91 3,09 2,38 609


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Kähler 3:58,04 ---
2 Leensey Bilkerdijk 4:02,12 ---
3 Dex van der Laan 4:05,37 ---
4 Wouter van Balen 4:07,01 ---
5 Timo Kähler 4:07,94 ---
6 Sep de Valk 4:25,61 ---
7 Tim Scholten 4:41,42 ---
8 Ruben den Dulk 4:43,48 ---
9 Luka Alva...z Tusveld 4:52,73 ---
10 Lucas Roosendaal 4:57,63 ---
Fernando Regoort DNF ---


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Hugo Vink 6,87 19,30 3,74 1355
2 Timo de Vos 7,57 29,29 2,89 1167
3 Floor Muilwijk 7,75 23,18 3,01 1082
4 Santiago Roelofs 7,67 14,82 2,79 931
5 Rick Thomas 7,99 18,58 2,59 892
6 Yonah Moree 7,96 16,42 2,70 888
7 Bjorn de Graaf 8,65 8,96 2,45 595
8 Alexander Jacobs DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Hugo Vink 2:10,84 ---
2 Santiago Roelofs 2:20,89 ---
3 Floor Muilwijk 2:21,90 ---
4 Yonah Moree 2:22,20 ---
5 Rick Thomas 2:42,33 ---
6 Bjorn de Graaf 2:49,59 ---
7 Alexander Jacobs 2:54,00 ---


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Thijs de Reus 7,94 16,82 2,30 817
2 Sjors van der Laan 7,74 10,50 2,37 757
3 Milan Van Ginneken 8,56 14,09 2,40 694
4 Ilay De Koning 8,56 14,50 2,26 673
5 Semme den Engelsman 8,48 10,01 2,57 666
6 Koen Gennisse 8,59 12,80 2,32 652
7 Moos Korteweg 8,50 9,01 2,57 642
8 Arend Vogelaar 8,37 9,51 2,28 615
9 Jesper van Leeuwen 8,82 6,79 2,04 440
10 Florian Ophorst 9,56 7,61 2,25 407
11 Stan van Rooij 9,56 11,67 1,78 395
12 Kjeld de Graaf 9,49 8,77 1,95 380
13 Sem Groenendijk 9,65 8,37 2,02 367
14 Adam Mahiou 9,31 9,17 1,64 349
15 Jesse Schouten 10,50 6,96 1,88 215
16 Noah Van Bezooijen DNS DNS DNS 0
16 Sven Schenkel DNS DNS DNS 0


Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Arend Vogelaar 2:23,99 ---
2 Sjors van der Laan 2:28,59 ---
3 Milan Van Ginneken 2:31,86 ---
4 Semme den Engelsman 2:32,40 2:33,84
5 Ilay De Koning 2:32,48 ---
6 Jesper van Leeuwen 2:41,54 ---
7 Moos Korteweg 2:44,94 ---
8 Thijs de Reus 2:49,80 ---
9 Koen Gennisse 2:53,89 ---
10 Kjeld de Graaf 3:02,11 ---
11 Stan van Rooij 3:02,70 ---
12 Florian Ophorst 3:05,89 ---
Noah Van Bezooijen DNS ---
Sven Schenkel DNS ---
Adam Mahiou DNF ---


Jongens Racerunners Pupillen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Bjorn Wesling 15,35 -1.3 m/s---
2 Jeremy De Weerd 25,56 -1.3 m/s---
Luuk Beije DNS ---


Jongens Racerunners Pupillen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Bjorn Wesling 2:01,09 ---
2 Jeremy De Weerd 3:19,60 ---
Luuk Beije DNS ---


Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robert Florusse M40 12,88 ---
2 Ko Florusse M65 13,58 ---
3 Mark Uilhoorn M50 15,22 ---


Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Henk-Jan Vogelaar M45 21:56,97 ---
2 Berry de Bruijn M40 22:25,74 ---
3 Michel van Dort M45 22:47,66 ---
4 Bas Bosveld M45 24:49,70 25:00,00
5 Daniel Hermus M35 25:24,28 ---


Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Ruben van Ameijden M35 35,93 36,79 37,26 37,01 37,26 ---
2 Robert Florusse M40 33,33 - - 32,57 33,33 ---
3 Ko Florusse M65 - - 28,23 X 28,23 ---
4 Mark Uilhoorn M50 26,79 26,91 26,68 26,98 26,98 ---
5 Arie Overbeeke M60 24,55 20,64 24,80 23,32 24,80 ---
6 Joop van den Brink M85 19,43 19,83 20,85 - 20,85 ---


Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Robert Florusse M40 32,33 36,97 33,88 35,67 36,97 ---
2 Ruben van Ameijden M35 36,45 32,83 36,68 33,43 36,68 ---
3 Ko Florusse M65 25,37 24,01 28,80 X 28,80 ---
4 Mark Uilhoorn M50 23,37 23,81 25,98 24,35 25,98 ---
5 Arie Overbeeke M60 20,73 20,48 18,91 22,50 22,50 ---
6 Joop van den Brink M85 15,77 16,52 14,99 15,91 16,52 ---


Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden M35 1,55 ---
2 Robert Florusse M40 1,45 ---
3 Mark Uilhoorn M50 1,35 ---
4 Ko Florusse M65 1,20 ---


Masters Mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Mark Uilhoorn M50 X 3,62 3,68 3,71 3,71 ---
Ko Florusse M65 - DNS ---


Recreanten mannen Senioren - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Frank van Hilten 20:46,31 ---
2 Peter van Zetten 24:45,79 ---


Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Dale Casilio 11,84 +0.9 m/s---


Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
Sigrid Florusse V35 DNS ---


Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jeanine Katsman V45 22,65 - 26,74 27,24 27,24 ---
2 Wil Floru...der Koogh V70 20,31 20,30 20,27 22,20 22,20 ---
3 Dini Grootenboer V70 12,16 12,41 13,43 12,18 13,43 ---


Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Dini Grootenboer V70 11,72 10,80 13,03 11,56 13,03 ---
Wil Floru...der Koogh V70 - DNS ---


Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Joke Torb...der Koogh V60 3,45 3,62 3,57 3,59 3,62 ---
Sigrid Florusse V35 - DNS 15,52


Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Emma Rijpers 14,15 +1.3 m/s13,90
2 Saskia van der Boor 14,18 +1.3 m/s14,36


Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Saskia van der Boor 18,21 -0.3 m/s16,80


Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
Emma Rijpers DNS 4,45


Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tes Van Noort 13,47 +1.3 m/s---
2 Claudia Noordzij 14,02 +1.3 m/s---
3 Inès Jacobs 14,83 +0.5 m/s---
4 Tessel Mingaars 14,95 +0.5 m/s---
5 Marit Uilhoorn 14,98 +1.3 m/s---
6 Chaya Arnold 15,68 +0.5 m/s---


Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Claudia Noordzij 1:10,01 ---
2 Tessel Mingaars 1:14,66 ---
3 Chaya Arnold 1:15,17 ---


Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
Marit Uilhoorn DNS ---


Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Roos de Vries 18,05 -0.3 m/s---
2 Karlijn Schouten 18,34 -0.3 m/s---
3 Eri van Berkum 18,51 -0.3 m/s---
4 Iris Mol 22,15 -0.3 m/s---


Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Chaya Arnold 15,75 X X 14,95 15,75 ---


Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tes Van Noort 1,55 ---
2 Eri van Berkum 1,40 ---
3 Karlijn Schouten 1,30 ---
4 Iris Mol 1,20 ---


Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Tes Van Noort 4,77 - 4,65 4,51 4,77 ---
2 Karlijn Schouten 4,34 4,70 4,63 4,59 4,70 ---
3 Inès Jacobs 3,94 4,03 4,07 - 4,07 ---
4 Tessel Mingaars 3,93 3,92 3,98 - 3,98 ---
5 Chaya Arnold 3,74 3,85 - - 3,85 ---
6 Iris Mol 3,39 3,37 3,35 3,54 3,54 ---


Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Tessa Dielessen 12,01 +1.0 m/s---
2 Janne Boer 13,50 +1.0 m/s---


Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Janne Boer 1:29,46 ---


Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hannah Reijenga 2:50,05 2:40,65


Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Hope Vyent 11,68 - 11,55 10,85 11,68 ---


Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Hope Vyent 11,21 11,13 X 10,15 11,21 ---


Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tessa Dielessen 1,45 ---
2 Hannah Reijenga 1,40 1,46
Hope Vyent NM ---


Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Hope Vyent 2,94 2,74 2,99 2,93 2,99 ---


Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Anniek de Lange 8,76 -1.2 m/s8,50
2 Yoni Markesteijn 8,88 -0.6 m/s---
3 Savannah Bailey 9,04 -1.2 m/s---
4 Lene in 't Veld 9,32 -0.6 m/s---
5 Julia van Dorp 9,39 -0.6 m/s---
6 Fanny Louwman 9,42 -1.2 m/s---
7 Marit van Zetten 9,48 -0.6 m/s---
8 Roos Fijth 9,63 -1.2 m/s---
9 Vera Zwemmer 9,95 -1.2 m/s---
10 Floor Zebel 10,15 -0.6 m/s---
11 Norah Arnold 10,18 -1.2 m/s---


Meisjes Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Anniek de Lange 1:09,24 ---
2 Merel Dielessen 1:11,78 ---
3 Savannah Bailey 1:12,19 ---
4 Yoni Markesteijn 1:14,17 ---
5 Vera Zwemmer 1:18,05 ---
6 Norah Arnold 1:22,17 ---
Cristy Pieter DNS ---


Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lene in 't Veld 3:37,27 ---
2 Norah Arnold 3:56,40 ---
3 Femke Wijbenga 3:58,34 ---
4 Veerle Uilhoorn 4:02,76 ---
5 Jil Vogelaar 4:33,81 ---


Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBP
1 Yoni Markesteijn 11,59 +0.6 m/s---
2 Merel Dielessen 11,83 +0.6 m/s11,41
3 Floor Zebel 12,78 +0.6 m/s---
4 Jil Vogelaar 13,07 +0.6 m/s---
5 Marit van Zetten 13,45 +0.6 m/s---
6 Femke Wijbenga 14,18 +0.6 m/s---


Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Savannah Bailey 12,77 13,31 12,30 14,49 14,49 ---
2 Veerle Uilhoorn 14,10 12,27 12,40 12,26 14,10 ---
Julia van Dorp X X X X NM ---


Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Julia van Dorp 21,00 22,68 21,36 25,77 25,77 ---
2 Merel Dielessen X 21,76 18,95 18,47 21,76 ---
3 Roos Fijth 19,00 17,05 13,56 14,39 19,00 ---
4 Fanny Louwman 17,06 16,10 17,06 ---
5 Jil Vogelaar 15,91 13,34 14,22 12,26 15,91 ---
6 Floor Zebel 14,10 12,34 X X 14,10 ---
7 Veerle Uilhoorn 10,25 11,03 10,24 10,51 11,03 ---


Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Merel Dielessen 1,40 ---
1 Yoni Markesteijn 1,40 ---
3 Marit van Zetten 1,20 ---
4 Femke Wijbenga 1,15 ---


Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Anniek de Lange 4,55 4,76 4,74 4,79 4,79 4,80
2 Savannah Bailey 3,99 4,18 4,03 4,03 4,18 ---
3 Lene in 't Veld 3,93 4,00 3,99 3,93 4,00 ---
4 Julia van Dorp - 3,91 - - 3,91 ---
5 Fanny Louwman 3,75 3,84 3,79 - 3,84 ---
6 Roos Fijth 3,26 3,50 - - 3,50 ---
7 Marit van Zetten 3,22 - 3,47 3,41 3,47 ---
8 Norah Arnold 2,99 3,21 3,32 3,02 3,32 ---
9 Vera Zwemmer 3,25 2,96 3,00 3,15 3,25 ---


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Isha Arnold 11,07 4,88 2,99 978
2 Kristen Maasdam 11,34 4,35 2,92 893
3 Kaylena de Bruijn 11,02 4,44 2,40 836
4 Pien Vogelaar 11,46 4,00 2,69 807
5 Noa Grootenboer 11,63 4,16 2,57 776
6 Fiene van Valen 11,99 4,30 2,07 647
7 Loïs Alberts 12,07 2,69 2,46 584


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Isha Arnold 4:14,82 ---
2 Pien Vogelaar 4:34,23 ---
3 Fiene van Valen 4:53,30 ---
4 Kristen Maasdam 4:58,02 ---


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalHoogPunten totaal
1 Evy Wessels 8,88 26,63 1,25 1602
2 Chelsia Carlos 9,25 21,02 1,30 1497
3 Danine Markesteijn 9,28 23,15 1,20 1446
4 Norah de Bruijn 9,38 20,38 1,15 1355
5 Danica de Bruijn 10,13 16,78 1,15 1180
6 Monique de Graaf 9,97 13,51 1,15 1152
7 Novi Hermus 10,04 15,71 1,10 1141


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Danine Markesteijn 3:33,69 ---
2 Novi Hermus 3:45,58 ---
3 Chelsia Carlos 4:18,05 ---
4 Danica de Bruijn 4:23,00 ---
5 Norah de Bruijn 4:35,04 ---


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalHoogPunten totaal
1 Alyssah Bailey 7,17 19,34 1,10 1239
2 Annika Boertje 7,85 16,55 1,00 993
3 Lisa van Schaik 7,84 14,52 0,95 925
4 Danita Magermans 7,75 14,27 0,90 900
5 Julia Uljee 7,68 11,23 0,95 896
6 Rosa Paling 8,04 10,56 0,95 820
7 Lise de Lange 7,65 9,74 0,80 763
8 Jessica Mijdam 9,18 11,85 0,95 678
9 Emma Van Twist 8,47 8,94 0,80 610


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisa van Schaik 4:10,76 ---
2 Alyssah Bailey 4:13,85 ---
3 Lise de Lange 4:15,63 4:23,00
4 Rosa Paling 4:26,78 ---
5 Annika Boertje 4:49,70 ---
6 Jessica Mijdam 5:07,99 ---
7 Emma Van Twist 5:16,61 ---
Danita Magermans DNS ---


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Naomi Reiziger 7,74 14,44 2,85 924
2 Danouk Maasdam 7,93 16,43 2,48 849
3 Aimy De Koning 8,09 17,19 2,42 821
4 Bo van Driel 8,11 14,41 2,53 795
5 Cato Schop 8,36 12,26 2,42 696
6 Tula Hermus 8,52 11,82 2,35 650
7 Tess Van Tour 8,35 9,30 2,21 599
8 Amber Jansen 8,41 9,51 2,11 575
9 Jill Slotboom 8,65 7,95 2,23 529
10 Maud van Rooij 8,89 10,04 2,07 507
11 Wicel Swah...i Tavares DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Danouk Maasdam 2:28,93 ---
2 Aimy De Koning 2:30,32 ---
3 Tula Hermus 2:35,74 ---
4 Amber Jansen 2:37,42 ---
5 Cato Schop 2:40,78 ---
6 Tess Van Tour 2:41,75 ---
7 Naomi Reiziger 2:51,74 ---
8 Maud van Rooij 2:52,73 ---
9 Bo van Driel 3:02,26 ---
Wicel Swah...i Tavares DNS ---
Jill Slotboom DNF ---


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tess Plaisier 7,73 7,87 2,99 828
2 Lara-bo Brand 8,35 11,13 2,47 687
3 Amelia Gniba 8,59 8,71 2,42 593
4 Elin Wessels 8,58 9,92 2,21 577
5 Bo Janssen 9,08 5,37 1,88 337
6 Gemma Doff 8,75 6,51 1,44 323
7 Loïs Laheij 10,04 6,62 2,03 285
8 Lisa Grootenboer 11,06 3,77 1,75 68
9 Virani Mahesh DNS DNS DNS 0


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Amelia Gniba 2:42,28 ---
2 Elin Wessels 3:16,32 ---
3 Loïs Laheij 3:28,13 ---
4 Lisa Grootenboer 3:35,88 ---
5 Bo Janssen 3:55,14 ---
Virani Mahesh DNS ---
Gemma Doff DNF ---


Meisjes Racerunners Junioren - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Tatum Den Boer 17,88 -1.3 m/s---


Meisjes Racerunners Junioren - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tatum Den Boer 2:09,79 ---


Meisjes Racerunners Pupillen - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Marie Claire Lanser 17,28 -1.3 m/s---


Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Joyce Walgers 1:13,31 ---


Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Anna van Stigt 20:45,96 ---


Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Joyce Walgers 21,04 -0.3 m/s---


Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Maaike Boon 20,87 20,57 24,60 - 24,60 24,00


Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Maaike Boon 25,59 X 25,10 23,78 25,59 31,83