Vereniging 'KAV Holland' op 'Clubkampioenschappen KAV Holland'

Prijzen

Sil Negenman
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 3251 punten
  • 100 meter   11,6
  • 1000 meter   3:12,8
  • Kogelstoten   11,00
  • Speerwerpen   36,69
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   6,22
Maarten Quaars
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 3052 punten
  • 100 meter   12,5
  • 1000 meter   3:08,1
  • Kogelstoten   9,81
  • Speerwerpen   41,88
  • Hoogspringen   1,70
  • Verspringen   6,02
Mika Taag
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2938 punten
  • 100 meter   12,5
  • 1000 meter   3:04,0
  • Kogelstoten   9,65
  • Speerwerpen   31,67
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   5,87
Raphael Winkel
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2184 punten
  • 100 meter   12,7
  • 1000 meter   3:25,0
  • Kogelstoten   9,41
  • Speerwerpen   20,48
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,38
Wouter Kwint
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3262 punten
  • 100 meter   12,8
  • 1000 meter   3:01,4
  • Kogelstoten   7,05
  • Speerwerpen   26,63
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,69
Christiaan Zandstra
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2847 punten
  • 100 meter   13,5
  • 1000 meter   3:31,1
  • Kogelstoten   7,55
  • Speerwerpen   24,40
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,26
Daniel Sleiman
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2651 punten
  • 100 meter   13,4
  • 1000 meter   3:53,2
  • Kogelstoten   7,56
  • Speerwerpen   22,66
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,20
Jules Roelfsema
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2724 punten
  • 80 meter   11,5
  • 1000 meter   3:33,6
  • Kogelstoten   7,07
  • Speerwerpen   23,40
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,25
Joris Mens
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2688 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   3:05,9
  • Kogelstoten   6,85
  • Speerwerpen   16,58
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,85
Julian Bik
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2586 punten
  • 80 meter   10,9
  • 1000 meter   3:55,6
  • Kogelstoten   8,19
  • Speerwerpen   21,17
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,79
Daan Wijnand
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2492 punten
  • 40 meter   6,6
  • 1000 meter   4:31,7
  • Balwerpen   36,00
  • Kogelstoten   6,80
  • Verspringen   4,36
Mikai Snoek
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2155 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:40,2
  • Balwerpen   23,80
  • Kogelstoten   8,52
  • Verspringen   3,46
Stijn van der Aart
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1874 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:00,8
  • Balwerpen   14,90
  • Kogelstoten   4,91
  • Verspringen   3,35
Stefan Wielemaker
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2023 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:03,8
  • Balwerpen   18,20
  • Kogelstoten   5,18
  • Verspringen   3,40
Jort van Velzel
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1682 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:19,6
  • Balwerpen   12,80
  • Kogelstoten   4,82
  • Verspringen   3,08
Kobe Dijkema
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1556 punten
  • 40 meter   8,2
  • 1000 meter   4:10,9
  • Balwerpen   18,40
  • Kogelstoten   4,28
  • Verspringen   2,75
Jelle van Ruiten
  • Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp - 1385 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:30,9
  • Balwerpen   11,00
  • Kogelstoten   3,98
  • Verspringen   2,95
Loek Cramer
  • Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp - 1133 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:38,2
  • Balwerpen   9,10
  • Kogelstoten   3,50
  • Verspringen   2,45
Dylan Kapitein
  • Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp - 502 punten
  • 40 meter   10,5
  • 600 meter   3:28,3
  • Balwerpen   9,60
  • Kogelstoten   3,03
  • Verspringen   2,05
Thijmen Wiltink
  • Senioren Mannen - Meerkamp - 2273 punten
  • 100 meter   12,9
  • 1000 meter   3:19,3
  • Kogelstoten   9,53
  • Speerwerpen   30,78
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,89
Matthijs Phernambucq
  • Senioren Mannen - Meerkamp - 1656 punten
  • 100 meter   14,4
  • 1000 meter   3:49,0
  • Kogelstoten   7,66
  • Speerwerpen   31,06
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,72
Robina Negenman
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 4159 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:36,4
  • Kogelstoten   13,11
  • Speerwerpen   37,84
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   5,18
Julia Arlotti
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 3468 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   2:48,9
  • Kogelstoten   10,07
  • Speerwerpen   22,30
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,57
Nikki Taag
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 3447 punten
  • 100 meter   13,7
  • 800 meter   2:35,1
  • Kogelstoten   8,78
  • Speerwerpen   21,58
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   5,12
Sophie van Ekeris
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2679 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   2:04,4
  • Kogelstoten   9,09
  • Speerwerpen   21,91
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,07
Mette Borsboom
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2674 punten
  • 80 meter   11,0
  • 600 meter   2:02,5
  • Kogelstoten   7,26
  • Speerwerpen   20,71
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,46
Sanne Munford
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2342 punten
  • 80 meter   11,3
  • 600 meter   2:06,2
  • Kogelstoten   6,30
  • Speerwerpen   12,31
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,02
Nikki Ravelli
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2683 punten
  • 60 meter   8,4
  • 600 meter   2:16,8
  • Kogelstoten   10,48
  • Speerwerpen   19,54
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   4,42
Marit Snoek
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2653 punten
  • 60 meter   8,8
  • 600 meter   2:05,0
  • Kogelstoten   9,91
  • Speerwerpen   17,16
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,94
Maud Bernard
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2042 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:01,5
  • Kogelstoten   7,02
  • Speerwerpen   12,32
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,39
Hanne Steenbergen
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 2132 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:08,5
  • Balwerpen   27,30
  • Kogelstoten   6,73
  • Verspringen   3,45
Joy Cashoek
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1947 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:50,4
  • Balwerpen   24,70
  • Kogelstoten   4,69
  • Verspringen   3,68
Veerle Zwart
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1799 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:00,9
  • Balwerpen   14,00
  • Kogelstoten   4,25
  • Verspringen   3,49
Noémi Janssen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1796 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:06,8
  • Balwerpen   15,60
  • Kogelstoten   4,19
  • Verspringen   3,20
Jentl Kolf
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1244 punten
  • 40 meter   8,3
  • 1000 meter   4:53,2
  • Balwerpen   12,18
  • Kogelstoten   4,14
  • Verspringen   2,62
Yfke Schleeper
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1132 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   DNS
  • Balwerpen   12,12
  • Kogelstoten   3,67
  • Verspringen   2,77
Amy Kapitein
  • Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp - 1032 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:56,2
  • Balwerpen   11,89
  • Kogelstoten   3,76
  • Verspringen   2,57
Farah den Haan
  • Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp - 1020 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:42,0
  • Balwerpen   8,20
  • Kogelstoten   3,48
  • Verspringen   2,66
Lola Kroeze
  • Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp - 916 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:46,2
  • Balwerpen   7,50
  • Kogelstoten   3,32
  • Verspringen   2,37
Marieke Mul
  • Senioren Vrouwen - Meerkamp - 1103 punten
  • 100 meter   DNS
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   9,40
  • Speerwerpen   27,60
  • Hoogspringen   NM
  • Verspringen   NM

Hoogtepunten

Julia Arlotti MJB Hoog
  • 1,55
  • Sil Negenman JJA 100m
  • 11,55
  • Robina Negenman MJB Ver
  • 5,18
  • Robina Negenman MJB Speer
  • 37,84
  • Wouter Kwint JJC 100m
  • 12,73
  • Wouter Kwint JJC 1000m
  • 3:01,35
  • Fay Witte MJB Hoog
  • 1,75
  • Robina Negenman MJB Kogel
  • 13,11
  • Boris Hoogervorst JJA Ver
  • 6,43
  • Daan Wijnand JPA2 40m
  • 6,55
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sil Negenman 11,55 3:12,76 11,00 36,69 1,70 6,22 3251
    2 Maarten Quaars 12,47 3:08,08 9,81 41,88 1,70 6,02 3052
    3 Mika Taag 12,43 3:03,98 9,65 31,67 1,75 5,87 2938
    4 Boris Hoogervorst 11,78 3:12,17 7,32 20,57 1,75 6,43 2726


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Raphael Winkel 12,68 3:24,92 9,41 20,48 1,55 5,38 2184


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Wouter Kwint 12,73 3:01,35 7,05 26,63 1,35 4,69 3262
    2 Christiaan Zandstra 13,46 3:31,07 7,55 24,40 1,35 4,26 2847
    3 Daniel Sleiman 13,40 3:53,11 7,56 22,66 1,30 4,20 2651
    4 Adriaan Fornerod DNS 3:45,34 6,26 18,27 1,35 3,63 1845
    5 Jonathan Winkel 18,41 4:40,18 4,12 8,97 1,00 2,84 944


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jules Roelfsema 11,48 3:33,58 7,07 23,40 1,35 4,25 2724
    2 Joris Mens 11,52 3:05,86 6,85 16,58 1,35 3,85 2688
    3 Julian Bik 10,90 3:55,57 8,19 21,17 1,30 3,79 2586
    4 Noah Oling 11,40 3:52,07 6,13 25,01 1,35 4,09 2572
    5 Ivar Vialard 12,29 3:37,62 5,86 26,54 1,35 3,96 2507
    6 Floris van Campen 11,91 3:32,37 6,05 14,91 1,20 3,74 2229
    7 Sil de Ruiter 12,35 4:11,03 7,91 15,75 1,25 4,00 2183
    8 Tom Knapen 13,02 3:43,08 5,92 18,40 1,20 3,57 2054
    9 Kasper Luecke 12,90 3:42,92 5,27 12,69 1,10 3,47 1811
    10 Ole de Jong 14,12 3:41,53 6,15 14,78 1,15 3,18 1767
    11 Hugo Gabel 12,67 DNS 7,36 17,76 1,20 3,52 1757
    12 Juliën Janssen 13,47 4:13,72 4,66 18,87 1,10 3,37 1666
    13 Thys Hoekstra 13,12 4:15,32 4,96 15,85 1,10 3,32 1648
    14 Guus Otte 12,29 DNS 5,17 19,74 1,15 2,76 1522
    15 Béla Federer 13,79 4:24,27 5,64 13,11 1,15 2,92 1477
    16 Rutger van de Laar 14,34 3:59,59 4,95 15,21 1,05 2,76 1428
    17 Jorre Heck 13,78 4:10,25 4,49 11,56 1,05 3,07 1379
    18 Tijn Schleeper 13,16 DNS 4,66 14,15 1,15 3,27 1366


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Daan Wijnand JPA2 6,55 4:31,68 36,00 6,80 4,36 2492
    2 Mikai Snoek JPA2 6,88 4:40,17 23,80 8,52 3,46 2155
    3 Stijn van der Aart JPA2 7,24 4:00,71 14,90 4,91 3,35 1874
    4 Koen Federer JPA1 7,94 4:22,63 24,00 4,67 2,85 1660


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Stefan Wielemaker 6,86 4:03,77 18,20 5,18 3,40 2023
    2 Jort van Velzel 7,31 4:19,54 12,80 4,82 3,08 1682
    3 Kobe Dijkema 8,11 4:10,87 18,40 4,28 2,75 1556
    5 Michael Winkel 8,22 5:17,29 16,50 4,33 2,60 1254
    6 Stijn Gabel 8,82 5:10,38 12,00 4,00 2,21 1004


    Jongens Pupil C + Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelVerPunten totaal
    1 Jelle van Ruiten JPC 7,84 2:30,87 11,00 3,98 2,95 1385
    2 Loek Cramer JPC 8,00 2:38,14 9,10 3,50 2,45 1133
    3 Dylan Kapitein JPMini 10,46 3:28,30 9,60 3,03 2,05 502
    4 Luc van der Most JPC DNS DNS 12,30 NM NM 196


    Senioren Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Thijmen Wiltink Msen 12,90 3:19,28 9,53 30,78 1,55 4,89 2273
    2 Matthijs ...ernambucq Msen 14,31 3:48,94 7,66 31,06 1,55 4,72 1656


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Robina Negenman 13,18 2:36,32 13,11 37,84 1,45 5,18 4159
    2 Julia Arlotti 13,52 2:48,87 10,07 22,30 1,55 4,57 3468
    3 Nikki Taag 13,61 2:35,06 8,78 21,58 1,40 5,12 3447
    4 Fay Witte 13,90 3:03,35 8,71 13,80 1,75 5,15 3344
    5 Inez Bernard 15,53 2:41,51 8,37 17,46 1,25 3,97 2495
    6 Sarah van Ekeris 13,42 DNS 8,37 24,45 1,40 NM 2186
    7 Charlotte Veen 15,50 3:29,54 6,73 18,91 1,25 3,47 1913
    8 Sofia Bouwmeester 14,62 DNS 7,32 DNS 1,40 4,02 1851


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Sophie van Ekeris 11,56 2:04,36 9,09 21,91 1,35 4,07 2679
    2 Mette Borsboom 10,98 2:02,41 7,26 20,71 1,25 4,46 2674
    3 Sanne Munford 11,26 2:06,16 6,30 12,31 1,35 4,02 2342
    4 Natalie van Mil 12,75 2:01,64 7,00 18,00 1,40 3,68 2323
    5 Pascalle Janssen 11,36 2:21,30 6,65 20,00 1,25 4,01 2300


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Nikki Ravelli 8,40 2:16,77 10,48 19,54 1,20 4,42 2683
    2 Marit Snoek 8,79 2:04,98 9,91 17,16 1,35 3,94 2653
    3 Maud Bernard 9,73 2:01,47 7,02 12,32 1,20 3,39 2042
    4 Yara Zandstra 9,93 2:19,67 8,28 16,68 1,15 3,22 1934
    5 Tanimola Eijsvogels 9,05 2:19,92 5,47 15,42 1,00 3,29 1795
    6 Elize Oomen 9,52 2:23,32 6,78 15,29 1,05 3,13 1767
    7 Leonie Bouwman 10,22 2:27,54 6,10 12,98 1,25 3,40 1733
    8 Giulia Ouwens 9,57 2:24,06 5,37 14,17 NM 3,44 1424
    9 Marysia Vennix 10,65 2:25,41 6,36 10,54 1,00 2,87 1353
    10 Saskia Mens DNS DNS DNS NM NM NM 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Hanne Steenbergen MPA1 7,31 4:08,46 27,30 6,73 3,45 2132
    2 Joy Cashoek MPA2 6,88 4:50,33 24,70 4,69 3,68 1947
    3 Veerle Zwart MPA2 7,44 4:00,90 14,00 4,25 3,49 1799
    4 Linde Buurmann MPA1 7,70 4:21,54 20,76 6,03 2,95 1775


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalKogelVerPunten totaal
    1 Noémi Janssen 7,15 4:06,74 15,60 4,19 3,20 1796
    2 Jentl Kolf 8,22 4:53,17 12,18 4,14 2,62 1244
    3 Yfke Schleeper 7,63 DNS 12,12 3,67 2,77 1132
    4 Frieda van Schaik 8,18 5:11,21 11,94 3,31 2,43 1087
    5 Amber Omlo 8,82 5:20,49 7,94 3,75 2,50 934


    Meisjes Pupil C + Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalKogelVerPunten totaal
    1 Amy Kapitein MPC 8,61 2:56,19 11,89 3,76 2,57 1032
    2 Farah den Haan MPMini 8,71 2:41,93 8,20 3,48 2,66 1020
    3 Lola Kroeze MPMini 8,65 2:46,11 7,50 3,32 2,37 916
    4 Jitske Bouwman MPMini 9,25 2:55,19 8,58 2,70 2,33 747


    Senioren Vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Marieke Mul Vsen DNS DNS 9,40 27,60 NM NM 1103