Vereniging 'AV Sprint' op 'SPRINT Breda | Clubindoor 2019'

Prijzen

Lars Mackenbach
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 2624 punten
  • 60 meter   7,6
  • 60 meter horden   9,1
  • Kogelstoten   7,72
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,38
Ties van Beek
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2849 punten
  • 60 meter   7,6
  • 60 meter horden   8,7
  • Kogelstoten   9,33
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,30
Gianni Brunken
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2671 punten
  • 60 meter   7,8
  • 60 meter horden   9,0
  • Kogelstoten   7,58
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,47
Tijn Blom
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2230 punten
  • 60 meter   8,1
  • 60 meter horden   10,4
  • Kogelstoten   7,69
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,24
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3086 punten
  • 60 meter   8,0
  • 60 meter horden   8,7
  • Kogelstoten   11,38
  • Hoogspringen   1,80
  • Verspringen   5,53
Tim Pelkmans
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2522 punten
  • 60 meter   8,2
  • 60 meter horden   9,3
  • Kogelstoten   9,47
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,15
Mark Smolders
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2520 punten
  • 60 meter   8,2
  • 60 meter horden   10,1
  • Kogelstoten   11,90
  • Hoogspringen   1,60
  • Verspringen   5,07
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior C - Polshoog - 2,90
Dirk Lorkeers
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1478 punten
  • 60 meter   9,1
  • 60 meter horden   10,9
  • Kogelstoten   9,39
  • Hoogspringen   1,45
Kilan Goddijn
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1446 punten
  • 60 meter   9,1
  • 60 meter horden   10,7
  • Kogelstoten   8,19
  • Hoogspringen   1,45
Sjoerd Bastiaans
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 933 punten
  • 60 meter   9,6
  • 60 meter horden   12,6
  • Kogelstoten   6,20
  • Hoogspringen   1,40
Luuk Pelkmans
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1862 punten
  • 60 meter   9,1
  • 60 meter horden   9,8
  • Kogelstoten   9,55
  • Hoogspringen   1,65
Merijn Coenen
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1022 punten
  • 60 meter   9,6
  • 60 meter horden   12,6
  • Kogelstoten   8,21
  • Hoogspringen   1,35
Jules van Kan
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 944 punten
  • 60 meter   9,8
  • 60 meter horden   12,7
  • Kogelstoten   7,70
  • Hoogspringen   1,35
Senne van de Rest
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1740 punten
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:08,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,71
  • Hoogspringen   1,10
Jasper Heijblom
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1643 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:07,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,36
  • Hoogspringen   1,00
Rowen Boons
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1443 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:32,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,24
  • Hoogspringen   1,05
Boris Bastiaans
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1803 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:06,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,97
  • Hoogspringen   1,10
Jur van der Heijden
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1716 punten
  • 60 meter   10,1
  • 600 meter   2:21,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,41
  • Hoogspringen   1,20
Tijn Janssens
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1705 punten
  • 60 meter   10,5
  • 600 meter   2:13,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,22
  • Hoogspringen   1,10
Jonas den Heijer
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1572 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:16,0
  • Balwerpen   20,60
  • Verspringen   3,32
Thom Pelkmans
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1442 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:22,0
  • Balwerpen   18,91
  • Verspringen   3,06
Max Crutzen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1389 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:13,0
  • Balwerpen   17,45
  • Verspringen   2,74
Diek Mallens
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1008 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:37,0
  • Balwerpen   13,80
  • Verspringen   2,50
Stijn Dielemans
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 855 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:34,0
  • Balwerpen   13,18
  • Verspringen   1,95
Bram van Aert
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 734 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:45,0
  • Balwerpen   14,03
  • Verspringen   2,10
Brydon Dammers
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 10 punten
  • 50 meter   10,9
  • 60 meter   11,0
  • Kogelstoten   4,20
  • Verspringen   2,60
Mathieu Viellevoye
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 10 punten
  • 50 meter   11,1
  • 60 meter   11,0
  • Kogelstoten   6,18
  • Verspringen   2,66
Jeffrey Pellicaan
  • Jongens Specials Junioren - Meerkamp - 4 punten
  • 50 meter   14,2
  • 60 meter   14,2
  • Kogelstoten   2,88
  • Verspringen   1,79
Sven van den Hout
  • Mannen Specials Senioren - Meerkamp - 26 punten
  • 50 meter   8,3
  • 60 meter   8,3
  • Kogelstoten   5,87
  • Verspringen   4,76
Lodewijk Raijmakers
  • Mannen Specials Senioren - Meerkamp - 26 punten
  • 50 meter   8,4
  • 60 meter   8,5
  • Kogelstoten   7,77
  • Verspringen   4,82
Lars van Leeuwen
  • Mannen Specials Senioren - Meerkamp - 17 punten
  • 50 meter   9,5
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten   4,33
  • Verspringen   3,32
Germain Hoek
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2573 punten
  • 60 meter   7,7
  • 60 meter horden   10,3
  • Kogelstoten   10,42
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,55
Steff van de Poel
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,70
Remco Mallens
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,50
Jinke Prinsen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2031 punten
  • 60 meter   9,1
  • 60 meter horden   DNS
  • Kogelstoten   8,44
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,53
Hanneke Verheesen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1439 punten
  • 60 meter   9,1
  • 60 meter horden   11,2
  • Kogelstoten   7,86
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Linsy Heestermans
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 3058 punten
  • 60 meter   8,7
  • 60 meter horden   10,3
  • Kogelstoten   10,23
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,02
Britt Marijnissen
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2944 punten
  • 60 meter   8,7
  • 60 meter horden   9,7
  • Kogelstoten   9,35
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,57
Luna Bernhard
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2383 punten
  • 60 meter   8,4
  • 60 meter horden   11,3
  • Kogelstoten   8,04
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,82
Luna Bernhard
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,80
Mikki Lips
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2965 punten
  • 60 meter   8,5
  • 60 meter horden   9,8
  • Kogelstoten   8,54
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   4,49
Nine Fransen
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2950 punten
  • 60 meter   8,2
  • 60 meter horden   9,8
  • Kogelstoten   8,87
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,54
Bijou Leto
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2864 punten
  • 60 meter   8,6
  • 60 meter horden   9,7
  • Kogelstoten   7,66
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,65
Roza Feline Willemen
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1577 punten
  • 60 meter   9,2
  • 60 meter horden   12,0
  • Kogelstoten   7,27
  • Verspringen   4,03
Djayla Hoek
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1495 punten
  • 60 meter   9,8
  • 60 meter horden   11,5
  • Kogelstoten   7,10
  • Verspringen   3,97
Fenna Winkel
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1342 punten
  • 60 meter   9,7
  • 60 meter horden   12,7
  • Kogelstoten   8,03
  • Verspringen   3,69
Nahila Tebonou
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2144 punten
  • 60 meter   8,4
  • 60 meter horden   10,5
  • Kogelstoten   9,41
  • Verspringen   3,83
Daantje Janssens
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2086 punten
  • 60 meter   8,6
  • 60 meter horden   11,2
  • Kogelstoten   9,22
  • Verspringen   4,41
Juul de Reijdt
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1998 punten
  • 60 meter   9,0
  • 60 meter horden   10,5
  • Kogelstoten   9,35
  • Verspringen   4,03
Tessa van Tilburg
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1565 punten
  • 60 meter   10,0
  • 600 meter   2:16,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,37
  • Hoogspringen   1,00
Katja Houtepen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1563 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:20,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,36
  • Hoogspringen   1,10
Sil van Opstal
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1503 punten
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:16,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   4,40
  • Hoogspringen   1,10
Anne Heijnen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1805 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:09,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,70
  • Hoogspringen   1,25
Puck van Gils
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1732 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:15,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,82
  • Hoogspringen   1,10
Fenna Mallens
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1719 punten
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:23,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,45
  • Hoogspringen   1,15
Femke de Weerdt
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1308 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:25,0
  • Balwerpen   12,49
  • Verspringen   3,10
Thyrza Coenen
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 959 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:46,0
  • Balwerpen   12,03
  • Verspringen   2,62
Anouk Flier
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 801 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:49,0
  • Balwerpen   10,96
  • Verspringen   2,42
Tess Rennen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1037 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:31,0
  • Balwerpen   15,90
  • Verspringen   2,50
Eline Pelkmans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1004 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:27,0
  • Balwerpen   7,82
  • Verspringen   2,44
Hayley Groenewegen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 699 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:48,0
  • Balwerpen   11,63
  • Verspringen   1,87
Imogen Frerejean
  • Meisjes Specials Junioren - Meerkamp - 4 punten
  • 50 meter   15,0
  • 60 meter   16,1
  • Kogelstoten   2,77
  • Verspringen   2,50
Lieke Sweep
  • Vrouwen Specials Senioren - Meerkamp - 12 punten
  • 50 meter   11,1
  • 60 meter   10,9
  • Kogelstoten   5,25
  • Verspringen   3,25
Sira Lambregts
  • Vrouwen Specials Senioren - Meerkamp - 7 punten
  • 50 meter   11,7
  • 60 meter   11,6
  • Kogelstoten   4,76
  • Verspringen   2,43
Minke Geraerts
  • Vrouwen Specials Senioren - Meerkamp - 6 punten
  • 50 meter   11,8
  • 60 meter   11,5
  • Kogelstoten   4,76
  • Verspringen   2,00

Hoogtepunten

Stijn Hendriks JJC 60mH
  • 8,67
  • Jimmy Marcera JJC 60mH
  • 9,14
  • Britt Marijnissen MJB 60mH
  • 9,67
  • Mikki Lips MJC 60mH
  • 9,74
  • Gianni Brunken JJB 60mH
  • 8,99
  • Bijou Leto MJC 60mH
  • 9,66
  • Lars Mackenbach JJA 60mH
  • 9,08
  • Nine Fransen MJC 60m
  • 8,20
  • Ties van Beek JJB 60mH
  • 8,64
  • Sheenai Muntslag MJB 60m
  • 8,03
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    1 Lars Mackenbach 7,54 9,08 7,72 1,50 5,38 2624


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    1 Ties van Beek 7,51 8,64 9,33 1,55 5,30 2849
    2 Gianni Brunken 7,72 8,99 7,58 1,60 5,47 2671
    3 Tijn Blom 8,04 10,34 7,69 1,55 5,24 2230
    4 Rick Mallens 8,64 10,82 11,65 1,45 5,06 2116


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    1 Stijn Hendriks 7,92 8,67 11,38 1,80 5,53 3086
    2 Tim Pelkmans 8,20 9,26 9,47 1,60 5,15 2522
    3 Mark Smolders 8,11 10,05 11,90 1,60 5,07 2520
    4 Jimmy Marcera 7,89 9,14 8,36 1,55 4,87 2479
    5 Thomas Kaijim 7,83 10,46 7,65 1,75 5,48 2475
    6 Dyamo Hoek 7,96 9,63 9,19 1,50 5,27 2445
    7 Ewan de Haan 8,39 10,40 6,66 1,45 4,75 1894
    8 Jort Bouman 8,64 12,48 7,54 1,45 4,58 1554
    9 Michon Goddijn 8,82 12,37 6,51 1,20 4,15 1225
    10 Guus Guikink 9,60 12,50 8,24 1,30 3,80 1159


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Stijn Hendriks 2,90 ---


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogPunten totaal
    1 Dirk Lorkeers 9,08 10,86 9,39 1,45 1478
    2 Kilan Goddijn 9,07 10,64 8,19 1,45 1446
    3 Sjoerd Bastiaans 9,58 12,51 6,20 1,40 933
    4 Bas Guikink 10,21 13,04 6,46 1,20 670
    5 Gijs Huijben 10,14 13,02 5,43 1,20 622
    6 Huub Kuyvenhoven 10,08 13,11 5,88 1,15 619
    7 Lars Bloemers 9,75 12,45 6,47 DNS 609
    8 Thijmen Kegler 10,33 13,04 5,29 1,20 588
    9 Noah Baars 10,76 12,78 5,71 1,15 564
    10 Ted Houtepen 10,39 13,70 5,76 1,05 473


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogPunten totaal
    1 Luuk Pelkmans 9,01 9,71 9,55 1,65 1862
    2 Merijn Coenen 9,51 12,59 8,21 1,35 1022
    3 Jules van Kan 9,75 12,65 7,70 1,35 944
    4 Jesse Boomaars 9,69 12,49 6,60 1,25 841
    5 TOM VAN ES 10,49 13,56 5,78 1,05 473


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Senne van de Rest 9,49 2:08,00 4,71 1,10 1740
    2 Jasper Heijblom 9,96 2:07,00 5,36 1,00 1643
    3 Rowen Boons 10,10 2:32,00 5,24 1,05 1443
    4 Bob ten Wolde 10,23 2:25,00 4,77 1,00 1405
    5 Tom Verhoeven 10,64 2:13,00 4,52 0,90 1358
    6 Thijs van Aert 10,49 2:30,00 4,26 1,00 1295
    7 Milan Giacomini 10,67 2:27,00 4,00 1,00 1273
    8 Lukas Kegler 11,21 2:31,00 4,61 1,00 1219
    9 Joep van Og 10,62 2:22,00 3,62 0,90 1215
    10 Rick Kuijpers 11,10 2:38,00 4,90 0,95 1170
    11 Nils Buring 11,16 2:35,00 3,87 0,90 1070
    12 Fynn Bermingham 11,04 2:33,00 3,87 0,80 1026


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Boris Bastiaans 10,11 2:06,00 6,97 1,10 1803
    2 Jur van der Heijden 10,05 2:21,00 6,41 1,20 1716
    3 Tijn Janssens 10,42 2:13,00 7,22 1,10 1705
    4 Mark Franken 10,90 2:24,00 4,99 1,00 1336
    5 Thomas Klunder 11,09 2:51,00 5,68 1,05 1219
    6 Nander Coenen 11,51 2:29,00 4,03 1,05 1192


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jonas den Heijer 7,26 2:16,00 20,60 3,32 1572
    2 Thom Pelkmans 7,28 2:22,00 18,91 3,06 1442
    3 Max Crutzen 7,50 2:13,00 17,45 2,74 1389
    4 Jasper Dolmans 7,51 2:27,00 9,06 3,01 1179
    5 Luca Kiladze 7,99 2:44,00 14,55 2,72 1023


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Diek Mallens 8,00 2:37,00 13,80 2,50 1008
    2 Stijn Dielemans 8,32 2:34,00 13,18 1,95 855
    3 Bram van Aert 8,99 2:45,00 14,03 2,10 734
    4 Pepijn Pannekoek 9,95 3:15,00 8,78 1,44 236


    Jongens Specials Junioren - Meerkamp

    # Naam 50m60mKogelVerPunten totaal
    1 Brydon Dammers 10,81 10,91 4,20 2,60 10
    1 Mathieu Viellevoye 11,06 10,98 6,18 2,66 10
    3 Jeffrey Pellicaan 14,11 14,14 2,88 1,79 4


    Mannen Specials Senioren - Meerkamp

    # Naam 50m60mKogelVerPunten totaal
    1 Sven van den Hout 8,22 8,29 5,87 4,76 26
    1 Lodewijk Raijmakers 8,36 8,43 7,77 4,82 26
    3 Lars van Leeuwen 9,48 9,44 4,33 3,32 17
    4 Sander Graumans 9,55 9,72 4,30 3,62 15
    5 Youri Stoop 10,37 10,40 4,58 2,94 14
    6 Ronnie Tiggelman 10,82 10,49 4,37 2,85 10
    7 Arie van Maastricht 11,12 11,38 3,66 2,50 4


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    1 Germain Hoek 7,69 10,27 10,42 1,55 5,55 2573


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Steff van de Poel 3,70 ---
    2 Remco Mallens 3,50 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jinke Prinsen 9,08 DNS 8,44 1,50 4,53 2031
    2 Hanneke Verheesen 9,09 11,19 7,86 DNS DNS 1439


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    1 Linsy Heestermans 8,67 10,21 10,23 1,50 5,02 3058
    2 Britt Marijnissen 8,61 9,67 9,35 1,45 4,57 2944
    3 Luna Bernhard 8,31 11,23 8,04 1,35 3,82 2383
    4 Anniek Bloemers 9,06 11,91 10,13 1,40 4,28 2372
    5 Naomi Marcera 9,33 DNS 5,98 1,20 3,62 1291
    6 Sheenai Muntslag 8,03 DNS DNS DNS DNS 839


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Luna Bernhard 2,80 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    1 Mikki Lips 8,42 9,74 8,54 1,50 4,49 2965
    2 Nine Fransen 8,20 9,77 8,87 1,40 4,54 2950
    3 Bijou Leto 8,58 9,66 7,66 1,45 4,65 2864
    4 Joss Ruedisueli 9,42 10,51 8,29 1,45 4,12 2403
    5 Pauline Bezems 9,04 11,09 7,57 1,35 4,35 2301
    6 Aurelia Davis 8,94 10,73 7,58 DNS 4,03 1851
    7 Britt de Leeuw 9,75 13,10 8,36 1,35 3,84 1787
    8 Femke Gijzen 9,60 13,61 6,67 1,40 3,75 1688
    9 Nienke Blom 9,83 12,62 5,74 1,30 3,70 1578
    10 Lotte van Ham 9,67 12,76 7,09 DNS 4,20 1385


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lotte van Ham DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelVerPunten totaal
    1 Roza Felin... Willemen 9,16 12,00 7,27 4,03 1577
    2 Djayla Hoek 9,74 11,47 7,10 3,97 1495
    3 Fenna Winkel 9,69 12,63 8,03 3,69 1342
    4 Heleen van Tilburg 9,57 12,35 5,55 3,58 1223
    5 Sam Hofmans 9,56 12,30 5,43 3,51 1211
    6 Robin-Lynn...Modderman 9,63 12,18 5,71 3,36 1199
    7 Naimah De Wind 10,10 13,07 4,52 3,64 970
    8 Lissy Bezems 11,02 14,01 5,35 3,05 653
    9 Lieve van Bueren 10,97 13,95 5,00 2,71 591


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelVerPunten totaal
    1 Nahila Tebonou 8,34 10,42 9,41 3,83 2144
    2 Daantje Janssens 8,54 11,16 9,22 4,41 2086
    3 Juul de Reijdt 8,98 10,48 9,35 4,03 1998
    4 Angel-Lynn van Vugt 9,26 10,80 8,42 4,25 1865
    5 Yara van der Heijden 9,23 11,39 6,62 3,72 1540
    6 Ylva den Heijer 9,37 12,64 8,59 3,86 1487
    7 Stella Stroober 9,94 13,36 9,19 3,67 1274
    8 Juul Lammers 9,93 12,38 5,34 3,70 1154
    9 Frederieke... Stiphout 9,56 12,98 5,36 3,06 1036
    10 Pien Heddes 10,42 13,89 5,87 3,36 851


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Tessa van Tilburg 9,93 2:16,00 5,37 1,00 1565
    2 Katja Houtepen 10,20 2:20,00 5,36 1,10 1563
    3 Sil van Opstal 10,39 2:16,00 4,40 1,10 1503
    4 Jip de Wijs 11,24 2:35,00 3,81 0,90 1055
    5 Lara Kleijsen 11,64 DNF 4,05 0,75 694


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Anne Heijnen 10,12 2:09,00 5,70 1,25 1805
    2 Puck van Gils 9,59 2:15,00 5,82 1,10 1732
    3 Fenna Mallens 9,71 2:23,00 6,45 1,15 1719
    4 Juul Hoekstra 9,98 2:21,00 6,92 1,10 1684
    5 Noor Faas 10,09 2:14,00 4,62 1,20 1654
    6 Nienke Mol 10,37 2:14,00 5,07 1,05 1534
    7 Emma van Kan 11,43 2:37,00 4,10 0,90 1042


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Femke de Weerdt 7,36 2:25,00 12,49 3,10 1308
    2 Thyrza Coenen 7,92 2:46,00 12,03 2,62 959
    3 Anouk Flier 8,42 2:49,00 10,96 2,42 801


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Tess Rennen 8,28 2:31,00 15,90 2,50 1037
    2 Eline Pelkmans 7,69 2:27,00 7,82 2,44 1004
    3 Hayley Groenewegen 8,49 2:48,00 11,63 1,87 699
    4 Laurien Koch 8,55 3:02,00 9,84 2,27 662
    5 Marta Leussink 8,56 2:50,00 3,68 2,38 595
    6 Saar van HAL 10,37 3:37,00 7,70 1,80 230


    Meisjes Specials Junioren - Meerkamp

    # Naam 50m60mKogelVerPunten totaal
    1 Imogen Frerejean 14,99 16,08 2,77 2,50 4


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 60m60mHKogelHoogVerPunten totaal
    0 Eva Vonk DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Vrouwen Specials Senioren - Meerkamp

    # Naam 50m60mKogelVerPunten totaal
    1 Lieke Sweep 11,01 10,87 5,25 3,25 12
    2 Sira Lambregts 11,69 11,55 4,76 2,43 7
    3 Minke Geraerts 11,74 11,50 4,76 2,00 6