Vereniging 'AV Hollandia' op '3e Pupillencompetitie Regio 1,3,4 (poule 2)'

Prijzen

Hidde de Jager
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1332 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,81
  • Verspringen   3,61
Nio Bril
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1105 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   17,50
  • Verspringen   3,17
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1449 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,01
  • Hoogspringen   1,05
Jayda Koeten
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1420 punten
  • 40 meter   6,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,51
  • Hoogspringen   1,05
Emma Le Blansch
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:51,10
Ilse Boumans
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1040 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   16,38
  • Verspringen   3,00
Guusje Martens
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 810 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   13,04
  • Verspringen   2,65

Hoogtepunten

Thijsel van Kleef JPA1 60m
  • 9,84
  • Stef Dekker JPA2 Ver
  • 3,91
  • Amber van der Woude MPA2 60m
  • 9,57
  • Stef Dekker JPA2 60m
  • 8,99
  • Hidde de Jager JPA1 60m
  • 9,87
  • Jayda Koeten MPB 40m
  • 6,77
  • Maartje Tuil MPA1 60m
  • 9,53
  • Bram Domsdorf JPA1 60m
  • 9,66
  • Emma Le Blansch MPB 40m
  • 6,77
  • Jill Hoeve MPA2 60m
  • 9,37
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    3 Hidde de Jager Hollandia AV Hollandia JPA1 9,87 5,81 3,61 1332 0
    6 Bram Domsdorf Hollandia AV Hollandia JPA1 9,66 4,76 3,63 1301 0
    8 Thijsel van Kleef Hollandia AV Hollandia JPA1 9,84 4,86 3,45 1243 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    4 Hidde de Jager Hollandia AV Hollandia JPA1 3:52,39 ---
    9 Thijsel van Kleef Hollandia AV Hollandia JPA1 4:09,24 ---
    14 Bram Domsdorf Hollandia AV Hollandia JPA1 4:34,27 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NEA jongens A1 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA1 4 37,44 551
    2 AV ATOS JPA1-team 1 (4x60m) AV Atos - JPA1 4 39,45 471
    3 Hylas JPA1 (4x60m) AV Hylas - JPA1 4 39,63 464
    4 AV Hollandia JPA1 (4x60m) AV Hollandia - JPA1 3 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60mBalVerPunten totaalTeam punten
    4 Stef Dekker Hollandia AV Hollandia JPA2 8,99 26,06 3,91 1548 0
    22 Chris de Groot Hollandia AV Hollandia JPA2 10,30 20,78 3,20 1119 0
    31 Milan Dupon Hollandia AV Hollandia JPA2 11,50 17,85 2,76 834 0
    32 Finn van den Steen Hollandia AV Hollandia JPA2 10,96 13,62 2,19 718 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    11 Chris de Groot Hollandia AV Hollandia JPA2 4:00,96 ---
    19 Stef Dekker Hollandia AV Hollandia JPA2 4:23,17 ---
    26 Finn van den Steen Hollandia AV Hollandia JPA2 4:53,48 ---
    27 Milan Dupon Hollandia AV Hollandia JPA2 4:53,71 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hylas JPA2 (4x60m) AV Hylas - JPA2 4 35,14 655
    2 NEA Jongens A2 (4x60m) AV NEA-Volharding - JPA2 4 35,94 617
    3 SAV JPA2 (4x60m) SAV - JPA2 4 36,54 590
    4 AV ATOS JPA2 (4x60m) AV Atos - JPA2 4 39,25 428
    4 AV Hollandia JPA2 (4x60m) AV Hollandia - JPA2 4 40,46 433


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    10 Milan Pot Hollandia AV Hollandia JPB 7,37 4,21 0,95 1065 0
    13 Sjors Eveleens Hollandia AV Hollandia JPB 7,98 3,69 1,00 948 0
    17 Tom Jonker Hollandia AV Hollandia JPB 8,07 3,78 0,95 905 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    8 Milan Pot Hollandia AV Hollandia JPB 4:17,17 ---
    12 Sjors Eveleens Hollandia AV Hollandia JPB 4:36,63 ---
    13 Tom Jonker Hollandia AV Hollandia JPB 4:50,81 ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    3 Nio Bril Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 7,38 17,50 3,17 1105 0
    5 Alex van Eldik Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 7,32 16,05 3,01 1063 0
    8 Dave Visser Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 7,45 13,08 3,04 994 0
    9 Luke Korver Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 7,82 15,40 3,00 955 0
    17 Finn Temme Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 7,89 12,56 2,72 840 0
    20 Rhys Bergsma Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 8,11 14,86 2,50 797 0
    21 Jack Walkeuter Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 8,63 16,05 2,60 756 0
    24 Teun Osendarp Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 8,43 10,95 2,56 690 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    5 Nio Bril Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 2:19,44 ---
    6 Dave Visser Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 2:19,80 ---
    10 Finn Temme Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 2:22,90 ---
    11 Luke Korver Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 2:26,74 ---
    12 Rhys Bergsma Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 2:31,83 ---
    15 Alex van Eldik Hollandia AV Hollandia JPC Team 1 2:34,65 ---
    16 Jack Walkeuter Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 2:35,23 ---
    24 Teun Osendarp Hollandia AV Hollandia JPC Team 2 2:54,80 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV ATOS JPC-team 1 (4x40m) AV Atos - JPC 4 28,02 512
    2 AV Hollandia JPC Team 1 (4x40m) AV Hollandia - JPC 4 29,09 458
    3 AV Hollandia JPC Team 2 (4x40m) AV Hollandia - JPC 4 30,50 392
    4 NEA jongens C (4x40m) AV NEA-Volharding - JPC 4 31,78 338
    5 AV ATOS JPC- team 2 (4x40m) AV Atos - JPC 4 DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    6 Maartje Tuil Hollandia AV Hollandia MPA1 9,53 4,92 3,67 1342 0
    18 Desteny va... Kasteele Hollandia AV Hollandia MPA1 10,88 6,02 3,01 1081 0
    24 Emma Bos Hollandia 11,26 3,42 2,78 804


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    9 Maartje Tuil Hollandia AV Hollandia MPA1 4:18,35 ---
    18 Desteny va... Kasteele Hollandia AV Hollandia MPA1 4:51,00 ---
    19 Emma Bos Hollandia 4:52,61 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60mBalVerPunten totaalTeam punten
    5 Jill Hoeve Hollandia AV Hollandia MPA2 9,37 20,29 3,78 1377 0
    12 Amber van der Woude Hollandia AV Hollandia MPA2 9,57 17,55 3,27 1201 0
    14 Carice van Delft Hollandia AV Hollandia MPA2 9,69 16,10 3,32 1169 0
    28 Fenna de Koning Hollandia AV Hollandia MPA2 11,38 18,22 2,62 826 0
    33 Leshana Molina Hollandia AV Hollandia MPA2 DNS 19,26 2,23 471 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    9 Jill Hoeve Hollandia AV Hollandia MPA2 3:57,50 ---
    14 Carice van Delft Hollandia AV Hollandia MPA2 4:13,41 ---
    20 Amber van der Woude Hollandia AV Hollandia MPA2 4:34,26 ---
    Fenna de Koning Hollandia AV Hollandia MPA2 DNS ---
    Leshana Molina Hollandia AV Hollandia MPA2 DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV ATOS MPA2 (4x60m) AV Atos - MPA2 4 36,97 571
    2 AV Hollandia MPA2 (4x60m) AV Hollandia - MPA2 4 37,84 535
    3 AV Edam MPA2 (4x60m) AV Edam - MPA2 4 38,21 519
    4 SAV MPA2 (4x60m) SAV - MPA2 4 38,42 511
    5 AV Edam MPA2-2 (4x60m) AV Edam - MPA2 4 39,62 464
    6 Hylas MPA2 (4x60m) AV Hylas - MPA2 4 39,75 459
    7 SAV MPA2 team 2 (4x60m) SAV - MPA2 4 41,23 406


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    1 Emma Le Blansch Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 6,77 7,01 1,05 1449 0
    2 Jayda Koeten Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 6,77 6,51 1,05 1420 0
    5 Eva Boumans Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 7,18 4,91 1,05 1226 0
    15 Michelle Woldberg Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 7,15 4,06 0,90 1062 0
    16 Imme Schouten Hollandia AV Hollandia MPB Team 2 7,74 4,96 0,95 1047 0
    42 Meike de Koning Hollandia AV Hollandia MPB Team 2 8,55 3,25 0,75 640 0
    44 Fabiënne de Jonge Hollandia AV Hollandia MPB Team 2 9,08 2,58 DNS 347 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBP
    1 Emma Le Blansch Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 3:51,10 ---
    4 Eva Boumans Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 4:03,53 ---
    17 Jayda Koeten Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 4:26,53 ---
    Michelle Woldberg Hollandia AV Hollandia MPB Team 1 DNS ---
    Meike de Koning Hollandia AV Hollandia MPB Team 2 DNS ---
    Fabiënne de Jonge Hollandia AV Hollandia MPB Team 2 DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPB Team 1 (4x40m) AV Hollandia - MPB 4 25,94 629
    2 SAV MPB (4x40m) SAV - MPB 4 26,51 595
    3 AV ATOS MPB-team 1 (4x40m) AV Atos - MPB 4 27,52 538
    4 AV Edam MPB (4x40m) AV Edam - MPB 4 27,82 522
    5 NEA meisjes B (4x40m) AV NEA-Volharding - MPB 4 28,63 480
    6 AV Wieringermeer (4x40m) AV Wieringermeer - MPB 4 29,29 448
    7 SAV MPB team 2 mix JPB (4x40m) SAV - MPB 3 30,41 396
    8 AV ATOS MPB-team 2 (4x40m) AV Atos - MPB 4 31,83 336
    9 AV Hollandia MPB Team 2 (4x40m) AV Hollandia - MPB 1 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    2 Ilse Boumans Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 7,45 16,38 3,00 1040 0
    7 Anne Vlaar Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 8,15 15,26 2,77 851 0
    9 Sanna van ...ellenberg Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 7,88 10,33 2,87 829 0
    16 Sofie Pater Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 8,14 14,01 2,46 770 0
    17 Esmée van der Woude Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 8,13 11,94 2,63 769 0
    21 Kim de Greeuw Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 7,92 6,51 2,80 724 0
    22 Sanna Weel Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 7,98 7,62 2,69 719 0
    24 Neva Berkhof Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 7,72 9,28 2,17 697 0
    25 Kim van Keulen Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 8,57 10,38 2,51 648 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    4 Ilse Boumans Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 2:21,23 ---
    9 Sanna van ...ellenberg Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 2:31,25 ---
    10 Sanna Weel Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 2:31,98 ---
    11 Esmée van der Woude Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 2:32,00 ---
    14 Kim de Greeuw Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 2:35,90 ---
    16 Neva Berkhof Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 2:38,62 ---
    23 Sofie Pater Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 2:54,67 ---
    26 Kim van Keulen Hollandia AV Hollandia MPC Team 2 3:09,31 ---
    Anne Vlaar Hollandia AV Hollandia MPC Team 1 DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia MPC Team 1 (4x40m) AV Hollandia - MPC 4 29,44 441
    1 AV Hollandia MPC Team 2 (4x40m) AV Hollandia - MPC 4 29,44 441
    3 AV ATOS MPC (4x40m) AV Atos - MPC 4 30,15 408
    4 SAV MPC (4x40m) SAV - MPC 4 30,64 386
    5 NEA meisjes C (4x40m) AV NEA-Volharding - MPC 4 30,75 381
    6 AV Edam MPC (4x40m) AV Edam - MPC 4 30,85 377


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    2 Guusje Martens Hollandia AV Hollandia MPmini 8,03 13,04 2,65 810 0
    15 Alyssa Pitstra Hollandia AV Hollandia MPmini 8,79 7,15 1,79 403 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    10 Guusje Martens Hollandia AV Hollandia MPmini 3:03,91 ---
    Alyssa Pitstra Hollandia AV Hollandia MPmini DNS ---