Vereniging 'AAV SISU' op '2e Medaillewedstrijd Regio Twente'

Prijzen

Milan Beuning
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2192 punten
  • 800 meter   2:37,6
  • Discuswerpen   24,44
  • Kogelstoten   11,23
  • Verspringen   5,60
Sam Meijerink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1171 punten
  • 1000 meter   3:50,8
  • Balwerpen   20,17
  • Verspringen   3,36
Lauraine Kolmschot
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 23 punten
  • 100 meter   14,2
  • Discuswerpen   19,19
  • Kogelstoten   8,06
  • Hoogspringen   1,25
Kayleigh Hammink
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 21 punten
  • 100 meter   14,7
  • Discuswerpen   18,94
  • Kogelstoten   8,56
  • Hoogspringen   1,30
Nikita Hammink
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1987 punten
  • 80 meter   11,0
  • Discuswerpen   22,93
  • Kogelstoten   9,67
  • Hoogspringen   1,35
Suzanne Bokhove
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 800 punten
  • 40 meter   8,2
  • Balwerpen   16,86
  • Hoogspringen   0,80
Noor Wolfkamp
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 666 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   8,02
  • Hoogspringen   0,85

Hoogtepunten

Inez van der Meulen MJC 80m
  • 11,42
  • Amber Smit MJC 80m
  • 11,50
  • Myrthe Smit MJC 80m
  • 11,52
  • Milan Beuning JJC Ver
  • 5,60
  • Hidde Nijland JJC Ver
  • 4,96
  • Jermaine Kleine JJC 800m
  • 2:19,25
  • Jermaine Kleine JJC Ver
  • 5,43
  • Kyara Stuiver MPB 40m
  • 7,10
  • Hidde Nijland JJC 800m
  • 2:26,91
  • Nikita Hammink MJC 80m
  • 10,98
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 800mDiscusKogelVerPunten totaal
    3 Milan Beuning 2:37,58 24,44 11,23 5,60 2192
    6 Hidde Nijland 2:26,91 23,25 8,90 4,96 2035
    8 Jermaine Kleine 2:19,25 13,60 8,86 5,43 2017
    13 Paul Seesink 2:43,84 25,03 9,02 4,16 1756
    17 Guus Dierink 2:43,33 16,58 7,49 4,28 1548
    18 Thijmen Stam 2:49,22 21,11 7,56 4,00 1537
    20 Wiebe Kokenberg 3:25,77 26,39 9,14 3,84 1452
    22 Youri Webbink 3:06,43 14,98 6,75 4,44 1341
    24 Sven Ehrenhard 3:09,13 14,52 5,09 3,87 1096
    25 Nick Ehrenhard 3:17,30 11,59 4,93 4,02 1000
    28 Quinten van den Berg DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerHoogPunten totaal
    7 Lex Bruggeman 11,67 20,36 1,20 1235
    27 Tristan Bottenberg 13,60 12,28 1,15 783


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    11 Ruud Seesink 10,55 26,75 1,15 1256
    19 Mike Visser 10,37 20,49 1,10 1163
    33 Nathan Kleiker 10,42 17,33 0,95 1001
    35 Damian Hoetink 11,31 19,98 1,05 996
    38 Rick Kersten 10,75 16,20 1,00 974
    41 Cavo van Mastrigt 9,90 31,13 DNS 951
    49 Casper de Groot 12,14 16,92 0,80 675
    53 Thomas Koster DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 1000mBalVerPunten totaal
    2 Sam Meijerink 3:50,73 20,17 3,36 1171
    6 Lucas Zwijnenberg 4:15,74 27,33 3,22 1119


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 600mBalVerPunten totaal
    6 Sven Hardon DNF 13,69 2,37 412


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Lauraine Kolmschot 14,17 19,19 8,06 1,25 23
    3 Kayleigh Hammink 14,68 18,94 8,56 1,30 21


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusKogelHoogPunten totaal
    2 Nikita Hammink 10,98 22,93 9,67 1,35 1987
    6 Inez van der Meulen 11,42 18,36 9,10 1,30 1768
    7 Emma Halfman 12,59 23,44 9,09 1,30 1699
    13 Amber Smit 11,50 15,51 6,44 1,25 1517
    17 Myrthe Smit 11,52 11,97 6,49 1,30 1473


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 600mSpeerVerPunten totaal
    12 Julia Baër 2:05,32 16,02 3,72 975
    23 Damla Erdilal 2:18,08 8,06 3,67 648
    24 Nadia Wijdenes 2:17,34 10,11 3,17 613
    28 Britt Dirckinck 2:18,14 7,87 3,20 548
    29 Sam Schra 2:13,81 6,14 3,21 547
    32 Lisa Hofste 2:09,93 7,60 DNS 355


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    7 Kira Dirckinck 4:02,53 6,85 3,54 1286
    11 Finne Baër 3:55,99 5,20 3,20 1147
    19 Leonie Smit 4:29,44 5,35 3,29 1030
    35 Nathalie v...der Voort DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    4 Kyara Stuiver 7,10 3,73 0,95 1084
    5 Melissa van Wallinga 7,40 3,99 1,00 1079


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    3 Suzanne Bokhove 8,15 16,86 0,80 800
    10 Filijne Stiggelbout 8,56 9,56 0,75 572


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    1 Noor Wolfkamp 8,21 8,02 0,85 666