Vereniging 'Marathon Pim Mulier' op '2e Medaillewedstrijd Regio Twente'

Prijzen

Rene van Benthem
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1270 punten
  • 800 meter   DNS
  • Discuswerpen   22,64
  • Kogelstoten   9,42
  • Verspringen   5,79
Leon Spiekerman
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2447 punten
  • 800 meter   2:13,2
  • Discuswerpen   27,52
  • Kogelstoten   10,45
  • Verspringen   5,54
Quido Damhof
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1541 punten
  • 60 meter   9,4
  • Balwerpen   26,11
  • Hoogspringen   1,30
Ramon Ruiz
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1238 punten
  • 1000 meter   4:15,8
  • Balwerpen   26,79
  • Verspringen   3,85
Odin Kooreman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1068 punten
  • 600 meter   2:13,0
  • Balwerpen   18,98
  • Verspringen   3,26
Susan Wouda
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 4 punten
  • 100 meter   14,3
  • Discuswerpen   18,64
  • Kogelstoten   7,65
  • Hoogspringen   1,35
Luna Bouwmeester
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1303 punten
  • 600 meter   1:45,5
  • Speerwerpen   14,71
  • Verspringen   4,30
Kris Oosterveld
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1291 punten
  • 600 meter   1:50,0
  • Speerwerpen   17,12
  • Verspringen   4,29
Evi ten Doeschot
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 564 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   8,80
  • Hoogspringen   0,75

Hoogtepunten

Leon Spiekerman JJC Ver
  • 5,54
  • Celine Spinder MJD 600m
  • 1:53,84
  • Leon Spiekerman JJC 800m
  • 2:13,12
  • Kris Oosterveld MJD Ver
  • 4,29
  • Kris Oosterveld MJD 600m
  • 1:49,92
  • Quido Damhof JPA 60m
  • 9,37
  • Quido Damhof JPA Hoog
  • 1,30
  • Luna Bouwmeester MJD 600m
  • 1:45,50
  • Luna Bouwmeester MJD Ver
  • 4,30
  • Otis Boswerger JJD Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 800mDiscusKogelVerPunten totaal
    2 Rene van Benthem DNS 22,64 9,42 5,79 1270


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 800mDiscusKogelVerPunten totaal
    4 Milo Lammertink 2:18,12 17,74 8,14 5,29 1392
    5 Nick Zweers 2:27,54 18,62 8,22 5,11 1267
    6 Mathijs van Benthem 2:35,10 19,74 8,56 5,02 1222


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 800mDiscusKogelVerPunten totaal
    1 Leon Spiekerman 2:13,12 27,52 10,45 5,54 2447
    10 Bjorn Kottink 2:37,87 25,41 9,14 4,59 1906


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerHoogPunten totaal
    6 Otis Boswerger 12,56 18,05 1,45 1262
    8 Joost Leverink 11,84 16,98 1,30 1216
    13 Lennert van der Wal 12,21 19,85 1,20 1149
    17 Mika ten Doeschot 12,21 13,78 1,25 1060
    19 Leon Wiedemeijer 13,58 20,21 1,25 1028
    28 Thomas Huiskes 13,24 11,33 1,10 764


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    1 Quido Damhof 9,37 26,11 1,30 1541
    20 Steijn Bake 10,27 17,47 1,10 1135
    24 Youri Hoolt 10,17 13,74 1,15 1125
    26 Sjoerd Verburg 10,44 15,70 1,10 1082
    27 Daan van Dijk 10,58 19,31 1,05 1081
    39 Cas ten Broeke 10,50 13,39 1,00 962
    45 Luuk Daniels 10,06 15,03 0,80 907
    52 Gijs de Cloet 13,99 7,08 0,85 361
    53 Lars Strikker DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 1000mBalVerPunten totaal
    1 Ramon Ruiz 4:15,77 26,79 3,85 1238
    14 Bas Bake 4:35,72 13,17 2,97 788
    17 Milan Reink 4:39,38 13,20 2,71 724
    20 Tijmen Reink 4:48,01 7,89 2,39 526
    21 Nikolay Palyanov DNS DNS DNS 0
    21 Merijn Sc...kkenbroek DNS DNS DNS 0
    21 Teun Strikker DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mBalVerPunten totaal
    1 Odin Kooreman 2:12,99 18,98 3,26 1068
    6 Menno Pallast 2:17,86 11,88 3,02 862
    11 Tiemen Damhof 2:32,21 13,20 2,78 728
    17 Mick ten Broeke 2:46,30 10,51 2,20 473


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 600mBalVerPunten totaal
    4 Tom Kempers 2:41,38 10,08 2,10 475
    9 Bram Strikker DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Susan Wouda 14,29 18,64 7,65 1,35 4


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100mDiscusKogelHoogPunten totaal
    5 Femke Gellekink 15,97 16,20 7,85 1,10 12
    7 Robin Wesselkamp DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusKogelHoogPunten totaal
    8 Lotte Pierik 12,07 21,30 8,83 1,25 1680
    9 Lena Nijhof 12,66 22,10 8,03 1,30 1611
    19 Janne Nijhof 12,76 17,34 6,86 1,25 1409
    21 Lucy Zweers 12,31 12,96 5,75 1,30 1339
    24 Lynette D...Oude Weme 12,35 13,56 6,56 1,10 1252
    29 Fien Schuurman DNS DNS DNS DNS 0
    29 Lieke Tjepkema DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 600mSpeerVerPunten totaal
    1 Luna Bouwmeester 1:45,50 14,71 4,30 1303
    2 Kris Oosterveld 1:49,92 17,12 4,29 1291
    5 Noortje Schothuis 1:56,33 17,48 4,07 1174
    7 Celine Spinder 1:53,84 15,20 3,80 1102
    8 Iris Wilms 2:01,53 19,85 3,51 1050
    11 Jasmijn Wilms 2:06,31 14,98 3,92 982
    17 Esmay Quattrocchi 1:59,61 9,29 3,65 859
    18 Kiara Smedes 2:05,74 9,88 3,69 818
    27 Sannah Damhof 2:14,67 8,93 2,94 557


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    6 Carmen Posthuma 4:07,17 7,08 3,68 1305
    10 Lynn Elke Morskate 3:52,42 5,49 3,16 1176
    17 Bloeme Beersen 3:52,54 4,33 2,96 1056
    18 Lara Kroeze 4:31,10 5,68 3,25 1036
    22 Kim ten Doeschot 4:32,11 4,77 3,19 960
    24 Emma Streutker 4:53,82 5,64 3,10 924
    32 Jule Kerkhof 4:57,39 4,43 2,52 715
    35 Ruby Jansen DNS DNS DNS 0
    35 Kristina Palyanov DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    10 Gwen Wiedemeijer 7,92 4,19 0,95 961
    15 Tessa Boswerger 7,36 4,99 DNS 816
    17 Syriana Sharro 8,35 3,62 0,80 737


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalHoogPunten totaal
    2 Evi ten Doeschot 8,51 8,80 0,75 564
    4 Lauren Posthuma 9,37 10,68 0,65 412
    6 Julia Ruiz DNS 10,26 0,60 207