Vereniging 'AV Spurt `88' op '2e Medaillewedstrijd Regio Twente'

Prijzen

Hidde de Jonge
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 719 punten
  • 600 meter   2:36,5
  • Balwerpen   13,99
  • Verspringen   2,81
Huwaidah Haruna
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1426 punten
  • 1000 meter   4:00,7
  • Kogelstoten   7,54
  • Verspringen   4,00
Lorissa Aufderhaar
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1128 punten
  • 40 meter   7,3
  • Kogelstoten   4,27
  • Hoogspringen   1,00

Hoogtepunten

Joris Haverkate JPA 60m
  • 10,51
  • Huwaidah Haruna MPA 1000m
  • 4:00,65
  • Luca Seinen JJD 80m
  • 12,41
  • Julia Eggengoor MPA Kogel
  • 5,69
  • Kai Kappert JJD 80m
  • 12,51
  • Huwaidah Haruna MPA Ver
  • 4,00
  • Thijs Dorgelo JPB 1000m
  • 3:50,14
  • Huwaidah Haruna MPA Kogel
  • 7,54
  • Luca Seinen JJD Hoog
  • 1,25
  • Lorissa Aufderhaar MPB 40m
  • 7,26
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 800mDiscusKogelVerPunten totaal
    26 Machiel Smith DNS 13,25 5,17 3,62 763


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mSpeerHoogPunten totaal
    15 Luca Seinen 12,41 16,17 1,25 1086
    25 Kai Kappert 12,51 12,22 1,10 874
    29 Jasper Veneman 14,34 14,52 1,05 687


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    40 Joris Haverkate 10,51 13,08 1,00 955
    51 Juda Dolk 11,92 15,37 NM 479


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 1000mBalVerPunten totaal
    7 Thijs Dorgelo 3:50,14 18,20 3,05 1084


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 600mBalVerPunten totaal
    9 Giel Wachtmeester 2:30,98 17,68 2,76 805
    16 Sem Dolk 2:28,64 2,45 2,56 498


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 600mBalVerPunten totaal
    2 Hidde de Jonge 2:36,50 13,99 2,81 719
    5 Lukas van Etten 2:56,75 11,69 2,13 425
    9 Marijn Verweij DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 600mSpeerVerPunten totaal
    14 Tamara Scholten 2:04,74 11,91 3,82 907
    25 Marieke Welleweerd 2:18,45 8,44 3,42 606
    36 Lieke Schotanus DNS DNS DNS 0
    36 Madelief Verweij DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 1000mKogelVerPunten totaal
    2 Huwaidah Haruna 4:00,65 7,54 4,00 1426
    16 Julia Smith 4:17,75 5,46 3,20 1065
    25 Julia Eggengoor 4:51,18 5,69 2,79 875
    29 Naomi Schotborg 4:34,47 3,21 3,19 832


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Lorissa Aufderhaar 7,26 4,27 1,00 1128
    16 Iris Veneman 8,38 3,68 0,85 773
    19 Josefien Haverkate 8,28 2,99 0,75 658